|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
1.11.2012 9:47:00   
I love youu
Moze li jedno pitanjce?Trudna sam 4.mj i moj dr iz nogo porodilista nece da kaze pol bebe,takva mu je praksa,a ja sam ipak nestrpljiva i zelila bi da saznam.Znate li nekog ginekologa da odem da mi kaze al da nije privatno nesto mi se ne daju pare radi toga.Vidim da ste pricale o dr.Masicu al nema tamo uz, a u Skerlicevoj se ceka dugooooo kad se porucis i do 2 mj.

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
2.11.2012 21:18:11   
Happy
Molim vas moze li mi neko reci kada radi sutra dr Nakas? Znam da radi sutra ali ne znam kada? Hitno mi je poprilicno. Hvala puno

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
2.11.2012 21:28:15   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Happy

Molim vas moze li mi neko reci kada radi sutra dr Nakas? Znam da radi sutra ali ne znam kada? Hitno mi je poprilicno. Hvala puno



budući da je subota, vjerovatno je dežurni, barem je tako bilo do prije nekoliko mjeseci

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
2.11.2012 21:29:54   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: mama alma RR
mene interesuje da ga slučajno nisi pitala kada će njegova ord. početi sa radom



brzo user posted image



šta znači brzo, hahahha

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
2.11.2012 21:34:27   
SREĆNA

IZVORNA PORUKA: I love youu

Moze li jedno pitanjce?Trudna sam 4.mj i moj dr iz nogo porodilista nece da kaze pol bebe,takva mu je praksa,a ja sam ipak nestrpljiva i zelila bi da saznam.Znate li nekog ginekologa da odem da mi kaze al da nije privatno nesto mi se ne daju pare radi toga.Vidim da ste pricale o dr.Masicu al nema tamo uz, a u Skerlicevoj se ceka dugooooo kad se porucis i do 2 mj.


Na GAK-u dr.Katica kaže pol , a da ga i ne pitaš.Dežurni je 14-tog ovog, a 13-tog radi redovnu smjenu do pola 3 ili 3, pa ako želiš nazovi, naruči se i sretno.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
2.11.2012 21:37:15   
SREĆNA
Ja zeznuh format ove prethodne poruke, luda žena user posted image

A pitala sam i ja Mašića za ordinaciju, kaže znaćeš sve na vrijeme , eh sad šta i kako dalje ne znam.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
2.11.2012 21:47:44   
M kao Mama
katica je noćas dežurni ako kome treba,

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
2.11.2012 21:48:53   
M kao Mama
e, SREĆNA hvala, ma ne gine menio da mu ja odem gore do MUP-a da se vidimo i promuhabetimo koju pametnu, hahah

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
2.11.2012 21:53:35   
SREĆNA
Ma ja bezbeli, što da ne, a eto neko reče da bi trebao doći taj uzv ubrzo pa tamam.

Ja gore imam karton već 4 godine, dok je bila dr. Nura bio je uzv i to dobar, ne znam šta se desilo sa njim, ode Nura ode i aparat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
2.11.2012 21:56:57   
h@ny

IZVORNA PORUKA: SREĆNA


IZVORNA PORUKA: I love youu

Moze li jedno pitanjce?Trudna sam 4.mj i moj dr iz nogo porodilista nece da kaze pol bebe,takva mu je praksa,a ja sam ipak nestrpljiva i zelila bi da saznam.Znate li nekog ginekologa da odem da mi kaze al da nije privatno nesto mi se ne daju pare radi toga.Vidim da ste pricale o dr.Masicu al nema tamo uz, a u Skerlicevoj se ceka dugooooo kad se porucis i do 2 mj.


Na GAK-u dr.Katica kaže pol , a da ga i ne pitaš.Dežurni je 14-tog ovog, a 13-tog radi redovnu smjenu do pola 3 ili 3, pa ako želiš nazovi, naruči se i sretno.


A radi i 08.11. Ja sam narucena u 14 h, pa bujrum dodji sa uputnicom iz svog Doma zdravlja. Nece biti nikakvih problema samo kazi da si dosla na pregled i usput ga pitaj za spol. Dr. Katica je jedan od najljubaznijih koje sam upoznala, a i sestre na kartoteci su odlicne.

_____________________________

Ko ne razumije duh vremena strada od njegovih zala.
Shakespeare

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
2.11.2012 22:00:15   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Ma ja bezbeli, što da ne, a eto neko reče da bi trebao doći taj uzv ubrzo pa tamam.

Ja gore imam karton već 4 godine, dok je bila dr. Nura bio je uzv i to dobar, ne znam šta se desilo sa njim, ode Nura ode i aparat user posted image user posted image user posted image


imam i ja karton, baš iz vakta dr. Nure, a gdje je ona sada, i ona iz skerlićeve pređe dola,

ma odoh ja kod mog dr. na konsultacije, hahahahha

ja ću reč da mi je čojek odradio pregled, a on samo da me posavjetuje, hahahaha

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
2.11.2012 22:11:36   
SREĆNA
A Nura je u eurofarmu na ilidži, valjda ovo smijem napisat .

Totalno je u privatnoj praksi , ne radi više nigdje.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
3.11.2012 19:03:20   
I love youu

IZVORNA PORUKA: h@ny


IZVORNA PORUKA: SREĆNA


IZVORNA PORUKA: I love youu

Moze li jedno pitanjce?Trudna sam 4.mj i moj dr iz nogo porodilista nece da kaze pol bebe,takva mu je praksa,a ja sam ipak nestrpljiva i zelila bi da saznam.Znate li nekog ginekologa da odem da mi kaze al da nije privatno nesto mi se ne daju pare radi toga.Vidim da ste pricale o dr.Masicu al nema tamo uz, a u Skerlicevoj se ceka dugooooo kad se porucis i do 2 mj.


Na GAK-u dr.Katica kaže pol , a da ga i ne pitaš.Dežurni je 14-tog ovog, a 13-tog radi redovnu smjenu do pola 3 ili 3, pa ako želiš nazovi, naruči se i sretno.


A radi i 08.11. Ja sam narucena u 14 h, pa bujrum dodji sa uputnicom iz svog Doma zdravlja. Nece biti nikakvih problema samo kazi da si dosla na pregled i usput ga pitaj za spol. Dr. Katica je jedan od najljubaznijih koje sam upoznala, a i sestre na kartoteci su odlicne.

Gdje se nalazi GAK. Nisam nikad bila,pa nemam pojma. Znaci treba mi uputnica od opsteg ljekara? Ima te li neki br tel da se narucim? I jel pregleda preko uzv ili vaginalno? Radi pola bebe naravno treba uzv,al eto, nebi da me gleda vaginalno. I moj dr me gleda preko uzv.Hvalaaaa punooo.

(odgovor članu h@ny)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
3.11.2012 19:35:10   
SREĆNA
Ma duša draga , GAK je kod stadiona Koševo, porodilište Jezero, prije ratno ali nedavno obnovljeno, vjerovatno te je majka gore rodila, mene jest davne 80-te user posted image user posted image user posted image , a uputnicu od ginekologa mislim da trebaš uzet, ginekologa iz svog doma zdravlja gdje ideš, mada nisam sigurna 100%, ali pokušaj za svaki slučaj, ako ne onda od dr. opšte prakse.Ja br. ne znam na koji se naručuje, prelistaj malo ovu temu možda ima br. a naravno da će ti raditi pregled uzv preko stomaka, osim ako ne bude nekakve potrebe za vag. sondom, pitaj ga sve što te zanima , on prima platu za to, a jako je ljubazan i fin čiko.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
3.11.2012 20:34:06   
I love youu

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Ma duša draga , GAK je kod stadiona Koševo, porodilište Jezero, prije ratno ali nedavno obnovljeno, vjerovatno te je majka gore rodila, mene jest davne 80-te user posted image user posted image user posted image , a uputnicu od ginekologa mislim da trebaš uzet, ginekologa iz svog doma zdravlja gdje ideš, mada nisam sigurna 100%, ali pokušaj za svaki slučaj, ako ne onda od dr. opšte prakse.Ja br. ne znam na koji se naručuje, prelistaj malo ovu temu možda ima br. a naravno da će ti raditi pregled uzv preko stomaka, osim ako ne bude nekakve potrebe za vag. sondom, pitaj ga sve što te zanima , on prima platu za to, a jako je ljubazan i fin čiko.

Hvala na odg, svakako da cu gore otici :))))))

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 715
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
3.11.2012 20:42:36   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: I love youu

Moze li jedno pitanjce?Trudna sam 4.mj i moj dr iz nogo porodilista nece da kaze pol bebe,takva mu je praksa,a ja sam ipak nestrpljiva i zelila bi da saznam.Znate li nekog ginekologa da odem da mi kaze al da nije privatno nesto mi se ne daju pare radi toga.Vidim da ste pricale o dr.Masicu al nema tamo uz, a u Skerlicevoj se ceka dugooooo kad se porucis i do 2 mj.



treba ti uputnica od opšte prakse, a za porod ide velika uputnica i nju daje gin. pri DZ,

a izvini ako nije tajna ko tebi vodi trudnoću

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 716
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
4.11.2012 9:23:16   
I love youu

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: I love youu

Moze li jedno pitanjce?Trudna sam 4.mj i moj dr iz nogo porodilista nece da kaze pol bebe,takva mu je praksa,a ja sam ipak nestrpljiva i zelila bi da saznam.Znate li nekog ginekologa da odem da mi kaze al da nije privatno nesto mi se ne daju pare radi toga.Vidim da ste pricale o dr.Masicu al nema tamo uz, a u Skerlicevoj se ceka dugooooo kad se porucis i do 2 mj.



treba ti uputnica od opšte prakse, a za porod ide velika uputnica i nju daje gin. pri DZ,

a izvini ako nije tajna ko tebi vodi trudnoću

Sinoc sam shvatila da je ustvari novo porodiliste taj GAK sto vi ovdje spominjate? Prva mi je beba pa pojma nemam,hihi. Vodi mi trudnocu Muhamed Ardat gore isto u porodilistu,al on nema praksu da kaze pol bebe,malo mi je to cudno al eto kako je tako je.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 717
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
6.11.2012 15:38:11   
h@ny
Mozes se naruciti na broj 033 - 250-285.

Nece te primiti bez male uputnice tvog ginekologa iz Doma zdravlja kojem pripadas, a to je najmanji problem. Samo odes s knjizicom i trazis uputnicu za GAK (ili Jezero heheh).

Sretno!

_____________________________

Ko ne razumije duh vremena strada od njegovih zala.
Shakespeare

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 718
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
6.11.2012 20:58:40   
Visnja RR
trebam br telefona Azre dr za dojenje ...hitno je!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu jogobela)
Neposredna veza do poruke: 719
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
9.11.2012 21:58:28   
SREĆNA
Stigao je UZV aparat u MUP-ovu ambulantu, ako nekoga interesuje.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 720
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
9.11.2012 22:08:01   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Stigao je UZV aparat u MUP-ovu ambulantu, ako nekoga interesuje.



e, super draga hvala ti, ovo je baš dobra info,

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 721
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
9.11.2012 22:10:21   
SREĆNA
Eto super, drago mi je da je tako user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 722
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
9.11.2012 22:53:21   
srećicaa
user posted image user posted image za UZV u MUP-ovoj ambulanti. Vjerovatno je dobar kada je nov user posted image

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 723
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
9.11.2012 23:05:49   
SREĆNA
Ne izgleda loše, a kako radi znaćemo , bar ja naredne sedmice, jer sad nisam bila na pregledu nego radi papirologije, pa eto nadajmo se da je dobar user posted image

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 724
   RE: Informacije, dezure, smjene, telefoni u p...
10.11.2012 12:00:29   
I love youu
Treba li uputnica od dr opste prakse za MUP-ovu ambulantu? Jer nemam tu karton otvoren. Il samo knjizica i kuc kuc na vrata. Kakav je uzv novi jel ko bio, jel se vidi sta hihih?

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *