|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 12:32:41   
aazra
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Vesela, mi smo probali prije nekih mjesec dana...ma, pokušavala sam ja i prije...ali ne prolazi onako kako sam mislila...čim je stavim počne vrištati i plakati...ja je onda svim silama pokušavam natjerati da sjedi, a onda se ona počne još više uvijati i pružati otpor....

Ja sam pisala na temi 'Tuta i kako naučiti' i pitala šta da radim, da li da prestanem ili nastavim pa makar i ovako, minut po minut da produžavam svaki dan pa valjda će se jednom naviknuti, ali niko mi nije odgovorio user posted image

Bojim se da joj ne napravim averziju prema tuti...



Moj maleni ima 21 mjesec i još nismo ni pokušali upravo iz tog razloga jer sam čitajući o tome naišla negdje da je najbolje od druge godine jer tada se kod djece javlja osjećaj stida i brže ide učenje..Ipak svako je dijete različito ako neka uspije ranije dijete naučiti super, ali definitivno ništa na silu.

Veeseelaa pa probaj je staviti jednom i vidi kako će reagovati. Ja B. još nisam.

_____________________________








(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 12:39:09   
Mya_81 RR
Meri, Bambi, Mala.... falite nam na ovoj temi user posted image

A gdje nam je Marina? jesu li oni možda otišli na moreno?


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 12:41:45   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: aazra

IZVORNA PORUKA: škorpija

user posted image juhuuuu samo da se prijavim  na novu temu


Evo tebe i mene skorpijice zajednouser posted image

Nadam se da ce nam se pridružiti moje drage mame s Beba 2008 s kojima sam se zbližila za ovo vrijeme....user posted image user posted image user posted image


Tek sam sad shvatila da je i vaša tema pod ključem user posted image A znam kako vam je...ako ništa drugo bar nam je neće brisati user posted image jer na njima ipak ima puno divnih momenata koje smo skupa proveli...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 12:48:41   
R&T@
Jutros se izjasnih da mi se svidja nova podjela tema, ali mnoge drage mame  ostadose na drugoj temiuser posted image user posted image user posted image

Kakav je fond rijeci vasih bebara?

Kod moje mnostvo krikova i 7 rijeci: daj, nece, cao, deda, tata, evo i tai
Ovo posljednje je Tajra i ta nas rijec svako jutro budi vec mjesec dana, tj. otkad je naucila da je zove, a mi jedva skontali sta to znaciuser posted image ...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 12:59:55   
Mya_81 RR
Da, Tajra, mnoge pripadaju onoj skupini user posted image a nažalost mislim da se ni mnoge žene iz 2008 generacije neće htjeti ovdje javljati. One su imale svoj neki koncept, ali ovdje su dobrodošle u svakom slučaju. Iako moram priznati da je ova podjela organizacijski bolja i omogućava svim budućim mamamam da imaju mjesto za javljanje, a da se ne otvaraju uvijek nove teme....

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 13:00:26   
marny
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kad ste počele bebicu učiti da koristi tutu? ja svoju još nisam a ima haman 19 mjeseci


moja kćer je rođena isto 28.12 (2001), a na tutu je nije htjela, već odmah na wc školjku, pelene smo joj skinuli u četvrtom mjesecu, znači imala je 2 godine i 3-4 mjeseca, odmah je svladala, mislim da se samo jednom popiškila na pod.
stoga, ako hoćeš možeš pričekati user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 13:01:53   
veeseelaa
ma ja ne bi da je silim, i da je protiv njene volje tjeram na tutu! al se pitam dal će sama skontati i htjeti?

< Poruku je uredio veeseelaa -- 23.7.2010 13:02:06 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 13:03:26   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: tajra
Kakav je fond rijeci vasih bebara?

Kod moje mnostvo krikova i 7 rijeci: daj, nece, cao, deda, tata, evo i tai
Ovo posljednje je Tajra i ta nas rijec svako jutro budi vec mjesec dana, tj. otkad je naucila da je zove, a mi jedva skontali sta to znaciuser posted image ...


Pokoji krik i trenutno 2 riječi - buba (to je bumba) i av av...pričalica nema šta...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 13:05:24   
mojbebac
evo i mi smo se preselile..... teska srca doduse .... ali sta da se radi .....pozdravljam vas sve puno .....
vidim pricate o tutama... mi tutu uveliko koristimo ( na insistiranje moje mame koja je cuva ) naravno nosi i pelene ali ja je recimo stavim ujutro kad ustane, pa poslije dorucka ( tad obavezno kaki ) ..... pa pred spavanje, pa kad se probudi i uvece pred spavanje ..... ne buni se ..... uglavnom uvijek piski i kaki u nju ..... ali mi je jasno da jos uvijek nema nista od skidanja pelena .... ali eto bar neka stice naviku polako .....


_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 13:06:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: tajra
Kakav je fond rijeci vasih bebara?

Kod moje mnostvo krikova i 7 rijeci: daj, nece, cao, deda, tata, evo i tai
Ovo posljednje je Tajra i ta nas rijec svako jutro budi vec mjesec dana, tj. otkad je naucila da je zove, a mi jedva skontali sta to znaciuser posted image ...


Pokoji krik i trenutno 2 riječi - buba (to je bumba) i av av...pričalica nema šta...



a koliko imaju vaše bebe? moja 19 mjeseci i u zadnja dva mjeseca je baš aktivna s riječima

Zna reći i pokazati gdje joj je nos, oko, usta, guza (ona kaže guz), pipi i noga hahahah
kad vidi cuko kaže vau vau hahahah a kad kažem kako maca kaže mjau, kako zeko kaže hop hop
Inače govori mama, baba, njanja, dede, Merrri, Mina, Daidža, neće ide, dodji, kok, meko, čaj, mrš, može, ajde ići i slično

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 13:32:48   
mojbebac
moja je prava brbljivica, iako je nista ne razumujem ali samo nesto blebece .... cak se i posvadja sa babom ..... mama, tata, baba, deda, beba, medo, daj, njam njam ..... zna svasta nesto .... kad kazem ide anja da spava, vodi me u sobu, tako i za kupanje ..... moja mama bas puno sa njom radi, jer je sa njom po cijeli dan, a nista drugo ne mora da radi, tako da bas primjetim napredak .... 

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 13:48:46   
w.pooh
Moj ima 23 mjeseca i već spaja rečenice od 4-5 riječiuser posted image , zna 3-4 pjesmice ne cijele nego ono svaku drugu riječ i da se mama malo pohvali zna brojati do deset user posted image a svaku novu riječ koju čuje odmah je ponovi...

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 13:57:03   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: tajra
Kakav je fond rijeci vasih bebara?

Kod moje mnostvo krikova i 7 rijeci: daj, nece, cao, deda, tata, evo i tai
Ovo posljednje je Tajra i ta nas rijec svako jutro budi vec mjesec dana, tj. otkad je naucila da je zove, a mi jedva skontali sta to znaciuser posted image ...


Pokoji krik i trenutno 2 riječi - buba (to je bumba) i av av...pričalica nema šta...



a koliko imaju vaše bebe? moja 19 mjeseci i u zadnja dva mjeseca je baš aktivna s riječima

Zna reći i pokazati gdje joj je nos, oko, usta, guza (ona kaže guz), pipi i noga hahahah
kad vidi cuko kaže vau vau hahahah a kad kažem kako maca kaže mjau, kako zeko kaže hop hop
Inače govori mama, baba, njanja, dede, Merrri, Mina, Daidža, neće ide, dodji, kok, meko, čaj, mrš, može, ajde ići i slično


Mi ćemo za koji dan imati 13 mjeseci...a ja sam progovorila tek sa 2,5 godine (do tada sam govorila samo mama i tata) tako da ne očekujem puno od svoje mrvice user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 14:02:00   
mynxlee
Pozdrav svima!

Evo i nas dvoje da se prijavimo ovdje. Bice tesko navici se na novu sredinu, ali dobro je sto ima puno malih drugara i drugarica, a i ovaj napredak znaci da smo sada veeeliki user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 14:09:45   
aazra
IZVORNA PORUKA: tajra

Jutros se izjasnih da mi se svidja nova podjela tema, ali mnoge drage mame  ostadose na drugoj temiuser posted image user posted image user posted image

Kakav je fond rijeci vasih bebara?

Kod moje mnostvo krikova i 7 rijeci: daj, nece, cao, deda, tata, evo i tai
Ovo posljednje je Tajra i ta nas rijec svako jutro budi vec mjesec dana, tj. otkad je naucila da je zove, a mi jedva skontali sta to znaciuser posted image ...


Ovo je sitina ja se sad sjetih Enne i još nekih mama čije su bebe napunile 2. godinu sada ne pripadaju ovdjeuser posted image
Malo mi je to glupo - dijete napuni dvije godine i mama mora napustiti ovu temuuser posted image  osim ako moderatori ne bi bili malo fleksibilniji...Pa recimo da kazu da sve mame koje su bile na onim temama mogu i vamo.
Ja vjerujem da se većina mama koje sam tamo upoznala ovdje neće javljatiuser posted image

_____________________________








(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 14:09:52   
mynxlee
Ivan ima 19 mjeseci i ima dosta rijeci u svom fondu user posted image Bio je majusna bebica kada je rekao prvi put mama. Svi smo mislili da nismo dobro culi, ali opet je za koji dan ponovio. Dosta je bistar i brzo kapira. Prica na svom jeziku i trazi od nas da ponovimo za njim ono sto on govori, ali na ''nasem''. Ako ne ponovimo kako treba, on bude bas uporan. Poslusan je. Kad mu presvucem pelene, on ih odnese sam i baci u kantu gdje stoje prljave pelene. Jos ako se kanta pomjeri, on ju lijepo svojim tijelom gurne na mjesto user posted image Bas danas kad smo bili vani na igralistu, nasao neku plasticnu casu. I kazem mu ja da je to kaka i da treba baciti u kantu koja je bila nedaleko od nas. On je bez razmisljanja prisao kanti i ubacio casu. Onda mu je to postalo fora i poceo skupljati neke grancice i ubacivati u kantu user posted image Jos ga nikad nisam vidjela da je uzeo neku knjigu, slikovnicu ili novine i da lista i gleda naopako. Ako je slucajno okrenuto, on lijepo okrene kako treba. Da li vec ima predstavu o slikama kako sta treba da stoji ili sta vec.

Morala sam koju pohvalnu rijec napisati o njemu da ne bude samo kako ne jede, kako se ljuti bezveze itd.

Poljubac svim mamama i njihovim bebicama od Ivana i mene user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 14:11:52   
mynxlee
Eto, i ti ces Azra za 3 mjeseca na drugu temu, a ja ostah do decembra user posted image Jest malo bezze, ali oni su tako odlucili i sta da radimo. Suti i poklopi se user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 14:16:00   
škorpija
meni je ova podjela superuser posted image user posted image user posted image

moj bebi kaže av-av i ne-ne (ustvari na-na) i to je sav njegov rječnika, mamam govori maaaaa

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 14:19:17   
aazra
Ma moguće da je mene uhvatila nostalgija jer vidim da se bliži period izlaska iz beba da tako kažemuser posted image
A ona tema je bila kao neki naš dnevnik sve smo tamo bilježili - od prvih riječi, koraka, temperature, prvog rođendana...user posted image
Ali eto bar nam je neće brisatiuser posted image

_____________________________








(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 14:37:46   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: aazra
Ovo je sitina ja se sad sjetih Enne i još nekih mama čije su bebe napunile 2. godinu sada ne pripadaju ovdjeuser posted image
Malo mi je to glupo - dijete napuni dvije godine i mama mora napustiti ovu temuuser posted image  osim ako moderatori ne bi bili malo fleksibilniji...Pa recimo da kazu da sve mame koje su bile na onim temama mogu i vamo.
Ja vjerujem da se većina mama koje sam tamo upoznala ovdje neće javljatiuser posted image


Pa, nema puno mama koje su se inače javljale sa starijom djecom tako da ja ne vidim problem da se javljaju i dalje...i ne mislim da nakon druge godine moramo otići s ove teme....


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 14:47:00   
Sonja
aa samo nam mjenjaju temeuser posted image
al nema veze bitno je da se druzimo

moje malo pile dobilo sinoc temperaturuuser posted image zato je jadan i bio nervozan cijeli dan
i jutros je ima ali sam mu dala sirup i odmah mu spadne
to je sigurno od vakcine..
nadam se da nece dugo trajati
tako da smo danas i pauzirali sa tutom necu da ga mucim i zivciram jos vise pa kad ozdravi nastavljamo
i nisam vam juce rekla da je nekad u danu dosao meni (ja prala sudje) i kaze mi DEDAN ja kontam sta dedo ovo ono kad ono on reko ZEDANuser posted image user posted image user posted image user posted image
ljubi ga mama pametnog
sad zna i gadn (gladan) i dedan hhehehe
eto mile moje cujemo se jos
pusa svim bebama od 1-2 goduser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 14:49:13   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: aazra



Ovo je sitina ja se sad sjetih Enne i još nekih mama čije su bebe napunile 2. godinu sada ne pripadaju ovdjeuser posted image
Malo mi je to glupo - dijete napuni dvije godine i mama mora napustiti ovu temuuser posted image  osim ako moderatori ne bi bili malo fleksibilniji...Pa recimo da kazu da sve mame koje su bile na onim temama mogu i vamo.
Ja vjerujem da se većina mama koje sam tamo upoznala ovdje neće javljatiuser posted image


azraa mila pa kako misliš napustiti temu....
pa ovo je tema gdje mame mogu postaviti bezbroj pitanja logično je da će mama koja ima stariju bebu svoje iskustvo sa njom podjeliti. nemože niko nikome zabrabiti da se javi na neku temu. Nema tu šta moderator biti fleksibilniji ja samo želim da vi svi zajedno budete aktivniji.

i ne znam zašto se neke mame nebi javile....

sve mame čija djeca imaju preko 2 godine mogu se javiti i nama reći šta da očekujemo kada budu bila starija nam djeca.
nem potrebe za tugom...pa nismo zaboga na rpijekom sudu...
možemo se i mi javiti na bebe od 0-1 i one ovdje ako žele savjet iskusnije mame...ali smo dale porstor da se nove mame laka srac jave među nas  bez ograničavanja godine rođenjauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 16:22:23   
R&T@
Meni se svida sto su neke bebe 2008, odnosno mame, na ovoj temi...

Super mi je da vidim sta rade i znaju bebe nekoliko mjeseci starije od moje.
Ja jesam dupla mama, ali neke stvari "izgubis iz vida"... recimo nemam pojma kada je starija pocela da izrazava zelje tipa gladna, zedna,... zatim kad je savladala stepenice...
Mnoge stvari sam zapisivala, ali nesto je samo odjednom postalo normalno...

I, da, ne pada mi na pamet da napustam temu... ako budem ziva i zdrava prikacit cu se ja i poslije drugog rodjendana... 

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 17:31:32   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Vesela, mi smo probali prije nekih mjesec dana...ma, pokušavala sam ja i prije...ali ne prolazi onako kako sam mislila...čim je stavim počne vrištati i plakati...ja je onda svim silama pokušavam natjerati da sjedi, a onda se ona počne još više uvijati i pružati otpor....

Ja sam pisala na temi 'Tuta i kako naučiti' i pitala šta da radim, da li da prestanem ili nastavim pa makar i ovako, minut po minut da produžavam svaki dan pa valjda će se jednom naviknuti, ali niko mi nije odgovorio user posted image

Bojim se da joj ne napravim averziju prema tuti...



i  kod  nas  ti  je  isto  ovako ...onda s am  stala  jer  vidim  da  jos  ne  konta  i  nije  spreman,..pa  cu  cekati  proljece..tamo kad  bude  imao  2  god.  nekako  mi  je  to  taman ;)

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 17:51:51   
Mya_81 RR
Mi smo danas svladali penjanje na kauč...

Režem ja njoj danas meso za ručak i vidim mota se oko kauča...krajičkom oka sam je gledala, a znam da ne ide gore pa nisam obračala neku pažnju...kad u jednom trenu ja nju pogleda a ona sjedi na sredini kauča i ima takav kes na licu...ono ponosno me gleda kako je uspjela....ma, bila mi je preslatka user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *