|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 17:58:38   
R&T@
user posted image bravouser posted image bravouser posted image za Minjicu....

Moja "ljutibaba" spava od 4 h, a ja ne mogu da vjerujem...
a tata ceka da se probudi, pozvani na kahvu...user posted image

Moja velika princeza, ako Bog da, veceras dolazi kuci...
bas sam je pozeljela...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 19:21:03   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: aazra

IZVORNA PORUKA: tajra

Jutros se izjasnih da mi se svidja nova podjela tema, ali mnoge drage mame  ostadose na drugoj temiuser posted image user posted image user posted image

Kakav je fond rijeci vasih bebara?

Kod moje mnostvo krikova i 7 rijeci: daj, nece, cao, deda, tata, evo i tai
Ovo posljednje je Tajra i ta nas rijec svako jutro budi vec mjesec dana, tj. otkad je naucila da je zove, a mi jedva skontali sta to znaciuser posted image ...


Ovo je sitina ja se sad sjetih Enne i još nekih mama čije su bebe napunile 2. godinu sada ne pripadaju ovdjeuser posted image
Malo mi je to glupo - dijete napuni dvije godine i mama mora napustiti ovu temuuser posted image  osim ako moderatori ne bi bili malo fleksibilniji...Pa recimo da kazu da sve mame koje su bile na onim temama mogu i vamo.
Ja vjerujem da se većina mama koje sam tamo upoznala ovdje neće javljatiuser posted image


draga aazra treba biti iskren pa reci da je tema 2008 zamrla i evo recimo ja koja sam dosta na forumu budem ljubomorna kad vidim ostale teme aktivne tako da je fino da je spojena da i mi imamo se gdje javiti
a sto se tice bebana nakon druge godine i enna je dobro dosla i ovdje sve je to generacija i niko nebi zamjerio

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 19:27:51   
Amela V.
Tuspas i nas u ovu grupu
Jedan veeeeeeelili prekookeanski poljubac saljemo moja Sunchica i ja
Inace smo dobro, vrucina nas malo "sputava" tako da smo skoro po cijeli dan u kuci, pred vece kad zahladi izadjemo u park. Sto se tute tice, i mi smo tu malo u zastoju. Ajlica trazi tutu, ali kad je stavim, nece ni da piski ni da kaki u nju, tako da je to za nju jos uvije igra. Ja sam pricala sa njenom doktoricom o tome i ona mi je rekla da djeca obicno kad su spremna "daju" znake svojim roditeljima (ma sta to da znacilo). Uglavnom, naucicemo ako Bog da...
A sto se tice fonda rijeci, tu nemam sta da kazem. Moja Ajlica vec uveliko prica, ja sam prezadovoljna, cak je doktorica rekla da je na tom polju puuuuno naprednija od svoje generacije. Ja sa njom pricam na bosanskom, a muz je Italijan i on iskljucivo na italijanskom prica s njom. Nikakvih problema u sporazumjevanju nema ni sa mnom ni sa njim.
Malo kuburimo" sa doruckom, slabo hoce ista konkretno da jede ujutro. Jos uvijek je dojim, tako da se tim tjesim. Ona je zdrava, lijepo napreduje, to je najbitnije....
Eto sam vam svasta nesto napisala. Odoh sad rucak da pravim pa se tipkamo opet
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 20:34:27   
enna
Evo i nas mada ne pripadamo kako aazrarece na ovu temu ali eto ja cu se ipak javiti jer osobe koje sam upoznal na temi "bebe 2008" su mi jako drage i zelim da njima i dalje da ostanem u kontaktu nadam se da m ni moderatori ni ostale forumasice nece zamjeriti na javljanju na ovoj temi.I meni je jako zao sto je tema ukinuta ali sta se moze ako vam bude smetalo moje javljanj na ovoj temi obavjestite me.Mi smo ok hB Ena je veliki lopov ali eto nnekako se borimo vrijeme vecinom provodimo vani i u bazenu tacnije u vrijeme od 12-17 ne izlazimo iz kuce.Planirali smo za Bosnu ali nista od toga do dadljnjeg jer goti nam dolaze iz Svedske pa cemo se ovdje druziti a cekako i da mm dobije odmor ako nista ja i Ena brisemo same dole malo.Kod nas su vampaklene vrucine ali et podnosimo ih uz pomoc klime jer zaistaneznam kako bi zivjeli da tog nema treba Nobelova nagrda osobi koja je izmislila klimu heheheh.Eto drage moje ljubimo sve bebice i mamice ali narocito generaciju 2008.

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 21:39:44   
Mya_81 RR
Ma, Enna, naravno da ne smeta user posted image

Možda će nekima trebati malo vremena da se naviknu jer su nam teme spojene, ali nema razloga da se ne nastavimo lijepo družiti user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 22:24:00   
dafri
veče,
pozdrav generaciji i forumašicama  sa kojima nisam imala prilike da se do sada susrećem, nadam se ugodnom druženjuuser posted image

ove vrućine ubiše,kada dođem s posla ova moja lopužica hoće napolje,zalijepi se na vrata i nema druge nego ići negdje
sutra sam je planirala voditi na kupanje,temp.vode je oko 22-23 pa sam u dilemi da li da je kupam ili kao i ovih dana samo vozam u čamcu,kako se kao i većina djece obožava kupati bojim se da kada skonta da se i u rijeci može brljugati neće htjeti izaći

tajra baš sam se ismijala tvom receptu za mirnoću,i mi smo Uni na moru izuvali sandalice i u početku nije htjela  nikuda bosa,ali nakon par dana mala se okuražila i nije joj smetao ni vruć beton ,niti kamenje
vjerujem da ste pravo uživali

< Poruku je uredio dafri -- 23.7.2010 22:40:18 >


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
24.7.2010 12:20:25   
Anoniman
pozzzz.
Mi smo sinoc dobro spavali.Opet jutros zaspo,mama poradila sad cekam da ustaneuser posted image
Mya,i A.vec odavno savlado penjanje al nezna jos sici kad se popne pa me strah da nepadne a penjanje mu ide superr.
Uz ,stepenice uzadje brze nego jauser posted image
Marinci,gdje si???Nema je nesto?


(odgovor članu dafri)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
24.7.2010 12:26:40   
rose 87
ja sam morala da malo upadnem i na ovu temu,da pozdravim zenice s kojima smo se druzili na bebama,nadam se da su bebice dobro...i morala sam proviriti da vidim imali tog zuba kod naseg Anela ili da mu mi saljemo jedanuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
24.7.2010 12:27:49   
Anoniman
Darfy,ja imam brigu kako cu sa A. na moreuser posted image .Bas sam juce,mm .pricala reko nisam malo dublje razmisljala o anelu a kad razmislim nece nam biti lako.On je sad najgori niti hoda niti zna sta ...
Znam da na plazi nebi htjeo sjediti u kolicima ni 5min.brzo taj,sve ocefiuser posted image u stanu znam da nebi mirovo nikako,vec bi htjeo da puze sve da dira a gdje ga pustiti
Joj nece nam biti lako,kaze on meni pa zato se meni ove godine toliko i neide
Znam da nebi mogli,zajedno piti kafu,rucat,vecerat.Kao i kod kuce sto,nemozemo vec sve naizmjenicno radimo.Ovaj ode nece da sjedi nemirko pravi.
Da bar hoda bilo bi lakse.
Al necu opet toliko,da razmisljam ako budem,razmisljala predomislicemo se i necemo ni oticiuser posted image ......


(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
24.7.2010 12:30:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rose 87

ja sam morala da malo upadnem i na ovu temu,da pozdravim zenice s kojima smo se druzili na bebama,nadam se da su bebice dobro...i morala sam proviriti da vidim imali tog zuba kod naseg Anela ili da mu mi saljemo jedanuser posted image user posted image user posted image
ej,draga hvala sto si nas se sjetilauser posted image user posted image ljubini nam druga punooooo
Sto,se tice zubi vidi podsjetime ti hahahah ja zaboravila na njih iskreno nema draga nista ni na mapiuser posted image sramota me,rec a sad ce nam 13mjes.a mi krezaviuser posted image ....al zato jedemo sve zivo,kao da ih imamo desni ojacale kao cesta jakeuser posted image kad ujede za bradu,kontam ima nedje sakriveni zub ali nista jos!!!

(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
24.7.2010 22:23:05   
mojbebac
pa sta je reci nigdje nikoga ..... kisa pala pa svi izasli .....user posted image user posted image user posted image
nama je prijalo malo ovo osvjezenje .... mi smo citav dan proveli na selu, cici je citav dan hodala i koliko je bila umorna zaspala je u pola devet sama, na podu, bez flasice ..... danas smo dobili sesti zuub, sad imamo cetiri gore i dva dole, srecom nije bilo nervoze ..... pusa svima od nas dvijee .....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
24.7.2010 22:40:51   
Anoniman
smrc smrc... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad smo rastureni, ali hajd... ovako cemo upadati kao padobranci jedni drugima na temu... user posted image user posted image user posted image

samo da vas kratko pozdravim i kazem da vas puuuuno volimo... a ako Bog da za 5 mjeseci cemo i mi na vasu temu, jer je nama danas punih 7 na zdravlje... user posted image

cmokaraaaaaaaaaaa

(odgovor članu mojbebac)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.7.2010 0:18:11   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: enna

Evo i nas mada ne pripadamo kako aazrarece na ovu temu ali eto ja cu se ipak javiti jer osobe koje sam upoznal na temi "bebe 2008" su mi jako drage i zelim da njima i dalje da ostanem u kontaktu nadam se da m ni moderatori ni ostale forumasice nece zamjeriti na javljanju na ovoj temi.I meni je jako zao sto je tema ukinuta ali sta se moze ako vam bude smetalo moje javljanj na ovoj temi obavjestite me.Mi smo ok hB Ena je veliki lopov ali eto nnekako se borimo vrijeme vecinom provodimo vani i u bazenu tacnije u vrijeme od 12-17 ne izlazimo iz kuce.Planirali smo za Bosnu ali nista od toga do dadljnjeg jer goti nam dolaze iz Svedske pa cemo se ovdje druziti a cekako i da mm dobije odmor ako nista ja i Ena brisemo same dole malo.Kod nas su vampaklene vrucine ali et podnosimo ih uz pomoc klime jer zaistaneznam kako bi zivjeli da tog nema treba Nobelova nagrda osobi koja je izmislila klimu heheheh.Eto drage moje ljubimo sve bebice i mamice ali narocito generaciju 2008.


meni je drago da imama priliku upoznati te jer iskerno do sada nisamuser posted image user posted image user posted image
sigurna sam da imaš iskustav sa svojom bebom koja ćer rado pojeliti sa mnom da znam šta me čeka ubrzouser posted image user posted image user posted image

a za ovo markirano...bez ljutnje molim vas i u najboljoj volji i želji kažem....bilo bi fino da porčitamo postove unaprijed napisane nego napišemo nešto što iskreno nije ni blisko istini....pa ponavaljam post od aazre i moj odgovor sve na prethodnoj stranici
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: aazra



Ovo je sitina ja se sad sjetih Enne i još nekih mama čije su bebe napunile 2. godinu sada ne pripadaju ovdje
Malo mi je to glupo - dijete napuni dvije godine i mama mora napustiti ovu temu  osim ako moderatori ne bi bili malo fleksibilniji...Pa recimo da kazu da sve mame koje su bile na onim temama mogu i vamo.
Ja vjerujem da se većina mama koje sam tamo upoznala ovdje neće javljati


azraa mila pa kako misliš napustiti temu....
pa ovo je tema gdje mame mogu postaviti bezbroj pitanja logično je da će mama koja ima stariju bebu svoje iskustvo sa njom podjeliti. nemože niko nikome zabrabiti da se javi na neku temu. Nema tu šta moderator biti fleksibilniji ja samo želim da vi svi zajedno budete aktivniji.

i ne znam zašto se neke mame nebi javile....

sve mame čija djeca imaju preko 2 godine mogu se javiti i nama reći šta da očekujemo kada budu bila starija nam djeca.
nem potrebe za tugom...pa nismo zaboga na prijekom sudu...
možemo se i mi javiti na bebe od 0-1 i one ovdje ako žele savjet iskusnije mame...ali smo dale porstor da se nove mame laka srac jave među nas  bez ograničavanja godine rođenja






_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.7.2010 0:33:15   
mamine oci
ja sve kontam hocul se javit na ovu temu s obzirom da moj fatih ima malo vise od 2 god pa neznam gdje pripadamuser posted image nekako od samo pocetka kad sam se ucnalinila isla sam na neke druge teme jer mi se ta podjela po bebama nije svidjala nekako mi je logicnije da smo imali temu nasa djeca ili djeca bez obzira na uzrast tako da je svako mogao da se pronadje al u svakom slucaju postujem rad moderatora i njima vjerovatno neko daje instrukcije ili je tako koncept foruma u svakom slucaju pusa svoj djeci bez obzira na dobuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.7.2010 8:34:05   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Bambi09

smrc smrc... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad smo rastureni, ali hajd... ovako cemo upadati kao padobranci jedni drugima na temu... user posted image user posted image user posted image

samo da vas kratko pozdravim i kazem da vas puuuuno volimo... a ako Bog da za 5 mjeseci cemo i mi na vasu temu, jer je nama danas punih 7 na zdravlje... user posted image

cmokaraaaaaaaaaaa


Da samo znaš da sam pratila koliko će ti trebati da nam se javiš user posted image rek'o vidi ona nas već zaboravila user posted image

Čestitamo mali rodjendanko user posted image user posted image user posted image

Mi smo imali sinoć situaciju pred spavanje...nadam se da je neka vanredna situacija u pitanju jer onaj histerični plač pred kraj dana je baš user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.7.2010 9:17:20   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image eeeeee cuj ti nje, ona mi stopala... ma zeno draga dok sam skontala da su vasa djeca vec napunila godinu... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobro malo cu biti padobranac i ja, valja mi sad skakati s teme na temu, ali necete se vi tako lahko mene kutarisati.... user posted image user posted image user posted image ali upraticu ja vas sve...
kad vas sve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.7.2010 10:20:21   
Nunichi
Vidi, vidi jeste se fino grupisale. user posted image
Sto nas ima mashala. user posted image

Vidim pisete o malim pricalicama, Zara sad sa 16 mjeseci govori tata, tajo, mama, dede, nana, nena, nooo- to joj je necu user posted image , pa-pa, djiha djiha, kad je zedna trazi oka-soka, ali to joj je voda, jer sokove ne pije.  I imitira cuku av av av, macu-miiijaaaaooo i to rastegne pravo user posted image , zabu i pijetla. user posted image
Imenom zove samo jednog naseg prijetelja i prijateljicu, i to Ines joj je Ina, a Edo Eda. user posted image
A inace brblja nesto "svoje" po cijeli dan.

Puse za bebare! user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.7.2010 12:10:07   
Apotekarka
Dan...Je li nas tko pozelio..Ja vas redovno po malo virnem ali nemam vremnena kao prije poso kuca,kuca posouser posted image ...Antonio u zadnje vrijeme ima histericne napade,kad nesto ne moze dobiti sve lupa glavom,kjuti se,dere....zaspati nece sam nikako moramo ga uspavati svaki put...jutros se u 6 ustao pa do pola 9 nastavio i cjelo vrijeme nerovozzan evo sa zaspao da hoce bar 1,5 h da sta poradim ,jucer je oborio rekord 3,5 h...s njm se nikad ne zna nekad ovako nekad onako...Slabije jede,stoji,hoda uz stol ali od hodanjajos nista...Na 6 zubica smo i dalje...Prica nesto av av,kaze mama muuuuuuuuser posted image ,tata,dedo,baba,daj,ko,tooo,buc,
Sta je s marinci vidim ne javlja se,
Anrlko nam jos bez zuba...
Je li Minjica prohodala,
Vidim nane od bambi bucko pravi
Je li ivanak rodila....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.7.2010 12:29:59   
Mya_81 RR
Apotekarkaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image Baš te nema user posted image

Mi nismo prohodali....napravi po jedno 5 koraka i onda tresne na guzaru...ali rijetko hoće da je čuvamo za ruke pa da hoda user posted image

Marinči se nije javljala...možda su na moru...

A ni Ivanek se nije javljala...ja mislim da je rodila...nadam se da će nam uskoro javiri radosnu vijest user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.7.2010 14:44:56   
aazra
IZVORNA PORUKA: enna

Evo i nas mada ne pripadamo kako aazrarece na ovu temu ali eto ja cu se ipak javiti jer osobe koje sam upoznal na temi "bebe 2008" su mi jako drage i zelim da njima i dalje da ostanem u kontaktu nadam se da m ni moderatori ni ostale forumasice nece zamjeriti na javljanju na ovoj temi.I meni je jako zao sto je tema ukinuta ali sta se moze ako vam bude smetalo moje javljanj na ovoj temi obavjestite me.Mi smo ok hB Ena je veliki lopov ali eto nnekako se borimo vrijeme vecinom provodimo vani i u bazenu tacnije u vrijeme od 12-17 ne izlazimo iz kuce.Planirali smo za Bosnu ali nista od toga do dadljnjeg jer goti nam dolaze iz Svedske pa cemo se ovdje druziti a cekako i da mm dobije odmor ako nista ja i Ena brisemo same dole malo.Kod nas su vampaklene vrucine ali et podnosimo ih uz pomoc klime jer zaistaneznam kako bi zivjeli da tog nema treba Nobelova nagrda osobi koja je izmislila klimu heheheh.Eto drage moje ljubimo sve bebice i mamice ali narocito generaciju 2008.


Draga Enna,

I meni će definitivno nedostajati ona tema jer mi smo pričali o svemu...nismo samo dijelila jedna drugoj savjete  o zdravlju isl. već smo razgovarali i o svakodnevnim problemimauser posted image ali eto - tako je kako je, nadam se da ćemo se nastaviti druziti i ovdjeuser posted image

A što se tiče standardnih tema o kojima ćemo razgovarati ovdje - pa eto, moj maleni se jutros pokakio u kadicu punu kupke pa mislim da je vrijeme za tutu...user posted image


< Poruku je uredio aazra -- 25.7.2010 14:46:27 >


_____________________________








(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.7.2010 15:41:33   
škorpija



A što se tiče standardnih tema o kojima ćemo razgovarati ovdje - pa eto, moj maleni se jutros pokakio u kadicu punu kupke pa mislim da je vrijeme za tutu...user posted image



user posted image user posted image user posted image  e baš ovo nije standardno


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.7.2010 19:01:02   
Mya_81 RR
Evo javila nam se Ivanek na temi trudnica:

Ej drage trudnice....
Mi nismo više 2 u 1, što je bilo i za prepostaviti....
Došli smo u bolnicu oko 13h i rodila sam prekrasnu curicu u 16.40h, dugu 50 cm i tešku 3360 g.
Evo došli smo doma i nismo puno izgubili na težini, čak smo i dobili pa sad imamo 3450 g.

Čestitam vam još jednom user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.7.2010 19:26:16   
Anoniman
pozzz .Mi  danas nismo dobro ima turu varira 38,na 36ili 37 davala sam parec.al slabo pomaze pa sam dala drugi sirup zove se ibruprofen on ide na 8.sati ako se anelu pojavi tura ponovo a sirup taj tek trebam dat oko 12.uvecer smijemli datii uz ovo i paracetamol  tj.prije ako bi imao turu
i dali da onda dam u 12.ibruprofen ako dam recimo oko 22.sata parec.ako bude imao turu kontatel user posted image i ja se ispetlja
neznam od cega je tura hmuser posted image od vakcine ili je opet neka upala upitanju


(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.7.2010 19:31:18   
Mya_81 RR
Joj, ja ti Felix to ne bih mješala...

Što ne daješ čepiće...oni su učinkovitiji...

Žao mi je user posted image Nadam se da će brzo proći user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
25.7.2010 19:35:45   
Anoniman
o-k mya hvala na odg.draga pa nije bas toliko alarmantno za cepice znas....38 tura danas bila  pa spala na 37 pa na 36 sad je trenutno al i dalje vruc.
Pa se bojim veceras ture a sirup nam davat tek oko 12 onaj dr.pa neznam sta bi rekoh--kad bi se tura vratila sta da dam mu....al ako bude preko noci opet varirala a nadam se da nece odvest cu ga sutra bojim se da nije upala kakav opetuser posted image ili jednostavno reakcija od boce mada mi teta rece kao nebi trebao imati turu od ove vakcineuser posted image eh sad nisam pametna sta je........


(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *