|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
22.1.2010 19:24:56   
ivana st
IZVORNA PORUKA: acudesa

user posted image user posted image user posted image user posted image .....naj forum u regionu...lijepe, mlade, pametne, sređene..
A, proslava u STuser posted image


Može user posted image , gdje ćeš od nas bolje reklame user posted image user posted image user posted image ! Ima da sve splićanke idu kod tebe u kupovinu!


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
22.1.2010 19:28:07   
acudesa
Nikad ne reci nikad, sve je mogućeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
22.1.2010 21:53:37   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: acudesa

Kad bih ja mogla da biram, ja bih voljela imati butik namodernije odjeće. Kako volim lijepu odjeću, mislim da bih uživala u toj djelatnosti, svaki čas bih se presvlačila i presvlačila, ne bi mi nikada dosadilo. A, prostor bih voljela imati negdje ispred BBI, znači prvo moj butik, pa BBI

A, odjeća može a i ne mora biti markirana, može biti i iz moje exluzivne proizvodnje, najbolje u gradu...već zamišljam dugi red estradnih umjetnika, političara, poznatih doktora kako se otimaju za krpice iz mog butika...traži se štela da se od mene šta kupi, ali ne....

tako bih ja kad bih mogla, valja liuser posted image


A ja ću da pravim nakit user posted image tako da će red biti još i duži user posted image

Ja sam više umjetnička duša i meni za pokretanje biznisa treba neko ko ima dobru poslovnu stranu jer sam ja tu user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
22.1.2010 23:16:08   
milenium
acudesa jedna moja poznanica iz drugog grada preselila u mostar i odma isti mjesec otvorila butik,eno ga radi ko država,tu kupuju samo fine tete(to je malo za ozbiljniju rajuuser posted image )žena imala para i rekla što nebi,ta robe uvik triba.
a da sam frizerka vjerovatno bih otvorila svoj salon.jer kolko vidim zarađujui previšeuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
22.1.2010 23:29:47   
milenium
samo da jo kažem,susjeda mi neki dan otišla na frizuru,šišala se i bojila i isfenirala(malo ono bacila friza)i 70km!!! i to će trajat misec dana ta frizura.hajd ba! ja svome malom kupila šator za 70 maraka i moć će mu svu godinuuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.1.2010 0:10:10   
Anoniman
Ja ću aBd jednog lijepog i sunčanog dana otvoriti knjigovodstveni servis user posted image ..... nadam se.

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.1.2010 0:16:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Ja ću aBd jednog lijepog i sunčanog dana otvoriti knjigovodstveni servis user posted image ..... nadam se.


to je isto super, ja volim računati/knjižiti/boriti se s poreznicima/obračunavati plate i imati razne klijente
Još ako si dobar cijeli grad znašuser posted image
Vodiš i Halidove pumpe i Mangafićev hotel, ma car siuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.1.2010 0:19:05   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

to je isto super, ja volim računati/knjižiti/boriti se s poreznicima/obračunavati plate i imati razne klijente



me too user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.1.2010 0:21:52   
DM

IZVORNA PORUKA: milenium

samo da jo kažem,susjeda mi neki dan otišla na frizuru,šišala se i bojila i isfenirala(malo ono bacila friza)i 70km!!! i to će trajat misec dana ta frizura.hajd ba! ja svome malom kupila šator za 70 maraka i moć će mu svu godinuuser posted image

Pa možeš i sa šatorom biznis pokrenuti-iznajmljuj gauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.1.2010 0:23:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: enisa_sara


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

to je isto super, ja volim računati/knjižiti/boriti se s poreznicima/obračunavati plate i imati razne klijente



me too user posted image user posted image


a volim i prodavati nekretnine, to mi baš ideuser posted image
nekako mi klijenti ne mogu odoljetiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.1.2010 0:34:13   
veeseelaa
svašta bi ja mogla raditi, mogla mi npr voditi neki lijepi restorančić zatvorenog tipa s nekom dobrom kuhinjom, ili otvoriti neki butik s markiranom robom, da i nekretnine bi izdavala u zakup par njih.. samo još neznam za šta da se odlučimuser posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.1.2010 0:38:58   
sporty mamaa
Evo i mene... Vec odavno govorim mm da bi trebali dignuti kredit i otvoriti nesto svoje, ovako uvijek radis za nekoga... Ebi ga ko ne riskira taj ne profitirauser posted image user posted image Ovako ja bi otvorila Djecju igraonu( to od kad govorim), al kaze mi mm da mi je neko uzeo ideju i otvorio to(neki dan otvorila se djecija igraona kojih zaista i nema ovdje), ono da tete cuvaju djecu i to. MM je inace jako dobar sto se tice nekih uredenja, recimo od bozicnih lampica napravi cudo, ima ideja koje za tili cas provede u djelo, pa vjerujem da bi on savrseno sve uredio... A kako pakuje poklone, u od nicega napravi nesto, one otiske prstiju od bebe, kako je samo umjesno napravio, ja to nebi za sto godina...

A isto sam rekla kad, ako budem imala nekih para otvorit cu na jednom mjestu(vec znamuser posted image user posted image ) kafic, zvat ce se enterprice, bit ce ureden kao svemirki brod(ala zvjezdane staze), i ispred ce biti dva velika teleskopa s kojih ce gosti moci uzivati u pogledu na zvijezde i ostalo... MAŠTA MOŽE SVAŠTAuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
23.1.2010 9:07:54   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: acudesa

Kad bih ja mogla da biram, ja bih voljela imati butik namodernije odjeće. Kako volim lijepu odjeću, mislim da bih uživala u toj djelatnosti, svaki čas bih se presvlačila i presvlačila, ne bi mi nikada dosadilo. A, prostor bih voljela imati negdje ispred BBI, znači prvo moj butik, pa BBI

A, odjeća može a i ne mora biti markirana, može biti i iz moje exluzivne proizvodnje, najbolje u gradu...već zamišljam dugi red estradnih umjetnika, političara, poznatih doktora kako se otimaju za krpice iz mog butika...traži se štela da se od mene šta kupi, ali ne....

tako bih ja kad bih mogla, valja liuser posted image


A ja ću da pravim nakit user posted image tako da će red biti još i duži user posted image

Ja sam više umjetnička duša i meni za pokretanje biznisa treba neko ko ima dobru poslovnu stranu jer sam ja tu user posted image


Mya, ja i  ti bi razvalile biznis.....zamišljam svoje extra krpice i tvoj unikatni nakituser posted image ...gdje bi nas bilo

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
27.1.2010 8:11:23   
Anoniman
Sutra kad bih imala dovoljno novca za privatni biznis otvorila bih stovarište građevinskog materijala jer mi to stvarno ide,te kvadrature,potrošnja materijala za kuću isl.(ali tu treba puno para za početak)

Ako ne bih mogla to onda bih tražila naselje gdje ima puno svijeta i da je blizu škola,onda bih otvorila pekaru i nebih bila skupa,recimo za mene je preskupo da jedan kroasan bude 0,80KM,a hljeb 0,90 ili 1KM.

U oba slučaja ja bih bila najjeftinija u gradu i naravno bilo bi mi stručno osoblje,a prije svega ljubazno.
Sve bih radila pošteno i dragi Allah bi to vratio,dao bi nafaku SAMO POŠTENO!!!!

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
27.1.2010 12:32:55   
meli
ko ne riskira taj i ne profitira. mm je prije 5 godina pokrenuo vlastiti ¨biznis¨. poceo je tako sto je digao kredit ( 1000KM ). u pocetku je imao samo jedan kompjuter i jedan printer. u radnji se nalazio jedan radni sto, dvije stolice i par polica na zidu.
i tako je sve pocelo....ono sto bi zaradi, on je skupljao i kupovao jos opreme.
jest da smo  i sad u kreditima do grla ali sve je ok dok ih mozemo vracati. i na kraju krajeva, i ti krediti ce jednog dana valjda nestati. samo znam da kada imas privatni ¨biznis¨ da je jako tesko i da moras raditi i dan i noc ako zelis da uspijes.


_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
27.1.2010 13:46:03   
Anoniman
a čime se bavi muž ?

(odgovor članu meli)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
27.1.2010 14:08:12   
Anoniman
Jednog lijepog suncanog dana...kada bih ja pokretala vlastiti biznis...bilo bi to otvaranje manje fabrike kolaca...Kako imamo nekog u familiji ko se time bavi, pouzdano znam da se tu okrece dobra lova, ako imalo mucnes glavom i ako si prirodno kreativan. Naravno, posten rad, razmisljanje na duge staze, dobar kolektiv u koji ces ulagati i koji ces motivirati da daju svoj maximum, dobra reklama, da je bez konzervansa proizvod...i eto profita.


I dosta originalnosti!


< Poruku je uredio pahuljica farah -- 27.1.2010 14:09:17 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
27.1.2010 15:05:33   
M kao Mama
Akobogda inšala, da ne bih bila konkurencija mojoj dragoj acudesi, ja u prostoru u BBi-ijuuzeti, i prodavat ću odjeću za malo krupnije dame, od 44 pa nadalje.

Naime, ja imam problem sa pronalaskom garderobe, ali zato Istanbul puca od tih radnji, čak postoji jedan cijeli k vart u kojem se prodaje garderoba s većim brojevima. To je da Vam pamet stane, ubacila bih i tašne i obuću, i niko sretniji od mene.

U tom slučaju bila bi klijent drugarice Enise, da se ja ne bakćem s knjigama, a ako ima neka zainteresovana forumašica za posao neka se javi, ja bih ipak bila gazdarica-pokretni model, po Vas božiji dan bih mjenjala modele. Niko sretniji od mene.

A, ako ipak se bude pitao moj mož, onda nam ne gine radnja s laminatima, hahaha, a može dat Bog da oboje potanemo gazde.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
27.1.2010 15:10:01   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Jednog lijepog suncanog dana...kada bih ja pokretala vlastiti biznis...bilo bi to otvaranje manje fabrike kolaca...Kako imamo nekog u familiji ko se time bavi, pouzdano znam da se tu okrece dobra lova, ako imalo mucnes glavom i ako si prirodno kreativan. Naravno, posten rad, razmisljanje na duge staze, dobar kolektiv u koji ces ulagati i koji ces motivirati da daju svoj maximum, dobra reklama, da je bez konzervansa proizvod...i eto profita.


I dosta originalnosti!


hoces me zaposlit da vam pravim kolaceeuser posted image jednog lijepog suncanog danauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
27.1.2010 15:54:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama alma

Akobogda inšala, da ne bih bila konkurencija mojoj dragoj acudesi, ja u prostoru u BBi-ijuuzeti, i prodavat ću odjeću za malo krupnije dame, od 44 pa nadalje.



nemoj ti tako nisu dame s 44 brojem krupnijeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
27.1.2010 15:56:34   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: meli

ko ne riskira taj i ne profitira. mm je prije 5 godina pokrenuo vlastiti ¨biznis¨. poceo je tako sto je digao kredit ( 1000KM ). u pocetku je imao samo jedan kompjuter i jedan printer. u radnji se nalazio jedan radni sto, dvije stolice i par polica na zidu.
i tako je sve pocelo....ono sto bi zaradi, on je skupljao i kupovao jos opreme.
jest da smo  i sad u kreditima do grla ali sve je ok dok ih mozemo vracati. i na kraju krajeva, i ti krediti ce jednog dana valjda nestati. samo znam da kada imas privatni ¨biznis¨ da je jako tesko i da moras raditi i dan i noc ako zelis da uspijes.



upravo, šega mi je kad neko kaže "kako on, odakle mu pare", pa zapni i ti pa ćeš imati, nema ništa gu**vače

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
27.1.2010 16:01:48   
Skvo RR
Mi vec imamo, zapravo MM ima privatni biznis, pa i ja imam posao, koji je nidje veze sa privatlukom, ali ja imam godinama ideju, a to je veseraj na zetone....ali niko (tu mislim na MM/a) nema sluha da mi pomogne da razradim tu ideju....user posted image user posted image
Mozda se cini smijesno i neatraktivno, ali ja stvarno mislim da bi radilo, cak i znam gdje bi ga otvorila....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
27.1.2010 16:03:28   
ivanak
Ja bi volila jednoga dana da otvorim restoran i naravno zaposlila bi glavnog kuhara, a ja bi mu pomagala i skupa s njim sve skuhala....
Možda glupo zvuči, ali eto to je ko neka moja želja. Volim kuhinju, kuhanje, hranu, kolače... ma sve vezano za to.
Ali ne klasični restoran kao menza i ni slučajno u Starom gradu. Negdje sa strane. Možda u Stonu...


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
27.1.2010 16:07:22   
Atarka
Skvo, jedni moji poznanici su prosle godine otvorili i zatvorili privatni veseraj u blizini studentskog doma Bjelave. Ideja je bila super, ali nisu se bas pokazali u realizaciji tako da im je, sto je bilo za ocekivati zbog nekih propusta, posao i propao. Ali, kad bi tome neko ozbilno pristupio, moglo bi uspjeti.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pokretanje sopstvenog biznisa
27.1.2010 16:08:48   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Mi vec imamo, zapravo MM ima privatni biznis, pa i ja imam posao, koji je nidje veze sa privatlukom, ali ja imam godinama ideju, a to je veseraj na zetone....ali niko (tu mislim na MM/a) nema sluha da mi pomogne da razradim tu ideju....user posted image user posted image
Mozda se cini smijesno i neatraktivno, ali ja stvarno mislim da bi radilo, cak i znam gdje bi ga otvorila....


Zeno svaka cast..ovo je ideja za 10...ama to bi u Sarajevu sigurno rasturalo user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *