|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
14.7.2010 7:05:35   
Damica
U braku smo vec godinu i 11 mjeseci. Saznali smo u Maju.
Cini mi se da sam ostala odma trudna, u ona prvi par puta. Jer zaista smo brzo saznali. Nisam ni znala kad sam zadnji put imala, al vec dugo prije toga sam bas bila ono u toj fazi da dobijem a nista. Pa sam sama uzela i uradila test. I haman telefonom sam mu javila. Neko vrijeme sutili, kad smo se vidjeli druga je prica bila. Bas smo oboje bili veseli. E da, ja sam malo i user posted image  jer sam inace prava placa user posted image .

Sve price su vam super user posted image

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
14.7.2010 7:18:21   
maja78 RR
fino me rasplakaste na sabahu, tako dirljive price
pahuljice tvoja me dotukla

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Damica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
3.9.2010 20:57:59   
Yuna
Zajedno smo buljili u onaj štapić za testiranje trudnoće i onda proslavili šampanjcem...oba puta.

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
3.9.2010 21:22:23   
Mirkica
evo i moje price

Prvi put , iskreno nismo planirali djete (bili smo u vezi godinu dana ) on je bio poslovno u Splitu pa ce iz Splita u Zegreb petak vece , ja sam tu sedmicu radila  prije na nekoliko dana dobijem ono svoje standardno smedjkasti iscjedak koji najavljuje za dva dana menstruaciju , pita mene moj pasa sta radim reko uzasno me stomak boli dobila sam i tako.
PAr dana posle meni moja prava vjestica ne dolazi hajd reko docice , petak posle posla 20.juni 2008 odem s prijateljicom na kahvu i naravno pusim ti ja kao luda ali taj dan nikako cigara nece pa nece i kazem ja njoj ok Mirela ja idem kuci (a kontam svratiti dok radi DM da kupim test)  i tako i bi dodjem u svoj mali slatki stan i u nekih sedam navece uradim test i bez cekanaj bez icega odmah pljassss dvije crtice woooo , iskreno bila sam i sretna i sokirana i sve odjednom , nazovem mog muza koji je bio na putu Split -Zagreb i javim tu radosnu vijest hahahahah , iskreno sokirao se i on , za vikend nije mogao doci , ja sam imala u ponedjeljak termin kod Doktorice i bilo je potvrdjeno , posle pregleda javim babi , babo ej zaplakao od radosti kad je cuo da jesam stvarno trudna i da je sve kako treba , nazalost sreca ne traja dugo i ostavila nam je za sva vremena veliku ranu na srcu ali i naucili smo da volimo nekog nesto BEZUSLOVNO I BESKONACNO naucili smo da novac , pare posao , provod putovanja nisu najbitnija i da je porodica i djete vaznije od svega .

Drugi put eeeee vec druga prica u braku vise od godinu , iza nas jedan tragican slucaj , pokusavanja 6 mjeseci , moje nestrpljenje , moji zivci svaki put ali bas svaki putttt posle negativnog testa , a vejrujte mi puno sam uradila testova u tih 6 mjeseci , jer sam zeljela dijete nenormalno (svatila sam sta to znaci) , i opet nakon 6 mjeseci na 26 DC dodje moj smedjkasti iscjedak user posted image user posted image user posted image kako sam bila ljuta , sjecam se da sam brojala brojala i brojala , plakala ruzila i pitala BOga sto puta a sto , mm me htjeo smirit ali nije uspio bila sma ljuta na sve i na svakoga , i tako prodjoise dani , Bogme i 6  moja prava user posted image ne dodze , odem ja na fax i prijje svratim u DM i kupim opet onaj isti jeftini test , dodjem kuci i muzeva rodica se potrefi u gostima tako da nisam stigla da uradim u miru , al neda meni nesto mira i odem ja u wc (konatm i ovako ce biti negativan) i ponovo odjednom dvije crte idu jedna za drugom , izletila sma ja iz kupatila ne znam ni jesam li gacice podigla hahahahahaha skacem po sobi i rodica i mm geldjau u mene izgubljeni kad su vidjeli nase radosti sve troje smo poceli skakati od radosti i eto , za nekoliko dana ocekujem insallah naseg malog princa kojeg ce babo i mama bezgranicno da vole, i kojem ce sve da pruze sve onos to nismo uspjeli sto nismo mogli nejgovom bratu a ljubav , bez obzira na sve uvijek ce biti mjesta u srcu za obojicu bezgranicna ljubav za moje sinove.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
3.9.2010 21:48:37   
rose
divno mirkice jos malo akoBog da da docekas svog sina zivog i zdravog user posted image  

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
3.9.2010 21:50:23   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: rose

divno mirkice jos malo akoBog da da docekas svog sina zivog i zdravog user posted image  

Amin rose svako pa i ja s BOzijom pomoci user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
3.9.2010 22:05:17   
acudesa
dusa moja draga...
ljubim te 1 000 000 puta...
hvala dragom Bogu na blagoslovu prema tebiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
3.9.2010 22:22:15   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

dusa moja draga...
ljubim te 1 000 000 puta...
hvala dragom Bogu na blagoslovu prema tebiuser posted image

i mi tebe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
3.9.2010 22:36:14   
teacher75
zajedno smo cekali da se pojavi + na testu za triudnocu user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
29.9.2010 13:52:04   
balasgirl
Zaista sve su priče lijepe na svoj način, i one tužne, i one smiješne, i one romantične... Nije teško rasplakati trudnicu, pa evo i ja sad cmizdrim, pa se malo smijem i tako u krug. Ispričat ću vam svoju priču.
Moj suprug i ja htjeli smo bebu od prvog dana braka. Međutim, dani su prolazili, mjeseci su se nizali jedan za drugim, pa godine, ali trudnoće nema. Naravno, počelo je osnovnim pregledima (mene i mm), prvo saznanje-jako loš nalaz mm. I onda kreću sve detaljnije pretrage, razni pregledi, terapije, lijekovi, ciljani odnosi, HSG, stimulacije, folikulometrije, 3 inseminacije, ali ništa. Ne moram vam ni govoriti kako to čovjeka uništi, znali smo svaku menstruaciju oplakati zajedno, svaku neuspjelu IUI. Kad sada vratim film u to doba, čudim se oboma kako smo sve to podnosili, a da niko oko nas nije primjećivao. Za prijatelje smo važili kao super otkačeni i zabavan par, a znali smo samo nas dvoje kolika se tuga krila u nama.
Sjećam se da sam treću IUI imala tačno za Novu godinu. Mislila sam, ima neke simbolike, Nva godina-novi početak. Ali i ovaj put naši su se snovi srušili dolaskom menstruacije. Zaista, koju god bi riječ upotrijebila ne bi bila dovoljno dobra da opiše taj trenutak. Ni suza više nije bilo, samo neki tupi bol i pogled u jednu po ko zna koji negativan test.
Za par dana, život se opet vratio u normalu. Ja i suprug smo otišli na skijanje, a potom i na službeni put. Znala sam da trebam dobiti za dan-dva. Vratili smo se puni utisaka sa putovanja, moje raspoloženje se naglo popravilo, bila sam neobično nasmijana za taj period (pred PMS). Itako, prođe jedan dan, prođe drugi, pa i treći, ali ja ne dobivam. Ništa čudno, pomislih. Vjerovatno se od klomifena malo ciklus poremetio. Ne uspjevši izdržati i četvrti dan, kupimo mm i ja test, ali se dogovorimo da ću ipak sačekati još koji dan da ga uradim. Jest vraga. Čim smo došli kući, odem do toaleta, raspakujem ni sama ne znam koji po redu test u životu i uradim ga. Dok sam se oblačila, stavim ga na umivaonik. Nakon 30-tak sec okrenem se, uzmem test i gledam. Jedna crtica je tu. Sigurno. A onda, najbljeđe što je moglo (u tim sam trenucima mislila da umišljam) pojavila se i druga crtica. Blijeda, pa sve jasnija i jasnija. Ja se pridržavam rukom za umivaonik, ne progovaram. Samo gledam. I tako nekoliko minuta. U glavi mi odzvanja, TRUDNA SAM, TRUDNA SAM, TRUDNA SAM.
U dugim noćima, kada nisam  mogla spavati zamišljala sam kako bi to izgledalo kada bih suprugu saopštila tu vijest, smišljala razne kombinacije, ali sad kada se to stvarno desilo nisam mogla da se sjetim nijedne. Izašla sam iz toaleta, i otišla do supruga u sobu. Drhtavom rukom sam mu pružila test i samo rekla: "Vidi. Mi smo trudni." Naravno, šok i nevjerica i kod mog supruga. Počeli smo i plakati. Čini mi se da smo tada isplakali sve suze svijeta, samo što su ovaj put to bile najsretnije suze. Nove testove nisam radila. Bio je dovoljan taj jedan koji i dan danas čuvam. Znali smo da je naša mrvica čekala pravi trenutak, koji se upravo desio.
Sada sam 34-ta sedmica trudnoće, lagano počinje odbrojavanje. Jedva čekamo. Nije nas strah, želimo da što prije vidimo naše čedo koje smo toliko željno čekali. Naravno, i tatica će biti na porodu.
Na kraju želim da poručim svim parovima koji prolaze ili su prošli ono kroz šta smo mi, da ne gube nadu, da se vole, podržavaju, žive s mišlju da će doći dan kada će beba odabrati baš njih dvoje da joj budu roditelji, da je čuvaju, maze i vole.

P.S. Izvinjavam se na opširnosti.


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
29.9.2010 14:25:00   
Rimljankaa
Moj jos uvijek ne zna!!! Nagadja! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uh,bas se sjecam tog trenutka. To je bio drugi mjesec nasih nezasticenih odnosa. A ja sma vec bila sva u panici,kako sigurno ne mogu ostati trudna i sta sve ne... Glupo,ali sam se zaista osjecala tako...
I onda vidi  kasni mi,nista neobicno... kod mene uvijek kasni... Ali ipak odem do apoteke i kupim dva testa... Za svaki slucaj! Jedan cu uraditi to popodne,a drugi ujutru.
Uradim test..jedna..pa onda druga crtica.. Gledam i nevejrujem! Jesam ili nisam trudna?! Muz na poslu...
Ja na RR,trazim objasnjenje.. I kao da ga sad citam: "Test moze biti lazno negativan,a nikako lazno pozitivan" !!!!

Kad je mm dosao s posla sam je nasao test (i sad ga cuvamo) Pogledao,pa se sav izgubio ne zna sta bi znacile te dvije crtice... da,da trudni smo!!!
Ti osjecaji se ne mogu napisati,samo nesto zatreperi u stomaku,tijelu... Uh----

I sad uzivamo u nasem stomi i cekamo nasu Maslinicu (tako je zovemo od milja).. Ako Bog da..Mama i tata je vec vole najvise na svijetu!

< Poruku je uredio Rimljankaa -- 29.9.2010 14:36:53 >

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
29.9.2010 14:26:56   
maja78 RR
balasgirl ja nisam trudna ali sam sva najezena i cmizdrim na ovu tvoju pricu

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
29.9.2010 14:41:03   
marny
ja kada sam oba puta mužu priopćila da sam trudna on ostao zabezeknut ko tele. Nemam se baš čime pohvaliti, a doduše tako i ja kada bi vidjela dvije crtice.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
19.10.2010 9:56:14   
vila.vilica
kod mene nidje veze sa romantikom.,user posted image
mi bili u Mađarskoj..juni ove godine a meni meca kasni par dana i ja ponijela test sa sobom za svaki slucaj..
On se vec ponadao...a ja zbog par laznih uzbuna od prije nisam htjela da se radujem unaprijed..
Nakon nekih nedefinisanih mrljica na gacicama... prosurfam ja malo i kazem njemu...ja sam trudna garant..
kaze on ..e nisi garant...
e reko hajd sutra ujutro se budimo skupa i radim testuser posted image
i tako je i bilo ..prije nego sam i progledala na oči ..user posted image su se pojavile u pendzercicu i onda sam zanijemila i onako mu mutavo okrenula test..i prvo sto mi je rekao nakon sto me ugnjavio zagrljajem...bilo je "Obuci carape i utopli se" a ono prvi dan ljeta user posted image
Onda je otrčao po aparat da slika test user posted image

Od tog dana pa još dugo poslije je uvijek pitao "kako su mi moje dvije crtice?"...ili "dobro mi cuvaj moje dvije crtice" i sl.

I tako je to prošlo user posted image

< Poruku je uredio vila.vilica -- 19.10.2010 9:59:18 >

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
19.10.2010 9:59:57   
Dida79
Balasgirl rasplaka ti mene user posted image user posted image

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
19.10.2010 10:22:19   
vila.vilica
i mene je user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
19.10.2010 10:41:54   
balasgirl
Ženice moje nemojte plakati. Hvala dragom Bogu pa se desilo. Ljubim vas.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
19.10.2010 10:48:54   
riba78
balasgirl ,tvoja priča je prekrasna user posted image user posted image user posted image
sa najljepšim krajem ,uskoro maleni zamotuljak če unijeti beskrajnu radost i sreću u vaš život user posted image user posted image user posted image user posted image

a sada plačem od sreće ,radujem se zbog vas ,znam kada smo zajedno bile trudilice user posted image iskreno želim da svaka moja drugarica  ,iz čekaonice uskoro napiše slićnu priču user posted image


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
19.10.2010 11:57:58   
Lara83
balasgirl i mene si raspakala, a evo me na poslu....
tuzna prica sa najljepsim krajem! user posted image  user posted image

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
28.10.2010 23:20:12   
dami193
drage moje cure...
evo moje price...vec dvije sedmice mislim da sam trudna prosle sedmice uradim test zapravo 2 testa i negativni su ali mi M kasni i imam sve simptome trudnoce...ne znam ni da li zelim to...u jednu ruku bih bila sretna zbog malog bebaca a opet u drugu (imam vec jedno dijete kroz trudnocu i porod,odgajanje sam prosla SASVIM SAMA) sada sam udata muz mi je malo hladan ne zna bas da poklanja paznju zeni ali bi bio jako sretan da postane otac ali ja sam malo sumnjicava pa....strah me da opet ne prodjem kroz ista go...a,i nastavak pomislim i danas kako sam trudna ali kao dobijem i javim mu vijest da nista od toga,on tuzan ja pomalo sretna i tuzna...medjutim to krvarenje je samo malo tako da cekam subotu pa cu opet da uradim test...a iznenadjenje bi bilo da ujutro posto ne radim ,ustanem uradim test i ako pokaze pozitiv da mi njegova mama pomogne i da pozvnoni na vrata donese kovertu u kojoj pise...CESTITAMO POSTAT CETE OTAC,naravno naslovljeno na njegovo ime,ali sada nista od toga jer sam mu vec to danas rekla da bi bilo to ali sada opet moram smisljati zanimljiv nacin da mu saopstim
izvinite sto vas ispeglah ali ovako mi prija da pisem... :*

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
29.10.2010 1:10:53   
idacha
eh, bas lijepe prce.. mashallah :)
evo i moje.. mm i ja pokusavali zatrudniti nekih 6 mj, ali ja nekako nisam psihicki bila spremna za to, jer smo u to vrijeme bili razdvojeni.. mm dolazio kuci svaka 3 mj, pa je valjda pritisak zbog svega toga onemogucavao da vidimo dvije crtice.. mm definitivno dosao kuci 26.09.2009. god, a na more smo otisli tri dana nakon toga.. po povratku sa mora, ja trebala dobiti, kasnilo mi 5 dana, i svo vrijeme sam govorila kako nisam trudna sigurno, jer sam sve simptome imala da cu dobiti svaki cas.. Bio je prvi dan Ramazana, mm je zapostio... ja vise nisam mogla cekati i taj dan kupim test.. mm je lezao i gledao tv u dnevnom boravku, cekajuci iftar, a ja odem u kupatilo i uradim test.. odmah su se pojavile dvije crtice.. ja sam sjela na pod, odnosno skliznula na pod kupatila, peskir prislonila na usta i pocela da vristim tiho.. :) kada sam malo dosla k sebi, ustala sam i pocela da skacem po kupatilu, pazeci da mm ne skonta.. izasla iz kupatila i  cutala sve do oftara, a to je neka 2 sata.. za nepovjerovati je koliko vrijeme sporo moze prolaziti.. mm ima obicaj da se, nakon sto se napije vode, kaze ''omrsi najsladjim desertom'', a to je da me pojubi i zagrli.. kada je to uslijedilo, ja sam mu samo sapnula ''imacemo bebu''... on se samo odmaknuo od mene, gledao me duboko u oci, zaplakao i rekao ''moja beba ce nam roditi bebu''.. poslije je bilo smijesno gledati covjeka od 35 god kako skakuce po kuci kao dijete od 5 god...

e, moj Imran danas ima 6 mj i 7 dana... ja trebala dobiti 24.10 i ne dobijem taj dan.. sutradan kupim test, bez icijeg znanja, odem u kupatilo, uradim ga i pojave se dvije crtice.. opet se ja skljokam na pod ovaj put sa malo manje ushicenja, moram priznati i vicem sama sebi ''o, Boze, pa kako je moguce''.. maltene tek sto sams e porodila... izlazim iz kupatila, sa sokiranim izrazom lica, gledam u mm, on me zabrinuto pita sta mi je, rekoh ja trudna.. on se nasmijesi i razbarusi mi kosu ko djetetu, govoreci ''ma, nisi, bona, zezas''.. ja sjela na krevet, rekoh donesi mi casu vode.. skonta on da se ne zezam i poce da skace od srece i da me ljubi.. ja i dalje sokirana.. user posted image user posted image user posted image user posted image eto, danas je 3ci dan od dana kada sam saznala.. danas sam sretna :)


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu dami193)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
30.10.2010 1:05:11   
vila.vilica
idacho..kod tebe deja vu user posted image

čestitam!
ma hajd nisi jedina da zatrudnis s tako malim razmakom...imaces dvije bebe aBd...ali preguraces aBd
sad se pazi..jer nikako mi nije jasno kako trudnice krkace drugu svoju djecu tek tako user posted image



(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
30.10.2010 2:23:00   
sporty mamaa
Sto ja volim citati ovakve pricice, kao i one porodajne i one o dojenjuuser posted image user posted image neke me rasplacu, neke vrate u proslost, neke izmame osmijeh na lice... Sjecam se, kada sam se uclanila na RR moja glavna okupacija su bile teme oko beba, trudnoce, poroda i to mi je bilo tako slatko.. Sada samo skrecem s teme na temu, ne kazem nije lose, ali ja bi opet da se tipkam na "Razgovori u ocekivanju djeteta", jer trudnoca je zaista jedno posebno zivotno razdoblje...
Ja mislim da sad mm saopstim da sam trudna da bi pao u nesvjest, zato se on dobro cuvauser posted image user posted image

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
30.10.2010 7:10:53   
Mirkica
idacha i ovdje da ti cestitiam prelijepa prica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
30.10.2010 15:41:38   
jasmin

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Jao drage zenice, sve su vam price super. Kao sto m.i.n.a rece i ja sam uvjek mastala o nekoj romantici itd.
A kad se desilo, dalekkkooooo od toga....

Ja i mm smo tek u ovo doba godine planirali bili poceti raditi na bebi. Pred novu godinu sam ja prestala da pijem pilule, posto sam se puno od njih ugojila. I cuvali smo se sa kondomom.
I ja sam zadnju mens imala 15.01. i doso Februar nigdje user posted image . Ok kontam ja i prije pilula mi je tako neredovno bilo, da je to ok. I Bio meni rodjendan 14. 02 i mi na festi kad me jedan jaran od mm pita, jesam li ja trudna. Ja nako sva ljuta (kontam on misli sto sam se udebljala) i prodje i to. Moja mama itavo vrjeme govori ti si trudna a ja, ma de bona sta ti je.
I tako su dani prolazili. Nedje kraj Februara ja u DM-u kupujem nesta i hajd reko uzmi jedan test. I dosla ja kuci, bila mi sestra a mm otiso s mojom mamom nesta u OBI da kupi.  I kad mi je sestra otisla ja se sjetim testa i uradim. Ubjedjena da je negativ pocnem raditi sta pokuci i zaboravim ga. Kad sam ipet usla u kupatilo vidim ga, pogledam i na njemu pise "Schwanger" - trundna. Ja popizdila. Zovem sestru, dolazi vamo. Ona pa sad sam bila, sta hoces bla bla. Ja opet, dolazi iste sekunde, da nije vazno nebi zvala. Neprodje 5 minuta eto nje. I ja joj odma s vrata dajem test. Mi pocele skakati i tako prodje vrjeme, ona ode. Ja odma za Internet da se malo informisem, veceru totalno zaboravila.

Dolazi mm, buni se sto nema vecere, ja nako nisam dobro. Kaze on a buljis u Internet i tako se on pokupi u kuhinju i pravi veceru. Ja pripremila sto i cekam ga. Stavila test pred njegovo mjesto. Ide on nosi tanjire. Postavi prvo meni, uze onda onaj test, baci na kauc i stavi svoj tanjir. Kaze sta si mi ovaj tomplomjer za temperaturu stavila ovde. A ja onaj test i njega sa njim u glavu i reko nije toplomjer majmune. On gleda, pa gleda u mene, pa pita jel ga zezam. reko covece kako se to moze zezati. Kad je on poceo da place, skoci na mene, grli me, ljubi. A ja reko, a ti se deres na mene, nikad ti necu halaliti, hahaha.
I eto juce smo zaznali da jeuser posted image


Citam redom vase price i svaka je prekrasna na svoj nacin...pune su necega...ali na ovaj detalj sam se jako glasno nasmijala.hahahah

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *