|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
27.6.2009 21:34:33   
mala curica
Sally svaka cast user posted image   user posted image     user posted image   user posted image   user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu sally79)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
28.6.2009 20:27:11   
sarisari
Sally i ja ti zelim brz oporavak

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
28.6.2009 20:29:06   
sarisari
Ivana st sta ti je marulja, je li to nesto za jacanje imuniteta ili...?

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
28.6.2009 23:11:20   
ivana st

Marulja ti je drugi naziv za macinu travu ili kako je još zovu i očajnica,  nisam čula da je dobra za podizanje imuniteta već je pijem zbog reguliranja ciklusa, a kako je preporučuju i zbog niza ginekoloških problema, upala i slično, računam ne može naškodituser posted image


(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
29.6.2009 17:53:11   
ivana st

Drage moje pozdrav!
kako mi je gin. savjetovao da pijem sok od aloa vere ili noni (a oboje je dobro za jačanje imuniteta) danas sam kupila alou.
Da li je koja od vas to pila i je li vam pomoglo?


(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
30.6.2009 13:22:31   
camrica
Draga sally79, uz sve ovo što ti se desilo, ti radila?
Uh, svaka ti čast user posted image i sretno sa novim PAPA testom!
Držimo ti fige.

Meni su bili rezultati hpv tipizacije i hvala Bogu sve je negativno user posted image user posted image
Tako da cu ove sedmice kod svog ginekologa da vidim šta dalje i kad ćemo moći raditi na bebi user posted image

pozdrav za sve

(odgovor članu sally79)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
30.6.2009 13:55:32   
sanela22
IZVORNA PORUKA: ivana st


Drage moje pozdrav!
kako mi je gin. savjetovao da pijem sok od aloa vere ili noni (a oboje je dobro za jačanje imuniteta) danas sam kupila alou.
Da li je koja od vas to pila i je li vam pomoglo?



Ja sam pila aloju od forever living products-a jer mi je puno djevojaka koje imaju hpv savjetovalo da to uzmem za podizanje imuniteta. pila sam je oko 4 mjeseca a sada sam pocela da pijem curokotovo ulje za imunitet... Aloja mi je pomogla u smislu da vise nisam stalno bolesna ono nek je neko sa prehladom ili gripom blizu mene prije bih se odmah i ja razbolila sto sad vise nije slucaj, prije sam stalno nesto bila bolesna a sad hB vise nije tako... A sad dali mi je pomogla sto se tice hpv-a to ne znam jer jos uvijek nisam bila na kontroli...

< Poruku je uredio sanela22 -- 30.6.2009 13:57:03 >

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
30.6.2009 15:15:12   
ivana st

Hvala Sanela na odgovoruuser posted image
Ja sam zadnjih mjeseci bila često prehlađena, imala sam i upalu grla zbog koj sam popila čak tri kutije antibiotika, i sve je to utjecalo na pad imuniteta. Nadam se da će nam aloa biti od pomoći da se riješimo HPV-a !
I aBd da budu nalazi uredni u 9 mj. opet ćemo radit na bebici. Gin. mi nije radio kolposkopijuuser posted image , samo je rekao da jačam imunitet i da ne bi bilo dobro da sad ostanem user posted image
Nadam se samo da će se HPV povuć i da neću predugo čekat na user posted image , jer vidim da ima žena koje su se dugo borile sa CIN-ovima i HPV-om

(odgovor članu sanela22)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
30.6.2009 15:22:43   
kovrdjava
Ja sam HPV imala i pisala sam čak sam i saneli rekla šta da pije i meni hvala Bog se nije više pojavio,a bio mi je visokorizični...

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
30.6.2009 15:24:28   
MAZA82SAR
CAO,
ja sam nova, pa pokušavam da se snađem...user posted image  Ja baš sad čekam rezultate papa testa, prvi put mi je bio CIN I. pila sam tablete, dvije vrste vaginaleta i sve mi je to bilo dosadilo. uz to moj muž i ja pokušavamo 11 mjeseci da dobijemo bebu, ali ne ide user posted image ... sad sam počela da pijem čaj od macine trave, pa ne znam da li je neka od Vas imala takvih problema....

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
30.6.2009 15:32:53   
ivana st

Maza82sar dobro nam došlauser posted image
Ima nas ovdje nažalost dosta ,koje se trudimo za svoju bebicu i nadam se da ćemo ti biti od pomoći!
Imaš otvorenu temu o macinoj travi i tamo ćeš naći dosta korisnih informacija o njoj, a cure je dosta hvale pa je i ja pijem i nadam se pozitivnom učinkuuser posted image
Što je bio uzrok CIN-a kod tebe, jesi radila testiranje na HPV

(odgovor članu MAZA82SAR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
30.6.2009 15:36:17   
ivana st

Kovrdjava i kod mene je HPV visokog rizika, pa me zato dosta strah. A što je tebi pomoglo?

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
30.6.2009 15:37:24   
MAZA82SAR
HVALA TI NA BRZOM ODGOVORU...
jesam radila sam test i moja doktorica mi je rekla da je uzrok HPV. terapiju sam ispila i ja se sad osjećam super, baš sam bila juče kod nje i čekam rezulate. jel to može da utiče na začeće? ja toliko želim bebuuuuuuu..user posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
30.6.2009 15:42:31   
kovrdjava
Pisala sam prije o tome meni se aktivirao u 8mj trudnoće,nisam ni znala da ga iamam.Ali kad sam saznala svjet se oko mene okrenuo,ali tad doktori nisu bili informisani niti su puno znali o njemu,tako da sam ja sama sebe zalječila papa test bio mi je III i HPV visoko rizični,al ja sam internet preturala dan i noć do nisam skontala šta mi treba i evo 2 god mi se ne pojavljuje....a papa mi je super..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
30.6.2009 15:42:33   
ivana st

Čitala sam da HPV ne utječe na plodnost i na začeće, tako da se ne moraš bojat. Ali nije dobro ostati user posted image ,bolje je pričekat da papa test bude uredan

(odgovor članu MAZA82SAR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
30.6.2009 23:03:11   
sanela22
IZVORNA PORUKA: ivana st


Hvala Sanela na odgovoruuser posted image
Ja sam zadnjih mjeseci bila često prehlađena, imala sam i upalu grla zbog koj sam popila čak tri kutije antibiotika, i sve je to utjecalo na pad imuniteta. Nadam se da će nam aloa biti od pomoći da se riješimo HPV-a !
I aBd da budu nalazi uredni u 9 mj. opet ćemo radit na bebici. Gin. mi nije radio kolposkopijuuser posted image , samo je rekao da jačam imunitet i da ne bi bilo dobro da sad ostanem user posted image
Nadam se samo da će se HPV povuć i da neću predugo čekat na user posted image , jer vidim da ima žena koje su se dugo borile sa CIN-ovima i HPV-om


Ja sam pored aloje za jacanje imuniteta po preporuci kovrdjave (koja mi je btw mnogo pomogla sa savjetima u vezi hpv-a i punoooo joj hvala na tome) pila i razne vitamine neke sam narucivala iz Amerike a neke ovdje kupovala a sad sam umjesto aloje pocela piti curokotovo ulje...
A zbog cega je tebi doktor rekao da ne bi bilo dobro da ostanes u drugom stanju??? Ja za to ne znam pa zato pitam user posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
30.6.2009 23:35:04   
ivana st

U 9 mj. moram opet radit papa test, i ako se povuče HPV i CIN tek tada možemo planirat trudnoću. Gin. je rekao da ne bi bilo strašno i da slučajno ostanem user posted image , ali da su trudnice i inače osjetljivije, i da može biti komplikacija ako se primjerice poveća CIN za što u trudnoći postoji veća šansa nego sad. Zato sad koristim više preparata u nadi da će bar nešto od toga pomoći da se ovaj ružni virus povučeuser posted image


(odgovor članu sanela22)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
1.7.2009 2:11:02   
sally79
Je, isla sam na posao - iako je taj dan bilo volontiranje pa sam na zraku bila cijeli dan i uzivala user posted image Stvarno nije bilo bolova nikakvih - ni sad ih nema. Sad samo ima neki iscjedak koji je vodenkast svijetlo roze boje - mislim da je to sto je doktorica spominjala da ce se pojaviti. 

(odgovor članu camrica)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
1.7.2009 10:40:16   
camrica
sanela22 možeš li mi molim te reći gdje si kupila tu aloju?
Mislila sam praviti onaj recept crne udovice, ali je prekomplikovano naći sastojke, pa bih probala ovu aloju.
Nemam hpv (hvala Bogu), ali sam strasno podložna prehladicama i gripicama i to se uvijek na kraju odrazi na moj imunološki sistem i moje ženske organe user posted image ...

(odgovor članu sanela22)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
1.7.2009 15:40:57   
sanela22
IZVORNA PORUKA: camrica

sanela22 možeš li mi molim te reći gdje si kupila tu aloju?
Mislila sam praviti onaj recept crne udovice, ali je prekomplikovano naći sastojke, pa bih probala ovu aloju.
Nemam hpv (hvala Bogu), ali sam strasno podložna prehladicama i gripicama i to se uvijek na kraju odrazi na moj imunološki sistem i moje ženske organe user posted image ...

Ja kad sam se raspitivala za aloju rekli su mi da je najbolje da uzmem od forever living products-a kao njihova je najkvalitetnija... Oni imaju svoju prodavnicu na dobrinji ili je to aerodromsko naselje, ne snalazim se bas najbolje u tom dijelu grada, tu imaju svi proizvodi od forever living products-a ne samo sokovi od aloje... Evo ti link gdje pise koje im je radno vrijeme, gdje se nalaze i br telefona 

http://www.flpseeu.com/horvat/index.php?inc=sarajevo

Kod njih je aloja oko 40-tak KM 1 litar imas sok samo od aloje bez koncentrata, onda aloja sa jabukom, brusnicom i jos necim ne sjecam se tacno... Ja sam uzimala cisti sok od aloje mislim bez ikakvog dodatnog koncentrata...
Ako ti je mrsko da ides na dobrinju user posted image ili zivis negdje blizu starog grada ima zena koja nabavlja njihove aloje nevezano za njihovo predstavnistvo na dobrinji i kod nje je ta ista aloja 45 KM i ja sam se s njom nalazila gdje mi otprilike najvise odgovara kada mi se nije dalo ici na dobrinju user posted image Ako zelis njen br telefona javi user posted image

< Poruku je uredio sanela22 -- 1.7.2009 15:43:13 >

(odgovor članu camrica)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
2.7.2009 10:08:59   
camrica
Hvala! Nije mi mrsko otici na Dobrinju samo se nadam da ću je naći. Je li blizu Mercatora ili Azela, znaš li to?
Ni ja se ne snalazim baš najbolje na Dobrinji, ali znam par kota user posted image

(odgovor članu sanela22)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
2.7.2009 10:40:00   
MAZA82SAR
ĆAO,
Želim da vam ispričam moje iskustvo sa CIN 1.
u prvi momenat kada mi je bio gotov papa test i kada mi je rečeno da imam CIN 1 za mene je to bilo strašno, pogotovo zato što muž i ja radimo već 11 mjeseci na bebi i ništa..user posted image   uzrok CIN-a ! je bio HPV. Pila sam tablete i koristila vaginalete,dvije vrste i pila sam usput dosta čaja, jer su čajevi inače jako dobri za sve ženske organe, ali naravno samo domaći čajevi, a ne u kesicama.
sada sam ponovo bila na pregledu, rečeno mi je da bijelog pranja skoro i nemam, niti upale, kolposkopski se i dalje vidi promjena, ali mi je doktorica rekla da te promjene mogu da traju i po 10 godina, ali da se redovno ide na preglede, jer one ne mogu da iščeznu tako lako. a meni je sad gotov papa test koji sam uradila nakon 4 mjeseca i gin. kaže da je u redu i ako i dalje stoji CIN 1. ali je bitno da se drži pod kontrolom. sad sam počela da pijem macinu travu, kažu da je dobra, jer jedva čekam da zatrudnim. Neke žene zatrudne koje ne žele, a mi koje želimo ne možemo... user posted image

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
2.7.2009 10:50:21   
ivana st

maza82sar ne budi tužna dobit ćemo i mi svoje user posted image !
Drago mi je da se CIN nije povećeo, a jesi radila kontolu HPV-a?


(odgovor članu MAZA82SAR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
2.7.2009 11:03:23   
MAZA82SAR
IVANICE,
A koliko ti pokušavaš da dobiješ bebče, jel kod tebe postoji neki problem?

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
2.7.2009 11:16:13   
dinaa
Maza82 ako nije tajna kod koje dr.ides?
I ja sam imala CIN I i bila redovno na kontroli i drzala pod kontrolom ali nakon godinu dana CIN I presao u CIN III.
Samo sto ja u svom slucaju krivim dr.kod koje sam isla i silne pare joj ostavila a ona se pokazala skroz neodgovornom.
Sretno i bice bebica aBd.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu MAZA82SAR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *