|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupovina putem interneta
22.2.2012 11:31:10   
babina beba
IZVORNA PORUKA: tajra

Hvala, babina beba...user posted image

Definitivno ja nisam za ovaj nacin kupovine...






E da si se u subotu poslije bb, ispred AS pekare pozdravila ja bih ti narucila ali.....saljem ti pp

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: kupovina putem interneta
27.2.2012 9:11:42   
mama2884
Pozdrav, drage moje....
jeli neka od vas narucivala preko ebaya obucu...ja sam miliona tabela pregledala,i jakkooo velika su mi odsutpanja u brojevima od tabele do tabele kada je u pitanju obuca za djecu....znaci trebaji mi nasi 21/22 i 28/29....zaista sve sam pokusavala,i mjerila u cm duzinu stopala,ali kada god odem na ebay ono mi izbacuje neke velicine koje mi po uzrastu djeta bas i ne odgovaraju broju koji nam je potreban.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: kupovina putem interneta
4.3.2012 0:12:29   
zvončica
Ovako....izvrsen mi je povrat novca na Paypal racun, jer stvarcica nije dosla....Mene zanima kako se taj novac sa PayPal racuna prebaci na svoju karticu...nema sta nisam pokusala i kliknula...je li mozda treba neki period da prodje pa da se onda pare mogu prebaciti user posted image
Heeeelp...

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu mama2884)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: kupovina putem interneta
4.3.2012 11:18:07   
Hannan
Ja sam prije par mjeseci isto imala povrat, nista nisam klikala, nakon odprilike jedne sedmice novac je bio na kartici.Malo to u banci potraje, ali prebace, doduse ja sam ocekivala da to ide automatski, ali eto nije.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: kupovina putem interneta
4.3.2012 11:20:55   
zvončica

IZVORNA PORUKA: Hannan

Ja sam prije par mjeseci isto imala povrat, nista nisam klikala, nakon odprilike jedne sedmice novac je bio na kartici.Malo to u banci potraje, ali prebace, doduse ja sam ocekivala da to ide automatski, ali eto nije.




Hvala na odgovoru user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: kupovina putem interneta
11.3.2012 17:33:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: palachinken

Našla sam na ebayu radnju koja prodaje Carter's stvari user posted image user posted image user posted image
Evo link koga interesuje:
http://stores.ebay.com/Babies-and-Reborns-Boutique?_fcid=29&_jgr=0&_localstpos=&_sid=830769728&_stpos=&gbr=1

jesu li vam stigle stvari sto si narucila ovdje? vidim da vise ne radi ova stranicauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: kupovina putem interneta
11.3.2012 17:48:14   
mamina princeza
nisu tiki stigle palachinken pokrenula postupak i vratili joj lovu .. ja zakasnila jer je rok 45 dana i meni nisu ni vratili ni stigle stvari. ja sam nedavno gledala opet je prodavala s vremena na vrijeme ima stvari pa nema i tako u krug cini mi se.

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: kupovina putem interneta
11.3.2012 18:02:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

nisu tiki stigle palachinken pokrenula postupak i vratili joj lovu .. ja zakasnila jer je rok 45 dana i meni nisu ni vratili ni stigle stvari. ja sam nedavno gledala opet je prodavala s vremena na vrijeme ima stvari pa nema i tako u krug cini mi se.

znaci prevaranti, i meni je bilo sumnjivo, rekoh vidi sad nista nemauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: kupovina putem interneta
26.5.2012 17:10:24   
bellla
vjerovatno negdje pise,al nemam vremena sad iscitavati,da li netko zna do kojeg iznosa ne naplacuju carinu,kad se narucuje sa ebaya(konkretno obuca)

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: kupovina putem interneta
26.5.2012 23:05:28   
mamina princeza
mislim da s e od 50 KM ne placa carina .. al opet zavisi i koje si srece:) mozda i na skuplju da s ene npalati ...

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: kupovina putem interneta
26.5.2012 23:07:28   
D_K

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

mislim da s e od 50 KM ne placa carina .. al opet zavisi i koje si srece:) mozda i na skuplju da s ene npalati ...


taman tako.. mi smo imali posiljke i preko 100 km koje se nisu carinile a jednom nam na 70 km ocarinise pa dodje skuplja 'pita od tepsije' user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: kupovina putem interneta
20.7.2012 14:37:12   
Precious
Ja sam kupovala preko pik-a i zadovoljna sam skroz, a ovo ostalo preko kartica, ne bih smjela user posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: kupovina putem interneta
20.7.2012 15:48:11   
Emmy
Na parfeme i ostalu akciznu robu carina se uglavnom plaća. Istina, ne carini se uvijek sve. Po mom dosadašnjem iskustvu nisu mi ni parfeme carinili ako nisu prelazili preko 70 KM, odnosno ako ih nije bilo više u paketu. Znači jedna stvarčica prođe bez problema. Odjeća, obuća i ostala neakcizna roba u vrijednosti do 50 KM ne podliježu carini. Meni se prošle godine desilo da su mi dvije pošiljke stigle istovremeno, sasvim slučajno, i onda su me dobro ogulili. Platila sam 1/3 vrijednosti robe, taman ono što sam kupila sniženo. Kada sam otišla da vidim o čemu je riječ, kaže službenik, takav se dan potrefio - sve su carinili. U doba slobodne trgovine, oni nama ovakve namete, pa osim carine platiš još nekoliko stavki i kao šlag na tortu porez, pa izađe fina cifra. Zato u Evropi npr. moja rodica iz Danske naruči TV iz UK i fino joj čike za dva-tri dana pokucaju na vrata i uruče robu bez problema, nervoze, plaćanja dodatnih nameta.......... Daleko smo od svega toga, nažalost, nego eto ja se ovako provučem sa nekom robom na sniženju, manje vrijednostiuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: kupovina putem interneta
27.7.2012 9:49:46   
Medi_87
nakon loseg iskustva s jednim od bh portala za kupovinu niakd vise nista necu kupiti preko internetea, hem su promaslili rok dostave hem su mi poslali neispravan proizvod, a onda odgovorili ako mi smo takav kupili pa vama proslijediliuser posted image user posted image

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: kupovina putem interneta
27.7.2012 9:57:50   
hapymum
ja stalno narucujem na ebay i jako sam zadovoljna,uvijek mi dodje onako kao sto narucim,novca skinu koliko im treba i to je to

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: kupovina putem interneta
27.7.2012 10:03:54   
henna ze
u zadnjih mjesec dana kupujem od jedne cure preko fb...iz zenice je..robu iz ikee i h&m...evo sad sam naručila ruksak za školu , majice idukseve...tako to...da spremim dijete za školu...ona ode u šoping i kaže da će kupiti..jeftinije mi nego stvari na pijaci.a daleko kvalitetnije..čak sam i nuttelu kupovala....

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: kupovina putem interneta
27.7.2012 10:07:27   
palachinken
Jesi joj probala odabrati npr na stranici ikee pa da dovuče?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: kupovina putem interneta
27.7.2012 10:09:22   
henna ze
ne treba mi ništa iz ikee
pregledala sam sniženja u H&M...pa vidjela kako se kreću majice ..i rekla da donese..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: kupovina putem interneta
27.7.2012 11:14:46   
Gigana
Draga, moze li se odbiti na privatnu poruku stranica od te cure za H&M i IKEA-u?

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: kupovina putem interneta
27.7.2012 11:18:56   
hapymum

IZVORNA PORUKA: Gigana

Draga, moze li se odbiti na privatnu poruku stranica od te cure za H&M i IKEA-u?


ima nas jos zainteresovanih user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: kupovina putem interneta
27.7.2012 11:21:55   
Hanady RR
. eto jeste uzele...ja brzinski da ne PP-om 100 putauser posted image


< Poruku je uredio Hanady RR -- 27.7.2012 11:25:47 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: kupovina putem interneta
27.7.2012 11:25:08   
Skvo RR
Reklamauser posted image

Uzmite link pa brisem.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: kupovina putem interneta
27.7.2012 11:26:03   
henna ze
zato ja nisam htjela da postavim..ko hoće nek pošalje pp

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: kupovina putem interneta
27.7.2012 11:26:52   
Skvo RR
Hvala Hanady.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: kupovina putem interneta
27.7.2012 11:27:33   
Hanady RR
pa ja namjerno stavila da ide brže...
znam pravila nisam ih zaboravilauser posted image
taman u prostoru uređenja posta...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *