|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
15.7.2010 12:44:40   
ena0002
Evo ja sad muzu i sebi uzela taj invisible sto ga hvalite....pa ako bude bijelih fleka tuzicu RR tim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
15.7.2010 14:59:45   
lila25
najzadovoljnija sam Garnier mineral deodorant,pored njega koristim dosta drugih proizvoda sampon za farbanu kosu imala sam tonik i kreme za lice..uglavnom sam zadovoljna njihovim proizvodima.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
15.7.2010 15:29:08   
maja78 RR
e vrijeme je da se i ja javim
evo sam istestirala mlijeko, kremu i tonik, i koristila bas redovno i super sam zadovoljna. bas me iznenadilo, ja se kao furam da imam dobru kozu pa mi nista ne treba samo ponekad stavim kremu, ali nakon ovoga, hm, moram malo sici na zemlju, tek sam sad vidjela koliko moze biti lijepa koza
testiram i ostale proizvode ali o njima kad dodje vrijeme
mogu samo reci jedno veliko user posted image  za garnier

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
15.7.2010 21:00:42   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: ena0002

Evo ja sad muzu i sebi uzela taj invisible sto ga hvalite....pa ako bude bijelih fleka tuzicu RR tim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image aplaudiram za ovaj dio što si kupila...a ovaj za tužbuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
15.7.2010 23:13:44   
neki
IZVORNA PORUKA: chuci

ja sam prošle godine u nekom članku o poređenju krema za sunčanje pročitala da je garnier prvi to proizveo (ili je mlijeko za sunčanje bilo) i onda skontam da ću njihovo koristiti. zato za sunčanje samo ambre solaire (i to one light varijante da mi nije teška na koži)




Ja danas kupila ambre solaire GARNIER naravnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
16.7.2010 8:02:26   
ledy blue
IZVORNA PORUKA: emma.L

Kremama za lice, farbama i šamponima nisam zadovoljna, ali zato je ovaj novi deo sa mineralima čudo.


I ja sam imala lose reakcije na njihov sampon za njegu plave kose...opadala mi je kosa i pojava bubuljica na tjemenu....ali sam zadovoljna sa ovim deo sa mineralima user posted image


_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
16.7.2010 21:03:54   
M kao Mama
Ajme, meni kako danas izgorih dok sam kući došla, lice mi je sprženo, čim sam došla stavila sam malo melema, i evo sad od muke uzeh tonik ovaj za suhu kožu, kontam neće škoditi, samo mi može dati malo vlage licu. Baš mi dobro dođe, sad imam osjecaj da mi lice hladi. 

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
17.7.2010 1:25:23   
Hanady RR
e sad nakon umornog dana i večerašnje egzibicije po temama oči me bole u ove sitne sate...idem fino da se osvježim kremom na bazi čička. sve koje je nisu porbale toplo vam je preporučujem bolja je i od njihove crvene kolekcije...odmara kožu totalno.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
17.7.2010 1:35:16   
Ilhana RR
Ja sam danas tonu posla uradila po polju, prala prozore i tepihe kod mame pred ramazan...

kad sam dosla kuci lice mi uzasno, sve nesta hrapavo...

i ja ti fino moju kombinaciju od dva Garnierova proizvoda i sada mi lice ko djecija guza...

Fakat su najbolji! =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
17.7.2010 9:01:23   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Ja sam danas tonu posla uradila po polju, prala prozore i tepihe kod mame pred ramazan...

kad sam dosla kuci lice mi uzasno, sve nesta hrapavo...

i ja ti fino moju kombinaciju od dva Garnierova proizvoda i sada mi lice ko djecija guza...

Fakat su najbolji! =)


Koja je to kombinacija??? user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
17.7.2010 14:47:55   
mnn
ja koristim od garniera mlijeko za lice,kremu total fresh..super su im proizvodi..godinama ih koristim.meni super pašu jer sam alergičar i ne iritiraju mi kožu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
17.7.2010 23:03:55   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Ja sam danas tonu posla uradila po polju, prala prozore i tepihe kod mame pred ramazan...

kad sam dosla kuci lice mi uzasno, sve nesta hrapavo...

i ja ti fino moju kombinaciju od dva Garnierova proizvoda i sada mi lice ko djecija guza...

Fakat su najbolji! =)


Koja je to kombinacija??? user posted image


Stavim masku na lice jedno 10ak minuta... koju bilo za dubinsko ciscenje (funkcionise dobro i bez maske al eto ja to ono ko home spa)

I onda isperes masku i uzmes Garnier Pure Active i utrljas na lice i stavis sekundu da ostane i onda mlakom vodom to isperes...

pa onda uzmes Garnier Essentials Caring Toner, Smoothes and softens - dry and sensitive skin na vatu i predjes jednom po licu... pet minuta kasnije lice bude mekano ko ista ;)

Ako hoces da ti bude jos jos meksa onda finaliziras sa Garnier Essentials - Dry and sensitive kremom....

Ma lice bude za nepovjerovati... ako vam je lice bas osteceno ovo ponavljati svako tri dana dok vam se nevrati "u zivot" ponovo i onda nastavite jednom sedmicno, bar ja to radim ;)

Sretno!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 0:54:46   
Visnja RR
kada sam se tek pocela sminkati oko moje 18-e g mama me je naucila nekim pravilima.... da dan zapocinje umivanjem ... toniranjem (tonikom), nanosenje kreme (dnevne) zatim dekorativna sminka ( ili ne) ...dan se zavrsava (ili prije kad ne zelimo sminku na licu... ili zelimo samo ocistiti kozu sa mliejekom za skidanje sminke...pa opet upotrijebim tonik...
zadnjih 10 g koristila sam marku koju necu navoditi i sad sam probala s Garnierom..
Bila sam na moru i lice sam cistila i osvjezavala bas ovim proizvodima...
cinjenica je da smo na moru svi malo ljepsi user posted image  ali mi zaista Garnier mlijeko, tonik i krema za normalnu i mjesovitu kozu prijaju...
Imala sam mali strah kako ce mi koza reagovati jer je inace jako osjetljiva ali sam prosla iznenadjujuce dobro...
MM znajuci za ovo testiranje ma malo zezao jer bi svaki put kad bih skinula sminku mlijekom a zatim jos tonirala tonikom rekao: uuu jesi lijepa user posted image  a onda bi ja u stilu kampanje rekla : "brinem o sebi"
Prezadovoljna sam... I najiskrenije cu se od sada prebaciti na Garnier (mlijeko, tonik , krema...)
O njihovim drugim proizvodima cu drugi put...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 8:39:17   
larina
evo i ja sam testirala razne proizvode od razlicitih proizvodaca,raznih cijena i sve one preskupe kreme nisu nista bolje cak su po meni i gore.tako da sam skontala nije bitna cijena kreme vazno je samo da nam odgovara na licu,sto se tice krema za lice tesko nadem da mi odgovara posto su mi oci osjetljive na mirise,koza se zacrveni,tako da to uvijek moram paziti,isto tako mi neodgovaraju neke maske.tonici,kreme za umivanje...ali sam pronasla svoje proizvode koje koristim i jos uvijek kad vidim nesto novo moram probatiuser posted image user posted image user posted image        a za garnijeruser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 10:16:28   
Hannica
Ilhana RR hvala ti.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 10:34:53   
Visnja RR
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Novi dezodorans GARNIER MINERAL ULTRA DRY nudi 48-satnu zaštitu uz trenutačni osjećaj suhoće. Prvi dezodorans s mineralitom koji ima prirodnu moć upijanja,  ultra apsorbirajući mineral vulkanskog podrijetla koji na prirodan način neprestano upija znoj. Dodir suhoće koji ćete osjećati cijeloga dana.
48h HEAT, SPORT, STRESS: posebno dizajnirana za optimalnu 48h zaštitu čak i pod ekstremnim uvjetima: vrućina, sport, stres. Energetski, osvježavajući miris.
 48h ANTI-WHITE MARKS : Poseba anti perspirant tehnologija koja štiti bez ostavljanja bijelih tragova na koži i odjeći, čak i crnoj! Čisti, osvježavajući miris.
48h INTENSE FRESHNESS: izuzetan, intenzivno svjež miris. Koji vam daje cjelodnevni osjećaj energije i samopouzdanja od  prvog nanošenja.


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 10:38:29   
malena27 RR
Još od prosle godine sam vjerna Garnier deo mineral liniji....prvo jer mi je koza preosjetljiva a posebno na dezodoranse sa alkoholom. Drugo, jer sam imala problem sa znojnim i lojnim zlijezdama ispod pazuha upravo zbog raznih deodoransa antiperspiranata koji uzrokuju zacepljenje zlijezda i zbog kojih sam cesto bila na antibioticima i penicilinu da bi se zlijezde smirile. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
U sirokom luku izbjegavam dezodoranse-antiperspirante koji sadrze sastojak pod nazivom paraben, a a najcesce pise i methylparaben, propylparaben, butylparaben, ili benzylparaben. Za ove sastojke neki naucnici smatraju da naneseni jedan sat nakon brijanja ili ostavljeni dugo na koži mogu da prodru do tkiva dojke, gde dejstvom slicnim estrogenskom mogu proizvesti bujanje tkiva dojke i mutaciju DNK. Jos bi mi samo to trebalo, obzirom da sam jos uvijek trudilica i da pokusavam sto zdravije da zivim?! user posted image   Iz navedenih zdravstvenih rizika mislim da je za moju osjetljivu kozu najbolje da koristim prirodni preparat, koji u sebi ne sadrži sinteticke sastojke, a to su deo kristali koji su mineralnog porijekla i dezodoransima koji sadrze cink-ricinoleat koji umiruje i neutralise neprijatan miris, pri cemu ne ometa rad znojnih zlijezda.  Odlicnim mi se pokazao svaki Garnierov mineralni dezodorans, a sada u ljetnom periodu koristim extra fresh koji ima super osvjezavajuci miris....Naravno da sam i muza presaltala na Garnier deo mineral liniju...user posted image   

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 11:00:17   
Visnja RR
user posted image

user posted image

Garnier EXTREME (roll-on, spray, stick) – 72h ekstremna zaštita protiv znojenja u svim situacijama: vrućina, sport, stres. Obogaćen je snažnim mineralitom Perlit - ultra apsorbirajućim mineralom vulkanskog podrijetla koji prirodno i u kontinuitetu apsorbira znojenje.
 
Garnier SENSITIVE (roll-on, spray, stick) – 48h non stop zaštita protiv znojenja. Formula je namijenjena osjetlivoj koži.
 
Garnier COOL (roll-on, spray, stick) – 48h non stop zaštita protiv znojenja. Sadrži osvježavajući miris ambre i nudi  trenutni osjećaj svježine.
 
Garnier INVISIBLE (roll-on, spray, stick) – 48h non stop zaštita protiv znojenja. Posebna antiperspirant tehnologija štiti bez ostavljanja bijelih tragova na koži i odjeći, čak i crnoj.
 
Garnier ENERGY (roll-on, spray, stick) – 48h non stop zaštita protiv znojenja. Nudi izniman i intenzivno svjež miris.


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 17:00:37   
tea lana
Postoje dvije stvari na koje zaista obracam paznju i previse, na usi i miris.Dok sam bila djevojka ako vidim da neko ne vodi racuna o tome .Svoje usi cistim ko luda vec me i muz zeza a dezedoranse stikove kupujem i koristim u velikim kolicinama.
Jedna sam od rijetkih koje se uopce skoro ne znoje,i ako je vruce meni to izbaci na licu a ne na normalnim mjestima.
Ali meni je stik sredstvo broj 1 poslije sapuna.
Nedavno sam imala problem tacnije poslije porodjaja sam se vratila na marku stika koji sam koristila ali mi nije prijao.
Ne znam da li se to ikome od vas desilo ali meni je pazuh buhvalno probadao nakon nanosenja stika.Kao noz da mi neko zabija.Ja sam ludila,prvo jer nisam skontala od cega je,a kasnije jer sam se prepala da mi nije to sad reakcija na svaki,jer sam taj vec koristila.
Da ne duzim sad koristim ovaj Garnierov mineral super sam zadovoljna nema boli,znoja prvenstveno a mirise mi ekstra.
Vecina vas zna da mi je muz u sportu i da zna da ima i po dva treninga dnevno.Koristi ova sredstva kao kakav metroseksualac,meni super on se ne znoji,ne smrdi a bas keksi mirise user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 17:39:15   
maja78 RR
jedva sam cekala pricu o dezodoransima, ma malo je reci da sam prezadovoljna.
od poroda se znojim ko luda i otkad se pojavio kristal ja sam mirna, to je bas ono sto sam trebala
i muz je probao i odlucio preci na garnijer kristal jer je stvarno odlican, nema standardnog znojenja, nema smrada, ma super
i opet user posted image  za garnier

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 19:04:53   
Hannica
Moderatorice polako! Ostavite koju rijec hvale i za sutra.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 21:41:55   
ivana st
Čitala sam kako ste hvalile dezodorans od garniera i prije neki dan sam ga kupila. Najviše me potaknula Ilhanina priča da ga kupim , i mogu vam reći da sam prezadovoljna! Prije njega sam koristila Fa dezodorans, ali nisam bila zaovoljna, posebno sada kad su vrućine velike, na poslu se preznojim po sto puta. uzela sam Invisiclear i već prvi dan sam primjetila ogromnu razliku u odnosu na sve druge marke koje sam koristila. što mi je najbitnije, ne osjeti se miris znoja i kako je Ilhana i pisala, kao da pušta miris svaki put kad se preznojiš. Svakako ga preporučam, od sada definitivno kupujem njihove dezodoranse!

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 22:00:08   
Hanady RR
ja sam dugo godina koristila Lideru kremu koja mi je omogućaval da se ozborim sa znojenjem i misriom znoja koji sam uglavnom ja osjećala ali me nervirao. imala sam porblema sa štitnom žlijezdom još kao djevjka te mi je ta krema bila neophodna i svakodni najbolji drug. Prošle godine u 8 mjesecu nije bilo šanse da je nađem u prdaji...mom očaju nije bilo kraja. još sa tadašnjim višak kilogramima kad nisma umrla. na preporuku pordavačice uzela sam deo od garniera ...šokantno isto djestvo kao krema i još osvježavajuće i nema mokrih i bjelih majica.

Od tada koristim samo njigove deo stikove i dezodoranse.

e sada nakon ove ''degustacije'' moj suprug je shvatio da će se jedino smjeti dobro namirisati dezodoransom po svojim crnim majicama ako je to garier...i baš je zadovoljan. a posebno ga raduje što su ga se sjetili.user posted image

Kako su nas se sjetili sada tako ćemo i mi njih u svakoj kupovini kozmetike za intimnu njegu.user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 22:43:59   
Hannan
IZVORNA PORUKA: ivana st

Čitala sam kako ste hvalile dezodorans od garniera i prije neki dan sam ga kupila. Najviše me potaknula Ilhanina priča da ga kupim , i mogu vam reći da sam prezadovoljna! Prije njega sam koristila Fa dezodorans, ali nisam bila zaovoljna, posebno sada kad su vrućine velike, na poslu se preznojim po sto puta. uzela sam Invisiclear i već prvi dan sam primjetila ogromnu razliku u odnosu na sve druge marke koje sam koristila. što mi je najbitnije, ne osjeti se miris znoja i kako je Ilhana i pisala, kao da pušta miris svaki put kad se preznojiš. Svakako ga preporučam, od sada definitivno kupujem njihove dezodoranse!



Ha ha ha, Ivana, i mene su ovim svojim hvalama natjerale da kupim.Doduse  otisla sam po tonik,mlijeko i kremu, ali haman nestasica, razgrabile zene i  vratila sam se sa dezodoransom i balzamom za kosu. Dezodorans je stvarno super,  sigurno preko 10g koristila od druge poznate firme i nije bilo drugog koji mu moze parirati, ali ovaj je nadmasio sva moja ocekivanja ,  a plus jeftiniji :):)
Balzam nisma jos probala.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
19.7.2010 23:27:21   
frenkoza
e hajd sad dajte meni neki savjet da i ja nesto probam od garnijera za lice.... imam jednu kremu garnier - total fresh.... s njom sam zadovoljna koristim je vec godinu dana....
al moze neki savjet za normalnu kozu.... ja nikad jos nista osim kreme nisam koristila, pa dajte mi nesto za pocetak sto je jednostavno jer sam malo lijena sto se tice njege  i ljepote.... najvise me na ovo potakla ilhana.... jer kad god citam njene postove na forumu o uljepsavanju podje me ah da i ja nesto probam... cak sam razmisljala da nam otvori malu skolu uljepsavanja.... user posted image user posted image user posted image za nas lijene i kozmeticki neodgojene.... il sam mozda ja jedina takva ovdje user posted image user posted image user posted image znate kako je - ja sam streber i nikad nesto nisam vodila brigu o kozi i tim zarzevatima.... a sad sam cvrsto odlucila da je vrijeme da se naucim pameti....
pa  hajd dajte mi koji savjet kako, sta da uzmem i da se malo uljudim user posted image user posted image user posted image

samo da dodam da o kosi uglavnom vodim brigu - malo manje poslije poroda jer nemam bas vremena, koristila sam jedno vrijeme ovaj zeleni neki balzam garnier al mi nije odgovarao nekako mi je mastio kosu.....


< Poruku je uredio frenkoza -- 19.7.2010 23:29:22 >


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *