|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 13:52:44   
emma.L
Ovo je i mene zanimalo jer Ema tada spava i trudim se da to spavanje održimo pošto se sve više buni protiv njega. Voljele bismo doći, ali nisam sigurna da ćemo uspjeti.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 13:55:36   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: ziki

Imam jedno pitanjce: kako se kod mene ništa ne zna, sad već možda i budem mogla da izvrdam radnu subotu i da dođem ako MM ozdravi i bude mogao da nas vozi, hoću li se moć pojavit ko padobranac sa mojim huligančićem?


naravno da, da user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 13:59:28   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja maloprije dosla od teta Merse i djecaka... mogu vam samo reci da sam se isplakala ko budala... odnijela mu mali pokloncic i onako kao iz Nanetove ruke, kao drug drugu da preda poklon, a mali Hasan se zatrca pa poce grliti i ljubiti cas Nane cas mene... zene moje, isplakala sam se kao nikad do sada...
i mali savjet za one koje su malo vise osjetljive, slobodno popijte nesto za smirenje, jer osjecaji koji divljaju kad ih ugledate jednostavno se ne mogu kontrolisati... x-ti put kako ih vidim ali svaki put srce mi zadrhti i svaki put otplacem...

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 14:01:30   
emma.L
Zbog ovoga se i nisam prije prijavljivala, ali kontam da mogu ja to, naravno uz apaurin. I voljela bih jako, samo ako uspijemo.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 14:11:06   
ziki
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ziki

Imam jedno pitanjce: kako se kod mene ništa ne zna, sad već možda i budem mogla da izvrdam radnu subotu i da dođem ako MM ozdravi i bude mogao da nas vozi, hoću li se moć pojavit ko padobranac sa mojim huligančićem?


naravno da, da user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo još da MM ozdravi


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 15:57:01   
salmy
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo i večerašnjeg spiskauser posted image
user posted image

čekamo potvrdu assmiras, andila, Lejla Ka, mostarke, zeničanke i evenetualno frenki ako je smunta doublemumuser posted image

Imam pitanje za selmy...na ovoj temi napisla si da očekuješ andilu na rođendanu...dali to znači da se prijavljuješ za ovaj ili si išla malo OT sa pozivnicom andili za rođendan tvoga sina?user posted image

Ja bih rado  dosla sa svojim user posted image ali nikako da skontam gdje je ta igraona? ustvari Ilidja mi nikako nije bliskauser posted image user posted image user posted image user posted image
i jeli bolje bebicama kupiti poklon ili tetki dati novac? to mi je jednostavnije!!
ps. bas bih voljela prisustvovati rodjaksuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 16:06:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo i večerašnjeg spiskauser posted image
user posted image

čekamo potvrdu assmiras, andila, Lejla Ka, mostarke, zeničanke i evenetualno frenki ako je smunta doublemumuser posted image

Imam pitanje za selmy...na ovoj temi napisla si da očekuješ andilu na rođendanu...dali to znači da se prijavljuješ za ovaj ili si išla malo OT sa pozivnicom andili za rođendan tvoga sina?user posted image


Dolazimo Farah i ja, aBd.


bez
ljutnje al ovoj dolazak Pahiljice me posebno obradovaouser posted image
user posted image user posted image user posted image za Elmuuser posted image

user posted image user posted image
Mogla bi sa mnom, ako zelis, da se ne patis po tramvaju

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 16:56:51   
Hanady RR
selmy  Grand cnetar na Ilidži unutar njega je igaonicauser posted image
A dječaci su dobili poklone našeg sponzora...dvije preraks eigraček...to je na stranicama prije Višanja i slikala.
Mišljenja smao da bi ostalo mogle dati u novcu, on im je najpotrebniji, a i ako tetak bude putovala autobusom da je ne opteretimo nekim stavrima.user posted image
no naravno ako je tvoja volja da im nešto daruješ...bujrum.
Znači na večerašnji spisak i ti i Afan.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 17:14:22   
malena_t
Dolazim i ja su subotu, ali bez Benjamina/nadam se da to nije problem/, pa me pritefterite na spisakuser posted image

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 18:57:31   
Anoniman
salmy obavezno dodji... i ti i drugar...

tetka dolazi sa bibijem, ali bez obzira na to, jednostavnije i bolje je da joj se da kes pa da im ona kupi ono sto im je najpotrebnije...

jedva cekam subotu... ne znam kako cu izdrzati do tad...

(odgovor članu malena_t)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 21:12:31   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: ziki

Imam jedno pitanjce: kako se kod mene ništa ne zna, sad već možda i budem mogla da izvrdam radnu subotu i da dođem ako MM ozdravi i bude mogao da nas vozi, hoću li se moć pojavit ko padobranac sa mojim huligančićem?

naravno milauser posted image
ja ću te staviti na spisak...
sve i da ne dođeš nećemo zamjeriti shavtit ćemo...ali neka se zna da si nijet veliki imalauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 21:19:40   
Hanady RR

evo i večerašnjeg spiskauser posted image
user posted image

čekamo potvrdu assmiras, andila, Lejla Ka, mostarke, zeničanke i evenetualno frenki ako je smunta doublemumuser posted image

chuci će nam se poonovno izjasniti do petka.
zaha će nam javiti za Delilu, voljeli bi i ona da nam dođe naravnouser posted image
nikitu isto čekamo da nam potvrdi dolazak vozom sa Mostarkama.
emma.L ta kođer čekao konačno izjašanjavanjeuser posted image







_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 21:20:29   
anidla
hanady zamolit cu te da i mene stavis na spisak, sefica je rekla ako je to razlog da ova subota bude neradna a iduca radna user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 21:22:35   
Visnja RR
Dijana zaboravila si izbrisati moje dijete

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 21:25:13   
Hanady RR
jedan od malih slatkih poslića je i sljedeći.
Dogovorile smo se da dječacima uručimo lijepu rođendansku čestitku ispred naše velike divne zajednice.user posted image
mama Alma RR kupit će čestitku i u nju unijeti tekst.

Mi svo u svojim glavicama jedan tekst već osmislile, zanima nas dali ga prihvatate da bude zajednička poruka koja odiše toplinom svih članica ringeraje. Naravno ako imate sugestije ili neku izmjenu predložite.user posted image

Evo teksta:

Dragi dječaci...
Danas slavimo dane u kojima ste se rodili.

Mi ''tetke'' vaše sa Ringeraje nalazimo sreću u svemu, vašem osmijehu, vašoj prvoj riječi, vašem prvom zubiću i prvom koraku. Radujemo se svakom novom sunačnom danu jer znamo da to sunce i vas grije.

Molimo za vas i nadamo se da ćete vašoj pravoj tetki Mersiji pružiti kroz život radosti i razlog za ponos kada joj dokažete da na pravom putu hodite.
Nikada nemojte zaboraviti svoju tetku jer ona je dio vas, a vi nje.

Neki pametni ljudi davno su napisali, a mi vas ljepotani podsjećamo:

'' Porodična ljubav vaspitava plemenita osjećanja kod čovjeka.
Kada čovijek nije samohran u svijetu, kad ima nekoga koji ga voli i koga on voli,
tada život svakome je miliji i potpuniji.
Bratska pomoć i ljubav prijatelja i poznanika još više širi i osvježava ova osjećanja čovjeka.''

Članice ringeraje.ba
u Sarajevu dana 09.10.2020.godine




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 21:26:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

hanady zamolit cu te da i mene stavis na spisak, sefica je rekla ako je to razlog da ova subota bude neradna a iduca radna user posted image








ti posto imas slobodan dan i nemas obaveza budi nama na raspolaganjuuser posted image da ne lutamo i ne trazimouser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 21:26:31   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Dijana zaboravila si izbrisati moje dijete

brisat ću to sutra, možda i ja mlađu izbrišem a i chuci će mi javiti konačno kao i ziki...u finalu imam to na umu.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 21:29:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: anidla

hanady zamolit cu te da i mene stavis na spisak, sefica je rekla ako je to razlog da ova subota bude neradna a iduca radna user posted image




bravo za šeficuuser posted image user posted image user posted image user posted image
upisujem sutra...
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 21:29:49   
anidla
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: anidla

hanady zamolit cu te da i mene stavis na spisak, sefica je rekla ako je to razlog da ova subota bude neradna a iduca radna user posted image








ti posto imas slobodan dan i nemas obaveza budi nama na raspolaganjuuser posted image da ne lutamo i ne trazimouser posted image



naravnooooooooo, sa zadovoljstvom !!! prvo vas vodim na cevape user posted image ajd saljem ti svoj broj na pp mada ga ima i niki user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 21:32:53   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Bambi09

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja maloprije dosla od teta Merse i djecaka... mogu vam samo reci da sam se isplakala ko budala... odnijela mu mali pokloncic i onako kao iz Nanetove ruke, kao drug drugu da preda poklon, a mali Hasan se zatrca pa poce grliti i ljubiti cas Nane cas mene... zene moje, isplakala sam se kao nikad do sada...
i mali savjet za one koje su malo vise osjetljive, slobodno popijte nesto za smirenje, jer osjecaji koji divljaju kad ih ugledate jednostavno se ne mogu kontrolisati... x-ti put kako ih vidim ali svaki put srce mi zadrhti i svaki put otplacem...


U moru postova i u želju da nekoga ne izostavim sa spiska...nisam napisla veliko hvala našem durgu bambi....
Divno što si ih posjetila...user posted image user posted image user posted image user posted image
hvala milauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 21:33:47   
Anoniman
ma niki se ulizuje svekrvi pa nije jos sigurna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al vjerujem ja u njene mociuser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 21:35:37   
anidla
IZVORNA PORUKA: noa

ma niki se ulizuje svekrvi pa nije jos sigurna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al vjerujem ja u njene mociuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja imam osjecaj poznavajuci njenu sveki da ce to ona objerucke prihvatiti user posted image

evo svecano izjavljujem da cu ja biti zaduzena da docekam nase cure Mostarke user posted image cekat cu ih na stanici da ne bi nam gdje ne daj Boze zalutale, svaki je minut s njima dragocjen user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 21:40:12   
Anoniman
eto samo jos da skontamo ko dolazi sigurno i anidli sve javimo na vrijeme..bas sam sretnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hanady cestitka je superuser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 22:16:20   
anidla
sad sam zvala niki da je dodatno nagovorim da da sve od sebe da dodje, nece ona meni odoliti user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Pripreme za rođendan beba iz Goražda
6.10.2010 22:49:50   
Honey3
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

nisma napisla Zahooooooooooo...
i straija neka dođe...nema veze koliko joj je godina...kaži joj biće joj zanimljiov 100%user posted image

e ženice mi smo pripremile i čestitku za djecu od nas RR zajednice....
večeras ide tekst koji smo spremili nadam se dopašće vam se.user posted image ali o tome ćemo večerasuser posted image

tajraaaaaaaaaaaaaa javi se ...valja volka kinder jaja napravit.user posted image

Noa samo još posljednji vitualni da ti požaljem user posted image
još malo pa uživouser posted image user posted image user posted image user posted image

evo prijavljujem i ja svoju Delilu,kad sam joj pokazala kako je teta Hanady fino pozvala ona je pristalauser posted image Hanady hvala milauser posted image
mamine oci Delila ima 12,5god.pa joj malo nezgodno,eto taman ce imati druga,malo mladjeg ali nema vezeuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *