|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 13:15:36   
sara.at
Salmy to je tvoje misljenje user posted image
medjutim ovdje se to malo drugacije svata ovdje je to normalno i moje drugarice su udane i vecina njeih su vec majke i
nemora znaciti ako izadjem navecer da smekam frajere ako mi je do tog onda to mogu i po danu da radim kad izadjem na podnevnu kaficu...nasi mm se okupe il kod mene kuci il kod neke druge drugarice,cuvaju djecu i kartaju uz utakmicu,film,igricu i pivo i nije im nikad problem bio.....
Svako od bracnih parova ima pravo na malo predaha, pa i mm ima isto drugove koji bi sa njim rado popili kafu i izasli na cugu navecer i vodili muske razgovore,tako i ja imam potrebu da izadjem sa drugaricama da se dotjeram kao kad sam bila cura sa kilo sminke,dubok dekolte, pozahvatne stiklice i malo uzivo muzike,ples to nemogu da uradim preko dana na normalnoj kafici jer preko dana mi je totalno drugi imidz preko dana su stiklice,hlace na peglu,kosulje jer treba klijentima na oci.......al opet kazem kako ko voli, fala Bogu nismo svi isti user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 13:16:57   
rose 87
  MM bi me zadavio!ionako je ljubomorkouser posted image user posted image user posted image user posted image a i ja samuser posted image user posted image
[/quote
joj i moj jeuser posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 13:19:10   
SailorMoon
Ja i mm izlazimo i nasamo. Ali sve u granicama. Skoro sam ja isla sa prijateljicom i disko, gostovao Boban Rajovic. MM nije se islo, on je nas negdje oko 12 odvezao i u 4 doso po nas. i to je ok, ali to se desi u godini mozda jednom.  Sto se tice tih frajera sto me smekaju, smekaju me i kad sam s muzem a kamoli sama. Ali on zna kakva sam ja i da kod mene nema zezancije. Tako da se on tu nista nebrine.

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 13:25:57   
salmy
Ne slazem se sa recenicom"ovdje to kod nas"To nista ne mjenja gdje ja zivim.Misljenja  sam da se kafica moze popiti u toku dana,user posted image user posted image user posted image user posted image imam jako puno drugarica koje su djevojke,super se slazemo vole me postuju me,obozavaju moje savjete......jednostavno im prijam! ali druzenje se svodi na popodnevnu kaficu,nekad nedjeljni izlet.......u zadnje vrijeme klizanje!
Ne vidim razloga zasto da navecer izalzim sa njima kad MM jedva ceka da dodje sa posla i POSVETI se nam dvoma.Meni licno je to uzivancija!
A Hvala Bogu kod nas nemozes izgledati dotjerano i lijepo jos ako imas dobar auto, da se ne zalijepe neki kreteni koji ce balitiuser posted image user posted image user posted image zasto sebe dovoditi u nezgodnu situacijuuser posted image  
Ustvari svako ima svoje misljenje,ali eto ovako funkcionisemo punih 14 sad ako Bog da 15 godina, gdje je krunu nase ljubavi upotpunio jedan slatki mali osmjeh!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 13:50:16   
SailorMoon
Draga Salmy, ako zena ikako dobro izgela uvjek ce se naci kreteni koji ce da bale!!! To je meni svako dnevno iskustvo i mm zna a i hvala bogu vidi da mu zena nije neka babaroka nego da je sexy. I kako se on u mene zagledo i kasnije zaljubio tako i drugi gledaju. I ja  i mm imamo razliciti ukus muzike. tako da ja hou da idem da gledam uzivo neke zabavnjake a on narodnjake. I jeli sada mi trebamo oboje odustati od neke zabave sto se nemozemo dogovoriti? Ne, zasto. I moje prijateljice koje su udate i one koje nisu, sve redovno izadjemo. A vala brate mili nije isto izaci u po dana ili u po noci!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 13:58:29   
sara.at
pa dobro to meni nesmeta neka bale koliko oce to je njihov problem ako sam udana nemora znaciti da se moram zapustiti pa mom mm nema nista draze nego kad mu neko iz firme kaze kako ima lijepu i prijatnu zenu. Mene svi vise dozivljavaju kao veseljaka al vise je tu do povjerenja izmedju partnera nego do tog dal je to normalno il ne! Neki parovi su naucili da zive tako i to im je normalno, ja imam svoj tempo zivota koji nama oboma pase i to je za nas normalno...user posted image
I moj mm je ljubomorna al on kaze neka bale imaju i za cim oni mogu samo gledati a ja dirati user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 14:02:11   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: sara.at

pa dobro to meni nesmeta neka bale koliko oce to je njihov problem ako sam udana nemora znaciti da se moram zapustiti pa mom mm nema nista draze nego kad mu neko iz firme kaze kako ima lijepu i prijatnu zenu. Mene svi vise dozivljavaju kao veseljaka al vise je tu do povjerenja izmedju partnera nego do tog dal je to normalno il ne! Neki parovi su naucili da zive tako i to im je normalno, ja imam svoj tempo zivota koji nama oboma pase i to je za nas normalno...user posted image
I moj mm je ljubomorna al on kaze neka bale imaju i za cim oni mogu samo gledati a ja dirati user posted image user posted image


Hahaha, ovo moj isto vako kaze. Ta im izreka bas nesta znaci!

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 14:47:14   
veeseelaa
izadje se, izadje
Skoro sam izlazila a i ovaj petak/subotu cu aBd
ja kad kazem izlazak mislim na nocni izlazak a popodnevne i jutarnje kafice i ne pikam, njih je bezbrojuser posted image
helem mm se ne ljuti, nekad me malko pecka ko je bio, sta si to obukla al sve kroz salu
On zna da ja njega samo volimuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 15:20:38   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: salmy

Mislim da u braku "izlasci" nocni sa drugaricama nisu normalni! eh sad mozete reci ova luda ili papanka primitivna! ali u braku sam punih14god,za to vrijeme NAVECER nisam izasla mozda 10puta!S tim sto podnevna kafa sa drugaricama ili kolegama sa posla je redovna.Misljenja sam da CESTI izlasci sa drugaricama ne vode nigdje niti cemu! jer sta da radim ja kao udata zena majka jednom djetetu(sutra njegov uzor)u nocnom terminu u kafani sa drugaricama koje su djevojke....koje gledaju i smekaju frajere!
Moj Muz nema nista protiv da idem na neko slavlje ili neku kaficu sa njima,ali isto tako ni on nikada nije otisao navecer(izuzev posebnih poslovnih prilika) u kafanu.Jednosatvno tako funkcionisemo godinama i nama super,a osim toga nasi zajednicki prijatelji su udati i ozenjeni parovi sa kojima provodimo vikende i ceste izlaskeuser posted image user posted image



Svaka ti čast, na iskrenosti prije svega.

Ja sam se udala sa 25 godina, zato što sam htjela da osnujem porodicu, da imam muža, dijete, da ne hodam svaku noć po kafanama, kinima, restoranima, ulicama, već da imam svoj dom, svoj mir, svoju intimu.

Do tada sam proputovala skoro čitavu Evropu, nema skoro zemlje u kojoj nisam bila, izlazila sam koliko sam htjela ikada sam htjela i hvala Bogu nikada nisam uprlajal svoj obraz, sve ovo pišem da ne bude da sam se udala eto jer su se i druge udavale. Ishodala sam, izigrala, tako da ti noćni izlasci, sa drugaricama meni su zaista nešto nenormalno kako reče selmy (mislim na kafane i lupmovanje do sabaha, da se razumijemo).

Meni muž ne brani da ja izlazim, ali meni to jednostavno sada ne leži, više volim popodne prosveti sa mojim prijateljicama, drugaricama, poznanicama u ležernoj popodnevnoj kafici, nego u ludim noćnim provodima, u kojima se ne osjećam lijepo.

Nekako s vremenom i društvo se mjenja, kada izađem sa nekom kolegicom koja nije udata, mi skoro pa više da i nemamo zajedničke teme.

A, sa svojim mužem i našim društvom izlazimo i zaista ne bih mogla zamisliti da ja odem negdje navečer u neki restoran , disko ili slično bez njega i obratno.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 15:31:43   
taurus
Slazem se sa Mamom Almom i Salmy, mm mi ne brani da idem gdje hoću. Poslovni izlasci, večere upraznjavam samo kad moram. Uvijek mi je draze izaci sa mm naveceru nego sa prijateljicama. Zapravo mi i nemamo druge prijatelje osim zajedničke jer smo mnogo godina zajedno (od 1994) i to su sada uglavom parovi sa djecom i vidamo se poslijepodne ne kafici ili navece kod nekoga od nas. A najdraze mi je kada svekrva ili mama uzmu dijete a mi u zivotuser posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 15:42:41   
salmy
Sve u granicama user posted image user posted image o zapustanju nema govora. Kafana ce biti i bilo je i prije i posle nas,vazno je postovanje iskrenost i ljubav.Ako to sve imamo meni definitvino ne treba duboki dekolte, brdo sminke,pozahvatne stiklice i roke - kokeuser posted image user posted image jer se nemam kome dotjerivati u kafani,sve sto sam zeljela i trazila imam kuciuser posted image user posted image  

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 15:43:41   
dafri
naravno,baš sam bila prošli petak  i napunila baterijeuser posted image
izađemo i zajedno,ali i odvojeno ,posebno sada kada imamo malu bebu ne možemo uvijek organizovati da je neko čuva,a izaći se voliuser posted image user posted image



_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 15:58:58   
jiji
ja se i isto tako slažem sa Salmy i mamom Almom, a u svakom slučaju super su mi ove žene koje uspiju pored svih obaveza da budu raspoložene da izađu petkom ili subotom i stoje u nekom zadimljenom kafiću, meni je ipak ljepše u zagrljaju mm u dnevnom user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 16:38:10   
hanabanana
Izlazim naravno. Izadje i on.
Ovdje ne računam dnevne kafe sa drugaricama.
Kad izlazimo naveče onda je to nekada restoran ( zadnji put Pivnica ), Colloseum, neki koncert, predstava ili kino (  mada ovo troje češće idem s mužem ), kuglanje, ili žensko sjelo kod neke od nas.  

Dakle, nisu to neki ludi noćni izlasci, nego su ženski izlasci.



(odgovor članu jiji)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 16:43:14   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Izlazim naravno. Izadje i on.
Ovdje ne računam dnevne kafe sa drugaricama.
Kad izlazimo naveče onda je to nekada restoran ( zadnji put Pivnica ), Colloseum, neki koncert, predstava ili kino (  mada ovo troje češće idem s mužem ), kuglanje, ili žensko sjelo kod neke od nas.  

Dakle, nisu to neki ludi noćni izlasci, nego su ženski izlasci.





muski striptiz user posted image user posted image

pitam se zasto tema ima naslov izlasci sa drugaricama... a ne i sa drugovima ! user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 16:53:07   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Mislim da u braku "izlasci" nocni sa drugaricama nisu normalni! eh sad mozete reci ova luda ili papanka primitivna! ali u braku sam punih14god,za to vrijeme NAVECER nisam izasla mozda 10puta!S tim sto podnevna kafa sa drugaricama ili kolegama sa posla je redovna.Misljenja sam da CESTI izlasci sa drugaricama ne vode nigdje niti cemu! jer sta da radim ja kao udata zena majka jednom djetetu(sutra njegov uzor)u nocnom terminu u kafani sa drugaricama koje su djevojke....koje gledaju i smekaju frajere!
Moj Muz nema nista protiv da idem na neko slavlje ili neku kaficu sa njima,ali isto tako ni on nikada nije otisao navecer(izuzev posebnih poslovnih prilika) u kafanu.Jednosatvno tako funkcionisemo godinama i nama super,a osim toga nasi zajednicki prijatelji su udati i ozenjeni parovi sa kojima provodimo vikende i ceste izlaskeuser posted image user posted image



Svaka ti čast, na iskrenosti prije svega.

Ja sam se udala sa 25 godina, zato što sam htjela da osnujem porodicu, da imam muža, dijete, da ne hodam svaku noć po kafanama, kinima, restoranima, ulicama, već da imam svoj dom, svoj mir, svoju intimu.

Do tada sam proputovala skoro čitavu Evropu, nema skoro zemlje u kojoj nisam bila, izlazila sam koliko sam htjela ikada sam htjela i hvala Bogu nikada nisam uprlajal svoj obraz, sve ovo pišem da ne bude da sam se udala eto jer su se i druge udavale. Ishodala sam, izigrala, tako da ti noćni izlasci, sa drugaricama meni su zaista nešto nenormalno kako reče selmy (mislim na kafane i lupmovanje do sabaha, da se razumijemo).

Meni muž ne brani da ja izlazim, ali meni to jednostavno sada ne leži, više volim popodne prosveti sa mojim prijateljicama, drugaricama, poznanicama u ležernoj popodnevnoj kafici, nego u ludim noćnim provodima, u kojima se ne osjećam lijepo.

Nekako s vremenom i društvo se mjenja, kada izađem sa nekom kolegicom koja nije udata, mi skoro pa više da i nemamo zajedničke teme.

A, sa svojim mužem i našim društvom izlazimo i zaista ne bih mogla zamisliti da ja odem negdje navečer u neki restoran , disko ili slično bez njega i obratno.

user posted image user posted image svaka ti je zlatnauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 20:22:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Mislim da u braku "izlasci" nocni sa drugaricama nisu normalni! eh sad mozete reci ova luda ili papanka primitivna! ali u braku sam punih14god,za to vrijeme NAVECER nisam izasla mozda 10puta!S tim sto podnevna kafa sa drugaricama ili kolegama sa posla je redovna.Misljenja sam da CESTI izlasci sa drugaricama ne vode nigdje niti cemu! jer sta da radim ja kao udata zena majka jednom djetetu(sutra njegov uzor)u nocnom terminu u kafani sa drugaricama koje su djevojke....koje gledaju i smekaju frajere!
Moj Muz nema nista protiv da idem na neko slavlje ili neku kaficu sa njima,ali isto tako ni on nikada nije otisao navecer(izuzev posebnih poslovnih prilika) u kafanu.Jednosatvno tako funkcionisemo godinama i nama super,a osim toga nasi zajednicki prijatelji su udati i ozenjeni parovi sa kojima provodimo vikende i ceste izlaskeuser posted image user posted image



Svaka ti čast, na iskrenosti prije svega.

Ja sam se udala sa 25 godina, zato što sam htjela da osnujem porodicu, da imam muža, dijete, da ne hodam svaku noć po kafanama, kinima, restoranima, ulicama, već da imam svoj dom, svoj mir, svoju intimu.

Do tada sam proputovala skoro čitavu Evropu, nema skoro zemlje u kojoj nisam bila, izlazila sam koliko sam htjela ikada sam htjela i hvala Bogu nikada nisam uprlajal svoj obraz, sve ovo pišem da ne bude da sam se udala eto jer su se i druge udavale. Ishodala sam, izigrala, tako da ti noćni izlasci, sa drugaricama meni su zaista nešto nenormalno kako reče selmy (mislim na kafane i lupmovanje do sabaha, da se razumijemo).

Meni muž ne brani da ja izlazim, ali meni to jednostavno sada ne leži, više volim popodne prosveti sa mojim prijateljicama, drugaricama, poznanicama u ležernoj popodnevnoj kafici, nego u ludim noćnim provodima, u kojima se ne osjećam lijepo.

Nekako s vremenom i društvo se mjenja, kada izađem sa nekom kolegicom koja nije udata, mi skoro pa više da i nemamo zajedničke teme.

A, sa svojim mužem i našim društvom izlazimo i zaista ne bih mogla zamisliti da ja odem negdje navečer u neki restoran , disko ili slično bez njega i obratno.


mislim da to sto govorite nije ok, niko ne izlazi da bi bancio al nikada ne izaci s drugaricama na veceru, picu, pice mi je van pameti
Koliko sam samo puta u restoranu vidjela par gospodja starijim/mladjih/srednjih godina kako veceraju i lijepo se druzeuser posted image user posted image user posted image  
suprug je suprug a drugarice su drugarice
JA sam prije deset_ak dana izasla u Angolu na veceru s dvije prijateljice i tu nista lose ne vidim

< Poruku je uredio veeseelaa -- 1.4.2010 20:29:27 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 20:35:25   
acudesa
svaki dan, skoro, odem na dnevnu kaficu ili sa drugaricama ili sa mm, navečer: od povoda do povoda-znači baš rijetko (solo, bez muža)....da mi se izlazi ja bih izlazila, ali stvarno nemam živaca da se lickam(a, na mogu svakakva), da izlazim...iskreno
Dok sam bila djevojka-nema noći da sam ostala u kući i valjda isćeifila, vjerujte da mene mm moli da izađemo, a meni mrskouser posted image ...
ja sam dama u godinamauser posted image , buka, zagušljivost mi smetaju, još radim na mjestu gdje decibeli idu do beskonačno, ne mogu sebi priuštiti takav luksuz po cijeli danuser posted image user posted image ...


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 20:35:29   
Hanady RR
ja večernje izlaske sa drugaricama imam, doduše rijeđe nego prije, što zbog vremena koje nemam što zbog nekada ne rapoloženja moga od umora pa da im večer ne kvarim. Dnevne kafice ne računam u izlaske...al večernje izlaske kad izađem sprovodim kao i kad sam djevojka bila. ja ni kao djevojka nisma se opijala, nisma koketirala i nisma frajera tražila...vazda su mene nalazili.
moje durgarice one prisnije doduše smatraju da sam se rano udala i ''zarobila'' djecom, ove moje ''intelektualke'' još hajcaju i dane broje koda su u pubertetu...user posted image al to nama ne smeta da se fino porvedemo u angolu, coloseumu, vinoteci, Pivnici itd. Ponekada pozorište ili kino s tim što sa njiam rjeđe kino jer ot je za muža a pozorište sa njima je muž nešto i nije za to ''intelekzualno '' uzdizanjeuser posted image

moj muž sa tim porblem nema, jedini mu je problem tačnije strah ako se djeca porbude pa skontaju nema mame šta će sa njima user posted image user posted image user posted image user posted image

i on izlazi, rijetko kao i ja ali izlazi.

i ja u vsemu ovom ne vidim frku...

imamo i društvo parova sa kojima izlazimo....


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 20:52:28   
Srculence
Nisam nikad bila neki pobornik večernjih izlazaka...nije da nisam izlazila...naravno da jesam...ali nikad previše,otkako sam se udala i otkako je beba tu to nikako ne praktikujem.MM mi stalno govori kako bi trebala malo izaći navečer s prijateljicama al meni se nikako ne da...Kao što je neko već rekao šta imam raditi s prijateljicama koje preko mog ramena šmekaju frajerauser posted image ...nejgore je što smo mi koje imamo bebice skroz u nekom drugom filmu ...nego neudate žene..Dnevne kafice su česte...nekad sa bebom nekad sama s prijateljicomuser posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 20:56:54   
new mama
Ma nepamtim kad sam izasla navece sa drugaricama,sve mi se nekako svelo na kafe u toku dana,a i sa mm navece nisam dugo izasla uglavnom su to kucne varijante i druzenja do nekih doba,malo dijete pa mi nekako bezveze da maltretiram mamu ili sveki da ostanu sa A,a i nekako me to sve i proslo vise mi odgovaraju druzenja na kafici i sa mojom curicom,nahodala sam se prije pa mi je dosta,sad s vremena na vrijeme kad pozelim i to je touser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 21:00:46   
acudesa
Znate kao to bude sa mnom:
vagam: sa drugaricama ili sa malenim, druženje-lijepo bi bilo, ali rađe ostanem sa ovim mišem sa ga uspavam, da ga nahranim, da se zezamo....user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 21:28:13   
teacher75

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

svaki dan, skoro, odem na dnevnu kaficu ili sa drugaricama ili sa mm, navečer: od povoda do povoda-znači baš rijetko (solo, bez muža)....da mi se izlazi ja bih izlazila, ali stvarno nemam živaca da se lickam(a, na mogu svakakva), da izlazim...iskreno
Dok sam bila djevojka-nema noći da sam ostala u kući i valjda isćeifila, vjerujte da mene mm moli da izađemo, a meni mrskouser posted image ...
ja sam dama u godinamauser posted image , buka, zagušljivost mi smetaju, još radim na mjestu gdje decibeli idu do beskonačno, ne mogu sebi priuštiti takav luksuz po cijeli danuser posted image user posted image ...


ovako je sve isto i kod mene!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 21:29:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: new mama

Ma nepamtim kad sam izasla navece sa drugaricama,sve mi se nekako svelo na kafe u toku dana,a i sa mm navece nisam dugo izasla uglavnom su to kucne varijante i druzenja do nekih doba,malo dijete pa mi nekako bezveze da maltretiram mamu ili sveki da ostanu sa A,a i nekako me to sve i proslo vise mi odgovaraju druzenja na kafici i sa mojom curicom,nahodala sam se prije pa mi je dosta,sad s vremena na vrijeme kad pozelim i to je touser posted image

i ovako je sve isto kod meneuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: izlazci sa drugaricama
1.4.2010 21:35:20   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

svaki dan, skoro, odem na dnevnu kaficu ili sa drugaricama ili sa mm, navečer: od povoda do povoda-znači baš rijetko (solo, bez muža)....da mi se izlazi ja bih izlazila, ali stvarno nemam živaca da se lickam(a, na mogu svakakva), da izlazim...iskreno
Dok sam bila djevojka-nema noći da sam ostala u kući i valjda isćeifila, vjerujte da mene mm moli da izađemo, a meni mrskouser posted image ...
ja sam dama u godinama[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image], buka, zagušljivost mi smetaju, još radim na mjestu gdje decibeli idu do beskonačno, ne mogu sebi priuštiti takav luksuz po cijeli danuser posted image user posted image ...



de ti nama reci da li treba neki ovdje da te persiraju? user posted image user posted image

ccc nikad vise to za sebe ne govori, ti si curica


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *