|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: tjemenjaca
22.12.2010 13:03:20   
Anoniman
Andrej je imao jako malo tjemenjace, tako da nismo koristili te produkte...samo mekanu cetku...redovno masirali tjeme i to je to...u svakom slucaju ja ti savjetujem i da sto cise cetkas...da otklonis mrtve stanice koze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: tjemenjaca
22.12.2010 13:30:54   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: dadada

Andrej je imao jako malo tjemenjace, tako da nismo koristili te produkte...samo mekanu cetku...redovno masirali tjeme i to je to...u svakom slucaju ja ti savjetujem i da sto cise cetkas...da otklonis mrtve stanice koze


ja sam ovo radila sa starijim i sa uljem, ali kod mladjeg nije pomoglo samo je bilo jos gore, dr nas je cak htjela slati dermatologu jer je sumnjala na seboroicni dermatitis, ali pjena mu je pomogla i nije nikada vise imao

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: tjemenjaca
29.12.2010 16:08:44   
baloo
Samo da vam javim da smo sampon i kremu kupili i koristili; vec nakon prve upotrebe tjemenjaca je gotovo nestala user posted image
Super, jako sam sretna sto smo uspjeli..

Hvala vam mnooogo!!!!

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: tjemenjaca
13.2.2011 0:04:57   
rose
moram probati i ove sampone ako ne uspije ulje...nama se pojavilo malo u podrucju fontanele...sinoc sam joj stavila ulje i istrljala gazom a poslije malo cetkom uspjela skinuti...slicica na avataru je nakon skidanja...inace joj kosa strsi u vis user posted image ...probat cu jos koji put uljem al cu gledati da sutra kupum ovaj sampon ili pjenu sta vec nadjem u apoteci

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu baloo)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: tjemenjaca
13.2.2011 11:01:39   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: rose

moram probati i ove sampone ako ne uspije ulje...nama se pojavilo malo u podrucju fontanele...sinoc sam joj stavila ulje i istrljala gazom a poslije malo cetkom uspjela skinuti...slicica na avataru je nakon skidanja...inace joj kosa strsi u vis user posted image ...probat cu jos koji put uljem al cu gledati da sutra kupum ovaj sampon ili pjenu sta vec nadjem u apoteci


rose, Mustelina pjena je zakon. Moja mala je imala tjemenjaču i ovom pjenom sam je riješila u 2 kupanja.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: tjemenjaca
14.2.2011 1:02:43   
rose
evo mm kupio danas pjenu, oprali smo kosicu veceras pa cemo vidjeti nakon sutrasnjeg kupanja...kad sam je cesljala vidjela sam da se ljuspice odvajaju

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: tjemenjaca
14.2.2011 11:40:30   
ladyblue RR
samo joj dobro istrljaj glavicu peškirom kada je okupaš i vidjet ćeš da će nestati poslije 2-3 kupanja

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: tjemenjaca
25.2.2011 23:30:12   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: rose

evo mm kupio danas pjenu, oprali smo kosicu veceras pa cemo vidjeti nakon sutrasnjeg kupanja...kad sam je cesljala vidjela sam da se ljuspice odvajaju


rose, riješiste li tjemenjaču? 

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: tjemenjaca
25.2.2011 23:33:48   
rose

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: rose

evo mm kupio danas pjenu, oprali smo kosicu veceras pa cemo vidjeti nakon sutrasnjeg kupanja...kad sam je cesljala vidjela sam da se ljuspice odvajaju


rose, riješiste li tjemenjaču? 



pa poprilicnomada je nije bilo puno...tui tamo nadjem na malo zute koze al vidjet cu ujutrooo...ni ne vidim pod vjestackim svjetlom...al smo s mustelom skinuli poprilicno...i jos joj nisam svaki dan kosu prala

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: tjemenjaca
22.4.2011 9:55:36   
vila_7
rose...moja isto ima tjemenjacu ali nece da se odvoji,jel pomogne ta pjena od Mustele da se uopce odvoji? Jer kako se ne odvoji,đaba ja cetkam kad ostaje zaljepljena

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: tjemenjaca
22.4.2011 11:08:48   
rose
ma odvoji je al ti to i ne primjetis...ne ostaju ljuspice na kosi...mozda ta tvoja jos nije sazrela...cekaj da malo potamni

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: tjemenjaca
22.4.2011 11:13:55   
vila_7
Ima malo kose pa bas bih vidjela kad bi odvojilo, a cekam vec 2 mjeseca da sazrije al stalno je ista-ne mjenja se.Mogla bih je skinuti kad bih necim malo sastrugala al to ne smijem

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: tjemenjaca
22.4.2011 11:30:36   
aida80
probaj, ako smijes, malo svojim noktom (pazljivo) da odvojis... tako sam ja svojoj po malo odvajala, skidala po male komadice, doduse nije imala nesto puno... prije toga mozes staviti malo ulja na tjemenjacu i sacekati par minuta. ovaj metod sam negdje na internetu procitala, samo sto treba biti pazljiv i ne forsirati da se ne bi napravile ranice.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: tjemenjaca
22.4.2011 13:58:16   
vila_7
ma ja sam pokusala al ne noktom jer me strah da ne zaparam- sa drugom stranom njenog ceslja (gdje je tanak ali obli dio) i pomalo se skidalo al kontam ne skida mi se na silu,voljela bih da se samo odvojiuser posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu aida80)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: tjemenjaca
22.4.2011 14:18:20   
MicoTico
Po preporuci ostalih forumasica, kupila sam Mustela pjenu za tjemenjacu i prezadovoljna.user posted image user posted image user posted image
Da je jeftina - i nije (27 km ), ali se isplati svake pare. Tjemenjaca kod sincica nije nestala preko noci, vec postepeno. Nisam primjetila odvajanje ljuspica, nego, jednostvno sa svakim pranjem je bilo sve manje. Vjerovatno sam ih skinula peskiricem kad sam mu susila kosicuuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: tjemenjaca
5.6.2012 19:01:58   
hatepsut
Moja drugarica je za oboje djece korisitila hipp sampone i kaze da nikad nisu imali tjemenjace,I njoj su to preporucili,e sad jel' do sampona ili do djeta..ne znam.Znam da je moj K. imao tjemenjace i da smo skidali kao i vecina tako sto bismo prije kupanja namazali uljem.Inace nebi mogla da pustim kao proci ce jer je bas neprijatno za vidjeti !


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: tjemenjaca
5.6.2012 19:21:05   
mayra
Potpisujem za mustelu, nakon 2 pranja sva tjemenica spala. Jeste poskupa, al moze dugo trajati. Imam je vec skoro pola godine, a nismo ni pola potrosili.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: tjemenjaca
5.6.2012 20:23:40   
mamma mumi
Jecoderm prije kupanja nekih pola sata, pa tokom pranja istrljati glavicu lagano, a potom posusiti, iscetkati i ponovo namazati. Nakon 2 mazanja, meni je bebacu nestala tjemenjaca.Jeftino, a super, pa probaj.

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: tjemenjaca
11.6.2012 11:16:11   
plava72
Mi smo koristili pjenu od A-derme (24 KM) veoma učinkovito,nanese se 5 min.prije kupanja da tjemenjača omekša,treba je češljićem ili četkom odvojiti od kože i prilikom kupanja sve ode user posted image

_____________________________

Ako si usamljen kad si sam u lošem si društvu..

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: tjemenjaca
11.6.2012 11:20:48   
vila_7
mi je opet imamo iako je curici skoro 2 godine! user posted image valjda jer joj se kosa puno znoji dok spava pa je stalno vlazno....
a rijesimo je se sa obicnim bebi uljem pola sata prije kupanja, lagano skidanje najobicnim cesljem.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu plava72)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: tjemenjaca
11.6.2012 11:24:54   
dzenyA
Mustela pjena user posted image ,odma nam je nestala

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: tjemenjaca
22.11.2012 10:43:23   
ajla86
vidim da vecinom mazete uljem pa cesljate ali moj curici je 2 mj i akd joj susim kosicu vise samo ovlaz trljam kosuci nego da bas susim kocu strah me fontanele a bas u tom djelu je najvise tjemenjace...
zanci od celjanja trljanja nema nista...ti samponi namjenjeni za tjemenjacu...smijem li njoj uzeti??jesul jaki za bebu od 2 mj

(odgovor članu dzenyA)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: tjemenjaca
22.11.2012 12:32:42   
vila_7
ajla slobodno samo dobro osusi kosicu - i nemoj da te toliko strah fontanele-moja je cak imala uvucenu malo kad je uspravim,ali hB sve u redu bilo...samo ti njoj susi, a ako vec ima-baby ulje stavi pola sata i lagano najobicnijim cesljicem-vidjet ces uopce neces ni morati pritisnuti -samo ce se odvajati

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: tjemenjaca
27.11.2012 8:41:58   
Ombra
u mene cura imala jako puno tjemenjace...skinula sam je beby uljem...namazala joj glavu i ostavila sat-dva....onda samo lagano cesljem i sve spalo u dva navrata...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: tjemenjaca
23.12.2012 20:22:14   
Alannah
Otkako smo poceli koristiti sampon,pojavila mu se tjemenjaca odjednom je bilo puno. Probala uljem,pa nije uspjelo,na kraju kupila Aderma pjenu,stavila dvije noci i spala je sva.Trazila sam prvo Mustelu po preporuci vasoj,ali je ne nadjoh u apotekama .

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *