|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi zubic
14.4.2011 0:37:30   
pipi_duga_capara
IZVORNA PORUKA: lost

IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

Evo i nas na ovoj temi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jucer nam je provirio nas prvi zubic user posted image kec dole lijevo user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke za zubić user posted image user posted image user posted image
Moja M evo sa 10 mjeseci ima 7 zubi, donje jedinice i dvojke i gornje jedinice i jednu dvojku a čini mi se da će i druga uskoro.
A prvi zubić donju jedinicu lijevu je dobila sa tačno 6 mjeseci user posted image


hvala draga user posted image user posted image
ih tvoja bebara ima puno zubica user posted image user posted image user posted image user posted image samo neka nicu, neka su bez ture i sa sto manje ostalih popratnih user posted image

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 1051
   RE: Prvi zubic
14.4.2011 0:38:16   
teacher75
cestitam prve zubiceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 1052
   RE: Prvi zubic
14.4.2011 0:44:31   
lost
IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

IZVORNA PORUKA: lost

IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

Evo i nas na ovoj temi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jucer nam je provirio nas prvi zubic user posted image kec dole lijevo user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke za zubić user posted image user posted image user posted image
Moja M evo sa 10 mjeseci ima 7 zubi, donje jedinice i dvojke i gornje jedinice i jednu dvojku a čini mi se da će i druga uskoro.
A prvi zubić donju jedinicu lijevu je dobila sa tačno 6 mjeseci user posted image


hvala draga user posted image user posted image
ih tvoja bebara ima puno zubica user posted image user posted image user posted image user posted image samo neka nicu, neka su bez ture i sa sto manje ostalih popratnih user posted image


Njoj hvala Bogu zubići niču bez ture i popratnih pojava, bude samo malo nervoznija nego inače... A poslije prvog se brzo počnu nizati i ostali, bar kod nas je tako...
I mi svim bebarama želimo što bezbolnije nicanje biserčićauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 1053
   RE: Prvi zubic
18.4.2011 11:09:44   
selmoni
Dobar dan drege forumasice imam jedno pitanje za vas kod mije djevojčice na gornjioj vilici gdje treba da izbije zubić pojavila se bjela takica ispupčena ali kaod je dotaknem neosjetim da je puno tvrdo niti kada joj kucnm necuje se a viri pravo ko spicuser posted image zna li i jedna od vas jeli to zubić ili nesto drugo a u pitanju je prvi zub ima 8 mjeseci.



_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 1054
   RE: Prvi zubic
18.4.2011 11:29:13   
ladyblue RR
evo i nas na ovoj temi. Moja N koja ima 5,5 mjeseci je prije 13 dana dobila prvi a prije 5 drugi zubić. donje jedinice. nismo imale nikakvih problema osim baljenja.

selmoni, mojoj curici je bilo isto ovo sa ovim drugim zubom. bijelo ali nije bilo tvrdo i poslije par dana se pojavio zub.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 1055
   RE: Prvi zubic
18.4.2011 11:34:52   
Amani12
IZVORNA PORUKA: selmoni

Dobar dan drege forumasice imam jedno pitanje za vas kod mije djevojčice na gornjioj vilici gdje treba da izbije zubić pojavila se bjela takica ispupčena ali kaod je dotaknem neosjetim da je puno tvrdo niti kada joj kucnm necuje se a viri pravo ko spicuser posted image zna li i jedna od vas jeli to zubić ili nesto drugo a u pitanju je prvi zub ima 8 mjeseci.




Selmoni to je znak da je zubic na pomolu i uskoro ce izviriti user posted image user posted image user posted image
Ljubi curicu user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 1056
   RE: Prvi zubic
18.4.2011 11:36:09   
selmoni
Ma neznam nervozna je place nevece i po danu kakd spava u snu tacno je plac od bola jadnica ja danas da pipnem nista pod rukom mozda jos nije kou probio a vrh je pjal ispupcen bjel tackica vidi se pravo i kada zine vidi se ispupcenje.

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 1057
   RE: Prvi zubic
18.4.2011 13:45:05   
pipi_duga_capara
IZVORNA PORUKA: Amani12

IZVORNA PORUKA: selmoni

Dobar dan drege forumasice imam jedno pitanje za vas kod mije djevojčice na gornjioj vilici gdje treba da izbije zubić pojavila se bjela takica ispupčena ali kaod je dotaknem neosjetim da je puno tvrdo niti kada joj kucnm necuje se a viri pravo ko spicuser posted image zna li i jedna od vas jeli to zubić ili nesto drugo a u pitanju je prvi zub ima 8 mjeseci.




Selmoni to je znak da je zubic na pomolu i uskoro ce izviriti user posted image user posted image user posted image
Ljubi curicu user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 1058
   RE: Prvi zubic
19.4.2011 18:42:52   
NejraS
evo i mene na ovoj temi...moj bebac 2 mjeseca i 5 dana i nikla mu dinja dvica...oborila sam rekorde jelde najmladji je...ovo stvarni nisam ocekivala,...hehehe...sta mi mogum davati ima li sta da se maze ili kakv lijek ono kad izbije prvi zubic ???

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 1059
   RE: Prvi zubic
30.4.2011 15:00:39   
lepao
mojoj bebi su tek 4 mjeseca ali uzasnoo puno gura ruke i sake usta i nervozan je..da li je moguce da ga desni svrbe ili slicno?

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 1060
   RE: Prvi zubic
30.4.2011 15:29:39   
sirnica
Naravno da je moguće, lepao. Evo vidiš da je kod NejraS zubić dobila dvomjesečna bebica. Moj je dječak počeo da bali čim smo napunili četeresnicu, a u uzrastu tvoje bebe je baš bio nervozan i stalno gurao ruke. Zubić je dobio krajem 4. mjeseca. Sretno da vam budeuser posted image

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 1061
   RE: Prvi zubic
30.4.2011 19:07:07   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: lepao

mojoj bebi su tek 4 mjeseca ali uzasnoo puno gura ruke i sake usta i nervozan je..da li je moguce da ga desni svrbe ili slicno?


Ja ću ovdje kao padobranac uletiti,ali sjećam se kada je mom Amaru bilo 2.5 mjeseca,nerovozan,kiska,pa rukice usta stavlja,pa balo,pa čim mu ko priđe da ga pomiluje on automatski fata za ruku i stavlja sebi usta da glođe,jer je još bio premali da bi sam držao glodalicu,a svi govore,rano mu je za zbiće bla-bla a ja kao mlada i novopečena mama pa povjerovala..............Dok nisam jedan dan tako sjedila i pila kafu,a malac ležao na jastuku pored mene i ja mu držala glodalicu,kad ono svako malo osjetim da glodalica zapinje za nešto kako on gricka,ono mali zubić provirio van i to doljnja jedinica ............
A tada je bio star 3 mjeseca i 3 dana user posted image

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 1062
   RE: Prvi zubic
17.8.2011 17:25:40   
m.i.n.a.
Malo da podignemo temu i pohvalimo se nasim prvim zubicem...donja,mislim lijeva, jedinicauser posted image ....

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 1063
   RE: Prvi zubic
18.8.2011 0:22:20   
dada83
Heh, da se i mi malo pohvalimo, mi ih vec imamo 4 user posted image user posted image user posted image
Prvi zubic je dobio sa 6 mj. i dva dana.  A  sada dvadesetak dana kasnije ima ih 4. Mislim da mu nesto brzo rastu zubici ali eto tako je. Najvaznije je da nema turu, nije pretjerano ni nervozan, ali i dalje bali brate dragi..
Mino cestitamo zubic..user posted image

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 1064
   RE: Prvi zubic
8.1.2012 21:08:54   
ziki
Da se malo falimo, juce niko prvi zubic a drgi ocekujemo za 5-6 danauser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu dada83)
Neposredna veza do poruke: 1065
   RE: Prvi zubic
8.1.2012 22:53:23   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

IZVORNA PORUKA: lepao

mojoj bebi su tek 4 mjeseca ali uzasnoo puno gura ruke i sake usta i nervozan je..da li je moguce da ga desni svrbe ili slicno?


Ja ću ovdje kao padobranac uletiti,ali sjećam se kada je mom Amaru bilo 2.5 mjeseca,nerovozan,kiska,pa rukice usta stavlja,pa balo,pa čim mu ko priđe da ga pomiluje on automatski fata za ruku i stavlja sebi usta da glođe,jer je još bio premali da bi sam držao glodalicu,a svi govore,rano mu je za zbiće bla-bla a ja kao mlada i novopečena mama pa povjerovala..............Dok nisam jedan dan tako sjedila i pila kafu,a malac ležao na jastuku pored mene i ja mu držala glodalicu,kad ono svako malo osjetim da glodalica zapinje za nešto kako on gricka,ono mali zubić provirio van i to doljnja jedinica ............
A tada je bio star 3 mjeseca i 3 dana user posted image


Ista situacija bila sa mojom L. rucice nije vadila iz usta, dojila jako puno i cesto, malo vodenu stolicu imala kada ono zubici nikli, oko 3 - 3,5 mjeseca joj je bilo!


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 1066
   RE: Prvi zubic
31.1.2012 8:48:24   
lirio
ja mislim da smo mi rekorderi u nicanju zuba... imami 2god i 3mj...nicu nam ocnjaci a jos nemamo jednu donju jedinicu... vodila ga stomatologu-kaze genetika...a ko da cemu i niknuti al nekako na unutrasnjem zidu vilice...a ima prostora da nikne gore na svom mjestu...ukupno imamo14 zuba... genetika....hm...user posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1067
   RE: Prvi zubic
14.2.2012 15:55:15   
eminesqu
Mi čekamo zubić i virimo svaki dan user posted image . user posted image ima skoro 5 mjeseci, a bali već 2 mjeseca ako ne i više.

Nadamo mu se svaki dan. user posted image user posted image

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 1068
   RE: Prvi zubic
15.2.2012 16:54:24   
animagical
mi smo dobili dva zubica odjednom, par dana prije punih 5 mjeseciuser posted image

(odgovor članu eminesqu)
Neposredna veza do poruke: 1069
   RE: Prvi zubic
17.2.2012 13:04:01   
mala_sa
Danas je mama pronasla prvi zubic user posted image , iznikao nam sa 9mj i 20 dana user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1070
   RE: Prvi zubic
17.2.2012 14:33:38   
eminesqu

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Danas je mama pronasla prvi zubic user posted image , iznikao nam sa 9mj i 20 dana user posted image


Čestitamo... user posted image user posted image user posted image

Mi još čekamo.


_____________________________

Vi nikada ne možete biti toliko podli koliko ja mogu izgledati naivno.

06.02.2004.
23.09.2011.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1071
   RE: Prvi zubic
22.2.2012 11:49:58   
Gucci
Evo da i ja kazem da je moja malena dobila prvi zubic odnosno prva dva zubica (odjednom su joj dva zuba izrasla) sa 4 mjesecauser posted image
nije bila uopste nervozna, niti je imala nekakvih simptoma, osim sto je trpala rukice u usta i sasvim malo balila... nadam se da ce ovako biti i sa ostalim zubicima koji budu izrastaliuser posted image

Eh mene interesuje da li ce zubi biti losiji ako ih beba dobije tako rano??? cula sam neke price kako su zubi bolji ako se sto kasnije dobiju... pa sad ne znamuser posted image

(odgovor članu eminesqu)
Neposredna veza do poruke: 1072
   RE: Prvi zubic
25.4.2012 9:47:36   
malena27 RR
Moj T jucer dobio prvi zubic, sa ravnih 8 i po mjeseci, donja desna jedinica user posted image Jest bio nervozniji nego inace, lose spavao tokom noci i jucer je imao 2 proljevaste stolice...Mama dosla s posla i napipala prvi bisercic! user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Gucci)
Neposredna veza do poruke: 1073
   RE: Prvi zubic
25.4.2012 10:01:16   
Blue rose RR
user posted image user posted image user posted image
Bravo T-paša.user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 1074
   RE: Prvi zubic
25.4.2012 10:02:36   
Lady26
Cestitam zubic user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *