|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:51:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Evo jednog zanimljivog teksta:
Kako komunicirati prije bračne noći
Odaberite trenutak i upitajte svoju uskoro buduću/budućeg da li se osjeća nervoznom zbog prve bračne noći. Vrlo će vjerojatno ona ili on biti sretni što imaju priliku razgovarati o tome. Razgovarajte o svojim strahovima i nadanjima. Ukoliko ste prenervozni za takav razgovor savjetujte se sa prijateljima ili stručnom osobom.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jest me bilo briga jel ga strahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:52:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Evo jednog zanimljivog teksta:
Kako komunicirati prije bračne noći
Odaberite trenutak i upitajte svoju uskoro buduću/budućeg da li se osjeća nervoznom zbog prve bračne noći. Vrlo će vjerojatno ona ili on biti sretni što imaju priliku razgovarati o tome. Razgovarajte o svojim strahovima i nadanjima. Ukoliko ste prenervozni za takav razgovor savjetujte se sa prijateljima ili stručnom osobom.



je li ovo iz cosma ili glorijeuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:52:25   
Hanady RR
mi smo u 21 napustili svatove, sjeli u džip koji je vozio rođak MM i završili u Opatiji...
sve ostalo se zviždi....user posted image ko zviždat zna ko ne zna nek pjevuši ''na morskome plavom žaluuuuuuuuuuu gdje ćarlija vjetrić mioooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:52:46   
Skvo RR
Meni su glavna "nadanja"...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:54:04   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mi smo u 21 napustili svatove, sjeli u džip koji je vozio rođak MM i završili u Opatiji...
sve ostalo se zviždi....user posted image ko zviždat zna ko ne zna nek pjevuši ''na morskome plavom žaluuuuuuuuuuu gdje ćarlija vjetrić mioooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image




A sta bi sa rodjakom?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:54:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Meni su glavna "nadanja"...user posted image user posted image user posted image





moj je bio ''iznenađen''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ''uplašen''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:56:19   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Meni su glavna "nadanja"...user posted image user posted image user posted image





moj je bio ''iznenađen''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ''uplašen''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Eh, zato smo mi prije prve bracne noci razgovarali sa strucnjakom.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:57:21   
Niina
Parovi koji nisu prije braka imali odnos ili oni koji nisu prije zivjeli zajedno mogu (ne nuzno, da se ne protumaci pogresno) imati velika ocekivanja od prve bracne noci/ braka...za mene je ta prva bracna nos bila samo jos jedna noc zajedno...a dernek smo zadnji napustiliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:57:27   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mi smo u 21 napustili svatove, sjeli u džip koji je vozio rođak MM i završili u Opatiji...
sve ostalo se zviždi....user posted image ko zviždat zna ko ne zna nek pjevuši ''na morskome plavom žaluuuuuuuuuuu gdje ćarlija vjetrić mioooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image




A sta bi sa rodjakom?user posted image user posted image user posted image

otišao i rijeku kod sestre svojeuser posted image
i čekao naših 5 dana da se svrši konačno da idmeo kućiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:58:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Meni su glavna "nadanja"...user posted image user posted image user posted image





moj je bio ''iznenađen''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ''uplašen''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Eh, zato smo mi prije prve bracne noci razgovarali sa strucnjakom.user posted image user posted image user posted image user posted image
je li kasno da ja sad mm pitam za njegove strahove i nadanjauser posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:58:32   
dafri
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Mi smo isparili, dva sata nakon vjenčanja, ostavili i svatove i gungulu, prvu noć u motelčiću pored Ljubljanskog aerodroma. Nije bilo ko u safunicama, jesmo konačno bili sami, ali je kulminirala nervoza priprema i ceremonije. Tako da smo se fino sastali (sami sa sobom i zajedno user posted image ) tek kad smo se dokopali Kanara. A onda je počeo medeni mjesec user posted image
e pa ti si pravu stvar uradila...pobjeglauser posted image user posted image user posted image ...ja i mm smo kontali prvo da to odradimo skromno skroz...ono samo kumovi i mi...a onda kad smo poceli razmisljati...i razmisljati...i razmisljati...posto smo se 8 god. zabavljali i skupa zivjeli...nasa svadba je bukvalno bila za drugeuser posted image user posted image user posted image ..zapravo proslavauser posted image


ovako slično i kod nas ,mi smo se zabavljali deset godina  i kada smo te noći došli kući sa hrpom prijatelja koji su  još danima ostali kod nas pojavio se moj tata jer smo živjeli stan do stana  sa večerom  ili bolje rečeno doručkom da upotpuni romantiku user posted image user posted image


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:58:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Niina

Parovi koji nisu prije braka imali odnos ili oni koji nisu prije zivjeli zajedno mogu (ne nuzno, da se ne protumaci pogresno) imati velika ocekivanja od prve bracne noci/ braka...za mene je ta prva bracna nos bila samo jos jedna noc zajedno...a dernek smo zadnji napustiliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





samo priznaj da mu nikad prije nisi prala gace u 3 ujutrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niina)
  Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:59:25   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Meni su glavna "nadanja"...user posted image user posted image user posted image





moj je bio ''iznenađen''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ''uplašen''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Eh, zato smo mi prije prve bracne noci razgovarali sa strucnjakom.user posted image user posted image user posted image user posted image
je li kasno da ja sad mm pitam za njegove strahove i nadanjauser posted image user posted image



Uhm...tezak slucaj.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:59:27   
Niina
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Meni su glavna "nadanja"...user posted image user posted image user posted image





moj je bio ''iznenađen''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ''uplašen''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




eh da si razgovarala sa strucnjakom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ili da ste ga pozvali ako sta zapneuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Prva bracna noc :)
23.11.2010 0:00:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dafri

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Mi smo isparili, dva sata nakon vjenčanja, ostavili i svatove i gungulu, prvu noć u motelčiću pored Ljubljanskog aerodroma. Nije bilo ko u safunicama, jesmo konačno bili sami, ali je kulminirala nervoza priprema i ceremonije. Tako da smo se fino sastali (sami sa sobom i zajedno user posted image ) tek kad smo se dokopali Kanara. A onda je počeo medeni mjesec user posted image
e pa ti si pravu stvar uradila...pobjeglauser posted image user posted image user posted image ...ja i mm smo kontali prvo da to odradimo skromno skroz...ono samo kumovi i mi...a onda kad smo poceli razmisljati...i razmisljati...i razmisljati...posto smo se 8 god. zabavljali i skupa zivjeli...nasa svadba je bukvalno bila za drugeuser posted image user posted image user posted image ..zapravo proslavauser posted image


ovako slično i kod nas ,mi smo se zabavljali deset godina  i kada smo te noći došli kući sa hrpom prijatelja koji su  još danima ostali kod nas pojavio se moj tata jer smo živjeli stan do stana  sa večerom  ili bolje rečeno doručkom da upotpuni romantiku user posted image user posted image

Bravo za tatuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dafri)
  Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Prva bracna noc :)
23.11.2010 0:00:19   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Niina

Parovi koji nisu prije braka imali odnos ili oni koji nisu prije zivjeli zajedno mogu (ne nuzno, da se ne protumaci pogresno) imati velika ocekivanja od prve bracne noci/ braka...za mene je ta prva bracna nos bila samo jos jedna noc zajedno...a dernek smo zadnji napustiliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja nikakav očekivanja nisma imala....
sve sam ja znala šta me čeka....

nisma se razočarala ni u prvu bračnu a bome ni do sada 5 i nešto sitno gopdina nakon nje....user posted image
meni važno bilo da su udam više da me ne porzivaju šta čekaš, šta čekaš...
eto ništa više ne čekamuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Prva bracna noc :)
23.11.2010 0:00:28   
Anoniman
dadada kasno je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jedino ako se jos uvjek cudno ponasa da mu netko ''stravu salije''

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Prva bracna noc :)
23.11.2010 0:01:05   
Niina
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Niina

Parovi koji nisu prije braka imali odnos ili oni koji nisu prije zivjeli zajedno mogu (ne nuzno, da se ne protumaci pogresno) imati velika ocekivanja od prve bracne noci/ braka...za mene je ta prva bracna nos bila samo jos jedna noc zajedno...a dernek smo zadnji napustiliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kukuuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nisam ni svoje a kamo li njegove user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




samo priznaj da mu nikad prije nisi prala gace u 3 ujutrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Prva bracna noc :)
23.11.2010 0:02:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Niina

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Meni su glavna "nadanja"...user posted image user posted image user posted image





moj je bio ''iznenađen''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ''uplašen''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




eh da si razgovarala sa strucnjakom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ili da ste ga pozvali ako sta zapneuser posted image user posted image user posted image user posted image







u sobi iznad je bio ginekologuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image covjek se ponudio da pomogne ako sta zapneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al nije bilo potrebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niina)
  Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Prva bracna noc :)
23.11.2010 0:03:46   
Hanady RR
joj što se ismijah...
kaže moj hairlija...hamna bi sad svaka svoju ponovila...jeste se nahajcale...
a ja mu fino kažem jesam li ti ispunila očekivanja i nadanja ako nisma da idemo kakvom stručnjaku evo žene poznaju dobre pa da rješavamo na vrijeme čovječeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Prva bracna noc :)
23.11.2010 0:04:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Niina

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Meni su glavna "nadanja"...user posted image user posted image user posted image





moj je bio ''iznenađen''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ''uplašen''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




eh da si razgovarala sa strucnjakom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ili da ste ga pozvali ako sta zapneuser posted image user posted image user posted image user posted image







u sobi iznad je bio ginekologuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image covjek se ponudio da pomogne ako sta zapneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al nije bilo potrebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e a sad stvarno...ima li ijedna da se javi da joj je bilo ko u safuniciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Prva bracna noc :)
23.11.2010 0:04:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

joj što se ismijah...
kaže moj hairlija...hamna bi sad svaka svoju ponovila...jeste se nahajcale...
a ja mu fino kažem jesam li ti ispunila očekivanja i nadanja ako nisma da idemo kakvom stručnjaku evo žene poznaju dobre pa da rješavamo na vrijeme čovječeuser posted image user posted image user posted image user posted image






ja svoju ne bihuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Prva bracna noc :)
23.11.2010 0:05:04   
Niina
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Niina

Parovi koji nisu prije braka imali odnos ili oni koji nisu prije zivjeli zajedno mogu (ne nuzno, da se ne protumaci pogresno) imati velika ocekivanja od prve bracne noci/ braka...za mene je ta prva bracna nos bila samo jos jedna noc zajedno...a dernek smo zadnji napustiliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja nikakav očekivanja nisma imala....
sve sam ja znala šta me čeka....

nisma se razočarala ni u prvu bračnu a bome ni do sada 5 i nešto sitno gopdina nakon nje....user posted image
meni važno bilo da su udam više da me ne porzivaju šta čekaš, šta čekaš...
eto ništa više ne čekamuser posted image



Hoce se reci, realna zenauser posted image user posted image user posted image user posted image , eh ovo boldirano me posebno dirnulo .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Prva bracna noc :)
23.11.2010 0:05:40   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Mi smo isparili, dva sata nakon vjenčanja, ostavili i svatove i gungulu, prvu noć u motelčiću pored Ljubljanskog aerodroma. Nije bilo ko u safunicama, jesmo konačno bili sami, ali je kulminirala nervoza priprema i ceremonije. Tako da smo se fino sastali (sami sa sobom i zajedno user posted image ) tek kad smo se dokopali Kanara. A onda je počeo medeni mjesec user posted image
e pa ti si pravu stvar uradila...pobjeglauser posted image user posted image user posted image ...ja i mm smo kontali prvo da to odradimo skromno skroz...ono samo kumovi i mi...a onda kad smo poceli razmisljati...i razmisljati...i razmisljati...posto smo se 8 god. zabavljali i skupa zivjeli...nasa svadba je bukvalno bila za drugeuser posted image user posted image user posted image ..zapravo proslavauser posted image



I mi smo htjeli par ljudi, ali onda su nam vanjski faktori (čitaj mame) čiji uticaj nismo željeli baš radikalno otkantat stavili do znanja da to neće ići baš skroz po našem, pa smo onda mi skontali kako da napravimo kompromis, one sebi svatove, a mi sebi naše vjenčanje user posted image Na kraju je ispalo savršeno onako kako je nama dvoma odgovaralo, jer mi generalno nismo osobe od derneka i slavlja, tako da smo zvanične trenutke podjelili sa onima koji su nam bili bliski, a onda zbrisaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image

Na temu, i ako nam prva bračna noć nije bila ni blizu safunica, bilo je tu neke fine romantike, i u toj nervozi, i upoznavanju na nekom novom nivou (a tu ne mislim prvenstveno na sex, već na one stvari koje ne vidite ako ne živite zajedno, naprimjer pranje zuba user posted image ).


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Prva bracna noc :)
23.11.2010 0:07:53   
Hanady RR
dadada meni je bilo ko u safunici samo ja sam šminku skinula prije lijeganja na krevte na kome je bilo ogromno srce...apartman za mledenenceuser posted image user posted image user posted image user posted image
doduše ja sam popila čašu šampanjca na svadbi a moj muž dvije pive i čašu šampanjca...biće da je i to veze imalouser posted image user posted image user posted image
ostalo stavrno tama i akcija se prskače...jutro spavali do 15h i fol htjeli razgledat opatiju vjeruj nismo ni hotel kako treba razgledali...user posted image
samo smo uspjeli prije poslak nekoliko slika ispred hotela kako treba forografisati eto da znamo gdje smo biliuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *