|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
12.7.2008 23:02:22   
idana_85
Pitaj moderatore, ni ja nisam nikad postavjala slike. Pa jel ti rano za kosulje i dukserice, novorodjencad to ne nose....?!!user posted image

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
12.7.2008 23:11:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lejlaze

pravo je slatko, slikala sam ali ne znam postaviti. user posted image


evo objasnjenje user posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/tm.asp?m=51625

(odgovor članu lejlaze)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
13.7.2008 18:52:37   
stočanka
Preporučam  Merkur u Vrapčićima,ima jako kvalitetnih stvari za novoređenčad od mtč-a i tommy-a(barem je bilo kad sam ja kupovala,a iskreno nisam odavno išla) jako su zahvalni za održavat,bebama udobno-100%pamuk, a i nije preskupo!Također u gradu se može naći dobrih stvari na sniženju,u Malom princu,Turbo Limaču...

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
13.7.2008 19:48:37   
Visnja RR
gdje mali princ user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu stočanka)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
13.7.2008 20:01:35   
mamy Sabina
Visnja Mali princ je u Mostaru.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
13.7.2008 20:05:22   
mamy Sabina
Slabo idem u mali princ.Svojoj klinki dok je bila manja najvise sam kupovala u iani,benetonu na snizenjima naravno.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
16.7.2008 19:33:11   
mamy Sabina
Danas smo obavili prvu kupovinu za bebano.U TL-u sam kupila bodi duo pakovanje je 9,9 KM,kapice pamucne isto x2 7,9 KM.U Iani gegice pamucne 22KM.Dekice dvije tanje pamucne i jednu deblju u Robotu.Jos smo kupili peskire s kapicom.Najbolja kupovina je bila u Azel france-u kupili puno bodija svih velicina,cijena tri za 5 KM,nekoliko pamucnih gegica i pantalica iste cijene,divnog kvaliteta.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
17.7.2008 7:54:45   
lejlaze
dino hvala na objasnjenju. evo mislim da sam uspjela. a sto se tice toga da je rano (jeste, ali nisam mogla da odolim, zato sto muz ima slicnu kosulju user posted image )
user posted image


< Poruku je uredio dina RR -- 17.7.2008 8:37:39 >

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
17.7.2008 7:57:25   
lejlaze
dino hvala ti na pojasnjenju user posted image , uspjela sam.



< Poruku je uredio dina RR -- 17.7.2008 8:38:33 >

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
17.7.2008 7:58:26   
lejlaze
izvinjavam se sto su dvije i sto su ogromne slike, javljalo gresku, pa ja pokusala jos jednom pa nakraju eto rezulatata user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
17.7.2008 8:32:47   
lida
Samo da ti javim da i na našoj košulji piše da je za 6 mjeseci a mi je nosamo sad sa dva mada Mirzić nije velika beba,eto reko samo da znaš da ćeš je brzo upotrjebiti.

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
17.7.2008 8:43:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lejlaze

izvinjavam se sto su dvije i sto su ogromne slike, javljalo gresku, pa ja pokusala jos jednom pa nakraju eto rezulatata user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


evo ispravila sam...
sljedeci put molim te vodi racuna o velicini slike...
znaci otvori je u svom programu za slike, smanji je obavezno max na velicinu 400x600... bitno je da ti je prva velicina 400 pixela, druga se sama adaptira prvoj... i tek onda je upladuj na internet preko imageshacka i postavljaj je ovdje... nadam se da si razumjela

p.s. ova tvoja prethodna slika je bila velicine 2500x2600 user posted image ... vidis kolika razlika

pusaaaa user posted image

(odgovor članu lejlaze)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
21.7.2008 14:00:39   
Okarica
Mi smo juče bili u Hipermarketu Mojmilo i u onoj radnjici za djecu kupili sljedeće:
1. Krevetić (nije skup mislim da je sa jogijem bio manje od 300 KM, sam krevetić je oko 200 KM)
2. Kolica Graco (iako nisam imala namjeru da kupujem kolica, nisam se ni okrenula a moj Sanjin je to već izabrao i platio, kolica nisu loša, mislim da su oko 200 KM)
3. Autosjedalica (uzeli smo neku "no name" od 0-13 kg. Nije skupa, nije bila ni 100 KM. Zašto smo se opredijelili za jeftiniju varijantu? Iz razloga što nemam namjeru puno da se vozikam sa djetetom, a tu malu sjedalicu djeca brzo prerastu. Kad joj ako Bog da bude 9 mjeseci kupit ćemo neku skuplju. Inače, sjedalica izgleda sasvim pristojno, ima sa strane neki broj vezano za sigurnost. Osim toga, što kažu, uvijek je bolja bilo kakva sjedalica, nego nikakva.
4. Pamučna dekica, žuta (oko 10 KM)
5. Kompletić za novorođenče ( oko 20 KM, u ovom kopletiću dođe 11 komada odjeće i dekica )
6. Kompletić za novorođenče (Ne znam cijenu, ne piše na njemu, a računa nemam. Mislim da je oko 10 KM)

Na čaršiji mala majica broj 0 na kojoj piše "Ista sam babo" (20 KM). To je čisti hir mog muža, ali eto da i to spomenem. Inače, majicu će moći nositi tek kad napuni 1 god.

Već sam pisala o tome da smo u Kani na Ilidži kupili sljedeće:
1. Jastuk za dojenje - banana (35 KM)
2. Posteljina u istom dezenu
3. Jastučić i jorgan
4. Ogradica za krevetić u istom dezenu kao posteljina i jastuk za dojenje
5. Čaršaf bijeli
Budući da pojedinačne cijene ne znam, jer muž neće da mi kaže, mogu vam reći da je sve skupa, s jastukom za dojenje bilo oko 200 KM.

Eh sad, maloprije mi je stigao krevetić i baš sam se frapirala kad sam vidjela da se nešto u njemu nalazi. Rodica od mog muža koja je bila kod nas u posjeti, znala je da smo naručili krevetić i htjela je da nas nečim iznenadi. U krevetiću je bio njen poklon za curicu: hodalica i plišani slonić.  Ja baš nisam najsretnija zbog hodalice, jer nisam imala namjeru da je kupujem.

Molim nekoga da mi kaže ima li negdje tema o hodalicama, ako nema rado bih je otvorila, jer me baš interesuju iskustva drugih mama?
Pozdrav svima!



_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
21.7.2008 14:23:21   
Blue rose RR
Na opciji "traži" u vrhu stranice napiši pojam "hodalica", i naći ćeš više tema.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
21.7.2008 14:24:08   
Okarica
Hvala ti puno!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
23.7.2008 11:15:24   
ElmaB
Drage moje!

Prekljuce sam bila u prodavnici Todor u Interexu. Snizenje je 50 %. Majice dugih rukava za jesen od finog tankog pamuka i za decke i curice su 9 KM. Ja sam kupila i pravo je super! Imaju jeftinih i bodija dugih rukava, velicina do broja 86. Pa, eto pogledajte!

Pozdrav!user posted image


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.7.2008 8:59:36   
lejlaze
imam jedno pitanje za mame iz Zenice, znate li gdje u Zenici ima kupiti samo rukavicica? nisam nasla nigdje posebno (uvijek u kompletu) user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.7.2008 10:09:43   
mamsi
Ima kupiti na pijaci,a kupovala sam ih i u onoj radnji ne znam kako se sad zove,bivša Jugoplastika,i također u Bosanci(Beogradskoj) na spratu

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.7.2008 13:15:10   
lejlaze
na pijaci i u bosanci sam gledala, nisam uspjela naci. doduse nisam citavu pijacu procackala. a sutra cu otici do "Mime" (bivsa Jugoplastika).
hvala ti

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
24.7.2008 13:51:29   
suncan_dan
Kad sam dolje bila kupovala sam u sarajevo kod cvs kod interexa *onoga bliyu vise*
imaju super stvari...bas mi se svidaju

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
7.8.2008 15:51:50   
aazra
Evo nakon par dana pauze otvaram temu, samo da vam javim za Turbo Limac, posebno ovaj u gradu stvarno vrijedi otici. Imaju majica i bodica od 5 do 10 Km, dukserica i dzempercica za bebe od 10 - 15 KM, pantolica oko 10 KM, bodica i gegica ono standardno njihovo pakovanje dva u jednom. Vrijedi oticiuser posted image !

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
11.8.2008 23:04:17   
Romali
TL je ok, posebno na sniženjima. Ali mi se ne sviđaju otvori za glavu na bodijima, stvarno su premali. Omar se uvijek nasekira i zacrveni kad mu oblačim preko glave. Imate li sličan problem ili moj user posted image ima veliku glavicu? Mada su mi neke mame ovdje govorile da su isto nezadovoljne. A što se tiče majica, tu je sve regularno.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
13.8.2008 23:33:06   
aazra
Ja sam kupila nekoliko sitnica u Turbo Limacu, komplet gegica, dva bodija po snizenoj cijeni i jednu duksericu za bebu, vel.68.
Sto se bodica tice, sada sam se bas zabrinulauser posted image , iako ovi moji imaju dva dugmica koja stvaraju siri otvor.
Nekada kupim nesto i napijaci, ili u Azelu, glupo mi je kupovati skupe stvari, posebno bodice za bebicu koja to brzo preraste. A u T. Limacu su cijene bas pristupacne.
Romali, da nije tvoja beba mozda prerasla te bodice, koja je velicina?
je li ti se desavalo tako nesto i sa onima koje si kupovala na drugim mjestima, kako prepoznati je li taj otvor dovoljne velicine?

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
14.8.2008 12:11:55   
Romali
aazra, nije beba prerasla, jer imam svih veličina.Tako mi je od samog početka, a baš sam ih puno dobila. Nemoj brinuti da nećeš moći bebi obući, hoćeš sigurno, samo se moj Omar pravo nasekirauser posted image , ali možda tvoja beba ima  manju glavicu . Što se tiče onih TL bodića što se cijelom dužinom kopčaju, s njima je naravno sve ok i oni dolaze u setovima od po 2. Upoređivala sam ih s drugim vrstama ( MTČ, HM ) i s ovima nije bilo problema.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Gdje ste i sta kupili za svoje novorodjence?
14.8.2008 12:21:57   
aazra
Ne znam hoce li moja beba imati manu glavicu...Jos ga ne vidim samo na ultrazvukuuser posted image , akobogda oktobar pa cu znati...
Ali neke stvarcice ponekad uzmem, dobila sam dosta benkica i tako to, ali eto gledam bodice, pantolice velicine 68. da imam kad "preguramo" prvih mjesec dana i pocnemo hodati...Ne mogu se osloniti da cu sve dobiti od rodbine, a posebno ne da bi to bilo po mom ukusuuser posted image .
Znam da su u T.Limacu uglavnom stvari na kojima pise "made in china", ali meni opet izgledaju kvalitetne. Posebno kada sam vidjela da po nekim radnjama, pr. baby shop u Visi, obican dzempercic za bebu kosta 50 KM i to jos na snizenju...
A tvoj Omar izgleda bas ne voli T. Limacuser posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *