|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 12:25:54   
acudesa
imam problem, vidim da vas većina koristi lenor omekšivač-.....ALI, meni nekad cijela kuća mišiše na lenor, a ponekad baš neugodno mišriše kad veš izvadim iz ormara, dođe mi da ga opet operem, a uvijek isti omekšivač---
šta mi pada na pamet-da mi nije istekao rok, gledam na njemu, nema datuma proizvodnje, a ima rok upotrebe...user posted image
dešava li vam se ovo?
kupujem ga u merkatoru, pa kontam ne bi trebalo da mu je istekao rok...
ma tako sam ljuta, posteljina mi smrdi...dođe mi da ga prospem...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 13:00:56   
malena27 RR
acu, mozda ti je ves bio vlazan user posted image   kad si ga slozila....
ja koristim Ornel zeleni sa aloe verom ili plavi...a neki dan sam uzela Felce Azzura u Konzumu i on ima predivan miris...mada je malo porijedak u odnosu na ornelove omeksivace.


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 13:20:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

imam problem, vidim da vas većina koristi lenor omekšivač-.....ALI, meni nekad cijela kuća mišiše na lenor, a ponekad baš neugodno mišriše kad veš izvadim iz ormara, dođe mi da ga opet operem, a uvijek isti omekšivač---
šta mi pada na pamet-da mi nije istekao rok, gledam na njemu, nema datuma proizvodnje, a ima rok upotrebe...user posted image
dešava li vam se ovo?
kupujem ga u merkatoru, pa kontam ne bi trebalo da mu je istekao rok...
ma tako sam ljuta, posteljina mi smrdi...dođe mi da ga prospem...



ovo se meni isto dogadja ja sve kontam da mi nesto s masinom nije u reduuser posted image al sad cu probati neki drugi omeksivac jer peskiri mi smrde tako da bi povracacala kad pokusam obrisati liceuser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 13:23:29   
acudesa
malena, nije, dobro je isušen 100%
do omekšivača je...kontam da možda u kombinaciji sa nekim deterdžentom ne dođe do ovakvog mirisa..
znate ono kad se neke komponente od dva mirisa poklope daju neugodan miris...
ne znam ni sama, al mi strašno smeta...čist veš, a ne miriše, smrdiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 13:28:02   
Trnoruzica
Ja od Lenor omeksivaca imam nagon za povracanjem, ali bas bas.. I to samo od 2. Svijetloplavi i onaj bijeli kao sensitive. Otkad koristim onaj Oxygen purity, odahnula sam user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 13:32:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

malena, nije, dobro je isušen 100%
do omekšivača je...kontam da možda u kombinaciji sa nekim deterdžentom ne dođe do ovakvog mirisa..
znate ono kad se neke komponente od dva mirisa poklope daju neugodan miris...
ne znam ni sama, al mi strašno smeta...čist veš, a ne miriše, smrdiuser posted image user posted image user posted image



isto sve kod meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ludimmmmmmmmmmmmmmmuser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 13:37:13   
Hannica
Ja sam primjetila da u posljednje vrijeme od lenora bas smrdi ves,ne odmah,ali kad stoji u ormaru dan dva bas se usmrdi.Mislila sam da je nesto do mene,da ne radim nesto kako treba ali mi je jedna prijateljica rekla da se i njoj isto desava pa sam odustala od njega,koristim bilo koji samo ne lenor,a nekad mi je on bio najbolji i mislila sam da ga nikad necu zamjeniti.Morali su ga pokvarit...šmrc...user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 13:41:24   
ena23
Ja sam odlucila preci na tecni deterdzent a ovaj u prahu cu koristiti samo za bjeli ves i bas bas prljav ves. Sugestije koji tecni deterdzent da koristim???

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 13:45:39   
acudesa
danas ću kupiti drugi, fakat je do njih...da smo u njemačkoj ne bi bilo ovako...ko zna šta nam smute pa pošalju...pih...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 13:48:06   
ena23
acudesa to se ie meni desilo sa plavim lenorom, nekad prosle godine, ma ves smrdio bas. od tad izbjegavam lenor.

znate sta se ja pitam? imam puno rodbine u inostranstvu i kad dodju ovam osav njihov ves mirom mirise, ma to se rjecima ne moze opisati kako. sta oni rade da to toliko miri? u cemu je fol? ili su jednostavno kvalitetniji proizvodi ili je nasa voda preostra za bilokakve omeksivace?


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 13:51:06   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: ena23

Ja sam odlucila preci na tecni deterdzent a ovaj u prahu cu koristiti samo za bjeli ves i bas bas prljav ves. Sugestije koji tecni deterdzent da koristim???


Za sareni / Crveni Woolite...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 13:53:32   
Hannica
Ena to sam se i ja pitala.Nedavno moj rodjak donio hani nekih haljinica od svoje kcerke i nije normalno koliko mirisu,cak i kada sam ih oprala 2-3 puta osjetio se onaj dijasporski miris.user posted image user posted image
Vjerovatno je nesto do vode,mm je donosio omeksivaca iz Njemacke,bolje mirisu nego ovi nasi ali ipak ne tako jako kao kad oni operu.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 13:55:41   
mama75
Fol je u kvalitetu :-)))) Ma ja sam ubjedjena da ovo sto salju na nase trziste nije ni blizu onome sto se moze kupiti u EU. Evo ja imam problem sa Arielom, kojeg koristim vec godinama, a sada ni najobicniji flek od banane ne moze da opere. Odjeca starije kcerke mi je kao nova, nikada nista za flekove nisam morala upotrebljavati kada je bila beba, a sada za ovu malu ... uzas jedan!!! A bas mrzim koristiti onaj Vanish i slicne preparate. 

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 13:55:46   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: ena23

acudesa to se ie meni desilo sa plavim lenorom, nekad prosle godine, ma ves smrdio bas. od tad izbjegavam lenor.

znate sta se ja pitam? imam puno rodbine u inostranstvu i kad dodju ovam osav njihov ves mirom mirise, ma to se rjecima ne moze opisati kako. sta oni rade da to toliko miri? u cemu je fol? ili su jednostavno kvalitetniji proizvodi ili je nasa voda preostra za bilokakve omeksivace?



ena ja koristim tecni ariel i stvarno je dobar, probaj pa vidi kako ce tebi odgovarati.

ja sam uvjerena da u bosnu salju fus robu, jer ja ovdje koristim silan i da vam iskreno kazem ovdje je rijedji nego dole u Bosni, i miris mu je skroz drugaciji, a fol sve isto rozi silan od ruze, al miris ni nalik ovdje i u Bosni.

i u Bosni mi brzo izlapi miris, a ovdje mi bas dugo traje. ja mislim da je i do vode, jer je u Bosni voda pretvrda, ali ima brate i do toga sto tamo omeksivaci nisu kvalitetni kao ovdje. ima dosta i do susenja vesa i peglanja. meni ako se ves duze susi on se usmrdi i kada ga peglam bas smrdi. ali ako ga peglam odmah cim se osusi onda i miris duze ostaje.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 13:59:47   
acudesa
uvaljuju li uvaljuju...mi smo im ž kategorija potrošačauser posted image user posted image user posted image user posted image
e, zato ću kupiti domaći proizvod...kad su smradovi takvi

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 14:04:29   
Hannica
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

uvaljuju li uvaljuju...mi smo im ž kategorija potrošačauser posted image user posted image user posted image user posted image
e, zato ću kupiti domaći proizvod...kad su smradovi takvi


Uvaljuju i to na veliko...znam da to nije tema ali moram reci ovo.Jedna moja prijateljica je nadavno narucila aptamil da joj donesu iz Austrije i kad je uporedila s' ovim nasim uopste nisu isti,a cijena je Bogami ista.Kad mogu da na tim stvarima da nam uvaljuju nekvalitetu sta imamo ocekivat za deterdjente.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 14:08:53   
ena23
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

uvaljuju li uvaljuju...mi smo im ž kategorija potrošačauser posted image user posted image user posted image user posted image
e, zato ću kupiti domaći proizvod...kad su smradovi takvi


u pravu si.

ja cu prvo probati ovaj crveni woolite sto skvo rece a ako neko zna neki fin domaci tecni deterdzent nek mi se javi. ne zelim vise koristiti omeksivace, zato prelazim na tecni.


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 14:18:32   
acudesa
ko koristi domaće, dajte mi preporuku za omekšivač

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 14:24:05   
Hannica
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

ko koristi domaće, dajte mi preporuku za omekšivač


Vama sigurno treba Softly.user posted image user posted image user posted image
Stvarno nije los,ja ga ne koristim samo zbog reklame koja me uzasno nervira.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 14:36:01   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Hannica


Uvaljuju i to na veliko...znam da to nije tema ali moram reci ovo.Jedna moja prijateljica je nadavno narucila aptamil da joj donesu iz Austrije i kad je uporedila s' ovim nasim uopste nisu isti,a cijena je Bogami ista.Kad mogu da na tim stvarima da nam uvaljuju nekvalitetu sta imamo ocekivat za deterdjente.user posted image


E cijena bogami nije ista. Jeftiniji je u Austriji.
Tamo je kutija 9 Eura. Ovdje 26 maraka.

Veš - dva puta ispirite.
- ili vam je veš predugo bio na štriku
- ili je navlažio preko noći, pa se ujutro opet sušio
- ili ste stavili previše omekšivaća

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 14:39:47   
koka i po
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

ko koristi domaće, dajte mi preporuku za omekšivač


Vama sigurno treba Softly.user posted image user posted image user posted image
Stvarno nije los,ja ga ne koristim samo zbog reklame koja me uzasno nervira.



Meni je super pogotovo plavi user posted image


Eto acu pa probaj user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 14:40:00   
acudesa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Veš - dva puta ispirite.
- ili vam je veš predugo bio na štriku
- ili je navlažio preko noći, pa se ujutro opet sušio
- ili ste stavili previše omekšivaća

ništa od ovoga nije uzrok, provjereno, do omekšivača je

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 14:40:59   
acudesa
hoću, majke mi..
hvala cure...ne bude li mirisao...dobro se drž'teuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 15:18:15   
Hannan
Ja sam skoro kod mame prala veliku deku, i ona koristi Lenor, ama mirisala mi deka danima...i ja uzmem reko nek mi miruha, jest sipak, mirisalo nekoliko pranja i pocelo da smrdi, jedva docekala da potrosim pakovanje. Negdje sam citala da je dobar Duel zuti, i kupim ga neki dan, ali smao 1l da isprobam.Jako sam zadovoljna, barem za sad, avlija m ise uzmirise kad ves prostrem, a i  fino mirise kad izvadim iz ormara.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
3.8.2010 15:31:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

imam problem, vidim da vas većina koristi lenor omekšivač-.....ALI, meni nekad cijela kuća mišiše na lenor, a ponekad baš neugodno mišriše kad veš izvadim iz ormara, dođe mi da ga opet operem, a uvijek isti omekšivač---
šta mi pada na pamet-da mi nije istekao rok, gledam na njemu, nema datuma proizvodnje, a ima rok upotrebe...user posted image
dešava li vam se ovo?
kupujem ga u merkatoru, pa kontam ne bi trebalo da mu je istekao rok...
ma tako sam ljuta, posteljina mi smrdi...dođe mi da ga prospem...


Meni je lenor inače prejak,toliko jak da ne mogu odrediti jel spada pod miris ili smrad user posted image neka mješavina....

A čula sam od par žena da su probale Duel i da su zadovoljne,ali nisam još probala,meni su Ornel i Silan nekako najbolji,pa mijenjam.


(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *