|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupovina putem interneta
3.3.2013 1:21:15   
Sandrich
hvala Marija..upravo sam narucila sinu posljednji par bodica Carters user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: kupovina putem interneta
3.3.2013 9:59:17   
Marija13
Ako neko zna jos kakvih dobrih "prodavaca" na ebayu bilo bi lijepo da podjeli s nama link.. user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: kupovina putem interneta
11.3.2013 6:32:09   
bebbe RR
Nešto razmišljam, ja često i puno kupujem preko interneta i eto, srećom, nisam nikada imala problem. No, slušam da je broj tih internetnih prevara sve veći. Šta to znači za nas potrošače, da je bolje da odustanemo od ovog oblika kupovine taman kad smo se navikli.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: kupovina putem interneta
11.3.2013 9:59:56   
Marija13
ne odustati samo biti oprezniji, kupovati od provjerenih, placati sigurno! A ovo je super nacin, i do sada nisam imala problema..

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: kupovina putem interneta
11.3.2013 10:28:41   
Lejla Ka
Hajte me instruirajte, kako naručiti sa interneta, a da me carina ne zakolje?
Naručila sam neke artikle sa M&S, i došla me carina i dostava do kuće (koju uzgred nisam tražila) 63KM, dakle skuplja pita neg tepsija.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: kupovina putem interneta
11.3.2013 10:34:44   
ziki
uklopis se u 50 km tj 22 funte inace te bas zeznu carina, pdv, taksa 10 km i 7.5 km posta carine sto su otvorili paketuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: kupovina putem interneta
11.3.2013 10:46:23   
Miracle*3
Mada ja mialim da nije ni to pravilo hoces li ae uklopiti u 50 km ili ne. Vise je stvar dobre volje i srece. Mislim sigurno da pravila pistoje ali eto nekog na samoj geanic
i tog iznosa bas ogule dok ima i onih koji bas naruce za nwku sumu i nista....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: kupovina putem interneta
11.3.2013 10:48:28   
Miracle*3
Ali moracu vam napusati o pokusaju prevare preko interneta prilikom rezervacije smjestaja. Hvala Bogu pa im je mojuz zaoeijetio daide odma na policiju inace .... To cu kasnije napisati sad moram po kcerku u skolu.

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: kupovina putem interneta
11.3.2013 11:12:59   
Silver
jeli neka od vas gledala onu novu stranicu TRENDBAL? Kako vam se cini, hocete li narucivati???

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: kupovina putem interneta
11.3.2013 22:31:18   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: ziki

uklopis se u 50 km tj 22 funte inace te bas zeznu carina, pdv, taksa 10 km i 7.5 km posta carine sto su otvorili paketuser posted image


Ih, ako se uklopim u 50KM onda ništa od ovog što kupujem, ne isplati mi se ako ne uzmem bar 2-3, i još kad se plati dostava pređe 50-tku u veliko. Znači ništa od dostave mojih grudnjaka, morat ću po njih u ZG user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: kupovina putem interneta
11.3.2013 22:38:24   
minie
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: Marija13

Je li neko nesto kupovao preko pik.ba...zanima me da li robu donese postar kuci ili samo ostavi napomenu da se dodje do poste po to..


jesam ja..ako je sta teze u pitanju postar ti donese obavjest i onda po to ides u postu.


Jesam ja i obicno su dostavljanje preko ovih kompanija koje se bave brzim dostavama, en preko poste, ovako je jednostavnije.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: kupovina putem interneta
20.3.2013 23:28:47   
Sandrich
Ja ne kontam ove fore oko carine....dosle mi muzu patike,donio postar na vrata,nista nisam platila..sutradan nosi tri bodica,ma nema 200gr,i morala platit carinu 3,5km...izgleda da oni carine kad im je volja user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: kupovina putem interneta
2.4.2013 17:26:09   
Derya
Pozdrav mamice! :) Mene zanima da li je moguce iz BiH narucivati odjecu sa stranica George, Next, Metalan. Itd.. imaju super stvari, bas povoljnih ali ne nam da li isporucuju u BiH? Pa ako ima koja mama sa vise informacija da podijeli, bila bih joj zahvalna. :)user posted image

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: kupovina putem interneta
12.4.2013 0:37:50   
amra_sa
Kupujete li preko ebay-a ??? ... Gledam neke stvarčice koje mi se sviđaju, ali nisam nikad kupovala preko ebay pa me zanima procedura ... Molim objašnjenje ... user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Derya)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: kupovina putem interneta
12.4.2013 8:07:46   
Miracle*3
Next ne isporucuje u BiH, a za ostale ne znam. Uglavnom svi oni na stranici gdje suinformacije o dostavi, imaju navedeno gdje sve dostavljaju i koliko para je dostava.

Ja kupujem preko ebay-a, do sad nisam imala nikakvih problema. Placas preko PayPal-a, moras se prvo tu registrovati i na ebay. Ako vec nisi registrovana. Kad se registrujes nazoves banku da ti da kod za koristenje PP-a, i to je to.
ne znam jesi li na ovu proceduru mislila?

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: kupovina putem interneta
12.4.2013 11:52:09   
canim
Next mozes naruciti preko nase forumasice cickolino pa ti ona moze poslati uz neku simbolicnu proviziju.

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: kupovina putem interneta
28.5.2013 10:25:58   
tajra26
drage moje da li ste narucivale sta od victoria secret-a nadjoh super kupaci kostim kosta oko 80 dolara e sad me zanima koliko ste platile carinu (ako ste narucivale) i postarinu..posto sam narucivala iz dorotty perkinsa neke stvari pa su mi uzeli carine oko 80km sto je realno previse... da li je isti slucaj sa svim stranicama...user posted image i ako ima neko za preporuciti kakvu dobru stranicu za kupovinu i za dijete i za mame bila bih zahvalna user posted image

< Poruku je uredio tajra26 -- 28.5.2013 10:26:31 >


_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: kupovina putem interneta
28.5.2013 15:38:24   
Sandrich
doci ce te skuplja carina od kostima ako narucujs sa njihove stranice iz USA...

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: kupovina putem interneta
5.6.2013 8:43:51   
tajra26
zato i pitam... nema niko da je narucivao ili da preporuci neku stranicuuser posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: kupovina putem interneta
5.6.2013 8:55:06   
Marija13
vidi imaju li stranicu na facebooku, pa im posalji poruku, pitaj odakle najblize mozes naruciti..tako sam i ja kontaktirala carters, ljudi mi poslali linkove firmi koje su najblize bih tj.koji salju za bih user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: kupovina putem interneta
5.6.2013 9:09:29   
babina beba
IZVORNA PORUKA: tajra26

zato i pitam... nema niko da je narucivao ili da preporuci neku stranicuuser posted image user posted image


Tajra narucivala sam ja vise puta i evo cekam posiljku treba stici ovih dana...ja uglavnom ves njihov narucujm jer je bas kvalitetan i pantalone ...znala sma im i vratiti i uredno mi vrate pare na racun...iskustva imam svakakva..tako da ti je to cisti rizik ili sreca...nekad mi donese postar na vrata i ne platim nista, a nekad me carina odere...neznam po kom to pravilu rade. Al na njihovoj stranici bas imas sve fino objasnjeno ako te nesto zanima  posaljes pitanje na customer service i ljudi odmah odgovore!

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: kupovina putem interneta
5.6.2013 9:16:45   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Marija13

Evo super stvari a free shiping user posted image
http://www.ebay.com/sch/m.html?_from=&_nkw=&_armrs=1&_ssn=peak.hiller&rt=nc

Jeste li 100% sigurne da je ovo original Carter's, obzirom da je prodavač u Hong Kongu?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: kupovina putem interneta
5.6.2013 9:32:06   
bebacha
mm cesto narucuje s ebaya i uglavnom je sve ok
medutim narucio neko cudo za tv,oko 80KM i kad mu je dosla koverta unutra neki malcic,bobice neke,naravno on slikao,zalio se i dobio pare nazad
i onda to isto naruci s neke druge stranice i doslo mu al nije uredu
zalio se rekli da posalje nazaduser posted image nase poste nesalju u Kinu,tako da je ostao bez 80KMuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: kupovina putem interneta
5.6.2013 11:55:22   
tajra26
hvala vam na odgovorima user posted image evo narucujem nesto pa cu da vam prenesem iskustva user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: kupovina putem interneta
6.6.2013 19:50:33   
Sandrich

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Marija13

Evo super stvari a free shiping user posted image
http://www.ebay.com/sch/m.html?_from=&_nkw=&_armrs=1&_ssn=peak.hiller&rt=nc

Jeste li 100% sigurne da je ovo original Carter's, obzirom da je prodavač u Hong Kongu?

jeste original ja narucujem samo sto ne placas shiping jedino carina mi dodje 3,5km....mozes tu istu odjecu naci od prodavaca recimo iz engleske al ti oni naplate postarina i iz usa isto skuplja postarina nego stvari

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *