|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:05:14   
Visnja RR
nisu tema nase mame... vec odlazak nasih muzeva na more u provod sa jaranima preko vikenda

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:06:06   
salmy
Nemamo se mi sta pustati ili ne,jednostavno smo SKUPA uvijek i zauvjekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Malo smo "staromodni" tako da odvojene izlete ne prakticiramo user posted image niti ZELIMOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image volimo da uzivamo u svemu SKUPAuser posted image user posted image
A spavanje kod svojih _ nikad bez MMuser posted image user posted image user posted image user posted image  

Takodje nasi prijatelji( porodicni ljudi) se isto ponasaju kao sto navedoh! i ne vidim sta je tu nenormalnouser posted image user posted image  cak sta vise meni je bezzzzee biti u BRAKU a upraznjavati izleze i provode sa drugaricama user posted image  ili jaranima!
Ps.Hvala Bogu pa nismo svi istiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:06:06   
veeseelaa
da, da al zakačismo i sve vrste odlazaka od kuće user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:06:41   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

sad smo malo OT...
ali fakat

moj suprug je oličenje blagog i osjećajnog čojeka. za virjme zabavljanja zahtjevala sam da moju majku poštuje kao i moj odnos sa njom. to sam i dobila. Moj suprug nema ni mame ni babe...ja tatu nemam 18 godina....

Moj supruh je zaista poštuje i cjeni i ona sama kaže da je birala zetove bolje izabrala sama nebi.

meni to mnogo znači....

kada poštuješ ženu koja je mene rodila poštovat ćeš i mene bolje.

eto upravo u vezi sa temom....oko mora ...
on sa vikenda uvijek njoj donese neku sitnicu...ona skuplja te suvenire tipa pepelnica i onih ribica na školjakma koje se mogu na rivi kupiti. On na to pazi...jer zna da i meni i njoj to znači.user posted image



i mm je isti ovakav! ja kad krenem kod mame, on uzme kesu pa svo voće sa stola pokupi kaže ponesi joj hahahha HB pa imamo ovakve muževe user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:07:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

Nemamo se mi sta pustati ili ne,jednostavno smo SKUPA uvijek i zauvjekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Malo smo "staromodni" tako da odvojene izlete ne prakticiramo user posted image niti ZELIMOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image volimo da uzivamo u svemu SKUPAuser posted image user posted image
A spavanje kod svojih _ nikad bez MMuser posted image user posted image user posted image user posted image  

Takodje nasi prijatelji( porodicni ljudi) se isto ponasaju kao sto navedoh! i ne vidim sta je tu nenormalnouser posted image user posted image  cak sta vise meni je bezzzzee biti u BRAKU a upraznjavati izleze i provode sa drugaricama user posted image  ili jaranima!
Ps.Hvala Bogu pa nismo svi istiuser posted image user posted image user posted image


ako te slučajno prevari i šutne kud ćeš? kod mame NEEEEEE, kod prijatelja NEEEEEEEEEEEE
I da staromodni ste do bolauser posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:07:32   
koka i po
Drage moje...imam jedno pitanje za vas, a ono bi glasilo:"da li bi ste svog "dragog" "pustili" da preko vikenda sa jos par prijatelja ode na more"?




A što nebi ?user posted image  Pod jednim uslovom....kad se vrati sa mora onda ja idem user posted image

(odgovor članu Iceman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:08:29   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: salmy

Nemamo se mi sta pustati ili ne,jednostavno smo SKUPA uvijek i zauvjekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Malo smo "staromodni" tako da odvojene izlete ne prakticiramo user posted image niti ZELIMOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image volimo da uzivamo u svemu SKUPAuser posted image user posted image
A spavanje kod svojih _ nikad bez MMuser posted image user posted image user posted image user posted image  

Takodje nasi prijatelji( porodicni ljudi) se isto ponasaju kao sto navedoh! i ne vidim sta je tu nenormalnouser posted image user posted image  cak sta vise meni je bezzzzee biti u BRAKU a upraznjavati izleze i provode sa drugaricama user posted image  ili jaranima!
Ps.Hvala Bogu pa nismo svi istiuser posted image user posted image user posted image


ako te slučajno prevari i šutne kud ćeš? kod mame NEEEEEE, kod prijatelja NEEEEEEEEEEEE
I da staromodni ste do bolauser posted image


hej ovo sam ja napisala, neznam otkud anonimanuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:08:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: koka i po

Drage moje...imam jedno pitanje za vas, a ono bi glasilo:"da li bi ste svog "dragog" "pustili" da preko vikenda sa jos par prijatelja ode na more"?




A što nebi ?user posted image  Pod jednim uslovom....kad se vrati sa mora onda ja idem user posted image


e pa ne mora odmah za Boga miloga user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:09:28   
Visnja RR
i sad ce tema moderan-starodmodan... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:10:03   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

sad smo malo OT...
ali fakat

moj suprug je oličenje blagog i osjećajnog čojeka. za virjme zabavljanja zahtjevala sam da moju majku poštuje kao i moj odnos sa njom. to sam i dobila. Moj suprug nema ni mame ni babe...ja tatu nemam 18 godina....

Moj supruh je zaista poštuje i cjeni i ona sama kaže da je birala zetove bolje izabrala sama nebi.

meni to mnogo znači....

kada poštuješ ženu koja je mene rodila poštovat ćeš i mene bolje.

eto upravo u vezi sa temom....oko mora ...
on sa vikenda uvijek njoj donese neku sitnicu...ona skuplja te suvenire tipa pepelnica i onih ribica na školjakma koje se mogu na rivi kupiti. On na to pazi...jer zna da i meni i njoj to znači.user posted image


otisle ste i previse OT. ne znam kakvo veze ima postivanje mame, tj, punice ako necemo da spavamo tamouser posted image ja se vidim sa svojom bar 3-4 puta sedmicno po nekoliko sati, mislim da je to sasvim dovoljno, nismo pupcanom vrpcom vezane, kad odemo kod nje ostanemo 3-4 sata, zasto jos i da spavamo tamo user posted image imam svoj bracni krevet u kome spavam sa svojim muzem, ne volim inace spavati ni kod koga i tesko se navikavam, pogotovo sada sa user posted image . i na moru je prvih dana tesko spavala, jer je navikla na svoj krevetic. sta bi rekli svi silni ljudi na zapadu koji vidjaju svoje od vikenda do vikenda maximalno a neki ni toliko, koji su udaljeni kilometrima i sprijeceni da vide svoje. da li oni onda ne postuju svoje? user posted image svasta, e nek ispade da ja ne postujem svoju mamu jer ne spavam kod nje, kao ni mm!


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:10:31   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

i sad ce tema moderan-starodmodan... user posted image

tema ti je kako kome odgovarauser posted image user posted image prelazimo iz jednog naslova u drugiuser posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:11:33   
koka i po
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: koka i po

Drage moje...imam jedno pitanje za vas, a ono bi glasilo:"da li bi ste svog "dragog" "pustili" da preko vikenda sa jos par prijatelja ode na more"?




A što nebi ?user posted image  Pod jednim uslovom....kad se vrati sa mora onda ja idem user posted image


e pa ne mora odmah za Boga miloga user posted image user posted image user posted image





Kratko je ljeto veselauser posted image  a kad je bal nek je i maskembaluser posted image user posted image user posted image



Višnjice user posted image  ma mora nekad i koka biti malo modernauser posted image

< Poruku je uredio koka i po -- 11.8.2010 13:12:54 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:11:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

i sad ce tema moderan-starodmodan... user posted image

tema ti je kako kome odgovarauser posted image user posted image prelazimo iz jednog naslova u drugiuser posted image



user posted image user posted image user posted image  ma ne, samo sam konstatovala user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:11:58   
Visnja RR
ja sam mislila da je danas moderno biti staromdanuser posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:12:39   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: koka i po

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: koka i po

Drage moje...imam jedno pitanje za vas, a ono bi glasilo:"da li bi ste svog "dragog" "pustili" da preko vikenda sa jos par prijatelja ode na more"?




A što nebi ?user posted image  Pod jednim uslovom....kad se vrati sa mora onda ja idem user posted image


e pa ne mora odmah za Boga miloga user posted image user posted image user posted image





Kratko je ljeto veselauser posted image  a kad je bal nek je i maskembaluser posted image user posted image user posted image


kad je bal nek je bal na vodiuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:13:11   
veeseelaa
ne mijenjaj temu Višnja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:14:35   
Visnja RR
ma moram na jedan sastanak a sve cekam da se Iceman javi.. ovaj put ste fine...a izgleda da ga niste otjerale prosli put...jos ce poceti izlaziti s nama na RR kafice (ako ga zena/cura pusti) user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:14:54   
veeseelaa
u mojoj porodici za parove koji se ne odvajaju kažemo ko Munja i Meda su user posted image user posted image user posted image  to je bio jedan par prije 50-60 godina koji je i u wc išao zajednouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:15:41   
mamine oci
Iceman samo postavi temu i nema ga vise hoce da nas zavadiuser posted image srecom nema vise muskih na forumu mi bi oci vadileuser posted image user posted image user posted image

titleAndStar(23,0,0,false,"","")



_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:15:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma moram na jedan sastanak a sve cekam da se Iceman javi.. ovaj put ste fine...a izgleda da ga niste otjerale prosli put...jos ce poceti izlaziti s nama na RR kafice (ako ga zena/cura pusti) user posted image


ako njega žena pusti neće pustiti muževi naše forumašice user posted image user posted image user posted image  al ja ću doći garant user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:17:04   
salmy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: salmy

Nemamo se mi sta pustati ili ne,jednostavno smo SKUPA uvijek i zauvjekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Malo smo "staromodni" tako da odvojene izlete ne prakticiramo user posted image niti ZELIMOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image volimo da uzivamo u svemu SKUPAuser posted image user posted image
A spavanje kod svojih _ nikad bez MMuser posted image user posted image user posted image user posted image  

Takodje nasi prijatelji( porodicni ljudi) se isto ponasaju kao sto navedoh! i ne vidim sta je tu nenormalnouser posted image user posted image  cak sta vise meni je bezzzzee biti u BRAKU a upraznjavati izleze i provode sa drugaricama user posted image  ili jaranima!
Ps.Hvala Bogu pa nismo svi istiuser posted image user posted image user posted image


ako te slučajno prevari i šutne kud ćeš? kod mame NEEEEEE, kod prijatelja NEEEEEEEEEEEE
I da staromodni ste do bolauser posted image


hej ovo sam ja napisala, neznam otkud anonimanuser posted image
hahahhaha ja znam KUD CU???? a znas li ti DJE ČEŠuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:17:52   
veeseelaa
salmy user posted image user posted image user posted image  materijalno sam obezbijeđena, to ti je ovaj novi fazon user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:17:57   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma moram na jedan sastanak a sve cekam da se Iceman javi.. ovaj put ste fine...a izgleda da ga niste otjerale prosli put...jos ce poceti izlaziti s nama na RR kafice (ako ga zena/cura pusti) user posted image



ako njega žena pusti neće pustiti muževi naše forumašice user posted image user posted image user posted image  al ja ću doći garant user posted image


mene moj "mora pustiti" jer sam adminka... user posted image user posted image user posted image  samo kazem idem na posaouser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:18:44   
teacher75
ma i mi smo ko Ada i Buda, al meni je to super user posted image kad mi je rahmetli nana pricala sa suzama u ocima da nijednu noc nije prespavala odvojeno od mog rahmetli dede meni je to bilo tako dirljivo user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:18:55   
veeseelaa
e Boga mi moraš i meni dati neku funkciju za ne daj Bože, ako se ovaj moj pobuni user posted image user posted image user posted image  pa da se vadim na posao user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *