|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  135 136 [137] 138 139   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
7.1.2011 14:09:52   
gagach
Ja imam onaj njihov kruzic po kojem prate mjere bebe
Za 39 sedmicu je ovako.....
Tjelesna masa ploda 3250
Biparijentalni promjer 9,4 jel to taj bpd?
Obim trbuha 34,5
Obim glave 34,0
Duzina femura 7,6
Duzina humerusa 6,8
Koliko znam a na vjezbicama su spominjali ja mislim da je potrebna komisija za carski rez i da se on odobrava iskljucivo ako za to ima potrebe....dakle ne moze on izmisliti da tebi treba carski ... nidje veze...

< Poruku je uredio gagach -- 7.1.2011 14:11:33 >


_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 3401
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
7.1.2011 14:15:21   
Rimljankaa
treba komisija,i on ce naravno me poslati na komisiju. A komisija po logici vjeruje doktoru,ako on napise (a uvijek moze naci neki razlog) da treba carski  komisija ce to i odobriti.

Ne mogu nikako da se smirim,a bas mi nije trebala ova sikiracija sad...Do sada nikakvih problema i sad trebam iscekati do utorka da vidim sta ce mi on reci.


A moja beba je uredu i mjere su uredu i sve je hvala Bogu bas onako kako treba biti...


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 3402
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
7.1.2011 14:16:38   
Emica_sa
Ako kaze da ides na carski idi na carski i nemoj se protiviti,mislim da te bez nekog razloga ne bi slao,ako te uopce posalje,mozda i nece..user posted image
A pare oni vole svi i svakako nebitno o kakvom se porodu radi..

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 3403
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
7.1.2011 14:20:54   
gagach
e ne znam stvarno sve mi je to nidje veze....vjerujem da te nanerviralo i nasikiralo...stvarno nisam pametna

< Poruku je uredio gagach -- 7.1.2011 14:21:22 >


_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 3404
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
7.1.2011 14:43:28   
m.i.n.a.

Oliii...
-Mislila sam vas danas pustiti da se odmotite od mene al ne mogu..vidim da nam je Rimljanka zabrinuta..draga moja,ja isto vjerujem da ima bilo koja nedoumica vezano za zdravlje bebe ili tebe on bi tebe odmah ostavio..mjere su normalne,ti se osjecas dobro i ako nisi dosad nista pila nemoj ni sad..vjerujem da si jaaako zabrinuta i jos je gore sto nemas odgovor na pitanje koje te muci..ako je vec rekao da postoji mogucnost nemora znaciti da ce tako i biti,pusti i vidi u utorak kako ce proci a do tad sebi pomozi,smiri se koliko mozes..razmisli o carskom kao opciji pa ti mozda bude lakse,cisto psihicki da se smiris..ako ipak bude carski ja bih ga uradila,mislim da bi mi poslije bilo gore u slucaju nedaj Boze komplikacije..a pare,ja mu ne bih dala nista,tek poslije poroda eventualno ali i to bih sacekala da vidim kako ce sve proci..nek se on nada koliko hoce,ako vidi da nedajes a sve spremno mora ti uraditi cr,a na kraju krajeva nije ni njegova smjena uvijek...sve u svemu,pokusaj se smiriti i razmisliti o opciji carskog,jer vjerujem da ti ta sekirancija sada najmanje treba..
Svima koji slave danas Bozic zelim sretan praznik i puuno kolaca:))

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 3405
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
7.1.2011 15:06:58   
Rimljankaa
Hvala vam za podrsku... Popila sam apaurin,malo da se smirim.. bas me ovo potreslo..

M.i.n.a,u tome i jeste problem sto on meni,koliko ja vidim,hoce bez razloga da uradi carski rez. On to radi ako da bi mi nekakvu uslugu ucinio. jer kad krene prirodan pord,on mozda nece biti tu,jer ko zna koji ce doktor biti,a ovako ako je carski on bi mi 100% radio,jer bi se tako dogovrili.
Ocekuje pare i otprilike zna da ce ih dobiti..
Nije frka u parama, je.. pare,nego mi se ne ide na carski rez bez razloga. Imam super trudnocu i sve je normalno,do sada nisam imala nikakvih,ama bas nikakvih problema. Beba okrenuta vec odavno,glavica dole,plodna voda uredu,velicina bebe uredu..sve je najnormalnije,nisam jos ni u terminu,samo se ceka da me najnormalnije zaboli i da krene porod,a on  sad  pominje carski rez.
Najgore sto ja to ne mogu odbiti,jer ne mogu na sebe preuzeti taj rizik...

A on na pregledu uvijek moze nesto naci kao razlog zasto carski. Do sada mi ga niko nije pominjao,jer nije bilo razloga...Nema ni sad,ali ga on izmislja.

Vidjecu sta ce u utorak reci..Jos mi je napomenuo,da bi me mogao i u utorak poroditi... Kao da mi ucini nekakvu uslugu...

NIje ni taj carski strasan. masu zena se pordi carskim rezom,samo mi se ne poradja na carski rez,ako vec nemoram. da postoji neki cvrst i valjan razlog zasto bi trebala na carski,otisla bi bez problema.

Ali zasto da idem,ako nemoram?

Citala sam i slusala o tome kako je najbolji prirodan porod,naravno ako je sve normalno i uredu,sto kod mene ocigledno jeste. I ja sam tog misljenja da se najbolje prirodno porditi,i ako mozda u prvi momenat vise boli,ali je Bogom i prirodom ostavljeno tako,i svaka zena je stvorena da bi radjala...

A meni se sad namece nesto sto nezelim i nemoram!!! A ja sma tu gotov pa nemocna. U tome je problem!


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 3406
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
7.1.2011 15:44:09   
bint
draga nasa RIME uh ziva se i ja istraumira kad sve ovo iscita,jer i meni tada termin a i ko fol dosad sve ok 'skolski'...
ma ne mogu vjerovati da tako bez razloga radi carski,svi forsiraju prirodan porod a vi sad ovo...ccc..hajd malo se smiri,mada znam da je enmoguce user posted image al jutro ej pametnije od noci pa mozda budes sutra drugacije mislila...
posto ovdje ne vidim razloga carski ja bih da sma na tvom mjestu otisla sutra u drzavnu,koliko mi s ecini ti si n a jezeruuser posted image
dole ti en treba niakkav uputnica,uradi ctg i pozvace te na uz neki od doktora i sve ga ispitaj kako i sta i ako ti kaze da moras carski OK  ako kaze da ej sve ok onad reci sta ti ej taj doktor rekao...nemoj s esekirati sad,bona i beba to sve osjetiiiiiiiiuser posted image user posted image
cuvaj se

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 3407
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
7.1.2011 17:41:33   
Medi_87
Niko mi ne odgovori user posted image :
Usput da li se uputnica za bolnicu dobija u 9 mjesecu li???
I ja dok mi je na um palo, kako idu pregledi od 8 mjeseca, je li opet da dojem u 9 ili je od 8 cesce, kad se polazi na taj ctg

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 3408
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
7.1.2011 17:55:44   
bint
medi_87
ja sam u 8 mjesceu isla kao i do tada,svako 4 sedmice kao nema potrebe cesce ako ej sve  ok...
a cim 9 mozes svaki dan ici i ne narucujes se,bar ne u drzavnoj...al mene narucuju svakih 7 dana i ako me sta zaboli da se javim ...a ta uputnica bas sad u utorak mi je dokotr rekao da je uzemme od doktora opce prakse 7 dana prije termina i vazi ti mjesec dana...uzece je kad dođes da se porodis do tada je cuvas kdo sebe...tako su emni objansili i et bas u utorak cu opet na ctg i otici do dz da uzemem uputnicuuuu...

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 3409
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
7.1.2011 20:47:11   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Medi_87

Niko mi ne odgovori user posted image :
Usput da li se uputnica za bolnicu dobija u 9 mjesecu li???
I ja dok mi je na um palo, kako idu pregledi od 8 mjeseca, je li opet da dojem u 9 ili je od 8 cesce, kad se polazi na taj ctg



Uputnicu uzimaš kada uđeš u 9. mjesec jer vrijedi mjesec dana.
Što se tiče pregleda, tek od 9. mjeseca postaju češći, odnosno pred tremin kada kreneš na CTG.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 3410
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
7.1.2011 22:42:48   
sunce27
Sta se radi kod vas drage moje trudnjace? Rime, ne sekiraj se, sve ce to biti ako Bog da ok.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 3411
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
7.1.2011 22:54:03   
tekja
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

treba komisija,i on ce naravno me poslati na komisiju. A komisija po logici vjeruje doktoru,ako on napise (a uvijek moze naci neki razlog) da treba carski  komisija ce to i odobriti.

Ne mogu nikako da se smirim,a bas mi nije trebala ova sikiracija sad...Do sada nikakvih problema i sad trebam iscekati do utorka da vidim sta ce mi on reci.


A moja beba je uredu i mjere su uredu i sve je hvala Bogu bas onako kako treba biti...



Rimljanka, oprosti sto ovako upadam, ali jednostavno ne mogu da vjerujem...predlagati carski rez, a da zato ne postoji ocigledna indikacija jeuser posted image ..kakav je to doktor? Mijenjaj ga podhitno...ako se ti osjecas ok, beba nije nicim ugrozena, cekaj termin, da je bilo sta ne daj Boze opasno on bi ti morao reci...kako pare nisu problem, ko ocekuje pare? Ti nisi nikome duzna davati novac, on radi svoj posao i za to je placen, ne podrzavaj mitouser posted image ...tebi puno srece zelim i zao mi je sto si se nasekiralauser posted image  pozdrav
 

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 3412
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
7.1.2011 22:56:38   
tekja
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ako kaze da ides na carski idi na carski i nemoj se protiviti,mislim da te bez nekog razloga ne bi slao,ako te uopce posalje,mozda i nece..user posted image
A pare oni vole svi i svakako nebitno o kakvom se porodu radi..



Joj draga Esmice, totalno je neozbiljno ovako nesto predlagati, dakle ti bi na savjet doktora pristala na bilo kakvu operaciju bez da znas je li to potrebno, hitno, moze li se izbjeci itd...user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 3413
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
7.1.2011 23:03:11   
vila.vilica
Rimljanko..Boga ti ko je taj doktor...(izvini ako si napisala ime, nisam vidjela) i je li iskljucivo on mora biti taj koji ce ti raditi ginekoloski pregled  i odredjivati kako ces se poroditi? Ahh sad se sjetih..jel Nikulin? ili tako nesto...nejse....nije niko nezamjenjiv tako da je bezveze sto se nerviras..u utorak se napravi luda kao da nisi nikad cula za CARSKI REZ!
Uopste mu ga nemoj spominjati, vec ko da si ga prvi put vidjela...ako spomene reci...da zelis detaljno objasnjene zbog cega i u najzadnjem slucaju da, jednostavno zelis jos necije misljenje pa nek se puši!

< Poruku je uredio vila.vilica -- 7.1.2011 23:16:09 >

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 3414
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
7.1.2011 23:13:41   
vila.vilica
greška u koracima user posted image

< Poruku je uredio vila.vilica -- 7.1.2011 23:16:22 >

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 3415
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
8.1.2011 9:19:53   
Emica_sa
IZVORNA PORUKA: tekja

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ako kaze da ides na carski idi na carski i nemoj se protiviti,mislim da te bez nekog razloga ne bi slao,ako te uopce posalje,mozda i nece..user posted image
A pare oni vole svi i svakako nebitno o kakvom se porodu radi..



Joj draga Esmice, totalno je neozbiljno ovako nesto predlagati, dakle ti bi na savjet doktora pristala na bilo kakvu operaciju bez da znas je li to potrebno, hitno, moze li se izbjeci itd...user posted image


Ne bi odbila iz razloga jer ne znas sta ce se poslije desavati,a to nije bilo kakva operacija jer tu nije samo tvoj zivot nego i zivot bebe i o tome treba razmisljati,a kad bi se nesto desilo kasnije  covjek ne bi sebi nikada oprostio.Dr Nikulin je odlican doktor,i ne vjerujem da ce bez razloga raditi carski rez,ako ga uopce bude radio

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 3416
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
8.1.2011 9:41:27   
Cickolini
Juuuutro moje trudnjace,

vjerujem da se Rimljanka nije bas najbolje naspavala i da je razmisljala cijelu noc. Nemoje se sikirati, znam da je to najlakse reci, ali razmisljaj da je to tvoja beba i da ni jedan doktor ne moze praviti budalu od tebe. Sposobna si i ako bude doktor htio carski rez (za koji je potrebna medicinska indikacija) trazi konkretno objasnjenje i razloge zasti to uciniti. Ne zadovoljavaj se obicnim objasnjenjima kao pa to je najbolje ili najsigurnije. Trazi cvrte i sigurne cinjenice i medicinske razloge za to. Neka vidi da nisi blejcak i da si i ti upucena u neke stvari i odmah ce i oni drugacije. Doktori su kod nas naucili da su zene pred porodjaj osjetljive i ne smiju nista reci pa to koriste. Zato izcitaj dobro na internetu i utorak trazi konkretan razlog ukoliko se odluci za raniji porod ili carski rez. Nek vidi da te ne moze maslati. Ukoliko postije razlozi slazem se s tobom pristani jer je to najbolje za tebe i bebu. Ako ne postoje onda i nema potrebe da prolazis kroz operaciju. Budi jasna i daj mu do znanja da nije problem, ali da hoces napismeno da imas zato se doktor odlucio za rani porod i carski rez. Vjeruj mi cim trazis napismenu tu su tanki i ukoliko nemaju valjane razloge nece se usuditi zbog para da te forsira na carski rez.

Malo sam oduzila .... drage moje ja sam vam bila na kontroli jucer. Kazu u slijedeci petak UZ i mjerenje bebe i opet ce odluciti hoce li mi dati inekciju. Ja taman mislila da su odustali od toga kad oni opet spominju indukciju. Opet sam u fazi cekanja pa da vidim sta ce biti.

Ljuubim vas sve !!!!


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 3417
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
8.1.2011 9:55:46   
Čupi
U svakom slučaju je bolje ići prirodno, nego na carski....ali opet mi nije jasan taj doktor,koji bez ikakva objašnjenja ili neke komplikacije šalje na carski... Ja sam u prvoj trudnoći prenijela 15 dana, pa su me pokušali prirodno i kad su nakon 6 sati i 2 dripa i otvorena par prstiju vidjeli da ne ide, poslali su me na carski...poslije se ispostavilo da je bila pupčana oko vrata i da je to razlog zašto se beba nije spustala...a s drugom trudnoćom sam prenijela 11 dana, bez imalo da sam bila otvorena, spremili su me na carski, bilo ih je strah zagađenja plodne vode itd...
Nadam se da ćeš proći prirodnim putem i da on do sljedeće kontrole neće ni znati što ti je rekao.... Pozzz

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 3418
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
8.1.2011 11:44:52   
tekja
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

IZVORNA PORUKA: tekja

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ako kaze da ides na carski idi na carski i nemoj se protiviti,mislim da te bez nekog razloga ne bi slao,ako te uopce posalje,mozda i nece..user posted image
A pare oni vole svi i svakako nebitno o kakvom se porodu radi..



Joj draga Esmice, totalno je neozbiljno ovako nesto predlagati, dakle ti bi na savjet doktora pristala na bilo kakvu operaciju bez da znas je li to potrebno, hitno, moze li se izbjeci itd...user posted image


Ne bi odbila iz razloga jer ne znas sta ce se poslije desavati,a to nije bilo kakva operacija jer tu nije samo tvoj zivot nego i zivot bebe i o tome treba razmisljati,a kad bi se nesto desilo kasnije  covjek ne bi sebi nikada oprostio.Dr Nikulin je odlican doktor,i ne vjerujem da ce bez razloga raditi carski rez,ako ga uopce bude radio



Zaista moram uloziti replikuuser posted image  ti znaci ne bi odbila da ides pod noz bez ikakvih dodatnih objasnjenjauser posted image user posted image  - nezrelo, a koliko sam procitala kod Rimljanke ne postoji nikakva stvarna opasnost po bebicu, da bi CR bio opravdan i da, jel ti stvarno mislis da je CR zezancija i 100% sigurna metoda u kojoj se nista ne moze zakomplikovatiuser posted image  e, svasta...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 3419
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
8.1.2011 11:52:05   
Emica_sa
IZVORNA PORUKA: tekja

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

IZVORNA PORUKA: tekja

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ako kaze da ides na carski idi na carski i nemoj se protiviti,mislim da te bez nekog razloga ne bi slao,ako te uopce posalje,mozda i nece..user posted image
A pare oni vole svi i svakako nebitno o kakvom se porodu radi..



Joj draga Esmice, totalno je neozbiljno ovako nesto predlagati, dakle ti bi na savjet doktora pristala na bilo kakvu operaciju bez da znas je li to potrebno, hitno, moze li se izbjeci itd...user posted image


Ne bi odbila iz razloga jer ne znas sta ce se poslije desavati,a to nije bilo kakva operacija jer tu nije samo tvoj zivot nego i zivot bebe i o tome treba razmisljati,a kad bi se nesto desilo kasnije  covjek ne bi sebi nikada oprostio.Dr Nikulin je odlican doktor,i ne vjerujem da ce bez razloga raditi carski rez,ako ga uopce bude radio



Zaista moram uloziti replikuuser posted image  ti znaci ne bi odbila da ides pod noz bez ikakvih dodatnih objasnjenjauser posted image user posted image  - nezrelo, a koliko sam procitala kod Rimljanke ne postoji nikakva stvarna opasnost po bebicu, da bi CR bio opravdan i da, jel ti stvarno mislis da je CR zezancija i 100% sigurna metoda u kojoj se nista ne moze zakomplikovatiuser posted image  e, svasta...



Ma daj majke ti,pa niko nije lud da ode bez ikakvog razloga,ako bude htio raditi carski imat ce neki razlog i reci ce koji je razlog,jer rekla sam on je jako dobar doktor,a mislila sam na to da ne bi odbila i opet ponavljam ako on misli da je to najbolje sta se tu  ima pametovati,pa valjda on zna najbolje

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 3420
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
8.1.2011 12:06:15   
tekja
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

IZVORNA PORUKA: tekja

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

IZVORNA PORUKA: tekja

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ako kaze da ides na carski idi na carski i nemoj se protiviti,mislim da te bez nekog razloga ne bi slao,ako te uopce posalje,mozda i nece..user posted image
A pare oni vole svi i svakako nebitno o kakvom se porodu radi..



Joj draga Esmice, totalno je neozbiljno ovako nesto predlagati, dakle ti bi na savjet doktora pristala na bilo kakvu operaciju bez da znas je li to potrebno, hitno, moze li se izbjeci itd...user posted image


Ne bi odbila iz razloga jer ne znas sta ce se poslije desavati,a to nije bilo kakva operacija jer tu nije samo tvoj zivot nego i zivot bebe i o tome treba razmisljati,a kad bi se nesto desilo kasnije  covjek ne bi sebi nikada oprostio.Dr Nikulin je odlican doktor,i ne vjerujem da ce bez razloga raditi carski rez,ako ga uopce bude radio



Zaista moram uloziti replikuuser posted image  ti znaci ne bi odbila da ides pod noz bez ikakvih dodatnih objasnjenjauser posted image user posted image  - nezrelo, a koliko sam procitala kod Rimljanke ne postoji nikakva stvarna opasnost po bebicu, da bi CR bio opravdan i da, jel ti stvarno mislis da je CR zezancija i 100% sigurna metoda u kojoj se nista ne moze zakomplikovatiuser posted image  e, svasta...



Ma daj majke ti,pa niko nije lud da ode bez ikakvog razloga,ako bude htio raditi carski imat ce neki razlog i reci ce koji je razlog,jer rekla sam on je jako dobar doktor,a mislila sam na to da ne bi odbila i opet ponavljam ako on misli da je to najbolje sta se tu  ima pametovati,pa valjda on zna najbolje



Izvinjavam se moderatorima na zachatavanju teme, jos samo ovo i necu vise...kontradiktorna si, Esmice...
 
dakle niko normalan nije protiv CR ako postoji razlog za njega, ...slazemo li se?...
 
niko normalan nece pristati na operaciju bilo koje vrste ako za to ne postoji opravdan i naveden razlog, slazemo li se?
 
Rimljanski NIJE naveden razlog, a ti u postu joj kazes idi na operacijuuser posted image , ako ti je dr. rekao..pa nije dr. SVEMOGUCI i ako on kaze leti sa zgrade....ti ces da letis, jel?...ako je ovdje rijec o dr. Nikulinu, mislim da je on dobar za vodanje i zavodjenje silikonskih curetaka, koliko je dobar dr...o tom potom....
 


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 3421
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
8.1.2011 12:26:19   
Anoniman
Rimljannko,sta se brines mila.Pa nije on jedini dokt.valjdauser posted image ako sumnjas u njega i njegovu strucnost odi drugom ginicu i problem rijesen.
Imas jos do utorka pa nije te ni,pregledao duma nesto na prazno.
Znat ces kad odes na pregled..I dobro neka ti,pojasni Zasto Moras NA carski jel potrebno i tako to.Trazi to je tvoje pravo da ti objasni.
Pa iako moradnes ici a boze moj stas ,idi......
Sretno .
P.S. ja sam svog doktora molila,kumila da mi radi carski bilo me strah prirodnoguser posted image user posted image covjek blehno u mene kaze NEMOZE .Ti sitna beba mala sve o.k nema potrebe mila  najbolji je prirodni.
On je takav do zadnjeg dana pokusava na prirodni ako neide onda carski rade


< Poruku je uredio felix -- 8.1.2011 12:28:59 >

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 3422
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
8.1.2011 14:29:15   
vila.vilica
Ma samo nek jasno da objasnjenje zbog cega je potreban C.R. (ako jeste)...nije dovoljno sto je doktor haj'mo rec sa reputacijom na nivou...pa da je svaka njegova rijec sveta...nisu ni trudnice glupace...
podrobno objasnit pa cemo vidjet sta cemo..ha ja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3423
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
8.1.2011 14:41:41   
vjestica
rimljanka pitaj zbog čega je predložio cr
ako nije rekao razlog, ne znači da isti ne postoji
a to koga privatno voda i zavodi dr, nema apsolutno nikakve veze sa njegovom stručnosću  zaista ne vidim razlog da se njegov privatni život iznosi ovdje user posted image user posted image user posted image user posted image , pogotovo ne kao arument koliko je stručan i treba li se poslušati njegov savjet


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 3424
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (oktobar-dece...
8.1.2011 15:09:30   
canim
Samo da vas pozdravim drage moje user posted image i da vam javim da evo vec 4 dan moja princeza je sa mnom user posted image hvala Bogu user posted image
Zelim vam svima puno srece i da uskoro ako Bog da i vi budete sa svojim bebicama user posted image

< Poruku je uredio canim -- 8.1.2011 15:10:06 >


_____________________________

2.1.2011 aBd ocekujemo najdrazi poklon :)
_____________________________________

Nas najdrazi pokloncic dosao 4.1.2011... mamina curica :)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 3425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  135 136 [137] 138 139   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  135 136 [137] 138 139   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *