|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
21.12.2010 15:35:09   
Almaa
IZVORNA PORUKA: taurus

imam i ja jedno pitanje
da li ste nosile ogrtače u bolnicuuser posted image user posted image user posted image
vidim kažete da je vruće
tako je bilo i u starom porodilištu i ja ponijela ogrtač, međutim na prijemnom mi sestra reče da odmah ogrtač vratim mm-u jer mi neće trebati
malo mi je to bilo glupo, kontam decembar, pa ako krenem do kupatila ili ako budem izlazila na hodnik kako ću bez ogrtača, nekako mi glupo samo u spavaćici
ali sam se brzo uvjerila da sve žene imaju samo spavaćice i da je baš prevruće
da li je i na Jezeru takouser posted image user posted image user posted image

ja sam nosila ogrtac, ali nijednom ga nisam obukla jer je prevruce


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
21.12.2010 17:03:05   
BBubica
IZVORNA PORUKA: taurus

IZVORNA PORUKA: canim

Taurus ja sam spakovala ogrtac da ponesem pa nece valjda na recepciji pregledati sta smo ponijele user posted image ???? Vjerovatno je vruce tamo ali nesto po logici mislim da poslije poroda i gubitka krvi i sve te promijene da zenama onda i nije bas toliko vruce bez obzira na temperaturu u sobi.
Nadam se da mi nece traziti da ispraznim torbu i da stavim stvari u kesu,user posted image ja stvarno ne znam kako ce to sve stati a ako ne daju unijeti jer nema mijesta pa torba se moze staviti ispod kreveta i eto rijesen problem.


nisu ni meni pregledali torbu
ali kada sam izvadila ogrtač na prijemu sestra mi je rekla da mi ne treba i da ga odmah vratimuser posted image user posted image user posted image


S obzirom da su mene ostavili u bolnici neplanirano..nisam imala nista kod sebe,sem odjece u kojoj sam dosla. Sestra mi je rekla da moram vratiti cizmice i sve u cemu sam dosla, ali...
Naravno-nisam vratila, jedino sam mogla po golubu poslati kuci jer sam bila sama :)
Jednoj zeni koja je bila sa mnom tu-sve joj je prerovila i vratila pola stvari koje su zeni poslije trebale
Elem..meni su moji dosli poslije i donijeli torbu, niko nije nista ni gledao ni rekao
Pa eto, ako vam se ne da s njima odmah na pocetku svadjati..nek vam neko poslije donese stvari
Na patologiju se moze uci, ima nesto kao cekaonica ispred, na porodjajnom ne moze, ima neki prozor kroz koji se vidi beba, ali sve sto se donese mogu sestrice unijeti
Ja sam nosila ogrtac i to debeliiiiiii
Nije mi trebao jer je gore prevruce, minimalno 25 C
Ja sam u jednom momentu ostala u nekoj kosuljici na kopcanje, toliko mi je bilo vruce, nisam ni spavacinu mogla podnijeti
Ali, sve smo drugacije, bolje ga ponijeti da ne zatreba -nego nemati


(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
22.12.2010 10:13:48   
taurus
hvala na odgovorima
e svašta....
odakle pravo sestri da pregleda moju torbuuser posted image user posted image user posted image
pa to su moje lične stvari user posted image user posted image
već vidim kako ću se odmah na prijemu morati posvađatiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
22.12.2010 10:15:08   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: taurus

hvala na odgovorima
e svašta....
odakle pravo sestri da pregleda moju torbuuser posted image user posted image user posted image
pa to su moje lične stvari user posted image user posted image
već vidim kako ću se odmah na prijemu morati posvađatiuser posted image user posted image user posted image


ja tebe ne mogu zamisliti kako se svadjas


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
22.12.2010 11:40:23   
taurus
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: taurus

hvala na odgovorima
e svašta....
odakle pravo sestri da pregleda moju torbuuser posted image user posted image user posted image
pa to su moje lične stvari user posted image user posted image
već vidim kako ću se odmah na prijemu morati posvađatiuser posted image user posted image user posted image


ja tebe ne mogu zamisliti kako se svadjas



user posted image user posted image user posted image  pa izgleda da ću morati
baš me naljute sa ovim glupostima

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.12.2010 12:46:48   
merima_s
U porodilistu haman ne radi grijanje, prijateljica koja se porodila kaze da je uzasno hladno user posted image

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.12.2010 13:27:29   
lejla80
Eh čuj sad i to...pretpostavljala sam ja to s obzirom da im ni dole gdje su ambulante nije baš najtoplije, one sestrice  u kaputima, radijatori mlaki...i sl. al kontam valjda  je gore toplije...

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.12.2010 14:03:52   
BBubica
Ja sam izasla iz bolnice 14.12. Do tada je grijalo nenormalno. bila sam na patologiji, intenzivnoj, porodiljskom...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.12.2010 14:58:04   
aya 05
Ja izasla iz bolnice 06.12,bilo pretoplo,mi prozor navece otvarale u sobi kad nam odnesu malo bebe.A ni torbu mi niko nije pregledao.

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.12.2010 16:02:22   
canim
Izgleda da im nekad grijanje radi kako treba a nekad ne radi, danas sam bila na CTG, meni je bilo vruce ali meni je i inace vruce tako da ja nisam mjerilo user posted image ali neke sestre su bile u kaputima i nesto su pominjali da je u ambulanti hladno user posted image bili su i neki majstori, nesto su nadgledali, tako da izgleda da je to kako nas potrefi. 

_____________________________

2.1.2011 aBd ocekujemo najdrazi poklon :)
_____________________________________

Nas najdrazi pokloncic dosao 4.1.2011... mamina curica :)

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.12.2010 17:39:55   
BBubica
kao i lift, radi pa ne radi
imala sam tu "cast" da  se zaglavim u njemu odmah po prijemu u bolnicu :)
a majstori su svakodnevnica tamo izgleda, ccccc

njima na jezeru zelim da im djed mraz u novoj godini donese bolje tj nove doktore, sestrice i ostalo osoblje, kao i bolje grijanje i manje majstora
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
25.12.2010 22:01:14   
canim
IZVORNA PORUKA: BBubica

kao i lift, radi pa ne radi
imala sam tu "cast" da  se zaglavim u njemu odmah po prijemu u bolnicu :)
a majstori su svakodnevnica tamo izgleda, ccccc

njima na jezeru zelim da im djed mraz u novoj godini donese bolje tj nove doktore, sestrice i ostalo osoblje, kao i bolje grijanje i manje majstora
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image



Cuj zaglavila se u liftu user posted image na koji si sprat trebala izaci? user posted image ako se ide na prvi ili drugi sprat ja cu radje stepenicama user posted image user posted image

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
26.12.2010 0:46:45   
BBubica
na sesti sprat :)
da je do mene isla bih ja stepenicama da sam znala, al strpala nas sestrica u lift, nas tri i hajmo negdje :)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
31.12.2010 22:00:51   
selmoni
U bolnicu ponesite sve što mislite da vam treba user posted image tako sam ja

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
2.1.2011 14:42:57   
lejla80
IZVORNA PORUKA: selmoni

U bolnicu ponesite sve što mislite da vam treba user posted image tako sam ja


U čemu si ti unijela svoje stvari???

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
2.1.2011 18:14:21   
Medi_87
Au po ovome sto pise ovdje bice belajauser posted image user posted image user posted image ja se moram odmah posvadjati ako mu budu trazili torbu da rove, ljudi moji to je pretres stvari i to moze jedino ovlašteno službeno lice policije i to s nalogom, pa cu ja reci ako imate nalog bujrum ako ne NE DAMuser posted image user posted image user posted image user posted image
I glupo mi je to da se stavri nose u kesi, pa nismo s pijace

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
2.1.2011 21:04:00   
selmoni
bogami u torbi velikoj 

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
3.1.2011 8:46:54   
Esmeralda
Ja sam nosila u velikom koferu stvari i niko mi nista nije rekao

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
3.1.2011 10:33:15   
merima_s
meni niko nije pregledao stvari, cak ni pitao sta je unutra. A u sobi svaki pacijent ima na raspolaganju mali ormar u koji moze ostaviti hrpu stvari.

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
3.1.2011 12:44:25   
vila.vilica
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Alma,kako stvari da unesemo samo u jednoj kesi????

Ni ja nisam mislila nositi puno stvari,ali u jednu kesu mi ne moze stati i spavacice i ogrtac i papuce,i toaletni papir,vlazne maramice,telefon,nesto slatko za pojesti,sokici isl.

A za sestre, svugdje je tako.. neke su dobre,a neke su grozne. Moramo istrpiti pa kako god. nadam se ako Bog da da cu ostati samo jedan dan,pa cu izdrzati nekako. ne brinu me sestre,najvaznije mi je da porod prodje uredu i da se bebica i ja ne namucimo puno...


znaš kako ćemo Rimljanko...kad ovoliko da izvines zaprdivaju u cemu cemo unositi stvari i kad insistiraju na kesi..onda trebamo uzeti onu crnu plastičnu vreću za smeće i u nju sve potrpati pa preko ramena..user posted image

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
3.1.2011 13:07:02   
Rimljankaa
Hahahhahaahhaha.. ja cu u zadzepak torbe,staviti tu crnu kesu od smeca za svaki slucaj-neka se nadje.. Pa kad kaze vadi u kese,a ja fino izvadim svoju "vrecicu",hahahaha....

Mada,kako sam skontala,izgleda od dezure ko bude,jer vidim neke zene govore da nekome vrate stvari,a neko glat prodje...


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
3.1.2011 15:25:24   
ema_28
boze sacuvaj, isto ko na granici ccccc user posted image

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
3.1.2011 20:05:29   
BBubica
Hahahhahaahhaha.. ja cu u zadzepak torbe,staviti tu crnu kesu od smeca za svaki slucaj-neka se nadje.. Pa kad kaze vadi u kese,a ja fino izvadim svoju "vrecicu",hahahaha....

Mada,kako sam skontala,izgleda od dezure ko bude,jer vidim neke zene govore da nekome vrate stvari,a neko glat prodje...
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Hahahhahaahhaha.. ja cu u zadzepak torbe,staviti tu crnu kesu od smeca za svaki slucaj-neka se nadje.. Pa kad kaze vadi u kese,a ja fino izvadim svoju "vrecicu",hahahaha....

Mada,kako sam skontala,izgleda od dezure ko bude,jer vidim neke zene govore da nekome vrate stvari,a neko glat prodje...



ma , sve moze da prodje
neka se zenica prepadne svega,shvatam u potpunosti, pa oni to iskoriste
a ako vide da pokazes zube -usute i oni tamo :)

meni su moji donijeli moju veliku torbu i jos veliki neseser uz to
niko nije nista rekao, cak mi je sestrica na patologije to uzela i donijela u sobu

javite sta bi sa crnim kesama user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
3.1.2011 22:58:56   
lejla80
user posted image user posted image user posted image E pa žene drage baš ste me nasmijale...šta vam sve neće pasti na pamet..Bbubice draga tebi stvarno hvala na strpljenju jer fakat si se potrudila da nam objasniš situaciju na Jezeruuser posted image user posted image

Nego jesil ti slikala svoju bebicu kad si se porodila?? Nikako mi ne ide u glavu gdje žene drže te mobitele i aparate dok se porađaju??

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
4.1.2011 0:21:32   
BBubica
Smijaces se user posted image
Ja sam jedino imala mob, fotoaparat i uputnicu kada su me ostavili u bolnici
Dali mi spavacicu, a na nogama cizme-samo me probaj zamisliti user posted image user posted image user posted image
Dok se ne porodis sve tvoje stvari  ostaju na odjelu gdje te prime u bolnicu, poslije ti neka sestrica to donese (napisu na stvarima cije su)
Sretno buducim mamama koje idu na Jezero :)
Red je da se odjavim sa ove teme
user posted image

PS
Imam par fotkica sa Jezera, ali ne znam gdje ni kako da postavim user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *