|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste u Zenici
14.7.2008 11:30:51   
nikka
Bravo za tebe Laro,eto vidiš ti si imala predivno iskustvo što se tiče pažnje i njege oko tebe a naravno da porod mora boljeti i da nekada dođe i do komplikacija što neznači  da su liječnici odgovorni za to nekada se desi jednostavno,ali kad ti svi oko tebe nastoje pomoći i još razgovaraju stobom,pitaju te jesi gladna,vodete do tuša o tome ja pričam to treba da bude tretman za svaku porodilju.
Možda nisu liječnici odgovorni što po bolnici gmižu žohari ili nema tople vode ili moraš hodati u poderanoj spavaćici do pupka ili što je sestra nervozna pa te ošamari ili ti neće dodati dijete jer se ti nemožeš dignuti iz lokve krvi nego ti kaže to ste tražile same učite se biti majke ili ti neće pokazati kako dojiti dijete nego ti kaže uči se biti majka,nažalost to je tako bilo u mom slučaju a tko je odgovoran neznam ali netko mora biti jer mi to nezaslužujemo.
Zato smo ovdje da kažemo svoja lijepa i ružna iskustva a ne da nekoga plašimo nego da upozorimo na neke stvari koje se dešavaju oko nas a tiču nas se itekako,netreba stavljati ružne stvari pod tepih ali netreba ni generalizirati pa reći svi su ok ili nitko nevalja.

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Porodiliste u Zenici
14.7.2008 12:10:46   
anitaMO
draga lara i ja sam imala punu paznju od doktora i sestara.cak 3 su me doktora poradjala jer sam imala jako tezak porod.doktorica koja mi je vodila trudnocu ostala iz dezure da me porodi .trebala je kuci u 7 a sa mnom je ostala do 11 i 30.sve sestre su divne bile babica posebno.hvalim ih na svakom koraku.DR.VESNA JURIC mi je spasila zivot kao i mojoj bebi nikad je necu zaboraviti .umrla je prije 2.5 mjaeseca u 41 godini.kad svaki put pogledam Lauru sjetim se nje.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Porodiliste u Zenici
14.7.2008 21:55:10   
laracroft
IZVORNA PORUKA: nikka

Bravo za tebe Laro,eto vidiš ti si imala predivno iskustvo što se tiče pažnje i njege oko tebe a naravno da porod mora boljeti i da nekada dođe i do komplikacija što neznači  da su liječnici odgovorni za to nekada se desi jednostavno,ali kad ti svi oko tebe nastoje pomoći i još razgovaraju stobom,pitaju te jesi gladna,vodete do tuša o tome ja pričam to treba da bude tretman za svaku porodilju.
Možda nisu liječnici odgovorni što po bolnici gmižu žohari ili nema tople vode ili moraš hodati u poderanoj spavaćici do pupka ili što je sestra nervozna pa te ošamari ili ti neće dodati dijete jer se ti nemožeš dignuti iz lokve krvi nego ti kaže to ste tražile same učite se biti majke ili ti neće pokazati kako dojiti dijete nego ti kaže uči se biti majka,nažalost to je tako bilo u mom slučaju a tko je odgovoran neznam ali netko mora biti jer mi to nezaslužujemo.
Zato smo ovdje da kažemo svoja lijepa i ružna iskustva a ne da nekoga plašimo nego da upozorimo na neke stvari koje se dešavaju oko nas a tiču nas se itekako,netreba stavljati ružne stvari pod tepih ali netreba ni generalizirati pa reći svi su ok ili nitko nevalja.


Eh da sam ja na mjestu porodilja koje su dozivjele udarce na porodu....P ta sestra bi zavrsila na intenzivnoj,a da ne govorim da bi o tome bili obavjesteni i direktor,novine,televizija....Cure ne dopustite da vas iko ponizava,jer im tu slobodu ne smijemo dozvoliti.Da im se jedna usprotivi sigurno bi poslije bile opreznije.I na kraju krajeva one su tu radi sebe,svoje plate i svoje guzice.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Porodiliste u Zenici
14.7.2008 22:02:56   
majaaaa
user posted image user posted image Vece hanumice,kako ste mi sve redom?Nadam se ok i vi i bebe!!!Nisam se javljala od subote.Bila kod mame,danas dosla.Samo da vas pozdravim i zazelim lahku noc!!!
Cujemo se sutra akoBogda.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Porodiliste u Zenici
14.7.2008 22:05:06   
kana
ja bi im takodje da sam imala takav tretman j.... sve po spisku .Samo ostro treba sa njima ,slazem se sa Larom...ali, nisu svi isti jer da jesu ......user posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Porodiliste u Zenici
14.7.2008 22:05:54   
majaaaa
hej zene,pozdrav i  vama.Izvinite ,pogrijesila samuser posted image user posted image Mislila da pisem hanuma gradu:)Izvinite jos jednom.
Pozdrav za sve!!!

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Porodiliste u Zenici
14.7.2008 22:13:18   
Okarica
IZVORNA PORUKA: laracroft

Da im se jedna usprotivi sigurno bi poslije bile opreznije.I na kraju krajeva one su tu radi sebe,svoje plate i svoje guzice.



Potpisujem!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Porodiliste u Zenici
15.7.2008 10:12:26   
nikka
Ja bih se vrlo rado tada suprostavila toj sestri što me ošamarila da sam bila u psihičkoj i fizičkoj mogućnosti,da vam pojasnim,došla je ujutro u sobu i rekla "ajmo tuš",ja sam pokušala da se dignem međutim osjetila sam vrtoglavicu i sjela sam malo na krevet ona me je tada ošamarila i rekla to ti je šok na šok,ma što to da značilo e ja sam tada ostala u šoku i zatečena jer me nitko nikada nije udario nisam mogla više da se pomjerim niti da progovorim samo sam mislila u sebi kad ću izaći kući sa svojim sinom,i da ostanem zdrave pameti jer to je namene ostavilo jako gorko sjećanje,u tome trenutku sam bila jako labilna osoba bilo me strah ali eto neka je prošlo hvala Bogu i da je moj sin dobro jer zbog njega se sve isplatilo.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Porodiliste u Zenici
15.7.2008 21:25:39   
laracroft
Ooooo kakve bi ona batine dobila.Pa to je strasno zaista i ja ne mogu da vjerujem da takvi ljudi uopce imaju posao.Takvima bih davala momentalne otkaze,jer je zaista zalosno da takve bezobraznice rade,a toliko je madih i nezaposlenih na birou.Cure ja ukoliko vidim da se neko na svom radnom mjestu ne ponasa u skladu sa pravilima,pisem prigovor direktoru te ustanove.Proslo je vrijeme kada se takvo ponasanje moglo tolerisati i sramotno je da pojedine zene to jos trpe.Ja necu,jer se i ja na svom radnom mjestu ne ponasam ni drsko ni bezobrazno,iako nekada bas i nisam najbolje volje.Bas sam se nanervirala posteno citajuci ovo.Fuj fuj i fujj.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Porodiliste u Zenici
30.7.2008 22:56:24   
kana
sad citam da su me neke zene citiraleuser posted image user posted image user posted image
ma zaboli me!
Svasta sam pisala i ja(sama se sebi cudim ) ali daajte molim vas...
Ovo citiranje treba zabraniti,ide mi na zivacuser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Porodiliste u Zenici
4.10.2008 18:40:19   
seky
Jedan veliki  pozdrav za clanice RR. Evo i moje iskustvo vezano za porodjani odjel u Zenici. Imam sve rijeci hvale od sestara do doktora. Moja dva poroda je radio Pr.Dr. Karahasan Hasan,rijec je o dvije sekcije-carski rez. Prvu sekciju je radio 1999 god a drugu 2002 god i vjerujte,sada sam trudna sa trecim djetetom da bi mi moj sadasnji doktor rekao"gospodjo uradjeni su vam porodi tako da se ne primjeti oziljak na maternici"sto je za svaku pohvalu za zene kod kojih se porod zavrsavao carskim rezom..  i ova trunoca ce se zavristi aBda carskim rezom jer ne mogu da se otvorim dovoljno za normalan porod (uska karlica).
Znaci u zenickoj bolnici kao i u svakoj u svjetu se moze desiti da neka trudnica prodje jako dobro ili manje ali i samo ponasanje trudnice se odrazava na pristup sestara prema njima.. najbitnije je da se slusa sta kazu u toku poroda i samog pocetka poroda i sve ce da bude ok.
Sto se tice doktora ne bi izdvajala niti jednog koji nije za taj posao,naravno Karahasan je tu takodje po meni extra doktor koji ne gleda ko ste i sta ste nego radi svoj posao do perfekcije.. Goran,Malik,Zijo,Dzemo sve su to doktori koji zasluzuju vase povjerenje kao i medicinske sestre i babice.....
Zelim svim buducim porodiljama veliku srecu i uzivajte u onome sto vam je dragi Allah podario.

_____________________________

moja zivotna bogatstva
Ensar 31.03.1999
Ajla 22.03.2002
moje trece bogatstvo stiglo na svijet 10.01.09 Sanjin

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Porodiliste u Zenici
23.10.2008 10:29:32   
bubuli
IZVORNA PORUKA: nikka

Bravo za tebe Laro,eto vidiš ti si imala predivno iskustvo što se tiče pažnje i njege oko tebe a naravno da porod mora boljeti i da nekada dođe i do komplikacija što neznači  da su liječnici odgovorni za to nekada se desi jednostavno,ali kad ti svi oko tebe nastoje pomoći i još razgovaraju stobom,pitaju te jesi gladna,vodete do tuša o tome ja pričam to treba da bude tretman za svaku porodilju.
Možda nisu liječnici odgovorni što po bolnici gmižu žohari ili nema tople vode ili moraš hodati u poderanoj spavaćici do pupka ili što je sestra nervozna pa te ošamari ili ti neće dodati dijete jer se ti nemožeš dignuti iz lokve krvi nego ti kaže to ste tražile same učite se biti majke ili ti neće pokazati kako dojiti dijete nego ti kaže uči se biti majka,nažalost to je tako bilo u mom slučaju a tko je odgovoran neznam ali netko mora biti jer mi to nezaslužujemo.
Zato smo ovdje da kažemo svoja lijepa i ružna iskustva a ne da nekoga plašimo nego da upozorimo na neke stvari koje se dešavaju oko nas a tiču nas se itekako,netreba stavljati ružne stvari pod tepih ali netreba ni generalizirati pa reći svi su ok ili nitko nevalja.

nemam pojma ko si sta si al ti samo gluposti valjas....NIKKA...
zohara ljepotice ima u cijeloj bolnici ne samo na porodjajnom i ti zohari zive tu 50god a ne od juce...
nije ti doktor il sestra kriv sto su se baje naselile tu i nece ih oni ganjati....cisti se,pere se,dezinfikuje se al Boze moj ima ih svugdje....
tople vode ima uvijek...spavacice imaju dugmad....u KPD se nesamaraju ljudi a kamoli na porodu....a jedna sestra koja radi na 30 beba nije duzna niti fizicki moze stici da ti vadi i vraca bebu u i iz krevetica kad god je tebi cejf.....

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Porodiliste u Zenici
23.10.2008 10:36:13   
bubuli
IZVORNA PORUKA: nikka

Ja bih se vrlo rado tada suprostavila toj sestri što me ošamarila da sam bila u psihičkoj i fizičkoj mogućnosti,da vam pojasnim,došla je ujutro u sobu i rekla "ajmo tuš",ja sam pokušala da se dignem međutim osjetila sam vrtoglavicu i sjela sam malo na krevet ona me je tada ošamarila i rekla to ti je šok na šok,ma što to da značilo e ja sam tada ostala u šoku i zatečena jer me nitko nikada nije udario nisam mogla više da se pomjerim niti da progovorim samo sam mislila u sebi kad ću izaći kući sa svojim sinom,i da ostanem zdrave pameti jer to je namene ostavilo jako gorko sjećanje,u tome trenutku sam bila jako labilna osoba bilo me strah ali eto neka je prošlo hvala Bogu i da je moj sin dobro jer zbog njega se sve isplatilo.
pricas o tom samaru kao da te sakom opalila....jel ti mozda palo na pamet s obzirom da ti se nesvijestilo da te zalila vodom i lupkala po obrazu da dodjes sebi da nepadnes u nesvijest...
meni su to uradili i dosla sam sebi...al niko mi nije samar opalio...haloooo

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Porodiliste u Zenici
23.10.2008 10:43:17   
bubuli
IZVORNA PORUKA: seky

Jedan veliki  pozdrav za clanice RR. Evo i moje iskustvo vezano za porodjani odjel u Zenici. Imam sve rijeci hvale od sestara do doktora. Moja dva poroda je radio Pr.Dr. Karahasan Hasan,rijec je o dvije sekcije-carski rez. Prvu sekciju je radio 1999 god a drugu 2002 god i vjerujte,sada sam trudna sa trecim djetetom da bi mi moj sadasnji doktor rekao"gospodjo uradjeni su vam porodi tako da se ne primjeti oziljak na maternici"sto je za svaku pohvalu za zene kod kojih se porod zavrsavao carskim rezom..  i ova trunoca ce se zavristi aBda carskim rezom jer ne mogu da se otvorim dovoljno za normalan porod (uska karlica).
Znaci u zenickoj bolnici kao i u svakoj u svjetu se moze desiti da neka trudnica prodje jako dobro ili manje ali i samo ponasanje trudnice se odrazava na pristup sestara prema njima.. najbitnije je da se slusa sta kazu u toku poroda i samog pocetka poroda i sve ce da bude ok.
Sto se tice doktora ne bi izdvajala niti jednog koji nije za taj posao,naravno Karahasan je tu takodje po meni extra doktor koji ne gleda ko ste i sta ste nego radi svoj posao do perfekcije.. Goran,Malik,Zijo,Dzemo sve su to doktori koji zasluzuju vase povjerenje kao i medicinske sestre i babice.....
Zelim svim buducim porodiljama veliku srecu i uzivajte u onome sto vam je dragi Allah podario.
  pozdravljam te i potpuno se slazem sa tobom da i samo ponasanje trudnice zavisi kako ce se i osoblje ponasati prema njoj....
prije svega i inace u zivotu svi imamo simpatije i antipatije al postoji opet osnovni red i kultura....logicno je da kad dodjes negdje ili udjes da pozdravis,da kazes sta ti je,das dokumentaciju,da slusas i suradjujes...
i sve je onda lakse i jednostavnije....i svi koji rade u porodilistu nisu tu da ti nanesu zlo nego da ti pomognu...

(odgovor članu seky)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Porodiliste u Zenici
26.10.2008 23:44:47   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: bubuli

IZVORNA PORUKA: seky

Jedan veliki  pozdrav za clanice RR. Evo i moje iskustvo vezano za porodjani odjel u Zenici. Imam sve rijeci hvale od sestara do doktora. Moja dva poroda je radio Pr.Dr. Karahasan Hasan,rijec je o dvije sekcije-carski rez. Prvu sekciju je radio 1999 god a drugu 2002 god i vjerujte,sada sam trudna sa trecim djetetom da bi mi moj sadasnji doktor rekao"gospodjo uradjeni su vam porodi tako da se ne primjeti oziljak na maternici"sto je za svaku pohvalu za zene kod kojih se porod zavrsavao carskim rezom..  i ova trunoca ce se zavristi aBda carskim rezom jer ne mogu da se otvorim dovoljno za normalan porod (uska karlica).
Znaci u zenickoj bolnici kao i u svakoj u svjetu se moze desiti da neka trudnica prodje jako dobro ili manje ali i samo ponasanje trudnice se odrazava na pristup sestara prema njima.. najbitnije je da se slusa sta kazu u toku poroda i samog pocetka poroda i sve ce da bude ok.
Sto se tice doktora ne bi izdvajala niti jednog koji nije za taj posao,naravno Karahasan je tu takodje po meni extra doktor koji ne gleda ko ste i sta ste nego radi svoj posao do perfekcije.. Goran,Malik,Zijo,Dzemo sve su to doktori koji zasluzuju vase povjerenje kao i medicinske sestre i babice.....
Zelim svim buducim porodiljama veliku srecu i uzivajte u onome sto vam je dragi Allah podario.
  pozdravljam te i potpuno se slazem sa tobom da i samo ponasanje trudnice zavisi kako ce se i osoblje ponasati prema njoj....
prije svega i inace u zivotu svi imamo simpatije i antipatije al postoji opet osnovni red i kultura....logicno je da kad dodjes negdje ili udjes da pozdravis,da kazes sta ti je,das dokumentaciju,da slusas i suradjujes...
i sve je onda lakse i jednostavnije....i svi koji rade u porodilistu nisu tu da ti nanesu zlo nego da ti pomognu...



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Porodiliste u Zenici
27.10.2008 17:24:28   
mamicaze
stvarno je ruzno sta pojedine clanice pisu a sigurna sam da dobar dio njih je sam sebi bio neprijatelj kad je trebalo da se poradjaju,jer sam bila svjedok tome kako pitaju doktora koliko kosta samo da ih ne boli pa sta su mislile sta je porod nakasljat se i poroditi.Iz svih ovih razgovora shvatila sam koliko smo mi primitivan narod,koliko nam je tesko procitati ili upitati ono sto nam treba ili sto treba da znamo,ali kad treba ogovarati onda smo na prvom mjestu.

< Poruku je uredio Dina RR -- 2.11.2008 20:38:24 >
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Porodiliste u Zenici
27.10.2008 18:11:02   
mamicaze
Svaka ti cast na odgovoru nikkiuser posted image ,nemogu da vjerujem da neko moze da bude toliko pun negativnostiuser posted image pa jadne ove zene koje se jos nisu poradjale,stvarno im daje podrsku,niko i nista joj nevalja ali ocigledno nije se zapitala da mozda nije greska u njoj.

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Porodiliste u Zenici
27.10.2008 19:01:00   
emina_h
Mamicaze ne mogu da vjerujem ovo sto pises,pretpostavljam da radis u porodilistu pa su ti porodilje toliko dosadile da si isfrustrirana,pa si nam fino opisala sta mislis.Bas se osoblje u Opcoj bolnici prema meni prije pet godina ovako ponasalo.
Pa reko ti si vjerovatno jedna od njih.
Mi smo ovdje na forumu da bismo razmjenili svoja iskustva i istim jedna drugoj pomogle.
A izrazi pobjesnjele zivotinje,urlicu od bolova pa halo zeno draga je si li ti uopste zensko.
Cuj ti,placaju doktorima,pa naravno kad su korumpirani lopovi koji ce te pustiti da iskrvaris bez imalo milosti ako nisi potplatio,naravno cast rijetkim izuzetcima.
A Skola za trudnice,knjige i ostalo ti bogami ovo kao da pises prije 100 godina  kad ljudi nisu bili ni pismeni.A naipak i tad su se djeca radjala.

(odgovor članu mamicaze)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Porodiliste u Zenici
28.10.2008 9:57:26   
mamicaze
Ne daj mi Boze da radim gore,za ona ponasanja koja sam ja vidjela malo je samar.
Korumpirane lopove smo mi naucili korupciji,a imam ja malo vise godina da takvim stvarima mogu biti svjedok,jer su se moje sestre poradjale prije 20 i 16 godina kad je situacija bila drugacija
Sva ova mladja populacija je jako bezobrazna i razmazena(cast izuzecima narvno kojih je izgleda jako malo),i jako lijena kad treba nesto nauciti.
Kad bi jos mama mogla doci da se umjesto njih poradja to bi bilo super


(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Porodiliste u Zenici
28.10.2008 10:09:04   
nikka
IZVORNA PORUKA: mamicaze

Ne daj mi Boze da radim gore,za ona ponasanja koja sam ja vidjela malo je samar.
Korumpirane lopove smo mi naucili korupciji,a imam ja malo vise godina da takvim stvarima mogu biti svjedok,jer su se moje sestre poradjale prije 20 i 16 godina kad je situacija bila drugacija
Sva ova mladja populacija je jako bezobrazna i razmazena(cast izuzecima narvno kojih je izgleda jako malo),i jako lijena kad treba nesto nauciti.
Kad bi jos mama mogla doci da se umjesto njih poradja to bi bilo super



Ja neznam kakvih ti problema imaš u životu,ali pokušaj to rješiti sa svojim partnerom,a ako ti treba savjet ovdje ima jako pametnih i druželjubivih cura koje će ti rado pomoći,poz.

(odgovor članu mamicaze)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Porodiliste u Zenici
28.10.2008 10:26:51   
Lel@
IZVORNA PORUKA: emina_h

Mamicaze ne mogu da vjerujem ovo sto pises,pretpostavljam da radis u porodilistu pa su ti porodilje toliko dosadile da si isfrustrirana,pa si nam fino opisala sta mislis.Bas se osoblje u Opcoj bolnici prema meni prije pet godina ovako ponasalo.
Pa reko ti si vjerovatno jedna od njih.
Mi smo ovdje na forumu da bismo razmjenili svoja iskustva i istim jedna drugoj pomogle.
A izrazi pobjesnjele zivotinje,urlicu od bolova pa halo zeno draga je si li ti uopste zensko.
Cuj ti,placaju doktorima,pa naravno kad su korumpirani lopovi koji ce te pustiti da iskrvaris bez imalo milosti ako nisi potplatio,naravno cast rijetkim izuzetcima.
A Skola za trudnice,knjige i ostalo ti bogami ovo kao da pises prije 100 godina  kad ljudi nisu bili ni pismeni.A naipak i tad su se djeca radjala.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nejla 06.01.2006 - 07.01.2006 :(
Sadin 08.11.2007 :)
Dzana 19.01.2012 :)

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Porodiliste u Zenici
28.10.2008 11:04:10   
mamicaze
IZVORNA PORUKA: nikka

IZVORNA PORUKA: mamicaze

Ne daj mi Boze da radim gore,za ona ponasanja koja sam ja vidjela malo je samar.
Korumpirane lopove smo mi naucili korupciji,a imam ja malo vise godina da takvim stvarima mogu biti svjedok,jer su se moje sestre poradjale prije 20 i 16 godina kad je situacija bila drugacija
Sva ova mladja populacija je jako bezobrazna i razmazena(cast izuzecima narvno kojih je izgleda jako malo),i jako lijena kad treba nesto nauciti.
Kad bi jos mama mogla doci da se umjesto njih poradja to bi bilo super



Ja neznam kakvih ti problema imaš u životu,ali pokušaj to rješiti sa svojim partnerom,a ako ti treba savjet ovdje ima jako pametnih i druželjubivih cura koje će ti rado pomoći,poz.



E ako ce mi pomagati takvi poput tebe,hvala lijepa
Ti si jako lijep primjer kad je pomoc u pitanju jer si se dokazala kad je trebalo da ohrabris one koje se jos nisu porodile,mozda si trebala da iz svog iskustva izvuces nesto pozitivno i mozda se prisjetis svojih gresaka pa da im ukazs na to da ih one ne bi pravile i tako bi mozda mogla reci da si im pomogla.
 

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Porodiliste u Zenici
28.10.2008 11:13:30   
mamicaze
IZVORNA PORUKA: emina_h

A Skola za trudnice,knjige i ostalo ti bogami ovo kao da pises prije 100 godina  kad ljudi nisu bili ni pismeni.A naipak i tad su se djeca radjala.


Kad ljudi nisu bili pismeni bili su vise nalik zivotinjama a kad si vidjela da jedna kuja,krava ili neka druga zivtinja ide na carski rez,ili urla da je citava" bolnica " cuje,a Bog je covjeka stvorio kao vece savrsenstvo od zivotinja,pa zar se mi tako ne mozemo i ponasati,naravno uvijek ima gresaka i u prirodi pa neke stvari krenu naopako.

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Porodiliste u Zenici
28.10.2008 11:24:23   
Almira86
Lel@ poslala sam ti pp

(odgovor članu mamicaze)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Porodiliste u Zenici
28.10.2008 11:25:45   
Lel@
Almira86,imas pp!

_____________________________

Nejla 06.01.2006 - 07.01.2006 :(
Sadin 08.11.2007 :)
Dzana 19.01.2012 :)

(odgovor članu Almira86)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *