|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 11:46:28   
anidla
da znam kome bi Nou mogla ostaviti, ja bih nas  vozila, ja se svakako sutradan varacam na posao 07.10....

ostaje opcija otvorena a na vrijeme vam javim je li izvodivo...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 12:25:31   
Anoniman
evo ja imam jedan prijedlog,
obzirom da imamo predivan park "plavi cvijet" koji je namjenjen samo za djecu (a koji na zalost nisu uspjele posjetiti jucer hanume), a postoji mogucnost da se u njemu priredjuju rodjendanske zabave i tako to, da ispitam situaciju i da vidim koliko bi kostalo da taj dan organizujemo rodjendan u tom parku, pa onda da sve zene koje mogu dodju, pa i djecu da povedete... naravno i ako bi vrijeme to dozvolilo a nadam se da bi taj dan bio fin... sta misliteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 12:28:56   
M kao Mama
Može raspitaj se, a za autobus ćemo tražiti donatora,

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 12:32:23   
Anoniman
sto da ne, mogli bi i to, donatora za prevoz... :))

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 629
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 13:30:33   
Anoniman
Vidim opet ste na snazi, meni se ukazala prilika da pokusam nesto,ne mogu odmah reci sta je bojim seda mi se naum ne izjalovi....Ali bih vas molila da mi napisete koliko djece ima z, m, godine...Po mogucnosti koji br cipela nose....
Ova familija mi je prirasla srcu i zelila bih im jos nekako pomoci
Drzite mi fige...
Poz


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 13:42:33   
mama2009
drage moje, tetka ima svekrvu ovdje u sarajevu kako sam ja shvatila iz price, pretpostavljam da ne bi bio problem da dodju u Sa, mislim da bi bila idealna prilika da MI ORGANIZUJEMO OVDJE RODJENDAN i pozovemo ih.....lakse nam je to i mnoge zenice bi mogle doci sa djecicom

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 14:39:00   
M kao Mama
Super, igraonu imamo već na Dobrinji, tortu imamo, vesela će nam dati broj onog čike što balone pravi, mi smo tu, ma kud ćemo bolje, joj kako sam sretna zbog našeg divnog kolektiva.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 14:52:40   
Visnja RR
treba prvo gledati mogucnosti bebice... koliko je njima zgodno da putuju ovamo? to niti mozemo niti smijemo traziti od njih....ipak je ovo i hladnjikavo vrijeme a on je jos bebica koju treba cuvati od prehlada...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 15:30:10   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

treba prvo gledati mogucnosti bebice... koliko je njima zgodno da putuju ovamo? to niti mozemo niti smijemo traziti od njih....ipak je ovo i hladnjikavo vrijeme a on je jos bebica koju treba cuvati od prehlada...




visnja ja se mogu cuti sa teta mersom, ona je u prici spomenula da njima ne bi bio problem doci u Sarajevo cak je spomenula ako bambi bude dolazila da bi dosli s njom


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 15:45:34   
mala86
joj cure svaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

da ste mi malo blize da mogu autom sama(nisam davno polozilauser posted image ) i ja bi dosla

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 15:51:21   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

treba prvo gledati mogucnosti bebice... koliko je njima zgodno da putuju ovamo? to niti mozemo niti smijemo traziti od njih....ipak je ovo i hladnjikavo vrijeme a on je jos bebica koju treba cuvati od prehlada...




visnja ja se mogu cuti sa teta mersom, ona je u prici spomenula da njima ne bi bio problem doci u Sarajevo cak je spomenula ako bambi bude dolazila da bi dosli s njom



to je onda odlicno... koji je datum rodjendancic?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 22:58:14   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

treba prvo gledati mogucnosti bebice... koliko je njima zgodno da putuju ovamo? to niti mozemo niti smijemo traziti od njih....ipak je ovo i hladnjikavo vrijeme a on je jos bebica koju treba cuvati od prehlada...




visnja ja se mogu cuti sa teta mersom, ona je u prici spomenula da njima ne bi bio problem doci u Sarajevo cak je spomenula ako bambi bude dolazila da bi dosli s njom



to je onda odlicno... koji je datum rodjendancic?


rodjendan je 6.10 srijeda mislim da bi najbolje bilo da mi organizujemo proslavu  9.10 subota

ako se svi slazete samo recite i ja zovem teta mersu da joj kazem da bi bilo lijepo da se vidimo, detalje ne bi govorila zelim da to bude iznenadjenje


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
8.9.2010 23:58:09   
M kao Mama
Naravno, ali ipak bih joj morala nešto malo kazati, da mi ne napravimo sve, a oni ne dođu, mislim da tetka mora znati jedna dio, a to je da trebaju doći

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
10.9.2010 9:10:49   
mama2009
sad sam se cula sa teta Mersom, pitala sam je dal bi mogla doci u Sarajevo subota 9.10...rekla je da moze povest ce slavljenika, brata mladjeg i svog mladjeg sina....sad je red na NAS



mnogima se vrte pistanja koja su i meni bila malo nejasna, pa nekako se osjecam diznom i vama da prenesem te informacije, majka je umrla 10 dan nakon poroda, otac je 80% invalid i teta mersa je oceva sestra koja ima svoje dvoje djece tetak i tetka nerade, otac takodje ne radi i fizicki nije u mogucnosti da se brine o djeci, posjecuje ih svakodnevno .......nana od majke nikad nije vidjela mladjeg unuka niti starijeg od smrti kcerke...


< Poruku je uredio mama2009 -- 10.9.2010 9:13:38 >


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
10.9.2010 9:23:48   
M kao Mama
Amah ilahi jarabi, mama 2009 šta ovo treba da znači, baš i meni upitnici, akobogda samo da Bajram prođe, od ponedjeljka počinjemo sa pripremama. Inšala ovo će biti dobro. Bitna je volja, nijet, a mi to imamo. 

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
10.9.2010 9:24:23   
anidla
IZVORNA PORUKA: mama2009

sad sam se cula sa teta Mersom, pitala sam je dal bi mogla doci u Sarajevo subota 9.10...rekla je da moze povest ce slavljenika, brata mladjeg i svog mladjeg sina....sad je red na NAS



mnogima se vrte pistanja koja su i meni bila malo nejasna, pa nekako se osjecam diznom i vama da prenesem te informacije, majka je umrla 10 dan nakon poroda, otac je 80% invalid i teta mersa je oceva sestra koja ima svoje dvoje djece tetak i tetka nerade, otac takodje ne radi i fizicki nije u mogucnosti da se brine o djeci, posjecuje ih svakodnevno .......nana od majke nikad nije vidjela mladjeg unuka niti starijeg od smrti kcerke...



user posted image pretuzno, kako necija sudbina moze biti teska...preteska...moji problemi padnu u zaborav kad ovako nesto procitam...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
10.9.2010 9:33:21   
mama2009
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Amah ilahi jarabi, mama 2009 šta ovo treba da znači, baš i meni upitnici, akobogda samo da Bajram prođe, od ponedjeljka počinjemo sa pripremama. Inšala ovo će biti dobro. Bitna je volja, nijet, a mi to imamo. 


mama alma ....mnogi su pitali za oca, i mene je zanimalo sta je sa ocem djece......pitala sam tetku kad smo bili u Gorazdu ...zato sam ovo sve napisala

Samo zovite kad god vam odgovara i ako ja mogu nesto uraditi....


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
10.9.2010 12:20:55   
Anoniman
Posto nam Bambi aBd dolazi u MO predlozit cu zenama da se i mi organiziramo..ne bih da je trpamo stvarima nego ako se moze i koliko se moze pomoci u novcu jer nitko ne radi a racuni stizu...znam da moje mostarke imaju veliko user posted image

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
10.9.2010 16:58:36   
Anoniman
noa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
11.9.2010 16:30:01   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: noa

Posto nam Bambi aBd dolazi u MO predlozit cu zenama da se i mi organiziramo..ne bih da je trpamo stvarima nego ako se moze i koliko se moze pomoci u novcu jer nitko ne radi a racuni stizu...znam da moje mostarke imaju veliko user posted image


user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
11.9.2010 16:48:34   
Hanady RR
Drage moje...
radujem se susretu sa tetkom i djecom...
priča je zaista preteška....user posted image

no ja se radujem što sam dio ove zajednice RR koja će bar 1 dan učiniti ovim dječacima dan lijepim i sretnim...a i tetki...veliko srce ta žena ima.

žene od ponedeljka AKCIJA

Noauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
11.9.2010 16:58:03   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Drage moje...
radujem se susretu sa tetkom i djecom...
priča je zaista preteška....user posted image

no ja se radujem što sam dio ove zajednice RR koja će bar 1 dan učiniti ovim dječacima dan lijepim i sretnim...a i tetki...veliko srce ta žena ima.

žene od ponedeljka AKCIJA

Noauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image mozes malo pojasni sta je nasa uloga jeli novcani prilog ili napraviti nasto za taj dan npr:kolace, kifle, bilo sta voljela bi ucestvovat koiko mogu praticu desavanja zene divne ste kao i uvjekuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 9:51:28   
M kao Mama
Akobogda, pa obzirom da se treba igraona unajmiti, kupiti sokovi, grickalice, torta i poklon slavljeniku, znači da trebamo (ko je zainteresovan) da finansijski učestvuje, koliko ko može.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 9:58:26   
Hanady RR
Trab napraviti finansijski okvir.
Koliko je igraonica?
Koliko ćemo dati za sokove?
Koliko za grickalice?
Baloni i tanjirići i čaše? ili da idemo na varijantu animatora?
Torta
Koju veličinu torte ( koliko će nas koštati)?
I najvažnije naravno poklon za dječaka...nešto simbolično naravno...ništa previše...?

E koliko ovo iznosi...
trebamo znati....
toliko novca nam treba....
u nekoj mojoj okvirnoj računici mislim da bi 300 Km bilo dob+voljno za sve gore nabrojano ( beza nimatora naravno ako se za njega odlučimo onda to zavisi)
naravno da sam ovjde računala da kupimo balona i sredimo same prostor a ne da naručujemo neku službu za to meni je to iskreno bacanje novca u ovoj situaciji )

a ostalo ko ne može u novcu...
nije porblem da od sebe da prilog kuhanjem ili naravno samo svojim dolaskom....
svakako svaka od nas koja finansijski bude učestvovala to radi u ime ringeraje...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.9.2010 10:39:35   
babina beba
Drage zenice, evo da se i ja ukljucim...poklon nek bude moj prilog, a naravno u ime ringeraja. ako imate predloga sta bih mu mogla uzeti recite. I ako nisma redovna na forumu vjerujte da uskocim koliko mi trogodisnja curica, ovaj zvrk u stomaku, posao, kuca i muz ostave slobodnog vremena. Eto cekam predloge i radujem se ovoj akciji!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *