|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
5.10.2010 23:44:26   
Visnja RR
u Grandu na spratu...pored restorana...
lako ces me prepoznati ...sarena sam user posted image  i matora user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebac2)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
5.10.2010 23:44:40   
Hanady RR
bebac2...naravno da si dobrodošla sa dvoja dva pileta...ti si naša članica i koliko god ti bila sa nama ili ne mi znamo da ovo RR srce djeluje sa svih cca 18.000 članova foruma....drago će mi biti upoznati te radi želje za kojom izgaraš.user posted image
broj gostiju nije ograničen...
znači ti i tvoji sinovi ćete se družiti sa nama...
a za Višnju ne brini....kada dođeš u zanzibar na Ilidži u Grand centru koga god da pitaš za nju pokazat će ti je...user posted image ili traži mene a ja ću te odmah do nje odvesti...user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebac2)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
5.10.2010 23:57:26   
bebac2
super, bice mi drago upoznati vas

p.s. i ja sam matora user posted image


_____________________________

dva djecaka,.2006. i 2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 0:05:08   
Hanady RR
evo i večerašnjeg spiskauser posted image
user posted image

čekamo potvrdu assmiras, andila, Lejla Ka, mostarke, zeničanke i evenetualno frenki ako je smunta doublemumuser posted image

Imam pitanje za selmy...na ovoj temi napisla si da očekuješ andilu na rođendanu...dali to znači da se prijavljuješ za ovaj ili si išla malo OT sa pozivnicom andili za rođendan tvoga sina?user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 9:51:29   
anidla
hanady, ja cu ti odgovoriti user posted image

salmy mene i Nokicu zvala na rodjendan njenom sinu Afanu user posted image cisto sumnjam da ce salmy moci doci u subotu user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 9:52:06   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anidla

hanady, ja cu ti odgovoriti user posted image

salmy mene i Nokicu zvala na rodjendan njenom sinu Afanu user posted image cisto sumnjam da ce salmy moci doci u subotu user posted image




pa znam ja da je Afanu ubrzo rođendan...zato sam i pitala da sama sebi razjasnim.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 10:43:04   
Honey3
evo i mi se pridruzujemo zaha+Abdulah+Esmica
                               
Delila? za nju nisam sigurna,kaze da je velika,javim na vrijemeuser posted image
 




_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 10:48:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zaha

evo i mi se pridruzujemo zaha+Abdulah+Esmica
                             
Delila? za nju nisam sigurna,kaze da je velika,javim na vrijemeuser posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

ja sam se dogovorila sa tetkom Mersom da se vidimo danas oko detaljnih dogovora i organizacije za dolazak, pa ako sta bude novo javim vam.... danas je malom Hasanu rodjendan... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo i ovdje mu zelim sve najbolje u zivotu, da bude zdrav i ziv i veseo i sretan i zadovoljan i da ga sve ostale tuge u zivotu zaobidju, jer je vec dozivio najvecu tugu na svijetu... od danas da ga prati samo sreca i veselje i osmijeh da mu bude stalno na licu... da zivi i uziva sa svojim bratom i svima koji se brinu za njega i koji ih vole... user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Bambi09 -- 6.10.2010 10:53:01 >

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 10:55:55   
Honey3
sretan rodjendan malom Hasanu i od nas,zelimo mu sve najbolje u zivotu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 11:10:02   
M kao Mama
Ma, znam i čitavo jutro sam tužna, srce drago, nemam riječi, ko ne prođe kroz ovo kroz šta oni prolaze, ne zna kako im je.

Ne daj Bože nikome

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 11:33:34   
Anoniman
marijanna i Noa stizu u SA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 11:39:09   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: noa

marijanna i Noa stizu u SA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
ujednosretan rodjendan malom Hasanu

zaha koliko ima god .Daila moj H.ima 10 pa cu ga voditi da mi pomogne oko zvrka da ja rahat sednem mozes i nju nek se druzi sa H.user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 11:51:33   
chuci
sve su prilike da ćete mene skinuti sa spiska user posted image
javiću do petka konačno
a i ako mognem doći biće samo jedno odraslo sa ajšom. ne znam igra li kakvu ulogu broj odraslih, pa da znate. znači svakako brišite mm.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 12:17:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo i večerašnjeg spiskauser posted image
user posted image

čekamo potvrdu assmiras, andila, Lejla Ka, mostarke, zeničanke i evenetualno frenki ako je smunta doublemumuser posted image

Imam pitanje za selmy...na ovoj temi napisla si da očekuješ andilu na rođendanu...dali to znači da se prijavljuješ za ovaj ili si išla malo OT sa pozivnicom andili za rođendan tvoga sina?user posted image


Dolazimo Farah i ja, aBd.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 12:42:16   
Visnja RR
samo da javim da će naša Elma-Elmini napraviti dvije torte jer nam se broj dječice povećao user posted image ...jedna torta za jednog a druga za drugog dečkića

hvala Elma user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 12:44:26   
M kao Mama
Super, 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 12:46:20   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ovo je sve bolje i boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mostar dolazi...
zenice...kako kod vas ide dogovoruser posted image

Višnjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Eminiuser posted image user posted image user posted image user posted image
večeras širimo spisakuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 12:55:30   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo i večerašnjeg spiskauser posted image
user posted image

čekamo potvrdu assmiras, andila, Lejla Ka, mostarke, zeničanke i evenetualno frenki ako je smunta doublemumuser posted image

Imam pitanje za selmy...na ovoj temi napisla si da očekuješ andilu na rođendanu...dali to znači da se prijavljuješ za ovaj ili si išla malo OT sa pozivnicom andili za rođendan tvoga sina?user posted image


Dolazimo Farah i ja, aBd.


bez
ljutnje al ovoj dolazak Pahiljice me posebno obradovaouser posted image
user posted image user posted image user posted image za Elmuuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 12:57:13   
Visnja RR
hanady samo ces skinuti moje dijete sa spiska...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 12:58:20   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

hanady samo ces skinuti moje dijete sa spiska...

zasto Visnja nece doci princeza

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 12:59:05   
Hanady RR
nisma napisla Zahooooooooooo...
i straija neka dođe...nema veze koliko joj je godina...kaži joj biće joj zanimljiov 100%user posted image

e ženice mi smo pripremile i čestitku za djecu od nas RR zajednice....
večeras ide tekst koji smo spremili nadam se dopašće vam se.user posted image ali o tome ćemo večerasuser posted image

tajraaaaaaaaaaaaaa javi se ...valja volka kinder jaja napravit.user posted image

Noa samo još posljednji vitualni da ti požaljem user posted image
još malo pa uživouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 13:00:32   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

hanady samo ces skinuti moje dijete sa spiska...

neću....user posted image
staviću moju mamu na spisak..ona neka čuva moje a ja ću tvoje dijeteuser posted image

Molim teuser posted image plsuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 13:02:20   
adnica.96
Ne znam sta da vam kazem..ne mogu da pisem oduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
SVAKA VAM CASTTTTTTTTTTTTTTTTT...................................
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hvala ti Gospodaru:)))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 13:17:01   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

hanady samo ces skinuti moje dijete sa spiska...

zasto Visnja nece doci princeza


ma sve koje znaju moje djete znaju da je asja u folu "mama daj ruku" i ja ne mogu mrdnuti od nje )djete komaduje sa mnom user posted image ) a sve sto ce se desavati trazi dosta odgovornosti i zujanja...tesko da to mogu sa svojom razamženom šmizlom ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 13:46:19   
ziki
Imam jedno pitanjce: kako se kod mene ništa ne zna, sad već možda i budem mogla da izvrdam radnu subotu i da dođem ako MM ozdravi i bude mogao da nas vozi, hoću li se moć pojavit ko padobranac sa mojim huligančićem?

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *