|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 9:03:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: merima_s

Hvala Hanady. Prvi su stapici od badema sa đumbirom i cimetom, a drugi su extra cokoladni punjeni Milkom Noissete

uhhhhhh dobre kombinacije...
bome merima čini mi se javit ću se na PP i bez dekustacije i to ubrzo. baš me zanimaju ovi štapićiuser posted image
ne mislim da je ovaj drugi loš naravno al oco prva kombinacija je cooluser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 9:05:12   
Hanady RR
ivanak
meni baš žao što nam i ti sličice ne znaš staviti.user posted image
ako baš ne uspijevaš uz obajšnjenje na temi kako postaviti sliku, de se javi na PP da ti dam mail svopj ti šalji mailom ja ću postavljatiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 9:06:52   
merima_s
Hvala, drago mi je da ti se svidja kako izgledaju.....svaka kritika mi je dobro dosla, pozitivna i negativna. user posted image

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 9:20:47   
ivanak
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ivanak
meni baš žao što nam i ti sličice ne znaš staviti.user posted image
ako baš ne uspijevaš uz obajšnjenje na temi kako postaviti sliku, de se javi na PP da ti dam mail svopj ti šalji mailom ja ću postavljatiuser posted image



zaboravila sam slikati ovu zadnju turu ( tortu i 2 kg kolačića ), ali imam za sutra pa ću slikati... imam na fajesu nekih slika mojih radova pa eto tamo pogledajte


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 14:00:13   
M kao Mama
Sretno svima ,a posebno mojoj drugarici Merimi, 

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 14:01:42   
veeseelaa
meni je puno dati 18 KM za 1 kg kolača
Možda se ja ne razumijem u cijene user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 14:15:14   
merima_s
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Sretno svima ,a posebno mojoj drugarici Merimi, 


Hvala ti puno user posted image


_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 14:20:21   
milenium

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je puno dati 18 KM za 1 kg kolača
Možda se ja ne razumijem u cijene user posted image

to je preskupo.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 14:31:15   
muaaa
Pa dobro,onako kada kazem 18km jeste cifra ali kad sagledas da u 1kg dodje 60 breskvica i da svaku treba po nekoliko puta premetnuti preko ruke, ako ste ikada pravile znatcete o cemu pricam, pa ulozeni materijal.....neznam za manju cifru se ne isplati....otali su po 15km ali nema oko njih posla puno kao oko breskvica.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 14:32:17   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je puno dati 18 KM za 1 kg kolača
Možda se ja ne razumijem u cijene user posted image

to je preskupo.


radi ovakvih stvari sam ja prestala

na zalost nekima je isto kupiti fabricki kolac i ovaj domaci, a ukusi nebo i zemlja

naravno ako neko ima vremena i volje praviti sve te vrste kolaca da ce mu biti skupo, ali ko nema vrijeme, volju i umijece nebi trebalo biti skupo ni da je veca cijena

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 14:39:09   
sheri
to nije ni skupo, a kamoli preskupo! pa cokolada od 100 g kosta 2,5km

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 14:40:59   
M kao Mama
Naravno da nije skupo, uloženi trud, rađeno po kućanskom, a ne serijskom receptu, znate da su friški, a o okusu da ne govorim.

Samo da znate prošle godine meni je žena u Tučepima po jednoj breskvici tražila 5 kuna, helem trebalo mi za svatova, nekako smo se na kraju dogovorile, jer se znamo, na kraju je breskvica ispala po 1 km, ja kupila 150 breskvica pa sad skontajte, a evo muaa kaže da kod nje u 1 kili dođe 60, ne da je jeftino nego je đabe.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 15:13:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je puno dati 18 KM za 1 kg kolača
Možda se ja ne razumijem u cijene user posted image

to je preskupo.


radi ovakvih stvari sam ja prestala

na zalost nekima je isto kupiti fabricki kolac i ovaj domaci, a ukusi nebo i zemlja

naravno ako neko ima vremena i volje praviti sve te vrste kolaca da ce mu biti skupo, ali ko nema vrijeme, volju i umijece nebi trebalo biti skupo ni da je veca cijena


draga neznam dal se baš razumijem, nisam ni neki ljubitelj kolača al neznam ko ima toliko novca da plati 18 KM za 1 kg kolača, možda jednom u pola godine, bolje mu je da nauči (jer sve se uči) nego da troši toliki novac user posted image
E sad npr ja da za Bajram uzmem mami i sveki po 1 kg kolača mi je preskupo, jer se ne mogu samo sa tim kolačima pojaviti na vrata
E sad ko je hadžija aferim
Naravno kolači su prelijepi al me zanima jel u pitanju toliki utrošak materijala ili ogromni trud pa su cijene takve? zašto se ne prave i neki jeftiniji kolači koji sebi možemo priuštiti???
I da čokolada je 2,5 KM al koja??? ko nema jede Boga mi jeftiniju, ja jedem euroblok od 1 KMuser posted image , meni doooobraaa

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 15:15:53   
veeseelaa
ja ću kupiti sveki za Bajram 50 grama user posted image user posted image  iliti dvije breskice pa koliko me dodje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 15:17:21   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Naravno da nije skupo, uloženi trud, rađeno po kućanskom, a ne serijskom receptu, znate da su friški, a o okusu da ne govorim.

Samo da znate prošle godine meni je žena u Tučepima po jednoj breskvici tražila 5 kuna, helem trebalo mi za svatova, nekako smo se na kraju dogovorile, jer se znamo, na kraju je breskvica ispala po 1 km, ja kupila 150 breskvica pa sad skontajte, a evo muaa kaže da kod nje u 1 kili dođe 60, ne da je jeftino nego je đabe.



ja za cijelu svadbu potrošila toliko para user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 15:22:21   
jasmin

IZVORNA PORUKA: merima_s

Par rezultata mog rada:

user posted image

user posted image

Danas je prva tura otisla na degustaciju pa vidjet cemo reakcije



merima ovo odlicno izgleda...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 15:25:34   
veeseelaa
da zanima me kako pakujete kolače? korpice, kesice ili nešto treće?
možel slika???

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 15:25:37   
M kao Mama
pa znaš vesela kako kažu ne pravi pitu ko ima, nego ko je naučio, pa tako i sa ovim kolačima i uopšte hranom, ko je gurman i zna da prepozna okus hrane, njemu to nije skupo.

Meni kilogram teletine ili kilogram pečenja ne prestavlja nikakva užitak, ali kolači, pa još i domaći vjeruj da su gurmanski užitak.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 15:31:18   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je puno dati 18 KM za 1 kg kolača
Možda se ja ne razumijem u cijene user posted image

to je preskupo.


radi ovakvih stvari sam ja prestala

na zalost nekima je isto kupiti fabricki kolac i ovaj domaci, a ukusi nebo i zemlja

naravno ako neko ima vremena i volje praviti sve te vrste kolaca da ce mu biti skupo, ali ko nema vrijeme, volju i umijece nebi trebalo biti skupo ni da je veca cijena


draga neznam dal se baš razumijem, nisam ni neki ljubitelj kolača al neznam ko ima toliko novca da plati 18 KM za 1 kg kolača, možda jednom u pola godine, bolje mu je da nauči (jer sve se uči) nego da troši toliki novac user posted image
E sad npr ja da za Bajram uzmem mami i sveki po 1 kg kolača mi je preskupo, jer se ne mogu samo sa tim kolačima pojaviti na vrata
E sad ko je hadžija aferim
Naravno kolači su prelijepi al me zanima jel u pitanju toliki utrošak materijala ili ogromni trud pa su cijene takve? zašto se ne prave i neki jeftiniji kolači koji sebi možemo priuštiti???
I da čokolada je 2,5 KM al koja??? ko nema jede Boga mi jeftiniju, ja jedem euroblok od 1 KMuser posted image , meni doooobraaa


evo koje ja pravim su poskupi sto se tice materijala, ali naravno tu je onda i drugaciji ukus nego ti neki jeftiniji, a vrijeme pravljenja je isto podugo, jer ipak je to par vrsta (do deset sam stavljala dok sam prodaval), e sad racunaj znaci vrijeme, racunaj trud, kuhanje i rernu, sudje

vjeruj mi da ja to ne volim praviti (uzivam u tome) uvijek bi narucila jer isplati se 

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 17:13:24   
muaaa
Veeseelaa,uvjek vesela bila kako kazemo mi hercegovci u pitanju je i utroseni materijal i vrijeme.Pa valjda znas koliko kosta jedan puter,orasi jaja.....bla,bla,bla da ne nabrajam.A jeftinijih varijanti ima svakako tulumbe,lokumi,kuglice,rolati..itd
P.S.50 gr ti dodje oko 55 feningiuser posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 17:26:54   
škorpija
domaći kolači nikad nisu preskupi, kome je skupo neka nauči sma praviti, ali fakat neki ljudi uopšte ne znaju razliku između pravog domaćeg slatkiša i onog od 4-5 KM, eto recimo MM uopšte ne vidi razliku i baš ga briga samo nek je slatko i jeftino.
a ja sma računala kad pravim domaću tortu samo za materijal mi treba 20-30 KM, a tek trud, peglanje uffffff

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 17:32:19   
bebacha
naravno da nije puno ako je to ono domace.ja uopste nekupujem industrijske kolaceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image swvako ko kod kuce pravi kolace zna koliko kostaju namirnice za kolac+koliko posla ima oko toga.ja recimo kolac smatram pravim uzitkom,al nepravim ga bas ono stalno i s obzirom na to na kolacimo ne stedim.npr nikad necu kupit onu kakao tablu nego dobru cokoladu za kuhanje,dobar margarin i slicno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 18:18:13   
milenium

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

draga neznam dal se baš razumijem, nisam ni neki ljubitelj kolača al neznam ko ima toliko novca da plati 18 KM za 1 kg kolača, možda jednom u pola godine, bolje mu je da nauči (jer sve se uči) nego da troši toliki novac user posted image
E sad npr ja da za Bajram uzmem mami i sveki po 1 kg kolača mi je preskupo, jer se ne mogu samo sa tim kolačima pojaviti na vrata
E sad ko je hadžija aferim
Naravno kolači su prelijepi al me zanima jel u pitanju toliki utrošak materijala ili ogromni trud pa su cijene takve? zašto se ne prave i neki jeftiniji kolači koji sebi možemo priuštiti???
I da čokolada je 2,5 KM al koja??? ko nema jede Boga mi jeftiniju, ja jedem euroblok od 1 KMuser posted image , meni doooobraaa


slažem se.i ne lupetam bezveze jer i sama volim jesti a i praviti kolače.u mojoj kući se keks ne kupuje.kad nema domaćih kolača nema nikakvih a trudim se da čim se jedna tepsija isprazni odmah pravim nove.pravim i torte svih vrsta od najskupljih do onih laganijih i nikad nisam za materijala dala 30 km,obično iziđe oko 20 ili 20 i nešto. svaka torta ima popis sastojaka lako se može izračunati cjena.a što se tiče breskvica ,ima sitnih kao lješnjak a ima i onoh mašala.ako su sitnije naravno da onda ima više posla i više se treba vrtit.neki dan sam vidjela da jedna žena pravi breskvice i prodaje ih u prozirnim vrećicama ,jaaako su sitne i unutra ih dođe oko 15 i to košta 3.5 kmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 19:12:35   
idana_85
I ja razmisljam da pocnem sa pravljenjem kolaca.
Torte i ove kolace dobro pravim. Sitne nisam nikada pokusala, ali mislim da bi mi vjerovatno isli od ruke.
Imam li podrsku mojih forumasica?



_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Usluga prodaje kolača i torti
25.10.2010 19:18:31   
myb@by

IZVORNA PORUKA: idana_85

I ja razmisljam da pocnem sa pravljenjem kolaca.
Torte i ove kolace dobro pravim. Sitne nisam nikada pokusala, ali mislim da bi mi vjerovatno isli od ruke.
Imam li podrsku mojih forumasica?



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *