|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:30:05   
dafri
mi smo svadbu pravili kraj rijeke,samo raja, bez familije i kako je njih dosta bilo sa strane prve bračne noći smo se jedva ugurali u stan,ni ne sjećam se ko je gdje spavaouser posted image user posted image

_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:30:30   
Skvo RR
Mislim da sada naginjemo polako prema PRVOM bracnom jutru...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:31:41   
Niina
Jooj kad se sjetim kakva je frka trka jos mjesecima prije vjencanja bila a na taj dan je sve kulminiralo...da mi je neko rekao da se neke stvari, tako dobro isplanirane mogu izmjeniti ne bih mu vjerovala ali sve je moguceuser posted image user posted image user posted image user posted image barem kada sam ja u pitanju.
Dosli kuci svojoj u 3am, mm ne moze da progovori koliko ga grlo steglo, usput smo i iantibiotike kupili u dezurnoj apoteci ..ja tonu ukosnica u hlavu, uljepljena kosa od laka, znojava...jedva sam cekala samo da to skinem i da se okupal...KAD CE TI ON MENI: Ja nisam nista stvari poniouser posted image user posted image user posted image user posted image ni pidzamu, ni gace...NISTAuser posted image user posted image user posted image i tako ti ja skinem vjencanicu u  3 po po noci, i operem mu donji ves na ruke i osusim fenom user posted image user posted image user posted image user posted image On zaspao a ja se otisla kupatiuser posted image user posted image user posted image
Tako ti je meni jos prvu noc bilo jasno KAKO JE BITI ZENAuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:33:09   
new mama
IZVORNA PORUKA: Niina

Jooj kad se sjetim kakva je frka trka jos mjesecima prije vjencanja bila a na taj dan je sve kulminiralo...da mi je neko rekao da se neke stvari, tako dobro isplanirane mogu izmjeniti ne bih mu vjerovala ali sve je moguceuser posted image user posted image user posted image user posted image barem kada sam ja u pitanju.
Dosli kuci svojoj u 3am, mm ne moze da progovori koliko ga grlo steglo, usput smo i iantibiotike kupili u dezurnoj apoteci ..ja tonu ukosnica u hlavu, uljepljena kosa od laka, znojava...jedva sam cekala samo da to skinem i da se okupal...KAD CE TI ON MENI: Ja nisam nista stvari poniouser posted image user posted image user posted image user posted image ni pidzamu, ni gace...NISTAuser posted image user posted image user posted image i tako ti ja skinem vjencanicu u  3 po po noci, i operem mu donji ves na ruke i osusim fenom user posted image user posted image user posted image user posted image On zaspao a ja se otisla kupatiuser posted image user posted image user posted image
Tako ti je meni jos prvu noc bilo jasno KAKO JE BITI ZENAuser posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image izvini,ali morala sam


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:34:08   
Anoniman
Niina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moze se tema zakljucati nakon ovog nema daljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:36:25   
Skvo RR
Ovo je i za mene previseeeee...tema ima nagli zaokret...user posted image user posted image user posted image user posted image
Ono prva noc "Sto sam rekla da.....kukuuuuuuuuuuu"""user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:36:31   
Anoniman
ja nesto ne mogu zamisliti prvu bracnu noc ko u filmovimauser posted image user posted image ...meni to ne ide u glavu...mislim, da je moguce...jedino da smo se isparili nakon sto su nas maticari vjencali

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:36:55   
Niina
Zamisliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je i dan danas glavna zenancija...kad mi neko spomene prvu bracnu nocuser posted image user posted image user posted image
A kralj, od silne zbrke zaboravio sebi stvari ponijeti, kaze: pa nema veze .user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:36:56   
klemzi
IZVORNA PORUKA: Niina

Jooj kad se sjetim kakva je frka trka jos mjesecima prije vjencanja bila a na taj dan je sve kulminiralo...da mi je neko rekao da se neke stvari, tako dobro isplanirane mogu izmjeniti ne bih mu vjerovala ali sve je moguceuser posted image user posted image user posted image user posted image barem kada sam ja u pitanju.
Dosli kuci svojoj u 3am, mm ne moze da progovori koliko ga grlo steglo, usput smo i iantibiotike kupili u dezurnoj apoteci ..ja tonu ukosnica u hlavu, uljepljena kosa od laka, znojava...jedva sam cekala samo da to skinem i da se okupal...KAD CE TI ON MENI: Ja nisam nista stvari poniouser posted image user posted image user posted image user posted image ni pidzamu, ni gace...NISTAuser posted image user posted image user posted image i tako ti ja skinem vjencanicu u  3 po po noci, i operem mu donji ves na ruke i osusim fenom user posted image user posted image user posted image user posted image On zaspao a ja se otisla kupatiuser posted image user posted image user posted image
Tako ti je meni jos prvu noc bilo jasno KAKO JE BITI ZENAuser posted image user posted image user posted image user posted image


Niina legendouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , e što me nasmija user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:37:11   
Hanady RR
Nina legendouser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:38:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Niina

Jooj kad se sjetim kakva je frka trka jos mjesecima prije vjencanja bila a na taj dan je sve kulminiralo...da mi je neko rekao da se neke stvari, tako dobro isplanirane mogu izmjeniti ne bih mu vjerovala ali sve je moguceuser posted image user posted image user posted image user posted image barem kada sam ja u pitanju.
Dosli kuci svojoj u 3am, mm ne moze da progovori koliko ga grlo steglo, usput smo i iantibiotike kupili u dezurnoj apoteci ..ja tonu ukosnica u hlavu, uljepljena kosa od laka, znojava...jedva sam cekala samo da to skinem i da se okupal...KAD CE TI ON MENI: Ja nisam nista stvari poniouser posted image user posted image user posted image user posted image ni pidzamu, ni gace...NISTAuser posted image user posted image user posted image i tako ti ja skinem vjencanicu u  3 po po noci, i operem mu donji ves na ruke i osusim fenom user posted image user posted image user posted image user posted image On zaspao a ja se otisla kupatiuser posted image user posted image user posted image
Tako ti je meni jos prvu noc bilo jasno KAKO JE BITI ZENAuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vrh

(odgovor članu Niina)
  Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:38:23   
juni
Jao zene sto me nasmijaste, stomak me zaboli. Pita me mm sta mi je , i sta da mu kazem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:39:01   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dadada

ja nesto ne mogu zamisliti prvu bracnu noc ko u filmovimauser posted image user posted image ...meni to ne ide u glavu...mislim, da je moguce...jedino da smo se isparili nakon sto su nas maticari vjencali


Mislis scenario, ona mlada, on mlad...iscekivanje """The noci"""...pa onda tama (dio akcije izrezan) i jutro bude se zagrljeni...

Safunice...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:39:21   
Niina
A kud cu muza pustiti da spava tu tom prljavom....ja se pokazalauser posted image user posted image user posted image jel dosta od meneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:39:51   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: juni

Jao zene sto me nasmijaste, stomak me zaboli. Pita me mm sta mi je , i sta da mu kazem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kaži mu dobro sam poršla kad se udadoha za tebeuser posted image user posted image user posted image
ja svom sada čitam a ona kež...ne znam ni što mu je prala...samo se i ona trebala skinut i pokrit kraj njega da ga zgrije i preznojiuser posted image user posted image user posted image
Nina izvini al zaista super pričicauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:40:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: dadada

ja nesto ne mogu zamisliti prvu bracnu noc ko u filmovimauser posted image user posted image ...meni to ne ide u glavu...mislim, da je moguce...jedino da smo se isparili nakon sto su nas maticari vjencali


Mislis scenario, ona mlada, on mlad...iscekivanje """The noci"""...pa onda tama (dio akcije izrezan) i jutro bude se zagrljeni...

Safunice...
eee...a njoj sminka tip topuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:42:09   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: dadada

ja nesto ne mogu zamisliti prvu bracnu noc ko u filmovimauser posted image user posted image ...meni to ne ide u glavu...mislim, da je moguce...jedino da smo se isparili nakon sto su nas maticari vjencali


Mislis scenario, ona mlada, on mlad...iscekivanje """The noci"""...pa onda tama (dio akcije izrezan) i jutro bude se zagrljeni...

Safunice...
eee...a njoj sminka tip topuser posted image

 
dorucak u krevet....jagode u prvom planu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:43:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: dadada

ja nesto ne mogu zamisliti prvu bracnu noc ko u filmovimauser posted image user posted image ...meni to ne ide u glavu...mislim, da je moguce...jedino da smo se isparili nakon sto su nas maticari vjencali


Mislis scenario, ona mlada, on mlad...iscekivanje """The noci"""...pa onda tama (dio akcije izrezan) i jutro bude se zagrljeni...

Safunice...





safunice jasta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kod nas ovo teoretski nije izvedivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:44:24   
Lejla Ka
Mi smo isparili, dva sata nakon vjenčanja, ostavili i svatove i gungulu, prvu noć u motelčiću pored Ljubljanskog aerodroma. Nije bilo ko u safunicama, jesmo konačno bili sami, ali je kulminirala nervoza priprema i ceremonije. Tako da smo se fino sastali (sami sa sobom i zajedno user posted image ) tek kad smo se dokopali Kanara. A onda je počeo medeni mjesec user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:44:28   
Niina
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: dadada

ja nesto ne mogu zamisliti prvu bracnu noc ko u filmovimauser posted image user posted image ...meni to ne ide u glavu...mislim, da je moguce...jedino da smo se isparili nakon sto su nas maticari vjencali


Mislis scenario, ona mlada, on mlad...iscekivanje """The noci"""...pa onda tama (dio akcije izrezan) i jutro bude se zagrljeni...

Safunice...


Na to jagodica bocica ima najbolji odgovor :"..MASTA MOZE SVASTA..."


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:45:51   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: dadada

ja nesto ne mogu zamisliti prvu bracnu noc ko u filmovimauser posted image user posted image ...meni to ne ide u glavu...mislim, da je moguce...jedino da smo se isparili nakon sto su nas maticari vjencali


Mislis scenario, ona mlada, on mlad...iscekivanje """The noci"""...pa onda tama (dio akcije izrezan) i jutro bude se zagrljeni...

Safunice...





safunice jasta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kod nas ovo teoretski nije izvedivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Teorije postoje da bi se obarale.
user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:47:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: dadada

ja nesto ne mogu zamisliti prvu bracnu noc ko u filmovimauser posted image user posted image ...meni to ne ide u glavu...mislim, da je moguce...jedino da smo se isparili nakon sto su nas maticari vjencali


Mislis scenario, ona mlada, on mlad...iscekivanje """The noci"""...pa onda tama (dio akcije izrezan) i jutro bude se zagrljeni...

Safunice...





safunice jasta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kod nas ovo teoretski nije izvedivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Teorije postoje da bi se obarale.
user posted image

na balkanu...tesko...barem kako je nas narod navikao da se slaviuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:49:25   
Skvo RR
Evo jednog zanimljivog teksta:
Kako komunicirati prije bračne noći
Odaberite trenutak i upitajte svoju uskoro buduću/budućeg da li se osjeća nervoznom zbog prve bračne noći. Vrlo će vjerojatno ona ili on biti sretni što imaju priliku razgovarati o tome. Razgovarajte o svojim strahovima i nadanjima. Ukoliko ste prenervozni za takav razgovor savjetujte se sa prijateljima ili stručnom osobom.




_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:49:36   
Niina
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: juni

Jao zene sto me nasmijaste, stomak me zaboli. Pita me mm sta mi je , i sta da mu kazem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kaži mu dobro sam poršla kad se udadoha za tebeuser posted image user posted image user posted image
ja svom sada čitam a ona kež...ne znam ni što mu je prala...samo se i ona trebala skinut i pokrit kraj njega da ga zgrije i preznojiuser posted image user posted image user posted image
Nina izvini al zaista super pričicauser posted image



pa moglo je i to dio scenarija da bude, da je barem bio zdrav...nego se sve sastalo....
Nego sta se sve naprosto nemoguce desavalo na dan svadbe...ovo na kraju je bila samo zakuskauser posted image user posted image user posted image
Moja svadbena prica izgleda bas kao i prva bracna noc...LUDO I NEZABORAVNOuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:50:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Mi smo isparili, dva sata nakon vjenčanja, ostavili i svatove i gungulu, prvu noć u motelčiću pored Ljubljanskog aerodroma. Nije bilo ko u safunicama, jesmo konačno bili sami, ali je kulminirala nervoza priprema i ceremonije. Tako da smo se fino sastali (sami sa sobom i zajedno user posted image ) tek kad smo se dokopali Kanara. A onda je počeo medeni mjesec user posted image
e pa ti si pravu stvar uradila...pobjeglauser posted image user posted image user posted image ...ja i mm smo kontali prvo da to odradimo skromno skroz...ono samo kumovi i mi...a onda kad smo poceli razmisljati...i razmisljati...i razmisljati...posto smo se 8 god. zabavljali i skupa zivjeli...nasa svadba je bukvalno bila za drugeuser posted image user posted image user posted image ..zapravo proslavauser posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *