|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
21.10.2011 9:50:57   
animagical
kad vas vidim lijepo mi se sjetiti...hehe hocu ja opetuser posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 1101
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
21.10.2011 11:26:34   
Selminja
IZVORNA PORUKA: animagical

kad vas vidim lijepo mi se sjetiti...hehe hocu ja opetuser posted image

hahah, a koliko si samo srkletila dijete sto ne izlazi, sad joj fali stomak user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1102
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
21.10.2011 11:58:35   
mamajednogdjecaka
O zene drage,jeste sve zgodne.Mene je tako stid jer sam zatrudnila sa 81 kg,mada sad imam 74 kg,a 14. sam sedmica.Mozda sutra postavim sliku,pa da vidim komentare,da vidite sta je debela trudnica.vi ste sve kao manekenke,svaka cast!

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 1103
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
21.10.2011 13:26:27   
dush
Nista se ne sekiraj i ja imam 76 i skoro 16ta sedmica :) Nema te cega biti stid, takve smo kakve smo :)


(odgovor članu mamajednogdjecaka)
Neposredna veza do poruke: 1104
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
24.10.2011 16:46:35   
Arina
IZVORNA PORUKA: Arina

IZVORNA PORUKA: Arina

user posted image evo kao sto sam obecala...to smo mi,,,,14 nedjelja ili ti 4-ti mjesec....user posted image user posted image
user posted image evooo nas.....na pragu 22. sedmice........Ma ,narasli smo masallah user posted image user posted image user posted image
user posted image eeee.....drage moje....evo nas opet  user posted image user posted image ....sutra ulazimo u  7. mjesec...masallah........sad smo ko bombica user posted image user posted image ...user posted image user posted image

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 1105
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
24.10.2011 16:49:24   
Hannica
Arina super mi izgledas,svaka cast.user posted image user posted image user posted image Vidi se napredak.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 1106
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
24.10.2011 16:57:49   
Arina
hvala Hano....sad se krupnam ....stomak je visi gore prema zeludcu i siri.....sad vise nemam strukuser posted image ...vec slaufuser posted image user posted image .....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1107
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
24.10.2011 17:17:44   
Sandrich
moj stomo ko kod tebe na prvoj slici a stariji smo od vas ja misli...ja ne znam u sta se debljam, izgleda samo u sike user posted image user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 1108
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
24.10.2011 17:18:21   
Sandrich
pardon malo smo mladji od vas user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 1109
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
24.10.2011 17:27:04   
Arina
Sandric moj....ma bice i tvoj  veci kad budes trece nosila...ako Bog da.....a i razlika je u nekid 25 dana s tim da mi prednjacimo skoro sedmicu zbog ranije ovulacije ..pa ti to izadje skoro mjesec...a to je puno u ovom priodu za krupnjanja stome......a i velicina nije uvijek bitna....user posted image user posted image ....bitna je taktikauser posted image user posted image

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 1110
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
25.10.2011 10:19:48   
dush
Uuuu Arina kako pepi stomo!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Super izgledas!!!!! user posted image

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 1111
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
25.10.2011 17:48:11   
Bebica11
arina kraljice super izgledas,stomo ti bas fino stojiuser posted image


sandrich ti ces biti kao i ja u 8mom mj, pitace te jesi li trudnauser posted image ja samo kad stojim i to iz profila zategnem stomu vidi se

mamajednogdjecaka i ja sam zatrudnila s 80kg

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 1112
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
30.10.2011 21:11:15   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Hannica

Evo i nas ponovo,30 + 2. user posted image
user posted image


35+5 Eh,ovo sad trbonje u pravom smislu rijeci.user posted image
user posted image


Evo jos jednom nas 3 u 1.user posted image 37+6. Toliko za ovu sezonu.user posted image Vidimo se u slijedecem krugu.user posted image
user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1113
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
30.10.2011 21:12:03   
Hannica
Ah,tek sad primjetila da sam se okrenula na suprotnu stranu.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1114
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
30.10.2011 21:15:24   
Funky
Inače nisam ljubomorna osoba, ali na ovoj temi sva ljubomora ispliva iz mene... pozitivna naravno...
Ma koja trudnica nije prelijepa...

Svaka čast  user posted image i da aBd bebice žive, zdrave i sretne budu...


_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1115
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
30.10.2011 21:15:36   
palachinken
Sto ti je plaho slozen parket :D
Zezam se, super izgledate sve troje! Ali bas! Sretno sutra, da sve bude u najboljem redu i da se do Bajrama kuci :)

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1116
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
30.10.2011 21:18:00   
Lulu_08
Hannice, bombice, super izgledas a bebice vidim spremne da dodju mamici u narucje! Sretno mila!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1117
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
30.10.2011 21:22:14   
R&T@
Ova Hannica ce sutra da ukrade dvije bebe jer nema sanse da ih ima u stomakuuser posted image user posted image

Zeno, izgledas superuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1118
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
24.11.2011 13:21:26   
Arina
IZVORNA PORUKA: Arina

IZVORNA PORUKA: Arina

IZVORNA PORUKA: Arina

IZVORNA PORUKA: Arina

user posted image evo kao sto sam obecala...to smo mi,,,,14 nedjelja ili ti 4-ti mjesec....user posted image user posted image
user posted image evooo nas.....na pragu 22. sedmice........Ma ,narasli smo masallah user posted image user posted image user posted image
user posted image eeee.....drage moje....evo nas opet  user posted image user posted image ....sutra ulazimo u  7. mjesec...masallah........sad smo ko bombica user posted image user posted image ..
user posted image evo nas opett.....sutra ulazimo u 8.....masallahuser posted image user posted image user posted image ....sad se mozemo gegatiuser posted image ......nekako idemo u spic....samo naprijed.....obim nam je 109 cm

< Poruku je uredio Arina -- 24.11.2011 13:24:11 >

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 1119
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
24.11.2011 14:10:28   
mama21e
Arina user posted image , mashaAllah bebica super napreduje user posted image
A gledam ti ovu sliku u 4 mjesecu mashaAllah imala si velikog stomu. Ja sam sad u 4 mjesecu a nigdje ga user posted image

_____________________________

Boze ne prepustaj me samoj sebi ni na treptaj oka!

¦ 28.05.2012. ...moje srce kuca za tebe pahuljo moja mirisna...¦

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 1120
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
24.11.2011 15:50:32   
Funky
Budem li ja ovako zgodna u trudnoći samo ću mm ganjati ne bi li opet zabebila...aBd

Baš ste slatke sve... user posted image user posted image user posted image
Sve ove bebe kad se rode aBd bit će fotomodeli, navikla djeca na škljocanje bliceva...user posted image

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu sas23102010)
Neposredna veza do poruke: 1121
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
24.11.2011 22:31:22   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: Bebica11

user posted image

23 plus 0 (veceras slikano), ovo gore je razvuceni bolerouser posted image , eto da imate jednuuser posted image teske kategorijeuser posted image


evo UPDATE kao i obecano 27 plus 0, tacno se vidi razlika za mjesec danauser posted image

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/img2750h.jpg/]user posted image [/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Silver i ostale, cekamo i vas updateuser posted image user posted image user posted image



evo update 32 plus 0 da vidimo napredak hBuser posted image

user posted image


update 37 plus 0 slikano, po meni se nista nije promijenilo, smanjila mi se pl voda beba zauzela taj prostor i nije narastao puno
(ps.dva puta u bijelom slikana pa evo nek bude jos jedna u ljubistastoj malo tamnijoj varijanti)

user posted image



_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 1122
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
25.11.2011 9:43:13   
Arina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Bebice.....tacno se vidi da ti se spustio stomo.....super.-....eto jos malo pupi i gotovooooo....slatke ste mi....user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 1123
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
25.11.2011 12:39:32   
plava72
bebice,arina pupe su ko med...user posted image user posted image ...mašallah...možda bi i ja trebala postaviti jednu nek se vidi i trudnica u 41.sedmici user posted image

_____________________________

Ako si usamljen kad si sam u lošem si društvu..

(odgovor članu Mrgica)
Neposredna veza do poruke: 1124
   RE: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ponosni nasi trbusi♥ ♥ ♥ ♥ ♥
25.11.2011 12:52:40   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Mrgica

Ajd neka mi neko lijepo u detalje objasni kako da postavim slicicu, i ja bih se sjikala sa tibom, al ne znam postaviti slikicu...Zato molim detaljno objasnjenje, please...


uslikas se i prebacis sliku na comp npr desktop, i onda ides na google ukucas SLIKOMAT, i udjes na tu stranicu, i kliknes CHOOSE FILE i nadjes sliku koju si spasila na comp, i kliknes NALOZI izbacice ti kodove i ti kopiras kod za FORUM i zaljepis ga ovako u novi post i eto prikazace se slika namauser posted image

cekamouser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Mrgica)
Neposredna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *