|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:20:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

ma i mi smo ko Ada i Buda, al meni je to super user posted image kad mi je rahmetli nana pricala sa suzama u ocima da nijednu noc nije prespavala odvojeno od mog rahmetli dede meni je to bilo tako dirljivo user posted image


ma naravno, lijepo je kad se ljudi tako slažu i vole al nekad postoji i ima razlog zbog kojeg se Ada i Buda moraju malo rastaviti na dan, dva, tri... možda pet... možda 100 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:21:12   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma i mi smo ko Ada i Buda, al meni je to super user posted image kad mi je rahmetli nana pricala sa suzama u ocima da nijednu noc nije prespavala odvojeno od mog rahmetli dede meni je to bilo tako dirljivo user posted image


ma naravno, lijepo je kad se ljudi tako slažu i vole al nekad postoji i ima razlog zbog kojeg se Ada i Buda moraju malo rastaviti na dan, dva, tri... možda pet... možda 100 user posted image user posted image user posted image

cuj na 100! ne daj mi boze, poludjela bih! bili smo rastavljeni 13 dana i meni ko godina user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:22:35   
ena23
mm-u nikad u zivotu ne bi palo na pamet da ode na more/planinu/duzi odmor bez mene i njegovog sina. jednostavno nije taj tip, a nisam ni ja tip koji prizeljkuje vikend s jaranicama... to je davna proslost a sada smo mi MI user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:22:44   
koka i po
A žene drrrrage user posted image  jeste se uspalile, Iceman trk na sljedeću kaficu garant bi dobio odgovore na sva svoja pitanja  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:22:49   
veeseelaa
nekad su okolnosti takve user posted image  znaš kako je prije bilo, muž ode u vojsku pa ga nema po par godina... kad se vrati dječica porasla a znaš kako se prije rata išlo u Libiju, nema muža po pola godine user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:23:15   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ena23

mm-u nikad u zivotu ne bi palo na pamet da ode na more/planinu/duzi odmor bez mene i njegovog sina. jednostavno nije taj tip, a nisam ni ja tip koji prizeljkuje vikend s jaranicama... to je davna proslost a sada smo mi MI user posted image



drž' te se

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:23:28   
salmy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

salmy user posted image user posted image user posted image  materijalno sam obezbijeđena, to ti je ovaj novi fazon user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:23:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

salmy user posted image user posted image user posted image  materijalno sam obezbijeđena, to ti je ovaj novi fazon user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:23:56   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma i mi smo ko Ada i Buda, al meni je to super user posted image kad mi je rahmetli nana pricala sa suzama u ocima da nijednu noc nije prespavala odvojeno od mog rahmetli dede meni je to bilo tako dirljivo user posted image


ma naravno, lijepo je kad se ljudi tako slažu i vole al nekad postoji i ima razlog zbog kojeg se Ada i Buda moraju malo rastaviti na dan, dva, tri... možda pet... možda 100 user posted image user posted image user posted image

cuj na 100! ne daj mi boze, poludjela bih! bili smo rastavljeni 13 dana i meni ko godina user posted image



Ma sve je to stvar navike...navikne se covjek na odvojenost i moj posao i posao mm-a podrazumjeva sluzbene puteve....I jednostavno je to normalan nama nacin zivljenja.

Ja sada imam samo malo brige oko Umice kada idem na sluzbeni put, ali valjda cu i to prebroditi.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:24:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR


Ma sve je to stvar navike...navikne se covjek na odvojenost i moj posao i posao mm-a podrazumjeva sluzbene puteve....I jednostavno je to normalan nama nacin zivljenja.

Ja sada imam samo malo brige oko Umice kada idem na sluzbeni put, ali valjda cu i to prebroditi.


hoćeš aBd, najbitnije je da za nju ne brineš i da je na sigurnom a mm će se snaći kao i mi naravno, zar ne? user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:26:57   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR


Ma sve je to stvar navike...navikne se covjek na odvojenost i moj posao i posao mm-a podrazumjeva sluzbene puteve....I jednostavno je to normalan nama nacin zivljenja.

Ja sada imam samo malo brige oko Umice kada idem na sluzbeni put, ali valjda cu i to prebroditi.


hoćeš aBd, najbitnije je da za nju ne brineš i da je na sigurnom a mm će se snaći kao i mi naravno, zar ne? user posted image




Ma hoce....on kad je sa njom super funkcionise, sve aspekte pokriva sam, ako ja nisam tu...Isto kada njega nema...ja sam sve pokrivala, na -7 sa bebom od 4 mjeseca sam obavljala kupovinu, bacala smece i sve ono sto sam morala da bi kuca funkcionisala.

Ma bravouser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:27:50   
veeseelaa
svaka čast, respekt za samostalnost, to zaista cijenim kod ljudi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:36:50   
mama75
Ja mislim da bi to kod nas ovako izgledalo:
ON IDE S RAJOM: ja mu operem krpice, ispegla, on eventualno stavi to u torbu, poljubi mene i djecu i ode. S mora nazove svaki dan da vidi jesmo li dobro i sl.
JA IDEM S RAJOM: ja operem krpice, ispegla, pripremim sve za djecu sto treba, spakujem sebe, spakujem djecu za odlazak kod moje mame, ispeglam njemu kosulje za toliko dana koliko me nece biti, puna griznje savjesti odem jer ce djeca biti kod moje mame koja bas i nije dobrog zdravlja da moze sa 2 djece biti 24 sata 5-7 dana + zet svaki dan na rucku poslije posla, potrosim hrpu para na telefonske pozive i uopste mi ne bude lijepo jer stalno mislim kakva je situacija kod kuce.
Zato odlazak na more bez muza/zene: ne!!!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:38:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama75

Ja mislim da bi to kod nas ovako izgledalo:
ON IDE S RAJOM: ja mu operem krpice, ispegla, on eventualno stavi to u torbu, poljubi mene i djecu i ode. S mora nazove svaki dan da vidi jesmo li dobro i sl.
JA IDEM S RAJOM: ja operem krpice, ispegla, pripremim sve za djecu sto treba, spakujem sebe, spakujem djecu za odlazak kod moje mame, ispeglam njemu kosulje za toliko dana koliko me nece biti, puna griznje savjesti odem jer ce djeca biti kod moje mame koja bas i nije dobrog zdravlja da moze sa 2 djece biti 24 sata 5-7 dana + zet svaki dan na rucku poslije posla, potrosim hrpu para na telefonske pozive i uopste mi ne bude lijepo jer stalno mislim kakva je situacija kod kuce.
Zato odlazak na more bez muza/zene: ne!!!



ja mu ne operem krpice i ne ispeglam košulje i ne ide kod moje mame na ručak, ima svoju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:40:41   
mama75
MM nema svoju mamu, a avantura sa peglanjem kosulja... hm.. Nema odmora dok traje obnova!!! 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:41:44   
veeseelaa
e Boga mi si ga trebala naučiti da pere i pegla svoje stvari user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:44:06   
emma.L
Ne znam otkud sve ove stranice ispadoše, samo sam po pitu trknula user posted image .
Odvajanje mi nije nikakav problem u smislu da bi netko bio ljubomoran, zaista. MM je prošle godine na 15 dana išao u USA, na glavu se posadio da me nagovori da idemo skupa i nije uspio. Plakala sam k'o godina kad je odlazio, ali zato jer sam tih dana imala sr... golemo na poslu i trebao mi je netko da ga nazovem 1000 puta dnevno i kukam i onda još da mu otplačem kad dođem kući. Što mogu kad mi je najbolji prijatelj user posted image ? Ali kad bolje razmislim, godio bi mi cjelovikendni shoping sa prijateljicama i kave na rivi- ne bih bila 100% opuštena svejedno. Zato neka on hoda ako želi (razumijem ja i njegov posao koji je jako stresan), a naplata slijedi za par godina user posted image . I nije ovo "oko za oko", nego zaista mislim da zaslužujemo i trebamo predah svi ponekad.
I logično mi je da on ovdje češće izlazi, a zato u Mo ja sam ta koja ode vani. I nije mi dosta kasnih izlazaka, dobre muzike, plesanja, smijanja sa prijateljicama i sitnih tračeva. Zovite me neiživljenom, ali meni to treba s vremena na vrijeme.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:44:54   
ena23
a sto bi ti tovarila svoju mamu njegovim obavezama? kad tebe nema neka djeca idu kod nje dok je on na poslu, poslje nek ih pokupi i ko cojk se brine o svojoj djeci kod svoje kuce. ja fakat ne kuzim da ima oceva koji ne znaju sta ce s djecom kad zene nema kod kuce

(ne napadam te Boga mi, nemam pojma ko si i sta si, nemoj ovo uzimati licno, to ja samo konstatujem da je ovako jer imam par primjera i u blizoj okolini)


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:46:28   
koka i po
I nije mi dosta kasnih izlazaka, dobre muzike, plesanja, smijanja sa prijateljicama i sitnih tračeva. Zovite me neiživljenom, ali meni to treba s vremena na vrijeme.



To nije neiživljenost nego samo ispušni ventil user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:46:57   
mama75
Eh, kasno sam se sjetila. Ma ovo je bio vise figurativan opis, ne bi njima nista bilo bez mene, snasli bi se oni, ali znam da se ja ne bih mogla opustiti nikako. 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:48:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: emma.L

Ne znam otkud sve ove stranice ispadoše, samo sam po pitu trknula user posted image .
Odvajanje mi nije nikakav problem u smislu da bi netko bio ljubomoran, zaista. MM je prošle godine na 15 dana išao u USA, na glavu se posadio da me nagovori da idemo skupa i nije uspio. Plakala sam k'o godina kad je odlazio, ali zato jer sam tih dana imala sr... golemo na poslu i trebao mi je netko da ga nazovem 1000 puta dnevno i kukam i onda još da mu otplačem kad dođem kući. Što mogu kad mi je najbolji prijatelj user posted image ? Ali kad bolje razmislim, godio bi mi cjelovikendni shoping sa prijateljicama i kave na rivi- ne bih bila 100% opuštena svejedno. Zato neka on hoda ako želi (razumijem ja i njegov posao koji je jako stresan), a naplata slijedi za par godina user posted image . I nije ovo "oko za oko", nego zaista mislim da zaslužujemo i trebamo predah svi ponekad.
I logično mi je da on ovdje češće izlazi, a zato u Mo ja sam ta koja ode vani. I nije mi dosta kasnih izlazaka, dobre muzike, plesanja, smijanja sa prijateljicama i sitnih tračeva. Zovite me neiživljenom, ali meni to treba s vremena na vrijeme.


to nema veze sa neiživljenošću već sa stanjem duha, očito si jedna vesela i pozitivna osoba puna energije! i to je super
Imaš raje koja je od 20 godina ko mrtav konj user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 13:49:34   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ena23

a sto bi ti tovarila svoju mamu njegovim obavezama? kad tebe nema neka djeca idu kod nje dok je on na poslu, poslje nek ih pokupi i ko cojk se brine o svojoj djeci kod svoje kuce. ja fakat ne kuzim da ima oceva koji ne znaju sta ce s djecom kad zene nema kod kuce

(ne napadam te Boga mi, nemam pojma ko si i sta si, nemoj ovo uzimati licno, to ja samo konstatujem da je ovako jer imam par primjera i u blizoj okolini)



baš tako, nek se uhvati restorana, nek sam skuha, nek sam devera oko djeteta, ja sam za to user posted image  dala bi mu ja ručak posred tintare, ajd da ga očekuje od mene (mada i to nije poželjno user posted image ) al od moje mameuser posted image user posted image  ma idi begaj

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 14:00:30   
mama75
Uh ja se nasalih a ispade da ocrnih MM. Sreca pa ne zalazi na ove forume user posted image . Problem je u meni, jednostavno mislim da to ne bi funkcionisalo bez mene kako treba. Ja i navece kad izlazim, sve pripremim i 3x mu ponovim sta ce i kako uraditi i onda mi on kaze: zeno nisam debil, pa postojao je svijet i prije nego si se ti rodila. A odgovor na Icemanovo pitanje: putila bi ja njega, ali on ne smije da pita! user posted image Ma sega tema skroz, ko hoce da ide vjerovatno i ode, ko nece... Mislim da je vecina nas prestala "pitati" kada je otisla iz roditeljskog doma i osamostalila se. Kod nekih parova je to normalno da idu odvojeno, kod nekih nije... vec sam pisala, mm cak ni navece ne izlazi sa drustvom, ne zato sto mu ja ne dam, nego jednostavno nije taj tip. A nismo Ada i Buda, imamo drustveni zivot i bez onog drugog.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 14:02:57   
Anoniman



IZVORNA PORUKA: veeseelaa



i mm je isti ovakav! ja kad krenem kod mame, on uzme kesu pa svo voće sa stola pokupi kaže ponesi joj hahahha HB pa imamo ovakve muževe user posted image


moj ne kupi sa stola iz naše kuće, nego kupi fino puniciuser posted image


(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Odlazak na more!?
11.8.2010 14:06:20   
veeseelaa
moj nema para user posted image user posted image user posted image  pa od usta odvaja user posted image user posted image user posted image
ja iznenada odlučim ići a mm skoči pa kao šta ćeš ponijeti a zna da ne mogu svraćati s djetetom... pa tako postupiuser posted image  princ mojuser posted image
neznam čemu anonimnost? strah te mene user posted image user posted image user posted image   i trebauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *