|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
7.9.2010 19:12:52   
Anoniman
evo kratko da vam javim da su prelijepe sarajke dolazile i odradile misiju, a meni i mojim pilicima uljepsali dan... slikice ce ici malo poslije da popijem kaficu... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
7.9.2010 19:22:13   
Visnja RR
bravo za najbolje zene na svjetu  za Ringerajice user posted image
jedva cekam da vidim fotke.. i nase malo pile iz GZ user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
7.9.2010 19:54:30   
Anoniman
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
7.9.2010 20:16:35   
mama2009
evo mene, dosla kuci i dok sam malo sabrala se, prelijep dan, bambino hvala na gostoprimstvu, maslanici, poklonima.....drage moje upoznala sam malog djecaka i njegovu tetku...on je velika maza preslatka bebica .....da mu dragi Bog olaksa zivot


hvala mojoj Lady na drustvu


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
7.9.2010 20:41:55   
Hanady RR
drage moje svaka vam čast...
da vam sve želje uslišene budu
mama2009 tebi poseban zagrljaj...čudo si do ženeuser posted image user posted image user posted image

bambi slikice su divne...

mašalllah kako je lijep i napredan....user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
7.9.2010 21:25:37   
acudesa
drage moje...svaka cast...a, baba je med medeni...dusa draga...
ljubim vas..bas ste sevap ucinile

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
7.9.2010 21:33:35   
koka i po
suvisno je bilo sta reci...zene,SVAKA VAM CAST...user posted image

ja uvijek imam obicaj reci...dobro kad ucinis spasit cete od neceg loseg u zivotu


ZENE ..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
7.9.2010 21:35:52   
Honey3
zene, svaka vam castuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
7.9.2010 21:37:02   
Anoniman
Bravo Mama, Lady i Bambi...Velika hvala, fotke su prelijepe,djecak je med medeni, bas mi se  steglo u grluuser posted image ...Veliki pozdrav za sve vas user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
7.9.2010 21:41:18   
malena27 RR
bravo cure user posted image user posted image user posted image user posted image
mama2009 je jos jednom pokazala kakvo srce ima user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
7.9.2010 22:03:28   
mama2009
drage moje hvala vam na podrsci, naravno uz vasu pomoc smo uspjele obradovati tetku, tetka i djecicu, niko od njih ne radi user posted image user posted image user posted image user posted image

Demir je jedna vesela beba koja je uz to i velika maza, kad sam ga drzala toliko mi je tesko bilo, al bila sam hrabra, evo sad vise nisam toliko mi se stislo da moram izbaciti iz sebe, cijeli dan sam pod utiscima al uz sve to sam sretna

tetka je nasla kako kaze i pantalone za svog sina.....uz sve ona kese, pelene, hranu, mlijeko itd skupilo se i 250KM

hvala vam zenice, nadam se da smo bar malo uspjeli obradovati ovu porodicu


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
7.9.2010 22:09:05   
Hanady RR
mama2009 vjerujem stislo seuser posted image user posted image user posted image
i sama sam ti takva...
hrabra si ja nebih mogla...da ga u krilu držaim to bi me satralo.
Allahu samo mu daj zadrvlje i pamet da toj teki bude dobar dječak...a njoj zdravlje da ga na pravi put izvede.

ženo stijena si...user posted image user posted image user posted image user posted image
gledam vas na slikama tebe i lady...pogled sve govori...divne steuser posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
7.9.2010 22:27:22   
mamine oci
zene od mene jos jednom veliko bravouser posted image user posted image Allah vas nagradio i dao svako dobro vama i vasim porodicama...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 1:38:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama2009

drage moje hvala vam na podrsci, naravno uz vasu pomoc smo uspjele obradovati tetku, tetka i djecicu, niko od njih ne radi user posted image user posted image user posted image user posted image

Demir je jedna vesela beba koja je uz to i velika maza, kad sam ga drzala toliko mi je tesko bilo, al bila sam hrabra, evo sad vise nisam toliko mi se stislo da moram izbaciti iz sebe, cijeli dan sam pod utiscima al uz sve to sam sretna

tetka je nasla kako kaze i pantalone za svog sina.....uz sve ona kese, pelene, hranu, mlijeko itd skupilo se i 250KM

hvala vam zenice, nadam se da smo bar malo uspjeli obradovati ovu porodicu



i ja se nadam da smo ih barem malo obradovali, ako nista da im Bajram barem bude sretniji...Stalno gledam slike ovog malog djeteta, da mu Bog podari zdravlje i njegovoj porodicii...

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 6:17:00   
Ella_H
MashAllah odlicno ste to odradile da vas Allah dz.s nagradi bebice
su preslatke sve i jedna i rastuzile ste me a i obradovaleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 7:32:52   
taurus
user posted image user posted image user posted image user posted image  za žene sa RR
rasplakale ste me a istovremeno i beskrajno obradovale svojom dobrotom
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 7:48:01   
M kao Mama
Knedla u grlu i rijetki momenat kada ne znam šta kazati

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 11:03:42   
Hanady RR
ja sam sinoć iščitala ovu temu od početka do kraja....
naša prošla akcija u januaru ...našla sam slike kako je malen bio sa rukavicama na rukama....
sliku kobija punog divnih poklona....
tako sam se rasplakala...
i tada nađem Višnjim post u kome kaže da ovu akciju ponovimo za 23- mjeseca...
nismo to uradile....

ali definitvno sada kažem ja ću se sjetiti...za naredni bajram opet sitnica da ima pošaljemo...
pa opet iza toga za 3-4 mjeseca....
maleni su ti dječaci...tetka ima veliko srce...
koliko mi je žao malenog tek rođenog sve više mi teško pada kako stariji odrsata brzo...a ne zna za mamu.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 11:34:25   
mama2009
hanady teska je prica kompletna, tatka je rekla da bi je obradovalo da neko od nas dodje na 2. rodjendan starijem djecaku 6.10 ......stariji djecak jos ne prica, kazu da je masallah prelijep mi ga nismo vidjele bio je kod rodice od tetka, mali Demir mi se bukvalno "uvukao" pod kozu moji na poslu kazu da danas izgledam smirenije i zadovoljnije kako sam ih posjetila

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 11:37:19   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mama2009

hanady teska je prica kompletna, tatka je rekla da bi je obradovalo da neko od nas dodje na 2. rodjendan starijem djecaku 6.10 ......stariji djecak jos ne prica, kazu da je masallah prelijep mi ga nismo vidjele bio je kod rodice od tetka, mali Demir mi se bukvalno "uvukao" pod kozu moji na poslu kazu da danas izgledam smirenije i zadovoljnije kako sam ih posjetila

mogle bismo neki skromni poklon kupiti malom za  rodjendan

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 11:37:21   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mama2009

hanady teska je prica kompletna, tatka je rekla da bi je obradovalo da neko od nas dodje na 2. rodjendan starijem djecaku 6.10 ......stariji djecak jos ne prica, kazu da je masallah prelijep mi ga nismo vidjele bio je kod rodice od tetka, mali Demir mi se bukvalno "uvukao" pod kozu moji na poslu kazu da danas izgledam smirenije i zadovoljnije kako sam ih posjetila

joj čuj na rođendan....
hajmo ženo ....na rođendan...
evo ja ti gorivo plaćam i poklon kupujem...
a usput malenom opet malo skupimo user posted image

uh draga kako nebi bila...kada znaš da si nešto divno učinila djeci koja mamu nemajuuser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 11:40:16   
M kao Mama
To je srijeda akobogda, ja bih onda pitala da me puste sa posla, samo ostaje dilema oko prevoza, ko će voziti, Elma bi bila zadužena za tortu, mi bi kupile poklon, i ostalim ponešto, ja sam za, akobogda.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 11:41:35   
M kao Mama
To je srijeda akobogda, ja bih onda pitala da me puste sa posla, samo ostaje dilema oko prevoza, ko će voziti, Elma bi bila zadužena za tortu, mi bi kupile poklon, i ostalim ponešto, ja sam za, akobogda.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 11:43:03   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hajmo molim vas
ja bih voljela
popit ću tableta koliko treba, stisnuti zube i otići...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 11:43:45   
M kao Mama
Sinula mi je još jedna ideja, da u Goraždu pripredimo rođendan, ili vidjeti sa tetkom ako oni su u mogućnosti da dožu u Sarajevo, onda ovdje da mu napravimo veliku zabavu, sa puno balona, a joj, majko mila

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *