|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: expertni ultrazvuk
30.8.2009 17:37:13   
semmy
zasto ici privatno ako imas knjizicu??? moj ti je savjet da ides u vojnu bolnicu kod dr.masica, imaju i 3d i 4d i odlican je dr...ja bila na 4d prije cca 3-4 sedmice i nisam platila ni marke

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: expertni ultrazvuk
2.9.2009 21:12:47   
vitezanka_20
semmy da ne znas slucajno primaju li u vojnoj bolnici trudnice iz drugih kantona (zdk) sa ovjerenom knjizicom??? Ja sam u 21. sedmici i planirala sam aBd otici na 4d ultrazvuk ali ne znam jos gdje i kod koga!
Hvala

(odgovor članu semmy)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: expertni ultrazvuk
3.9.2009 18:00:18   
semmy
@vitezanka_20  mislim da svi s drugog kantona moraju platiti pregled i da knjizica ne vrijedi... ali ti ipak nazovi i pitaj, mozda se sta promijenilo...

(odgovor članu vitezanka_20)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: expertni ultrazvuk
3.9.2009 18:05:22   
mama2009
d otici na 4d ultrazvuk ali ne znam jos gdje i kod koga!
Hvala

IZVORNA PORUKA: vitezanka_20

semmy da ne znas slucajno primaju li u vojnoj bolnici trudnice iz drugih kantona (zdk) sa ovjerenom knjizicom??? Ja sam u 21. sedmici i planirala sam aBd otici na 4d ultrazvuk ali ne znam jos gdje i kod koga!
Hvala


imas u poliklinici sunce u Sarajevu  4d i kosta 50KM plus dobijes i CD


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu vitezanka_20)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: expertni ultrazvuk
5.9.2009 22:30:59   
leona81
jel to 50 s onim poklon bonom?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: expertni ultrazvuk
26.9.2009 15:50:05   
Anoniman
znaš li radi li se ovaj 4D pregled vaginalno ili preko stomaka?hvala unaprijed

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: expertni ultrazvuk
2.10.2009 21:03:17   
Nunichi
Meni je 4D radio vaginalno. Ja mislim... user posted image user posted image
Bas sam postala zaboravna. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: expertni ultrazvuk
2.10.2009 21:11:15   
mamyca
Meni je radjen preko stomakauser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: expertni ultrazvuk
9.11.2009 12:14:52   
alatarijela
Ja bih samo da dodam da sam prije 5 dana bila u Agramu i da 4D jos uvijek kosta 50KM. :) Klinika je odlicna, doktor koji tamo radi je isto super i jako nagodan za razgovor. Dobili smo i CD sa nekih 15ak filimica koji traju po 2-3 sekunde. U svakom slucaju prekrasno :)

Da napomenem da sam u 15oj sedmici, i da namjeravam aBd opet otici kada budem u 23-24.

Ja bih svima preporucila da barem jedom odu na 4D jer je razlika ogromna!

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: expertni ultrazvuk
9.11.2009 15:51:02   
Dzenana_G
Alatarijela zar su te htjeli primiti u 15 sedmici???
Ja zvala prije par dana isto polokliniku Sunce da se narucim da mi rade 4D, i kad sam rekla da sam 15 sedmica trudna rekli mi da je rano i da ne dolazim prije 20 sedmica user posted image


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu alatarijela)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: expertni ultrazvuk
10.11.2009 16:17:51   
alatarijela
I mi kad smo se pojavili na recepciji djevojka koja radi tamo nam je rekla "pa jos vam je rano, mislim da se nista nece vidjeti, trebate doci kasnije..." i slicne gluposti user posted image uglavnom, ja kazem "hvala lijepo na sugestiji, ali ne slazem se sa vama i ipak bi otisla na pregled". Onda mi je i medicinska sestra prosula pricu kako je najbolje doci oko 23. sedmice, dok npr. doktor nije nista takvo spomenuo. Uredno je uradio 4D, sve izmjerio, sve pokazao, odgovorio na sva pitanja. Nazalost jos se ne vidi da li je decko ili curica :( Ja planiram otici i kada bude to "pravo vrijeme", ali i ovo nam je bilo prekrasno -  mali vanzemaljac user posted image

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: expertni ultrazvuk
8.1.2010 15:45:51   
sandra24
zna li iko sada koliko kosta 4d uzv u poliklinici agram??user posted image

(odgovor članu alatarijela)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: expertni ultrazvuk
8.1.2010 16:05:39   
sara.at
4D ultrazvuk nebi nikad uradila niti bi ga kome preporucila. Moj svekar je ginokolog i nijednoj svojoj pacjentici nije preporucio 4D ultrazvuk nit podrzava ga jer je do sad 30% pobacaja napravljeno poslije tog ultrazvuka, doktor je na tom ultrazvuku uvidio da nesto nije uredu sa djetetom i roditelji su se odlucili da djece maknu dok nije bolesno doslo na svijet medjutim
na obdukciji je od 30%, 25% slucajeva plod je bio potpuno zdrav. To je ipak moje misljenje i misljenje 30 godina radnog staza jednog ginokologa.....

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: expertni ultrazvuk
8.1.2010 16:15:57   
aamra
IZVORNA PORUKA: sandra24

zna li iko sada koliko kosta 4d uzv u poliklinici agram??user posted image

5oKM

(odgovor članu sandra24)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: expertni ultrazvuk
9.1.2010 11:35:40   
delfin
jeste 50KM i super je vidjećeš, ja sam baš išla da mi kaže da je sve ok (u 19 sedmici) dobiješ i cd sa slikicama.

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: expertni ultrazvuk
3.2.2010 9:25:11   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: PLANINA

Molim Vas, ako neko zna gdje se moze obaviti 4D ultrazvuk u SBK-u, i da li neko zna da li dr. Haris Idrizbegović iz Travnika ima u svojoj privatnoj ordinaciji 4D,

Unaprijed zahvaljujem


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: expertni ultrazvuk
9.2.2010 16:32:42   
lejlašh
Ima i u Zenici u poliklinici Sunce, 40 ili 50 KM

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: expertni ultrazvuk
17.2.2010 20:22:30   
Husic10
Meni je radjen isto preko stomaka kad sam bila trudna sa mojom Ailicom i super je, traziti cu da mi urade 4D i ovaj put. 3D slabo ista vidim , a ja volim da vidim sve svojim ocima i da se uvjerim da je sve ok. hehe a biti ce aBd
Slika je kristalno cista, i vidjela sam sve bebine pokrete.Imam i slike pa cu ih kasnije staviti

Ima li jos ko slike sa 4D?



_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: expertni ultrazvuk
17.2.2010 20:23:39   
Husic10
Heheh mene budale naravno da imate ako ste dobile CD user posted image user posted image

Onda nista....

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: expertni ultrazvuk
18.2.2010 13:57:33   
delfin
samo da javim da je 4d u poliklinici sunce sad 100 Km, ja bila neki dan. Kao prije bila neka akcijauser posted image

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: expertni ultrazvuk
3.3.2010 17:44:18   
jaca87
dali nek ima broj od te klinike u zenici dosla bi na 4d ako kosta 100 KM. prosla trudnoca mi nije ostala u lijepom sjecanju jer mi je beba umrla 10 dana prije termina , tako da bi boljela da uradim 4d da budem sigurna,,,, ako neko ima broj neka mi javi na sweet_jaca@yahoo.com hvala

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: expertni ultrazvuk
12.3.2010 20:37:26   
Husic10
Hej mamice,

Evo jedno pitanje jer ne kontam nista sad.
Prvi put kad sam bila trudna uradili su mi taj 4D ultrazvuk, stvarno fino sve se vidi i kad se beba pokrece itd.

Sad kad sam isla na pregled i zakazivala slijedeca 2 pregleda kaze da ce mi raditi obicni ultrazvuk. Ja bih opet htjela da mi urade 4D jer zelim da fino vidim bebicu...na onom obicnom sve se slabo vidi i ako nisi doktor i ekspert ne kontas nista...barem ja tako mislim...

Doktorica mi veli da je falan taj 4D uz samo za"slike" i da oni ustvari ne mogu dobro da provjere anatomiju bebe kroz 4D , vec da je onaj obicni bolji i mogu vise ustanoviti putem njega....Koliko je ovo tacno?

Tesko mi je za povjerovati...jer ovaj 4D bi trebala biti neka novija i bolja tehnologija valjda, i 4D uz sa mojom prvom bebicom je bio sasvim uredu i sve su ustanovili i rekli da je ok...sto ne mogu sad??

Ma vala ce moci ja im kazem...user posted image   

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu jaca87)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: expertni ultrazvuk
12.3.2010 21:32:20   
vjestica
doktorica bolje zna i ako je ona tako rekla, onda jeste tako
ja sam nedavno radila 4 d UZV i prvo mi je doktor na običnom UZV uradio sva mjerenja (femur, obim glave i sl) i tek onda je uključio 4d i to je bilo samo za gledanje kako se beba pomjera i kako beba izgleda i da snimi da imam za uspomenu
i ja vjerujem da je istina da ne može na 4d uraditi mjerenja (pa tad se beba pomjera)
a mi svakako nismo ni doktori ni eksperti da očitavamo ulatrzvuk, zato su tu ljekari
i ja mislim da je 4d čisto da roditelji malo bolje vide kako beba izgčleda i kao se pomjera
u svakom slučaju fina uspomena
a ipak su najbitnija ona mjerenja koja doktor uradi na običnom UZV, jer ona su mjerodavna kako sebeba razvija


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: expertni ultrazvuk
13.3.2010 13:17:15   
delfin
vještive, i kod mene je tako bilo prvo uradio  čini mi se obični radi mjerenja, pa onda uključio onaj drugi d aima šta vidimo.

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: expertni ultrazvuk
16.3.2010 18:18:53   
Husic10
Okic hanumice , onda cu im i ja predloziti da tako urade.
Bas mi je milo kad gledam bebicu na onaj 4D , samo majo da je vidim...hehe ako bude moglo...ali u svakom slucaju prece je da oni sve to fino izmjere i uspostave da li je sve uredu ... a nadam se bice aBd.

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *