|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kreme za bebe
15.1.2009 17:00:24   
Mama3djecaka
jao kako pisem...sorry :)))

(odgovor članu Mama3djecaka)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: kreme za bebe
15.1.2009 17:27:45   
Pankica
Ja takođe za svoju bebu, još od njegovog samog rođenja, koristim proizvode Babylove (šampon za kupanje, mlijeko za tijelo od lavande, ulje, kremu) i prezadovoljna sam. Inače sam, prije nego sam se odlučila za tu kolekciju, čula da šampon, prilikom kupanja, uopšte ne iritira bebine okice i zaista sam primjetila da je tako. Odgovara mu i koži, jer se nikad ni najmanje nije izasuo, a pored te kolekcije, za guzu koristim klasičnu bademovu kremu. Jedno kratko vrijeme smo koristili i Pavlovićevu, ali nakon svih tih silnih informacija o toj kremi i njenoj navodnoj škodljivosti (čak sam negdje pročitala da može izazvati karcinom kože dugotrajnijom upotrebom), prestali smo je koristiti, mada ja lično mislim da je sva ta halabuka oko te kreme, samo marketinški trik konkurencije. Ali eto, za svaku sigurnost, za bebu je više ne upotrebljavam, ali zato ima nas koji je redovno koristimo.user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: kreme za bebe
15.1.2009 17:29:29   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Mama3djecaka

Ja sam cula da je Pavloviceva krema super....ljetos kad odemu u Bosnu sam mislila kupit a i bademovu.Jeli bademova krema/pavloviceva za citavo tijelo ili izkljucivo samo za neko djelove djela kao guzu :)))


Pavlovićevu koristim samo za guzu, a za tijelo koristim HIPP baby ulje.  

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Mama3djecaka)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: kreme za bebe
15.1.2009 17:38:40   
Visnja RR
Pavloviceva za guzu a Hipp mlijeko za tjelo...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: kreme za bebe
15.1.2009 17:43:07   
aammina
ja koristim bademovu i jekoderm u konbinaciji i zadovoljna sam.
sampon "bubchen" neznam jesamli dobro napisala ali je jako dobar za mojuuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: kreme za bebe
15.1.2009 17:50:25   
tweety
Johnson baby šampon i kupka,losion bedtime za tijelo,Ivina mast za guzu.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu aammina)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: kreme za bebe
15.1.2009 22:28:35   
Mama3djecaka
Ja trosim iskljucivo Natusan produkte za bebu.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: kreme za bebe
16.1.2009 11:23:09   
bebbe RR
Originalnu Pavlovicevu za guzu, a HIPPovo mlijeko za tijelo. I samponcic. Super zadovoljna. Da li vi mazete bebu uvijek? Ja sam procitala da je bolje poneko previjanje pustiti da koza dise, bez krema, pa ne znam...


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Mama3djecaka)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: kreme za bebe
16.1.2009 15:41:54   
Suzana
Ja Pavlovićevu koristim za sve - kada ih okupam, pored guze i predjela oko ćunica user posted image , namažem ih ispod pazuhića, ispod vrata i lice naravno.
 
Tek ponekad ih malo po tijelu namažem HiPP uljem a imam i mlijeko, mada to rijetko radim jer kažu da koža treba da stvori svoj odbrambeni mehanizam.

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: kreme za bebe
16.1.2009 15:42:37   
mynxlee
cijelo tijelo mazem pavlovic kremom, a lice ne jer ima hormonske bubuljice. guzu ne mazem svaki put. otprilike jednom dnevno kremom i jednom s penaten uljem. uopste nema nikakvog crvenila niti osipa, osim eto na licu. a lice mazemo kremom koju nam je dao doktor i koja je na bazi cinka, a zove se mirfulan.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: kreme za bebe
19.1.2009 23:38:32   
dinaa
Moja curica ima suhu kozu,koristim Becutan ulje za mazanje ali izgleda nije dovoljno,eh veceras kad sam je okupala namazala sam je hipp mlijekom pa vidjecu da li ce biti bolje,kakva su vasa iskustva sa hipp proizvodima jeste li zadovoljni.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: kreme za bebe
20.1.2009 9:05:22   
Hannah
Čini mi se da je već bilo govora o tome, ali evo da ponovim da Pavlovićeva krema ima bornu kiselinu u sastavu, koja se smatra jako štetnom, pogotovo za bebe. Proizvode sa bornom kiselinom se ne preporučuje imati u kući uopšte kad je u kući i mala beba. Radi ovog sastojka Pav. krema nije mogla biti registrovana kao proizvod za bebe. 

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: kreme za bebe
20.1.2009 9:11:45   
mamy Sabina
U prvu si,davno sam na jednoj o tema pisala da Pavlovićeva u sastavu ima bornu kiselinu te kao takva nije
mogla biti registrirana pod dječiju kozmetiku.


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: kreme za bebe
21.1.2009 14:17:01   
mivica
Ja koristim bademovu Meilab kremu. To je takodjer krema iz Srbije. Medjutim posljednji put sam kupila original Pavlovicevu i sa njom sam takodjer zadovoljna. Mada cu opet nastaviti sa ovom Meilab, vece je pakovanje, jeftinija je, a ne vidim razliku izmedju nje i Pavloviceve. Cak mi se ova Meilab vise dopada. 

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: kreme za bebe
22.1.2009 2:25:17   
malagarava
od rodjena male koristim sve zivo od penaten i zadovoljna sam!
Laila kada se ogrebe nokticima stavim joj obicnu kremu penaten i za 2 dana nestane joj....

a imala je osip po licu kada je imala 3 sedmice pa mi je rekla doktorica da je to od vrucine,sada gledam da je temperatura 18-20 stepeni, zracim cesto stan,setamo puno i ne dam nikome da je ljubi pretjerano !  hB od tada nista....

produkti od nivea ZA BEBE rekla mi djecija doktorica nisu dobre kao u dokazano da u pubertetu dijete dobija akne!
rekla mi je kao da ne shvata zasto se ti produkti drze na trzistu....
inace sam prezadovoljna sa dr!

sve u svemu svaka majka odluci za svoje dijete sta je najbolje....pozz

_____________________________

Bila mama kukuna kunka, bio tata taranta taranta
---> imali su maloga juju....;)

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: kreme za bebe
2.2.2009 0:34:24   
adannn
Nivea baby losion samo za guzu i Nivea šampon i kupka...To je sve od kozmetike za bebicu i ja sam zadovoljna sa Niveom...A da je Nivea povezana sa aknama u starijoj dobi hmmmm baš se pitam jeli Niveina krema prije 20 godina izgledala kao sad,sve su to inovacije,,,kakva li su to otkrića?


(odgovor članu malagarava)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: kreme za bebe
2.2.2009 11:13:52   
dinciii
ja sam napocetku malu mazala bademovom kremom a unutra pomjesala i jekoderm i koza joj je super.sad polako prelazim na penaten..inace sve od njih koristim..i zadovoljna sam ima lijep miris.a za guzu koristim lasepton i super je...

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: kreme za bebe
2.2.2009 13:01:21   
jasmina_mm
ja koristim Bademovu Pharmamedovu kremu i nikada mi se sinu nije nasla ni jedna tackica na guzi, a za kupanje koristimo Becutan i sampon i mlijeko za tijelo, premda imamo i Penatenovu kolekciju koju cemo poslije kad nam se istrose zalihe Becutana koristitiuser posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: kreme za bebe
19.2.2009 0:00:59   
nessa
pozdrav drage moje!

Evo citam ova vasa iskustva sa kremicama a naravno zakljucak je da svako ima razlicito iskustvo i te da je u opticaju jako mnogo kremica i proizvodjaca...Neke bebice imaju osjetljiviju kozu a neke ne, ah kad bi barem koristili samo neka prirodna sredstva kao sto su kamilica i da uopće nemamo potrebu za kremama. Meni licno tj mojoj kozi odgovara krema i kad bih na pusti otok bila poslana a da izaberem jednu stvar za ponijeti to bi bila slavna krema bez koje ne mogu jer imam suhu kozu. S tim stavom smatram i da mom sinu treba kremica. Ja sam ispocetka koristila Bademovu kremu za citavo tijelo i kupali smo ga svaki dan do neka 4 mjeseca, kada se rabolio kupanje smo malo prorijedili ali  svako jutro i vece svakako operemo guzu, rukice i lice i sve to namazem. Presla sam na Hipp ulje a namjeravam i polako losion u kombinaciji. Jos uvijek guzu bademovom i lice. Ali avaj, prije tacno 5 dana pojavilo mu se na obrazima crvenilo koje je suho i koje se javlja uglavnom u vecernjim satima, meni izgleda slatko onako rumen ali definitivno vidim da je neka alergijska reakcija jer izgleda malkice hrapavo, ne ceska se a istovremeno su mu izbila i dva zubica. Crvenilo se pojavilo nakon vakcina koje se primaju sa 6 mjeseci i tada sam ujedno uvela u ishranu Humana rizina i kukuruzna hapica sa nekim vanila ukusom koju sam davala par dana...E sad pitam se sto je?!user posted image Danas sam prestala sa hapicom koju sam navela i planiram pedijatricu posjetiti. Ako ima neko slicnih iskustava voljela bih cuti! Nego eto da naglasim da ja nakon svakog umivanja mazem lice kremom.
Hvala Vam jakisimo... Ah i ja mislim da ipak malo patim od tih svih silnih preparata, i tetošenja i pranja i kupanja i sterilizacije i masiranja, nekad pomislim sta kad ne budem vise mu mogla posvetiti dane kao sada, kad pocnem raditi, ovo niko drugi nece moci pokriti...kao da pretjerujem, cini mi se, al opet majka sam, oprasta mi seuser posted image ... Cini mi se kao pretjerivanje i tezim da polako smanjujem, sta znam, a da ne pricam o presvlacenju odjece, jednom navece jednom ujutro!?! Ali opet kazem kao i sebi sto radim to nekako i njemu praktikujem, ja recimo uglavnom svaku vece mijenjam odoru za spavanje a i po danu se znam presvuci vise puta, ali ne zbog osjecaja prljavstine nego nekakva cudna navika, odjednom se ne osjecam ugodno i takoooo...svasta ja vama napisa, ali planiram da smanjim sa svim ovim, nekako, dotad evo odlucila sam da kupim mozda ovu Mustela proizvode... Da či znate da li se taj alergijski dermatitis moze pojaviti sa 6 mjeseci i samo u ovom obliku tj na obrazima?

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: kreme za bebe
19.2.2009 17:17:53   
Sonja
drage moje neki dan sam cula da jonhsons samponi za bebe znaju izazvati kao neke male "opekotine"  kod nekih beba jer je kako kazu jaka
pa me zanima da li koja zna nesto o tome?
planirala sam koristiti sve od te marke za bebu ali sad se predomisljam

pusa

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu nessa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: kreme za bebe
19.2.2009 17:22:49   
tea lana
moja Lana je sklona svim alergijama i jedina kupka koja joj pomaze je Nivea kupka sanpom ona plava.Tako da vise ne eksperimentisemo,znam da mi je pedijatrica rekla da bekutan ni pod razno jer to nije bekutan kakav je nekad bio

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: kreme za bebe
19.2.2009 17:24:05   
Skvo RR
Ja koristim Mustelu, mlijeko za tijelo, sampon i vitaminsku kremu za guzu,.
To je sve od bebece kozmetike.

Ja nemam iskustva sa Johnsons kozmetikom.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: kreme za bebe
19.2.2009 17:25:36   
tea lana
ja za tu Mustelu nisam ni cula,mada mi prijateljica koristi Hipp kozmetiku ja imam samo kremu za osjetljivu kozu koja Lani nista nije pomogla

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: kreme za bebe
19.2.2009 17:31:43   
anitaMO
i ja sam dobila alergiju od ulja.svrab me ufatio bio.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: kreme i kozmetika za bebe
19.2.2009 18:34:04   
mišur
Ja uzimam becutan kupku i šampon, a od kremica samo Hipp i prezadovoljna sam..
Samo mi je Hipp pomogao kad je luka imao pelenski osip, a nema šta nisam probala

< Poruku je uredio Visnja RR -- 18.3.2009 19:04:57 >

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Ljetovanje
calahoe

Koliko novaca potrosite na ljetovanje?Imam osjecaj da je postalo skoro pa nemoguca misija otici na odmor:(Znaci koliki je vas fond,budzet za ljetovanje bilo da je u pitanju Jadran ili neka dalja destinacija.

1000 km (64%)

1500 km (11%)

2000 km (11%)

3000 km (5%)

5000 km (4%)

vise od navedenih iznosa (5%)


Broj svih glasova: 218

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *