|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kreme i kozmetika za bebe
18.3.2009 19:02:46   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Hannah

Jel zna neko ima li negdje u Sarajevu Weleda kozmetika za  bebe?


IZVORNA PORUKA: Evgenija

Jesi gledala u DM-u?


IZVORNA PORUKA: Hannah

Nisam, ali čini mi se da dm ima neku svoju prirodnu kozmetiku.
Pogledaću, upravu si.



< Poruku je uredio Visnja RR -- 18.3.2009 19:03:59 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: kreme za bebe
18.3.2009 21:23:08   
Ilhana RR
Ovde u svedskoj je Natusan od Johnson-Johnson i prezadovoljna sam njihovim proizvodima. Koristim onu kupku za bolje spavanje, ljubicasta je flasica takodjer i ulje to i pravo sam zadovoljna al je moja mama prije par dana gledlaa na vijestima na Hayatu da koriste nesto sto uzrokuje rak kod beba pa sad neznam dal da nastavim da koristim...
Pokusala sam naci na internetu o tome ali nemogu nista da nadjem, dali ko od vas zna sta o tome i dali ste culi ovo sto i moja mama?

a sto se tice Weleda Hannah jesi li ikad koristila tu marku? Ja sam probala mojoj maloj i nimalo mi nepase, hem sto isusuje kozu joj a i meni smrdi, pogotovo sampon. Ja sam dobila njihove proizvode na probu kad se Lamija rodila i probala sam bezveze su mi pravo.

sad ako bude istina ovo za johnson johnson moram skontati na koju marku da predjem... user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: kreme za bebe
19.3.2009 7:45:05   
Hannah
Weleda smrdi zato što je prirodna kozmetika, a Johnson je zadnje smeće koje u sebi ima 99 od mogućih 100 štetnih supstanci. Čak i ekskluzivna mustela ima u sebi štetnih tvari, toliko onoj: ako ne znaš šta je dobro...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: kreme za bebe
21.3.2009 0:06:22   
Sonja
jeste li vidjeli da je bilo na dnevniku za Johnsons kozmetiku da je kancerogena ???


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.3.2009 17:27:40   
Visnja RR
da... vec je  otvorena ta tema user posted image

Opasnost u djecijim samponima

< Poruku je uredio Visnja RR -- 21.3.2009 17:28:01 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.3.2009 19:39:56   
Anoniman
Beba mi ima 2,5 mjeseca i koristim samo kupku hippovu u maloj količini pri kupanju i za guzu bademovu kremu. 

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 131
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.3.2009 19:46:00   
nita
Od početka koristim Nivea baby kozmetiku. Sve od krema, kupke, šampona, mlijeka, ulja ... Zadovoljna sam tim proizvodima, a koristila sam ih i prije 7 godina sa prvom bebom.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.3.2009 19:53:01   
Anoniman
moze li mi ko objasniti, da li se ti preparati moraju ispirati ako se stavi samo malo u vodu, ili ne?


(odgovor članu nita)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.3.2009 20:02:36   
mamin junacina
Takodje koristim NIVEINE preparate od pocetka,i obavezno svaki put ispiram,barem ja to radim tako...user posted image

_____________________________

HARUN 22.6.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.3.2009 20:03:27   
neki
A zene,gdje mogu nabaviti weleda proizvode i kakve su cijene?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.3.2009 20:06:52   
mamin junacina
Iskreno,evo upravo sam sad vidjela na stranici tu beby marku,i nisam kod nas jos to zapazila.Da mozda nema u nekim privatnim apotekama?

_____________________________

HARUN 22.6.2008

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.3.2009 20:20:29   
neki
Ja citala nedavno u casopisu ljepota i zdravlje clanak o weledi,ali veze nemam gdje je mogu nabaviti...Ako ko zna,nek javne,hvalauser posted image

(odgovor članu mamin junacina)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.3.2009 20:26:03   
Anoniman
pa ako odete na google vidjet cete da je moguce naruciti sve i platiti pouzecem, iz Beograda, sve je lijepo prikazano, pa sretno

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: kreme i kozmetika za bebe
22.3.2009 1:10:06   
nita
A što se tiče sapiranja poslije kupke, ja bebu svaki put saperem čistom vodom, iako sam čitala da se ti preparati i ne moraju sapirati. Meni je ovako sigurnije.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: kreme i kozmetika za bebe
29.3.2009 15:08:31   
bubamara80
a da li zna neko gdje se mogu Sebamed  i Linola kreme kupiti u Sarajevu?


< Poruku je uredio bubamara80 -- 29.3.2009 15:09:16 >


_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: kreme i kozmetika za bebe
29.3.2009 20:24:32   
Hannah
Sebamed provjereno nigdje. Kontaktirala sam i navodne dobavljače, koji ne znaju gdje ima proizvoda koje dobavljalju :kolutaočima:
Alverde kozmetika u DM je svakačast. Miriše na livadu.

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: kreme i kozmetika za bebe
29.3.2009 21:48:50   
andji
ja sam večeras sergeju kupila šampon Schauma kids,od SCHWARZKOPF-a(miris jagode i mlijeka)divno miriše,okupala sam ga i ne da miriše...nego čitavo kupatilo mirišeuser posted image user posted image user posted image preporučujem

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: kreme i kozmetika za bebe
29.3.2009 22:07:15   
lubi
pozdrav,ja svom malisi od rodenja koristim Sebamed narucila cijelu kolekciju i mogu vam reci da sam prezadovoljna curici sam narucivala neke bio preparate jer ima strasno osjetljivu kozu ali sada i nju njegujem sebamedom.inace ovu kozmetiku kupujem u apoteci u Mostaru.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: kreme i kozmetika za bebe
31.3.2009 17:00:35   
manuela RR
Koristim pharmamedovu bademovu kremu od samog starta,koja jako lijepo mirise na vanilu,toplo preporucujem svima.

Kad ga kupam namazem ga kosili uljem koje mi bas mirise na bebu,tako da mi je babac  sav mirisan.user posted image user posted image user posted image user posted image
Napominjem nikada se nije osuo.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu lubi)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: kreme i kozmetika za bebe
31.3.2009 17:15:57   
Anoniman


mi smo na hippu...em ja em on...jedino jos pavlovicevu mystery kremu koristimo...imamo sve tri orginalne pavloviceveuser posted image ..orginalnu u kutiji, orginalnu bijelu na kojoj uopste ne pise da je pavloviceva vec baby skin...te orginalnu pavlovicevu obicno pakovanjeuser posted image

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: kreme i kozmetika za bebe
3.4.2009 17:33:29   
mynxlee
takodjer koristim originalnu pavlovicevu kremu koju dobijam direkt iz bosne, a od ostale kozmetike penaten.

ovdje nema nivea proizvoda za bebe, a da ima vjerovatno bih koristila njihove vlazne maramice.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: kreme i kozmetika za bebe
5.4.2009 16:33:59   
magde
sta kazete za jegoder?a neki kazu da je obicni olje onaj za przenje da se maze beba mislim onaj od suncokret ili ribino maslo?

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: kreme i kozmetika za bebe
5.4.2009 16:59:37   
mariva
do nekih 6 mjeseci starosti ja sam svoju djecu kupala isključivo samo u toploj vodi koristeći bekutan sapun za područje genitalija ispod vrata i pazuha . To mi je preporučila pedijatrica jer se sve kupke teško ispiru bez obzira šta oni reklamirali i to dovodi do raznih osipa po koži bebe. poslije kupanja pder takođe bekutan i iva mast za guzu. Nekako mi je bekutan nježan i provjeren. Poslije sam ih kupala u kupki i također sam koristila bekutan. Evo nedavno sam probala Hipp i jako sam zadovoljna. 

(odgovor članu magde)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: kreme i kozmetika za bebe
20.6.2009 12:29:04   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: medic slatki

pozdrav, kojom kremom mazete bebi lice, ovih dana ima neke bubuljice, pa neznam cime da mu mazem, neko mi savjetuje bepanten ali nisam probala sta vi mislite


IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: medic slatki

pozdrav, kojom kremom mazete bebi lice, ovih dana ima neke bubuljice, pa neznam cime da mu mazem, neko mi savjetuje bepanten ali nisam probala sta vi mislite


Isto se pojavilo kod moje bebe,ja nisam mazala.Mislim da je to samo reakcija koze i javlja se kod svih beba,mislim da ce samo proci.Ja najradije izbjegavam da ga bilo cime mazem plasim se da bi se moglo samo pogorsati,samo guzu mazemobademovomuser posted image .



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pusti te bubuljice da disu ...ne treba nikakva krema... mozes malo umiti lice blagom kamilicom... vjerovatno su to one hormonske...proci ce...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mariva)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: kreme i kozmetika za bebe
20.6.2009 13:00:13   
Babyy
od nedavno sam pocela koristit weledinu kremu za lice , za tjelo i andinovu guz hehe prezadovoljna sam...

_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *