|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odlazak na more!?
15.8.2010 22:27:57   
Mirkica
i da dodam niti ja branim sta mm niti on meni , niti meni moze zabraniti samim tim cinom ja bih bila sve nego sto jesam ali kao sto vec rekoh nekako sve radimo skupa tj. vecinu stvari.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Odlazak na more!?
15.8.2010 22:30:16   
dacy
Njene riječi su bile svezana, a ne moje.

Ja skoro svaki dan idem sa prijateljicama u šetnju ili na kavu,kao i mm koji ide na kave ili na utakmice sa prijateljima. Meni to nema nikakve veze sa odlaskom na more, gdje ćemo biti razdvojeni par dana.
I još nešto ni nakon 10 dana mi ne dosadi sa njim i user posted image . Naprotiv sa njima mi je najljepše. Kao što kaže Mirkica mi smo jedno drugom najbolji prijatelji, a najboljim prijateljima ono s onim drugim nikad nije dosadno.

< Poruku je uredio dacy -- 15.8.2010 22:31:34 >


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Odlazak na more!?
15.8.2010 22:35:12   
M kao Mama
Zar se ova sapunica još nije završila ??????????????????????????????????????

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Odlazak na more!?
15.8.2010 22:36:27   
sporty mamaa
I ja se slazem da mi je najbolje s muzem i djetetom, nema sanse da mi mogu dosaditi, samo ponekad pozelim biti i nasamo s prijateljicama, ipak postoje neke samo nama znane price hehe...

A ja mm govorim znas li da je ovih dana top tema na rr, da li pustiti muza samog na more... I on ce meni ko iz topa "Nema sanse"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ko da je on zesnko pa govori iz te perspektiveuser posted image user posted image user posted image eto dobro je reko nema pustanja, sam se je zeznouser posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Odlazak na more!?
15.8.2010 22:38:28   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

I ja se slazem da mi je najbolje s muzem i djetetom, nema sanse da mi mogu dosaditi, samo ponekad pozelim biti i nasamo s prijateljicama, ipak postoje neke samo nama znane price hehe...

A ja mm govorim znas li da je ovih dana top tema na rr, da li pustiti muza samog na more... I on ce meni ko iz topa "Nema sanse"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ko da je on zesnko pa govori iz te perspektiveuser posted image user posted image user posted image eto dobro je reko nema pustanja, sam se je zeznouser posted image


hahahhaha to je on tebi rekao da ti znas da se ne bi ansalila da pitas hahah doabr je , a ovo za prijateljice pa naravno da je lijepo s njima procasktai zbog cega smo i na ovom forumu da u miru zene sa zenama procaskamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Odlazak na more!?
15.8.2010 22:43:28   
sporty mamaa
Ali ja cu ici s prijateljicom na more, je samo na dan, bez nocenja, ali nisam ga ni pitalauser posted image user posted image user posted image On je ispuco godisnji, pa nema "rasta" ni pitatiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Odlazak na more!?
16.8.2010 1:11:47   
bananica
Ja skoro svaki dan idem sa prijateljicama u šetnju ili na kavu,kao i mm koji ide na kave ili na utakmice sa prijateljima. Meni to nema nikakve veze sa odlaskom na more, gdje ćemo biti razdvojeni par dana.
I još nešto ni nakon 10 dana mi ne dosadi sa njim i user posted image . Naprotiv sa njima mi je najljepše. Kao što kaže Mirkica mi smo jedno drugom najbolji prijatelji, a najboljim prijateljima ono s onim drugim nikad nije dosadno.


ovo u potpunosti potpisujem

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Odlazak na more!?
16.8.2010 1:41:21   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica


IZVORNA PORUKA: dacy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svaka čast na ovakvom razmišljanju, ja bi voljela da mogu tako al zato se moraš takav roditi, il je genetika il ko zna.... al ja jednostavno volim biti slobodna i osloboditi druge inače se razbolim, al fakat
Ja ipak mislim da muškraci razmišljaju kao jauser posted image većina bar



Neki muškarci tako razmišljaju, ali mm ne.
Nije mi jasno ako voliš biti slobodna, zašto si se udala?



Pa nije se ni udala da bi bila "svezana" user posted image Razmisljam i mislim isto kao i veselaa. Volim izaci sa prijateljicama, dati sama sebi oduska. Odmoriti od svakodnevnice, koja mi nije dosadna. Dosta sam dinamicna osoba, i iskreno, volim sebi da ugadjam, ali i ostalima.
I da, ne bih ga pustila, jer mi je taj izraz kao da nekoga pustam sa lanca user posted image Dogovorili bi se sve user posted image
Ali, naravno, ako smo prije toga ispucali "kvotu" od 10 dana zajedno sa djetetom/djecom



sve je rekla Trnoružicauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Odlazak na more!?
17.8.2010 17:12:14   
bebbe RR
Jao, telenovele ovdje!
Ne mogu da vjerujem koliko se napisalo o ovoj temi.
Ovako - ja ne branim MM ništa i ne bih podnijela da mi on šta brani, ali, bilo bi mi čudno i zapitala bih se o našem odnosu da uopće ima potrebu da za vikend ide na more glumiti mladića i pariti oči s jaranima... Dakle, ne bih mu branila, ali bih proispitala i naš odnos i naša uzajamna osjećanja da mi dodje s ovom idejom. Hvala Bogu, do sada nije.
A, jedan primjer iz zivota: Poznajem par u kojem je zena bila jako demokraticna pa je svoga muza, da mu ne bi uskracivala slobodu, podrzavala u njegovim cestim, gotovo svakodnevnim izlascima, te iso tako odlascima na more sa jaranima. Ispostavilo se je, nakon odredjenog vremena, da muz ima DJEVOJKU. Pisem djevojku, a ne ljubavnicu, jer cura nije imala pojma da je ozenjen, a ni po cemu nije mogla ni posumnjati - izlazili su javno i svuda, odlazili na more, čuli se redovno, do tri ujutro si pisali smse... Pa eto...


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Odlazak na more!?
17.8.2010 17:48:28   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Ovako - ja ne branim MM ništa i ne bih podnijela da mi on šta brani, ali, bilo bi mi čudno i zapitala bih se o našem odnosu da uopće ima potrebu da za vikend ide na more glumiti mladića i pariti oči s jaranima...



Ja koliko sam shvatila, Iceman to nije ni pitao.
A znam svog muza, tako da sigurno nije neki balavac, koji bi glumio mladica, i da pari oci.

Mislite da kad je sa vama, navece i izasli ste, da on ne pari oci, ili bar ne pogleda drugu djevojku/zenu - nebitno? Ako ce se on odmoriti od svakodnevnice (a ja znam kakva je to svakodnevnica) zasto da ne ode? Na pecanje, na skijanje, na planinarenje, na more, ili nesto deseto, zasto da ne!?

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Odlazak na more!?
17.8.2010 23:51:55   
Anoniman
Trnoruzice kad bih primjetila da ''pari'' oci on vise nebi imao oci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Trnoruzica)
  Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Odlazak na more!?
17.8.2010 23:55:52   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: noa

Trnoruzice kad bih primjetila da ''pari'' oci on vise nebi imao oci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


hahhahaha ma hajd bona oci su za gledanje :)))



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Odlazak na more!?
17.8.2010 23:57:39   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica


IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Ovako - ja ne branim MM ništa i ne bih podnijela da mi on šta brani, ali, bilo bi mi čudno i zapitala bih se o našem odnosu da uopće ima potrebu da za vikend ide na more glumiti mladića i pariti oči s jaranima...



Ja koliko sam shvatila, Iceman to nije ni pitao.
A znam svog muza, tako da sigurno nije neki balavac, koji bi glumio mladica, i da pari oci.

Mislite da kad je sa vama, navece i izasli ste, da on ne pari oci, ili bar ne pogleda drugu djevojku/zenu - nebitno? Ako ce se on odmoriti od svakodnevnice (a ja znam kakva je to svakodnevnica) zasto da ne ode? Na pecanje, na skijanje, na planinarenje, na more, ili nesto deseto, zasto da ne!?

to niko nije rekao , neka gleda svi mi gledamo i dokel gledamo i zivimo nismo umrli :))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Odlazak na more!?
18.8.2010 0:04:56   
teacher75
od gledanja nema selameta user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Odlazak na more!?
18.8.2010 0:09:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bebbe RR


A, jedan primjer iz zivota: Poznajem par u kojem je zena bila jako demokraticna pa je svoga muza, da mu ne bi uskracivala slobodu, podrzavala u njegovim cestim, gotovo svakodnevnim izlascima, te iso tako odlascima na more sa jaranima. Ispostavilo se je, nakon odredjenog vremena, da muz ima DJEVOJKU. Pisem djevojku, a ne ljubavnicu, jer cura nije imala pojma da je ozenjen, a ni po cemu nije mogla ni posumnjati - izlazili su javno i svuda, odlazili na more, čuli se redovno, do tri ujutro si pisali smse... Pa eto...



da ga je malo "stisla" ne bi imao djevojku, imao bi ljubavnicu user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Odlazak na more!?
18.8.2010 8:07:53   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica


IZVORNA PORUKA: bebbe RR

Ovako - ja ne branim MM ništa i ne bih podnijela da mi on šta brani, ali, bilo bi mi čudno i zapitala bih se o našem odnosu da uopće ima potrebu da za vikend ide na more glumiti mladića i pariti oči s jaranima...



Ja koliko sam shvatila, Iceman to nije ni pitao.
A znam svog muza, tako da sigurno nije neki balavac, koji bi glumio mladica, i da pari oci.

Mislite da kad je sa vama, navece i izasli ste, da on ne pari oci, ili bar ne pogleda drugu djevojku/zenu - nebitno? Ako ce se on odmoriti od svakodnevnice (a ja znam kakva je to svakodnevnica) zasto da ne ode? Na pecanje, na skijanje, na planinarenje, na more, ili nesto deseto, zasto da ne!?


ako ovo i radi, ima ona stara japanska koju mu ponovim po potrebi: "mezi, mezi, al' večeraćeš kod kuće" user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Odlazak na more!?
18.8.2010 8:49:10   
Trnoruzica
Eh i vi pretjeraste, i napraviste papucare od njih user posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Odlazak na more!?
18.8.2010 8:56:49   
veeseelaa
ama da se muževi puste i na more i na planinu i u noćni izlazak, odmah user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Odlazak na more!?
18.8.2010 9:03:01   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ama da se muževi puste i na more i na planinu i u noćni izlazak, odmah user posted image


Potpisujem user posted image


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Odlazak na more!?
18.8.2010 9:12:38   
veeseelaa
konkurencija je zdrava user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Odlazak na more!?
18.8.2010 11:10:27   
dacy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

konkurencija je zdrava user posted image



Ja svome mužu neću i nemogu ništa zabraniti, kao ni on meni. Ali uz dogovor kao obitelj sve se može isplanirati. Ne mogu reći da on ne gleda druge cure, vjerovatno gleda, kao što i ja pogledam nekog dobrog tipa.
Ali da oženjeni muškarac koji ima djecu ide sa prijateljima na more to mi je presmješno.....
Moje mišljenje je da se sa tim slažu one žene koje nemaju nekog utjecaja kod muževa i znaju da bi oni otišli bez obzira šta one rekle. Ili pak one žene koje i same vole takve samostalne odlaske na more pa im to dođe super...kad si mogao ti, mogu i ja


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Odlazak na more!?
18.8.2010 11:29:45   
Anoniman
dacy user posted image

(odgovor članu dacy)
  Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Odlazak na more!?
18.8.2010 11:31:40   
dacy
IZVORNA PORUKA: noa

dacy user posted image


samo ovo user posted image


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Odlazak na more!?
18.8.2010 11:31:54   
emma.L
Evo ja sam odlučila pustiti muža sa Emom na more u subotu user posted image  - kaže nikad se cure nisu više lijepile i obraćale mu se nego otkada ima Emili za šetnjice. Pa sretno im!!!



_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Odlazak na more!?
18.8.2010 11:34:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: emma.L

Evo ja sam odlučila pustiti muža sa Emom na more u subotu user posted image  - kaže nikad se cure nisu više lijepile i obraćale mu se nego otkada ima Emili za šetnjice. Pa sretno im!!!







vala nek i moj ide i povede Nou,nebi mu do zivota bilo a kamo li do zenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *