|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
10.11.2012 19:10:49   
M kao Mama

....

< Poruku je uredio mama alma RR -- 10.11.2012 19:19:23 >

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 726
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
10.11.2012 19:11:42   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: I love youu

Treba li uputnica od dr opste prakse za MUP-ovu ambulantu? Jer nemam tu karton otvoren. Il samo knjizica i kuc kuc na vrata. Kakav je uzv novi jel ko bio, jel se vidi sta hihih?




e, blago tebi moja ti, hahahaha, ma jašta nego se vidi, ja čula da se bilesi i boja očiju vidi i na koga liči beba

i mislim da ti ne treba uputnica jer plača pregled

< Poruku je uredio mama alma RR -- 10.11.2012 19:12:08 >

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 727
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
14.11.2012 16:55:58   
kleoopatra
placajul i oni koji su na biro- kod masica

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
14.11.2012 18:54:48   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: kleoopatra

placajul i oni koji su na biro- kod masica



Naravno,

ne plaćaju samo oni koji rade u Državnim institucijama, i imaju tu karton otvoren, svi ostali plaćaju, i ne plaćaju kod Mašića i Mašiću, nego Ustanovi. On tu radi za platu.

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
15.11.2012 17:10:44   
Miimy
meni sad stvarno nista nije jasno mozda sto sam plavusa user posted image
moguli ja koja nemam karton u mupovoj ambulanti otici na pregled kuc kuc dobar dan i kolko kosta sve to pregled papa test, dajte mi koje iso da djaba neodem.... one su sestre nadrdane tamo nedami se svadjati.... ako nemoze da idem u Vojnu kad me vide srce ce ih fiknuti user posted image user posted image

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
15.11.2012 18:25:36   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Miimy

meni sad stvarno nista nije jasno mozda sto sam plavusa user posted image
moguli ja koja nemam karton u mupovoj ambulanti otici na pregled kuc kuc dobar dan i kolko kosta sve to pregled papa test, dajte mi koje iso da djaba neodem.... one su sestre nadrdane tamo nedami se svadjati.... ako nemoze da idem u Vojnu kad me vide srce ce ih fiknuti user posted image user posted image



plavušo moja lijepa, naravno da možeš, ali ti, ja, i sve druge koje žele kod dr. M. a nemaju tamo karton, plaćaju pregled

u potpisu PLAVUŠA, hahahahaha

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
15.11.2012 18:27:12   
Miimy

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Miimy

meni sad stvarno nista nije jasno mozda sto sam plavusa user posted image
moguli ja koja nemam karton u mupovoj ambulanti otici na pregled kuc kuc dobar dan i kolko kosta sve to pregled papa test, dajte mi koje iso da djaba neodem.... one su sestre nadrdane tamo nedami se svadjati.... ako nemoze da idem u Vojnu kad me vide srce ce ih fiknuti user posted image user posted image



plavušo moja lijepa, naravno da možeš, ali ti, ja, i sve druge koje žele kod dr. M. a nemaju tamo karton, plaćaju pregled

u potpisu PLAVUŠA, hahahahaha


hvala Ti plavusice moja slatka ;) user posted image reko da odem da me nevrate a ja se sredila user posted image user posted image jesi ti isla ikako na kontrolu ....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
15.11.2012 18:28:38   
M kao Mama
jesam ovdje u ovaj moj mjesni DZ, a spremam se kod Mašića, nego sve nešto teže preteže, hhhhhaaaa

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
16.11.2012 15:20:36   
Taii
za sve okruglice koje su kod dr. Nikulina , on je dezurni 18.11 i 24.11 pa eto tako da znate

_____________________________

Zivot nije bio zivot , sve dok u njega nisi usla ti... Volimo te pahuljo nasa... 21.12.2012... .H.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 734
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
27.11.2012 12:32:03   
Visnja
zna li neko kontakt telefon od mupove ambulante, gdje su tacno smjesteni i da li treba i da li se zakazuju termini kod Masica,,, ili dodjes ujutro pa kad stignes na red???

da li je neko vec bio, kakve su cijene, klasicni pregled i sl.?

unaprijed hvala.

pozz

(odgovor članu Taii)
Neposredna veza do poruke: 735
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
27.11.2012 14:13:51   
M kao Mama
033 280020 je centrala traži da te spoje sa ambulantom ili gin ordinacijom,

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
29.11.2012 16:36:56   
Marija13
Mene zanima je li koja od vas isla na jezero na ctg subotom, znam da oni dole kod uz.kabineta ne rade, tako mi rece teta koja je bila ctg-u juce, spominje neki akuserski odjel, to je valjda negdje gore na spratu? Valjda me nece vratiti..user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 737
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
29.11.2012 22:48:56   
didasa

IZVORNA PORUKA: Visnja

zna li neko kontakt telefon od mupove ambulante, gdje su tacno smjesteni i da li treba i da li se zakazuju termini kod Masica,,, ili dodjes ujutro pa kad stignes na red???

da li je neko vec bio, kakve su cijene, klasicni pregled i sl.?

unaprijed hvala.

pozz



Nema narucivivanja a nema ni guzve bar nije bilo prosle sedmice.Pregled je vaginalni a po potrbi rade i ostalo UZV,Papa test ..Meni je pregled i Uzv bio 42 km..

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
30.11.2012 14:10:06   
juli2012

IZVORNA PORUKA: Marija13

Mene zanima je li koja od vas isla na jezero na ctg subotom, znam da oni dole kod uz.kabineta ne rade, tako mi rece teta koja je bila ctg-u juce, spominje neki akuserski odjel, to je valjda negdje gore na spratu? Valjda me nece vratiti..user posted image


Ja nisam subotom, ali jesam nedjeljom user posted image . Dr. bio dežurni pa mi rekao da tada dodjem. Išla sam gore, tj na glavni ulaz pa lijevo.... u pravu si, dole kod UZ kabineta ne rade
eto nadam se da sam pomogla...

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
3.12.2012 9:06:39   
10 mart 2009
za mamu Almu,

danas je njen dr. ponovo u ordinaciji user posted image

(odgovor članu juli2012)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
3.12.2012 16:21:04   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: 10 mart 2009

za mamu Almu,

danas je njen dr. ponovo u ordinaciji user posted image



hvala, hvala za muštuluka si,

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 741
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
4.12.2012 19:24:52   
Valida
Moj dr. je u subotu dezurni, idem na Jezero, ali nikad nisam isla kada je dezurni, tako da ne znam kakva je procedura. Treba li mi uputnica i u koje doba dana otici, ili mogu kad hocu?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 742
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
11.12.2012 15:45:17   
Visnja
jel neko privatno isao Masicu?

i jos jedno pitanje, ako je trudnica u pitanju, je li se samo prvi put pregleda ginekoloski a onda dalje naredni mjeseci vaginalnom sondom tj. uzv, ili je svaki put i ginekoloski?

lp

(odgovor članu Valida)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
13.12.2012 12:50:40   
mamine oci
jel zna neko brojeve telefona Drzavne bolnice i Jezera da se raspitam o cjenama poroda da vidim gdje mi je povoljnijeuser posted image da nema kakva praznicna akcija user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
13.12.2012 12:57:13   
Taii

IZVORNA PORUKA: mamine oci

jel zna neko brojeve telefona Drzavne bolnice i Jezera da se raspitam o cjenama poroda da vidim gdje mi je povoljnijeuser posted image da nema kakva praznicna akcija user posted image




033 250 250 je br Jezera , a za Drzavnu ne znam....

_____________________________

Zivot nije bio zivot , sve dok u njega nisi usla ti... Volimo te pahuljo nasa... 21.12.2012... .H.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
10.1.2013 21:13:43   
kleoopatra
postovane mame znal iko kad je nikulin dezurni prvi pu idem kod njega prije sam isla u vojnu dali mi treba kakva uputnica u dezuri ili samo da odem

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 746
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
10.1.2013 22:38:21   
Arminaa

IZVORNA PORUKA: kleoopatra

postovane mame znal iko kad je nikulin dezurni prvi pu idem kod njega prije sam isla u vojnu dali mi treba kakva uputnica u dezuri ili samo da odem


Zavisi jel mislis na dezuru UZV ili onu standardnu od 24 sata? Ako mislis na prvu nazovi 250-285 i oni ce ti reci, a ako mislis na 24-satnu, nazovi 250-250 i dobices tu informaciju. Za UZV kabinet ti treba uputnica, a bila bi pozeljna i u dezuri, zbog protokola, ali ako ides preko veze, onda ti mozda i ne treba, ja svaki put idem sa uputnicom.

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 747
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
11.1.2013 13:42:26   
lana32
Zna li neko da li sad za CTG u Vojnoj b. treba uputnica od porodičnog ljekara ? Ja kad sam bila prošle godine u januaru nije trebalo ,ali sad čujem da za svaki odlazak treba ,ima li neko svježe inf. o tome ?

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 748
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
21.1.2013 12:47:12   
ema_28
Drage moje, meni je ovo druga trudnoca i lagano se priblizava dan D. Prvi put sam se porodila u Vojnoj bolnici pa me nesto vuce da i sad tako bude jer mi se ne ide u nepoznato. Zna li neko da li sad treba uputnica za svaki odlazak kao na Jezeru ili je kao i prije??
Znate li kako idu smjene? Ja sam prosli put isla kod Masica, samo sam ga prvi put uganjala a kasnije mi je on govorio kad da dodjem i isla sam bez uputnica. Sad nemam pojma ni kako da krenem gore ni kod koga? Molim vas pomagajte.....

_____________________________

07.01.2011 curica :-*
23.02.2013 djecak :-*

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 749
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
6.2.2013 11:29:44   
CombatKitten
koji broj se zove da bi se naručila za uzv pregled na jezeru??? Je li ovaj 250-285??? Naravno da se naručim kod svoje dr. kad bude dežurna? Hvala punoooouser posted image

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *