|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta koristite kao zastitu ??
25.8.2008 22:32:08   
Visnja RR
treba dodati da neke zene ne prihvataju spiralu...tj tjelo im je odbacuje... pa onda moraju tabletice ili sta drugo...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: sta koristite kao zastitu ??
28.8.2008 8:22:43   
bebacha
kam imamo sex a to je jako jako rjetkouser posted image koristimo kondom.meni je doktorica rekla da spirala nije dobra ako zalim jos djece

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: sta koristite kao zastitu ??
28.8.2008 10:21:14   
haidy
I ja bih rado stavila spiralu, ali me nesto strah, kontam da nece moj organizam podneti strano tijelo u sebi. Mi se zasad pazimo, mada nisam bas opustena, tako smo se i ranije pazili, pa sad evo nosim u narucju moju mala dusu. Ipak bih sa drugim htjela jos malo pricekati. Moracu se posavjetovati sa ginekologom.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: sta koristite kao zastitu ??
28.8.2008 14:06:10   
adannn
ja ne koristim nikakvu zaštitu,ali mislim da ću uraditi spiralu.Da,čula sam da je pouzdana a kao što neko reče dobit ću otkaz kod muža user posted image ako bude još user posted image user posted image

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: sta koristite kao zastitu ??
28.8.2008 14:49:57   
Blue rose RR
Diane 35.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: sta koristite kao zastitu ??
4.9.2008 19:15:15   
mamy Sabina
Pitanje; ima li koja od vas iskustva s hormonskom spiralom Mirena?Moj dr predlaze da je sad nakon ovog sto se desilo stavim.Čim dobijem prvi put.To mi predlaze kao terapiju ,jer bi mi pomogla obnovi sluznice materice.Kaze da je nosim 4-5 mjeseci pa da je vadimo i ponovo u akciju aBd.Interesuju me vasa iskustva s istom.Hvala!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: sta koristite kao zastitu ??
12.9.2008 9:02:39   
travnicanka

IZVORNA PORUKA: Bosanka

Ja odavno nisam cula nesto gluplje i smjesnije od neka me on cuva...pa valjda cemo oboje pazit ,ako je vec takav vid,nazovi zastite.to momentalno svo pazenje stavljas na teret muza,koji se nece moci opustiti normalno,a zar nije uzivanje obostrano i cilj??????




Jao kako mene nerviraju postovi tipa ovog citiranog!!!!
Svako ima pravo da se izrazava i pise onako kako osjeca i zeli,osudjivati i podcijenjivati neciji post je krajnje nekulturno.

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: sta koristite kao zastitu ??
24.9.2008 12:59:44   
lida
Prije dvije sedmice stavila spiralu ,prekjuce bila na kontroli spiralica fino legla user posted image
Pri stavljanju nista nije bolilo a sad je ni ne osjetim


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: sta koristite kao zastitu ??
9.10.2008 13:00:44   
Gigana
Koristila sam Yasmin prije trudnoće, a nakon tudnoće i poroda ne koristim ništa, nego se "čuvamo".  Htjela sam opet početi sa Yasminom, ali me sad, nakon ove silne afere sa Yasminom, iskreno strah da uzimam bilo kakve pilule.  Spiralu ne bih stavljala jer me strah da opet ne ostanem trudna (pošto mi je tetka rodila mlađeg rođaka preko spirale), možda ću probati sa ovom pjenom koju sam spomenula na početku ove teme.  Ne znam, nekako mi se to čini najbezbolnije.  

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: sta koristite kao zastitu ??
22.10.2008 14:27:49   
nikka
IZVORNA PORUKA: nikka

Kod mene je Mirena,nikakvih reakcija,2 dana duža mjesečnica.


Greška,kod mene je bakrena(po savjetu gin. da mi netreba još hormonalna),ali se nisam dovoljno informirala o mireni,sada razmišljam da ju zamjenim,jednostavno da skratim mjesečnicu.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: sta koristite kao zastitu ??
28.10.2008 23:02:56   
Inayat
Posto ce i meni 40 dana jos malo isteci pocinjem razmisljati sta koristiti, a da mi ne skodi. Tablete necu niti bilo sto sto se tice hormona. Ne zelim s tim petljati.
Prije smo se "cuvali" 3 god. i bilo je uspjesno. Znam da ne moze biti kad nije sudjeno, ali isto tako i ja zelim uraditi sto je u mojoj moci da trudnoca bude tu kad mi pozelimo ako Allah da. Trenutno me je jako strah te metode "cuvanja" jer ipak ne bih da brzo zatrudnim iako nam je uspjevala prije, a znam da pracenje plodnih dana nije uvijek sigurno iako su mi ciklusi bili redovni. Jako sam zbunjena user posted image


_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: sta koristite kao zastitu ??
29.10.2008 8:07:56   
andji
mi se 'pazimo' tačnije mene muž 'pazi' i ništa ne koristim a sad će god. kako imamo odnose posle poroda.Nekako mu vjerujm,i tako će i ostati.Ja ni pod razno ne bi želila bebicu sad a ni uskoro,tek sam sad počela da živim i adaptirala se i organizovala sve kako je sregej došao

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: sta koristite kao zastitu ??
29.10.2008 21:11:59   
Marta K. Djakovic
Diane 35 i ja/miuser posted image

_____________________________

što više upoznajem ljude, sve više volim životinje. ne vjerujte mikrokreditnim organizacijama!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: sta koristite kao zastitu ??
29.10.2008 21:13:05   
Marta K. Djakovic
potpisujem!

_____________________________

što više upoznajem ljude, sve više volim životinje. ne vjerujte mikrokreditnim organizacijama!

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: sta koristite kao zastitu ??
30.10.2008 11:16:57   
dana3
kontracepcija ma kakva bila nijedna nije 100% sigurna.spirala nekom pase nekom ne,tako kondom ,tako pilula itd.niko se ne moze osloniti na moje misljenje jer to zavisi od mog tijela koje ce najbolje oasati a svaki Hase za se:koristi sta pase,proba pa vidi ako ide ide ako ne mijenjaj tehniku i eto.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Marta K. Djakovic)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: sta koristite kao zastitu ??
7.11.2008 2:00:29   
Lorna
Ispocetka tablete, a onda smo se prebacili na kondome, koje i sada koristimo. nama uopste ne smetaju i nekako mi najsigurniji.

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: sta koristite kao zastitu ??
8.11.2008 22:47:08   
Dinka 79
Hvala Bogu pa je došlo vrijeme da razmišljamo i o ovoj temi heheheuser posted image user posted image user posted image
Mi smo se dugo čuvali "prirodno",a poslije sam ja zbog jakih bolova u periodu menzesa,koristila kontracepcijske pilule.
Evo danas nam je 40 dana,tako da ću ABD brzo na pregled po dozvolu od dr.user posted image user posted image user posted image

Al me zanima nešto ,dok ne dobijem prvi menzes od poroda jesmo li sigurni i trebamo li se zaštiti?
I još, ja dojim svog bebača, a dosta njih tvrdi da se netrebam čuvat dok dojim,mada je to meni baš nesigurno,a vidim da i većina vas tako misli.

Najvjerovatnije da ćemo se sad za sad vratiti tehnici prirodnog čuvanja,mada je meni punooooooooo bolje kad koristim pilule user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: sta koristite kao zastitu ??
8.11.2008 23:07:04   
Visnja RR
Nisi sigurna dok dojis...to mi je moj Dr.  rekao na prvoj kontroli...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: sta koristite kao zastitu ??
8.11.2008 23:25:54   
Dinka 79
Jel to vazi i za period do prvog ponovnog menzesa?

Pusauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: sta koristite kao zastitu ??
8.11.2008 23:35:07   
Visnja RR
DA...ja jos nisam dobila prvi menzes na prvom pregledu ...tada sam jos dojila...a tada mi je to dr. rekao..

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dinka 79)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: sta koristite kao zastitu ??
8.11.2008 23:41:19   
treselle
ja poznajem par zena koje su imale nezeljenu trudnocu tako sto se nisu stitile u periodu dok su dojile i nisu dobivale menzis

_____________________________

Mein Sonnenschein

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: sta koristite kao zastitu ??
9.11.2008 13:03:40   
Dinka 79
Hvala vam ,user posted image user posted image user posted image

Pazit ćemo,heheheheuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu treselle)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: sta koristite kao zastitu ??
9.11.2008 13:18:46   
Anoniman
cula sam da se moze zatrudniti tokom dojenja, bez mece, to ne osporavam... ali meni jos uvijek nije jasno kako? zar meca nije znak ovulacije? a ako je nema, nema ni ovulacije  user posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 9.11.2008 13:19:12 >

(odgovor članu Dinka 79)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: sta koristite kao zastitu ??
9.11.2008 15:27:02   
Pankica
Istina je da može, u to sam se lično uvjerila! Nisam ostala trudna, ali kada sam otišla na prvi pregled kod ginekologa, nakon poroda, dr. mi je rekla da mi se na UZ jasno vidi "folikula", što znači da se moram paziti, jer mogu ostati trudna.A dojila sam i nisam imala menzes, nisam ni dobivala, sve dok sam dojila. Nažalost, ne dojim višeuser posted image user posted image ...A takođe, sa mnom u bolnici (ostala sam sauser posted image  nekoliko dana radi povišenog bilirubina kod bebe i žutila) ležala je jedna majka sa bebom od 9 mjeseci, dojila je dijete, a bila je trudna već šesti mjesecuser posted image ...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: sta koristite kao zastitu ??
9.11.2008 15:42:45   
Anoniman
svasta... pa sta se desava sa folikulom kad pukne? i jesu li plodni dani kako su i bili prije ili?
a toj mami ce da bude bas veslo :)
ja ne bih da pravim veliku razliku :) al sam mislila da se JS ne stvaraju ako nema mece... a vidim po tebi da se stvarajuuser posted image

(odgovor članu Pankica)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *