|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
30.4.2014 10:41:40   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Chilli

Zenice, ja probah duel zuti i bas mi se svidio, ali ne mogu da ga nadjem nigdje u SA user posted image Svekrva ga kupila u Kiseljaku, a to mi bas i nije usput. Ako neko zna gdje ima da se kupi neka mi napise, hvala user posted image


Ja sam ga isto vrlo tesko nalazila u supermarketima, nije ni sad bolja situacija user posted image Al ima u jednom Mercatoru ovdje skoro uvijek, pa pogledaj po njihovim poslovnicama u Sa.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Chilli)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
30.4.2014 23:13:35   
Latinka
Ne koristim omeksivace, samo sam jednom kupila prije par godina i trajao mi bas...Kod mene je Ariel za bijeli, a Persil color expert tecni za sareno. Fino i mirise - ugodno s korisnim. Ali poceli su mi peskiri cak i poslije pranja i dalje mirisati na vlagu, pa sam kupila danas plavi Merkatorov, sto ga je neko ovdje preporucio. Vidjecemo hoce li biti kakvog efekta

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
30.4.2014 23:22:55   
minja_
Vjerovali ili ne, Skafin omeksivac Fox je odlican. 5 KM 5 litara, plavi bas dugo mirise. Proizvodi ga Likval.
od detrdzenata ostajem vjerna Fax Ultracare, 8 kg oko 20 KM, nekad na snizenjima i jeftinije. Za sareno tecni persil.

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
4.5.2014 19:32:52   
lovepower
Ja sam sad kupila persil gold expert bio u konzumu na akciji 5 kg u kutiji 17 KM,a do sada je bio ariel,imala sam ovih dana goste i ubacim stoljnjake za rucavanje u masinu jutros,i nisu se fleke dobro oprale pored temperature od 95 stepeniuser posted image
kupovala sam prije persil i bio mi je super,ne znam sta mu se desilo i tecni persil svaki mi je bio super,sad sam vidjela novi tecni od lavande bas me zanima kakav je
negdje sam procitala da je dovoljno 2 supene kasike praska za sareni a za bijeli,1 kasika pretpranje a 2 kasike glavno pranje,ljudi odusevljeni kazu ves mekan,super opran i super mirise,to cu vala probati,znate koja je to usteda praska
prenesite utiske tog mercatorovog tecnog bas me zanima i faks svi hvale,a ja se zaljepila za arieluser posted image
za sareni ves trenutno perwoll,nekad persil,ovo za nilu mi se svidja i to cu da probam i obavezno cu probati faks tecni



_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
4.5.2014 19:37:36   
zvončica

IZVORNA PORUKA: Chilli

Zenice, ja probah duel zuti i bas mi se svidio, ali ne mogu da ga nadjem nigdje u SA user posted image Svekrva ga kupila u Kiseljaku, a to mi bas i nije usput. Ako neko zna gdje ima da se kupi neka mi napise, hvala user posted image

Ima ga u Amku u Merkuru - Otoka.

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Chilli)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
4.5.2014 23:10:59   
Latinka
lovepower, ja sam probavala i fax i persil za bijelo pranje, ali mi nista ne opere fleke kao ariel. Bas sam puno puta pokusavala da ga zamijenim i uvijek mu se vratim.
Ja sam kupila Merkatorov plavi omeksivac i probala. Ves mirise fino, mada je to meni prejako.

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
5.5.2014 20:31:07   
lovepower
hvala na savjetu Latinka, definitivno ariel,imas pp
ljubim vas redom user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
5.5.2014 23:53:34   
Latinka
Srce milo! I mi tebe user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
13.6.2014 9:16:50   
MajkaTereza
Samo davas upozorim, pogotovo vas sa malim bebama, omeksivaci su povezani sa SIDS, iznenadom smrcu beba, zbog obromnog broja kancerogenih hemikalija. Ne perite djeciju odjecu u omeksivacu!

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
13.6.2014 9:28:23   
visnjica1

IZVORNA PORUKA: MajkaTereza

Samo davas upozorim, pogotovo vas sa malim bebama, omeksivaci su povezani sa SIDS, iznenadom smrcu beba, zbog obromnog broja kancerogenih hemikalija. Ne perite djeciju odjecu u omeksivacu!


user posted image user posted image a ja bas svu njenu odjecu perem u omeksivacu za bebe

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
13.6.2014 9:33:17   
MajkaTereza
Ja nisam nikad prala, ali sam mu nekidan kupila majicu u Beba kidsu jer je uflekao svoju, pa mu je odmah obukla, a tamo peru novu odjecu u omeksivacu user posted image i sav se osuo.. I kontam kako cudno, kad jutros na ffejsu drugarica postavila to.. Slobodno stavi malo bijelog sirceta umjesto omeksivaca, bice jednako mekano!

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
13.6.2014 13:38:41   
salmy
IZVORNA PORUKA: MajkaTereza

Samo davas upozorim, pogotovo vas sa malim bebama, omeksivaci su povezani sa SIDS, iznenadom smrcu beba, zbog obromnog broja kancerogenih hemikalija. Ne perite djeciju odjecu u omeksivacu!
[/quote


E vala ga i ti pretjera..Eto godinama svi peru i sad najednom povezano sa smrcu beba
Nemogu naprdzivanja da prostis


< Poruku je uredio salmy -- 13.6.2014 13:39:13 >

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
13.6.2014 13:43:03   
Galicia

IZVORNA PORUKA: MajkaTereza

Samo davas upozorim, pogotovo vas sa malim bebama, omeksivaci su povezani sa SIDS, iznenadom smrcu beba, zbog obromnog broja kancerogenih hemikalija. Ne perite djeciju odjecu u omeksivacu!



A ti si jos ziva? Mislim nisi umrla od SIDS-a?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
13.6.2014 13:53:15   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: MajkaTereza

Samo davas upozorim, pogotovo vas sa malim bebama, omeksivaci su povezani sa SIDS, iznenadom smrcu beba, zbog obromnog broja kancerogenih hemikalija. Ne perite djeciju odjecu u omeksivacu!



A ti si jos ziva? Mislim nisi umrla od SIDS-a?



kraljice, aaaaaaaaaaa


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
13.6.2014 13:55:04   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: MajkaTereza

Ja nisam nikad prala, ali sam mu nekidan kupila majicu u Beba kidsu jer je uflekao svoju, pa mu je odmah obukla, a tamo peru novu odjecu u omeksivacu user posted image i sav se osuo.. I kontam kako cudno, kad jutros na ffejsu drugarica postavila to.. Slobodno stavi malo bijelog sirceta umjesto omeksivaca, bice jednako mekano!



ma, daj bijelo sirće ne volim ni u salati, a kamoli na bebinoj robici

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
13.6.2014 13:58:03   
bebacha

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: MajkaTereza

Ja nisam nikad prala, ali sam mu nekidan kupila majicu u Beba kidsu jer je uflekao svoju, pa mu je odmah obukla, a tamo peru novu odjecu u omeksivacu user posted image i sav se osuo.. I kontam kako cudno, kad jutros na ffejsu drugarica postavila to.. Slobodno stavi malo bijelog sirceta umjesto omeksivaca, bice jednako mekano!



ma, daj bijelo sirće ne volim ni u salati, a kamoli na bebinoj robici


a jesil sigurna da se nije osuo od konzevansa i svi gluposti koju ta odjeca pokupi u transportu i policama

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
13.6.2014 14:07:01   
salmy
Ja kad imam bjelog alkoholnog sirceta naspem umjesto omeksivaca,ali dodam 20 kapi etericnog ulja..i ves fino mirise i mekan je

ps: Terezo deder reci smijem li to ulje koristiti? bem li ga da djecak ne dobije kakvu bolescuru..ipka 20 kapi ja malo previseuser posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
13.6.2014 14:09:10   
bebacha

IZVORNA PORUKA: salmy

Ja kad imam bjelog alkoholnog sirceta naspem umjesto omeksivaca,ali dodam 20 kapi etericnog ulja..i ves fino mirise i mekan je

ps: Terezo deder reci smijem li to ulje koristiti? bem li ga da djecak ne dobije kakvu bolescuru..ipka 20 kapi ja malo previseuser posted image user posted image


cuj sirce,bona alkohol,hoces da dijete predoziras preko odjeceuser posted image user posted image user posted image joj sto ne mogu sranja pa etuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
13.6.2014 14:11:08   
salmy
joj bebachouser posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
13.6.2014 14:16:36   
Hannica
user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
14.6.2014 8:06:21   
MajkaTereza

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: MajkaTereza

Samo davas upozorim, pogotovo vas sa malim bebama, omeksivaci su povezani sa SIDS, iznenadom smrcu beba, zbog obromnog broja kancerogenih hemikalija. Ne perite djeciju odjecu u omeksivacu!
[/quote


E vala ga i ti pretjera..Eto godinama svi peru i sad najednom povezano sa smrcu beba
Nemogu naprdzivanja da prostis



NAJEDNOM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To se zove nauka, istrazivanje i novi zakljucci. Ne ocekujem da svi to znaju, ali mislila sam da je potrebno znati bar osnovne stvari.. Boze sacuvaj.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
14.6.2014 8:07:20   
MajkaTereza

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: MajkaTereza

Samo davas upozorim, pogotovo vas sa malim bebama, omeksivaci su povezani sa SIDS, iznenadom smrcu beba, zbog obromnog broja kancerogenih hemikalija. Ne perite djeciju odjecu u omeksivacu!



A ti si jos ziva? Mislim nisi umrla od SIDS-a?


Da, vjerujem da je SIDS nesto cemu se treba smijati, i treba ignorisati nova otkrica koja pokazuju da se ne smiju djeca izlagati. Ne mogu da vjerujem. Fuj

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
14.6.2014 8:08:14   
MajkaTereza

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: MajkaTereza

Ja nisam nikad prala, ali sam mu nekidan kupila majicu u Beba kidsu jer je uflekao svoju, pa mu je odmah obukla, a tamo peru novu odjecu u omeksivacu user posted image i sav se osuo.. I kontam kako cudno, kad jutros na ffejsu drugarica postavila to.. Slobodno stavi malo bijelog sirceta umjesto omeksivaca, bice jednako mekano!



ma, daj bijelo sirće ne volim ni u salati, a kamoli na bebinoj robici


Neces ga sisati, vec isprati.. Ne osjeti se uopste, i bude mekano, Ako ne znas nista o necemu, onda se obicno ne trebas izjasnjavati..

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
14.6.2014 8:09:45   
MajkaTereza

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: MajkaTereza

Ja nisam nikad prala, ali sam mu nekidan kupila majicu u Beba kidsu jer je uflekao svoju, pa mu je odmah obukla, a tamo peru novu odjecu u omeksivacu user posted image i sav se osuo.. I kontam kako cudno, kad jutros na ffejsu drugarica postavila to.. Slobodno stavi malo bijelog sirceta umjesto omeksivaca, bice jednako mekano!



ma, daj bijelo sirće ne volim ni u salati, a kamoli na bebinoj robici


a jesil sigurna da se nije osuo od konzevansa i svi gluposti koju ta odjeca pokupi u transportu i policama


?! KONZERVANSA u transportu? I sta je na policama? I onis u mi rekli da sve preu u omeksivacu kad dobiju robu.. Ali bravo ti, konzervans u odjeci o maj gad

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
14.6.2014 8:11:01   
MajkaTereza

IZVORNA PORUKA: salmy

Ja kad imam bjelog alkoholnog sirceta naspem umjesto omeksivaca,ali dodam 20 kapi etericnog ulja..i ves fino mirise i mekan je

ps: Terezo deder reci smijem li to ulje koristiti? bem li ga da djecak ne dobije kakvu bolescuru..ipka 20 kapi ja malo previseuser posted image user posted image


Koliko je tebi godina? Boze sacuvaj. I da, etericno ulje je ok, ali za novorodjence je najbolje prva 4 mjeseca ne koristiti nista sa jakim mirisima kako bi se sprijecila alergija u buducnosti.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *