|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupovina putem interneta
17.2.2012 8:24:09   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja sam (zasad) ovaj kompletić kupila za 13$, sad ga čekamo da stigne.
user posted image
Dosta se razabralo, a njihova veličina 18months je mom M sasvim malo velika.

Hocu i ja ovo.user posted image

Neka te. Ona koza od prodavačice nikad nije poslala stvari i zavlačila nas maksimalno, izbrisala s ebaya transkaciju pa smo je preko paypala tužili i vratila nam pare.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: kupovina putem interneta
17.2.2012 8:39:10   
babina beba
Uzas, imam svakakvih. Ja sam narucila neke pidjamice sa amazon.co.uk i bodice da dostave drugarici u Njemacku na adresu i kako dugo posiljke nije bilo, oni mi predloze da posalju drugu ili vrate pare. Ja rekla da necu da placam ponovoali kazu to je od njih gratis jer sam cekala duze nego je predvidjeno i na kraju zena dvobi dvije iste posiljke:)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: kupovina putem interneta
17.2.2012 8:43:11   
leona81
koliko bude shipping za neku sitnu stvar tipa pidzame ili lutkice za BiH?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: kupovina putem interneta
17.2.2012 8:48:43   
babina beba
lutkice ne salju mislim jer kad sam god probala nece za bih, za pidjamu ti danas na kafi pricam:)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: kupovina putem interneta
17.2.2012 8:51:22   
leona81

IZVORNA PORUKA: babina beba

lutkice ne salju mislim jer kad sam god probala nece za bih, za pidjamu ti danas na kafi pricam:)


ok super, moja je opsjednuta Dorom, htjela bih joj uzeti posteljinu, pidzamu i lutkicu malu vidjela sam ima divnih i jeftine suuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: kupovina putem interneta
17.2.2012 22:58:57   
mamina princeza
babina beba uspijevas naruciti s amazona... mis mo pokusavali svasta i nista nije moglo .. pise d amoze al kad dodje do dostave nije htjelo. Doduse mi snismo s amazon.uk moramos ad pokusati i to ako vec ti mozes. Mi se drtzimo ebaya za sada na amazonu ima svasta sto mi se svidjelo al nije moglo da se naruci...

imene je ova zena zeznula kao i palachinken... vidim i jos neke ljude je nekim stignem kasniej nakons to godna nekim ne ... ja ne mogu otovoriti slucaj ne znams zatso ... bar da mi vrati pare al ne moze kod nas ni to .

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: kupovina putem interneta
18.2.2012 14:52:19   
R&T@
Babina bebo, leona, i ostale koje "imate pojma" o internet kupovini, ima li sanse:


http://www.amazon.co.uk/Little-Princess-Magnetic-Height-Chart/dp/B003DUVV7K/ref=sr_1_33?s=kids&ie=UTF8&qid=1329572394&sr=1-33

http://www.amazon.co.uk/Little-Princess-Projector-Torch-Batteries/dp/B00481N0PO/ref=pd_sim_sbs_k_h_b_cs_2

http://www.amazon.co.uk/Born-to-Play-188207-Princess/dp/B001AI3OZO/ref=pd_bxgy_k_h_b_cs_img_b

ili slicno...

Platila bih vam novcem i ogromnom zahvalnoscu jedne trogodisnjakinje opsjednute ovom blesavom princezom...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: kupovina putem interneta
18.2.2012 14:54:26   
palachinken

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

babina beba uspijevas naruciti s amazona... mis mo pokusavali svasta i nista nije moglo .. pise d amoze al kad dodje do dostave nije htjelo. Doduse mi snismo s amazon.uk moramos ad pokusati i to ako vec ti mozes. Mi se drtzimo ebaya za sada na amazonu ima svasta sto mi se svidjelo al nije moglo da se naruci...

imene je ova zena zeznula kao i palachinken... vidim i jos neke ljude je nekim stignem kasniej nakons to godna nekim ne ... ja ne mogu otovoriti slucaj ne znams zatso ... bar da mi vrati pare al ne moze kod nas ni to .

Nemoj na ebayu otvarati slučaj, nego na paypalu. Imas je na spisku transakcija. Meni je nudila kao da ponovo posalje, ma reko Ziva bila, vracaj pare.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: kupovina putem interneta
18.2.2012 14:57:35   
bebacha
ja se u Amazon ne kontam al ako se nikako ne javi pitam muza.
jesil gledala na ebayu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: kupovina putem interneta
18.2.2012 15:06:07   
R&T@
Ili ja ne znam naci ili tamo nema...
Izgleda da je ovaj crtic aktuelan bio samo u Velikoj Britaniji...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: kupovina putem interneta
18.2.2012 15:11:43   
leona81

IZVORNA PORUKA: tajra

Ili ja ne znam naci ili tamo nema...
Izgleda da je ovaj crtic aktuelan bio samo u Velikoj Britaniji...


ako ti nije hica, ja abd trebam 2 puta ove godine ici u V.B pa ti mogu donijeti, samo nadji gdje ima:) prvi put abd maj a kasnije jul, avgust:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: kupovina putem interneta
18.2.2012 15:12:57   
Lady26
Ima i na ebayu, evo ja nasla... http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=Little+Princess+Magnetic+Height+Chart&_sacat=0&_odkw=the+little+princess&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=Little+Princess+Gilbert+Plush&_sacat=0&_odkw=Little+Princess+Projector&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

< Poruku je uredio Lady26 -- 18.2.2012 15:14:32 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: kupovina putem interneta
18.2.2012 15:25:26   
R&T@
Leona, bas si user posted image  velikooooo!

Lady26, user posted image ...jos "izmahalaj" moze li se naruciti...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: kupovina putem interneta
18.2.2012 15:31:56   
leona81

IZVORNA PORUKA: tajra

Leona, bas si user posted image  velikooooo!

Lady26, user posted image ...jos "izmahalaj" moze li se naruciti...


ne moze, ne dostavljaju u BiH...mozda babina beba bude imala info za amazon, ona je tu strucnjak...a ako nista ne nadjemo ostaje opcija da ja donesem, nije frka:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: kupovina putem interneta
18.2.2012 15:38:18   
palachinken
tajra, ja sam na ebayu našla ovaj Magnetic Height Chart, rade dostavu u BIH, s tim da je dostava 7.50 funti, a artikal 4,50.
Evo link:
http://www.ebay.co.uk/itm/Magnetic-Height-Chart-2-designs-28-magnets-and-16-stickers-up-150cm-/140656467611?pt=UK_Baby_Nursery_Wall_Decoration_EH&var=&hash=item66741dd409

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: kupovina putem interneta
18.2.2012 16:06:44   
Lady26
IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: tajra

Leona, bas si user posted image  velikooooo!

Lady26, user posted image ...jos "izmahalaj" moze li se naruciti...


ne moze, ne dostavljaju u BiH...mozda babina beba bude imala info za amazon, ona je tu strucnjak...a ako nista ne nadjemo ostaje opcija da ja donesem, nije frka:)

Leona dostavljaju, kako ne dostavljaju...evo 4 i 2 slika, dostavljaju za Bih...

< Poruku je uredio Lady26 -- 18.2.2012 16:08:41 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: kupovina putem interneta
18.2.2012 16:09:09   
leona81
vidim i ja sad, dostavljaju fakat...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: kupovina putem interneta
18.2.2012 23:23:52   
ziki
Juce sam preuzela robicu. Oko placanja sam se raspitala i naplatili 10% carine, 17% PDV i 10 km takse, plus nasi user posted image  7.5 km postarine. Ovu postarinu nikako da skontam, em moram u postu po posiljku em naplatili jos i oni postarinu i ako sam platila da stigne na kucnu adresu. Ja sam porucivala direktno iz radnje, porucila 9.2 stiglo 16.2, sve uredno. Elem ja bih svasta jos djeci porucila  bez obzira na postarinu u radnji od 7.5 funte al ovo sa carinom me bas iznerviralo.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: kupovina putem interneta
22.2.2012 9:34:03   
mama2884
POzz drage moje...nova sam na forumu....pa bih Vas molila za par odgovora....
Planirala sam nesto naruciti preko ebay.uk....ima jako zanimljivih stvari....no sto me zanima jeste npr.njihovi brojevi obuce...to nikako da skontam,sve mi je varijabilno od artikla do artikla...Treba mi konkretno br.28 i br.21...da li zna neko koji je to broj po uk.Isto to pitanje vezano za odjecu.....znaci br.110/116...i ono sto me buni citajuci ove Vase postove...jeste ova carina ?
Ne razumjem,kada uplatim (znaci sa kartice) dobivam podatke o cjeni artikla + postarina .....i to platim...jel ima jos nesto sto trebam platiti kada stigne artikal ili sta vec ?

Hvala unaprijed...msilila sam probati neku sitnicu kupiti.....i ako ima neko takode da pojasni oko aukcija na ebayu...koliko je pouzdano i sl.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: kupovina putem interneta
22.2.2012 9:45:58   
leona81
za aukcije ti ne znam, ja kupujem od onih sto imaju 99 ili 100 posto povjerenje i uvijek idem na buy it now, carinu niko ne zna kako racunaju jer to oni odokativnom metodom izgleda, nekad naplate, nekad ne, ali ako narucis za manje od 50 KM sigurno nece naplatiti...brojeve mozes naci na google - tabele uk, us i european sizes...odjeca je vecinom u brojevima tipa 5-6 years i sl...za obucu da budes sigurna izmjeris nogicu i ides po cm, jer mi smo jedne cipelice uzeli US size 5, nas kao 21 a u sustini je sigurno bio 22-23...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama2884)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: kupovina putem interneta
22.2.2012 10:32:42   
mama2884
OK leona81, hvala puno....ma tako sam i planirala do nekih 50 km max mjesecno....kada se uhodam.....za pocetak i manjeuser posted image ....Hvala puno za info o obuci user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: kupovina putem interneta
22.2.2012 10:39:03   
leona81
nema na cemu, ako budes trebala jos nesto pisi:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama2884)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: kupovina putem interneta
22.2.2012 11:06:19   
babina beba
IZVORNA PORUKA: mamina princeza

babina beba uspijevas naruciti s amazona... mis mo pokusavali svasta i nista nije moglo .. pise d amoze al kad dodje do dostave nije htjelo. Doduse mi snismo s amazon.uk moramos ad pokusati i to ako vec ti mozes. Mi se drtzimo ebaya za sada na amazonu ima svasta sto mi se svidjelo al nije moglo da se naruci...

imene je ova zena zeznula kao i palachinken... vidim i jos neke ljude je nekim stignem kasniej nakons to godna nekim ne ... ja ne mogu otovoriti slucaj ne znams zatso ... bar da mi vrati pare al ne moze kod nas ni to .


Ovako ja to: odem na amazon.co.uk u search polje ukucam sta trazim, kad mi izlista dodam u korpu jednu ili vise stvari zavisi i idem na check out. Ukucam adresu  na koju se salje i prije nego sto uradim sljedeci korak kaze mi dali salju ili ne. Ako ne odustanem, ako da idem dalje. Prije nego sto kliknem na naruci pokazu kolika je i postarina i uvjek mogu odustati ako  mi je previse. Ako se narucuje vise stvari odmah moras voditi racuna, jer ako nije iz iste radnje onda ti ima dupla postarina i ne dolazi sve zajedno.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: kupovina putem interneta
22.2.2012 11:11:37   
babina beba
IZVORNA PORUKA: tajra

Babina bebo, leona, i ostale koje "imate pojma" o internet kupovini, ima li sanse:

http://www.amazon.co.uk/Little-Princess-Projector-Torch-Batteries/dp/B00481N0PO/ref=pd_sim_sbs_k_h_b_cs_2


Tajra, jedino ovo dostavljaju u BiH sad sam gledali i ovoliko kosta:
Order Summary




Items:
£4.99

Postage & Packing:
£4.60







Order Total: £9.59
 

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: kupovina putem interneta
22.2.2012 11:18:51   
R&T@
Hvala, babina beba...user posted image

Definitivno ja nisam za ovaj nacin kupovine...





_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *