|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 21:24:28   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

uživala žena user posted image  tada cura


upravo tako, ja dobru vezu ne brojim kroz godine djece i br djece, zdrav odnos je nešto sasvim drugo
Ja opet ne kontam one koje se mlade udaju??? čemu žurba??? strah da ne pobjegne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
al sve je individualno, bitno je biti sretan i u vezi i u braku bez obzira na godine zabavljanja itd
Nismo mi bili par koji je bio nerazdvojan, kao i sada imamo svoje poslove, prijatelje, samostalne izlaske, rekreacije i sl
Tako da to dosadjivanje u vezi ili u braku u mom slučaju (bar sad za sad) ne dolazi u obzir, jer oboje nismo dosadni ljudi, tako bar kažu user posted image user posted image user posted image user posted image inovativni smo jako i jako smo kreativni, radoznali i sl
S nekim je i pola sata provedenog vremena davljenje a sa nekim bi danima bio i kad ode do toaleta nedostaje tiuser posted image


Slazem se sa svim gore navedenim...ali ovo boldirano mi je pretjerivanjeuser posted image ...to mi je asocijacija na one dosadne parove koje ja zovem "hajmoskupadapiskimo" parovi.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 21:27:47   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Uh vesela ja se vec zabrinu reko ti 11 god djevica bilauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
ali fakat nije provokacija, fakat me zanima kako neki parovi izdrže u dugoj vezi bez seksa?



ako mene pitaš meni je veza bez sexa poluveza




Mislis drugarstvo,,,user posted image


bas tako drugarstvo user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 21:31:45   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Uh vesela ja se vec zabrinu reko ti 11 god djevica bilauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
ali fakat nije provokacija, fakat me zanima kako neki parovi izdrže u dugoj vezi bez seksa?



ako mene pitaš meni je veza bez sexa poluveza




Mislis drugarstvo,,,user posted image


bas tako drugarstvo user posted image


to se zove komunizam ...drugovi i drugarice user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 21:34:47   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Uh vesela ja se vec zabrinu reko ti 11 god djevica bilauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
ali fakat nije provokacija, fakat me zanima kako neki parovi izdrže u dugoj vezi bez seksa?



ako mene pitaš meni je veza bez sexa poluveza




Mislis drugarstvo,,,user posted image


bas tako drugarstvo user posted image


to se zove komunizam ...drugovi i drugarice user posted image


user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 21:37:51   
Hanady RR
Bome je i veza... ko ne zna kako je ne može ni pričati o tome...a haman rijetke moguuser posted image
Ja mogu, 3 i po godine veze čvrste, jake, pune poštovanja i razumjevanja, borbe sa zlim silama oko nas da uspijemo i uspjeli smouser posted image
26 kada sam napunila bila sam dovoljno stabilna ličnost da mogu da budem i žena i majka. Do tada sebe sam upotpunila poslom, putovanjim, izlascima, obrazovanjem, prijateljima, poznanicima, rajom po svijetu da imm i sada gdje na vrata da pokucam, kao kćerka kao sestra kao unuka i onda nakon uspješno završene misije prema onima koji su mi najpreči tada bili i omogućili mi da budem to što jesam što sa ponosom posjedujem odlučila sam biti žena.
Nisma ni poranila ni zakasnila...na sve stigla sve vidjela i svašta doživjela.
Ne žalim ni trenutak koji sam imala prije i niti jedan mi iz veze nije isti kao u braku a svaki je poseban na svoj način.
Upravo je onako kako je i trebalo da bude.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 21:38:11   
Visnja RR
OT

"U svjetu postoji jedno carstvo,
u njemu caruje drugarstvo.
U njemu je sve ljepo u njemu je sve njezno,
U njemu se sve raduje!!"

user posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 21:39:49   
Visnja RR
opet se vraćamo na priču o nevinosti a tema je bračna noć.... no, no user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 21:40:10   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

OT

"U svjetu postoji jedno carstvo,
u njemu caruje drugarstvo.
U njemu je sve ljepo u njemu je sve njezno,
U njemu se sve raduje!!"

user posted image




Umirem....sada ce ova pjesma do kraja zivota kod mene da ima drugi kontekst...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 21:49:03   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

opet se vraćamo na priču o nevinosti a tema je bračna noć.... no, no user posted image

mislim da je sve Ok samo treba naslov pormneiti u bračna noć...vidim ovo prva nema veze sa većinom koja se javljauser posted image

kad se ja sjetim svoga jutra... prvog nakon prve bračne noći eee to su emocije...al mislim beze mi da pišem vidim smisao prve bračne noći u ovome svijetu emancipacije totalno izgubio smisao.
A ja sam djevojka sa selaaaaaaaaa rumeno mi liceeeeeeeeeeeeeee umila ga rosaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 21:51:08   
Visnja RR
Severina nisam te prepoznala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 21:53:29   
AMELIC
Svaka čast Hanadyuser posted image user posted image user posted image
Lijepo je ovako nešto čuti...za promjenuuser posted image user posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 21:57:41   
teacher75
meni je 2. bracna noc bila posebna jer smo je proveli na medenom mjesecu u Andaluziji (Spanija) u predivnom hotelu u Cordobiuser posted image a zatim i narednih 10ak noci mi je ostalo u predivnom sjecanju, skoro svaku noc u drugom hotelu i gradu sirom spanije. nikad to necu zaboravitiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 21:58:26   
Visnja RR
naravno treba dodati da se ovdje misli na prvu bračnu noć ...
Prva bračna noć može biti više puta ...zavisi koliko se puta neko udaje...tako da apsolutno nema veze sa nevinošću ...
dakle naše forumašice pišu o svojoj prvoj bračnoj noći...user posted image
desilo se malo OT kao i obično user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 22:18:37   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

naravno treba dodati da se ovdje misli na prvu bračnu noć ...
Prva bračna noć može biti više puta ...zavisi koliko se puta neko udaje...tako da apsolutno nema veze sa nevinošću ...
dakle naše forumašice pišu o svojoj prvoj bračnoj noći...user posted image
desilo se malo OT kao i obično user posted image

evo ja otisla OT, jer sam pisala o 2. bracnoj nociuser posted image user posted image user posted image al sta cu kad mi 1. nije bila nista posebno, isto kao i sve noci prije braka a jos bili umorni od vjencanja i uzbudjeni zbog putovanjauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 22:49:20   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja prvu ''bracnu'' noc imala poslije 7 dana brakauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dosla miuser posted image na dan vjencanjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 22:51:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja prvu ''bracnu'' noc imala poslije 7 dana brakauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dosla miuser posted image na dan vjencanjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e vidiš da si imala RR tada mogla si imati koristan savjet...s početka ove teme o tome se pričalo...
obavezno datum vjenčanja prilagoditi dolasku i odlaskuuser posted image
šteta ženo što je toliko prolongirauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 22:51:52   
Apotekarka
ja bi ti pronasla kakve bobe da je odgodimouser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 22:54:23   
Anoniman
Hanady i Apotekarka uranila user posted image sve sam ja fino izracunalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al hajd bolje ikad nego nikaduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:17:46   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Bome je i veza... ko ne zna kako je ne može ni pričati o tome...a haman rijetke moguuser posted image
Ja mogu, 3 i po godine veze čvrste, jake, pune poštovanja i razumjevanja, borbe sa zlim silama oko nas da uspijemo i uspjeli smouser posted image
26 kada sam napunila bila sam dovoljno stabilna ličnost da mogu da budem i žena i majka. Do tada sebe sam upotpunila poslom, putovanjim, izlascima, obrazovanjem, prijateljima, poznanicima, rajom po svijetu da imm i sada gdje na vrata da pokucam, kao kćerka kao sestra kao unuka i onda nakon uspješno završene misije prema onima koji su mi najpreči tada bili i omogućili mi da budem to što jesam što sa ponosom posjedujem odlučila sam biti žena.
Nisma ni poranila ni zakasnila...na sve stigla sve vidjela i svašta doživjela.
Ne žalim ni trenutak koji sam imala prije i niti jedan mi iz veze nije isti kao u braku a svaki je poseban na svoj način.
Upravo je onako kako je i trebalo da bude.user posted image



Ja samo da potpišem sa vrlo malim nijansama razlike.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:21:18   
veeseelaa
ja onda nisam dobro skontala temuuser posted image user posted image prva bračna noć je prva bračna noć, zar može biti drugačije bez obzira na nevinost ili neuser posted image user posted image
nisam mislila da se ta noć odnosi samo na priču o sexu, ja o tome i nisam pisala, prije o jutru poslije user posted image user posted image user posted image user posted image ipak od te večeri smo udate žene, osjećaji u nama su drugačiji.... zbunjenost, nevjerica i pitanja što mi je ovo trebalo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:22:49   
veeseelaa
ne do mi Bog da je to veče bio i prvi sex, koje bi to sr*anje bilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:23:21   
new mama
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja onda nisam dobro skontala temuuser posted image user posted image prva bračna noć je prva bračna noć, zar može biti drugačije bez obzira na nevinost ili neuser posted image user posted image
nisam mislila da se ta noć odnosi samo na priču o sexu, ja o tome i nisam pisala, prije o jutru poslije user posted image user posted image user posted image user posted image ipak od te večeri smo udate žene, osjećaji u nama su drugačiji.... zbunjenost, nevjerica i pitanja što mi je ovo trebalo user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:23:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja onda nisam dobro skontala temuuser posted image user posted image prva bračna noć je prva bračna noć, zar može biti drugačije bez obzira na nevinost ili neuser posted image user posted image
nisam mislila da se ta noć odnosi samo na priču o sexu, ja o tome i nisam pisala, prije o jutru poslije user posted image user posted image user posted image user posted image ipak od te večeri smo udate žene, osjećaji u nama su drugačiji.... zbunjenost, nevjerica i pitanja što mi je ovo trebalo user posted image user posted image user posted image user posted image

i dan danas ja ovakouser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:25:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

mi smo se strovalili i zaspali ko klade, bilo se i popilo pa eto
jutro je vec bolje bilo user posted image
isto...samo sto ni juro nije bilo bolje...ubi glavobolja...a meni puna kuca splicanauser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Prva bracna noc :)
22.11.2010 23:28:59   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

mi smo se strovalili i zaspali ko klade, bilo se i popilo pa eto
jutro je vec bolje bilo user posted image
isto...samo sto ni juro nije bilo bolje...ubi glavobolja...a meni puna kuca splicanauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sad mi je fakat lakše, jer sam pomislila da sam jedina mlada koja sutradan nije mogla ustati iz kreveta da isprati goste za ZG user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *