|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
15.12.2008 13:43:28   
Mara
Ariel M-zim( ovo  najnovije )  je prašak koji ću obavezno da bacim!
Mašina mi je cijela zagipsirana od njegauser posted image , poludila sam jutros kad sam vidjela! user posted image , pošla da uključim mašinu , otvorila dozator kad imam šta viditi, sve zagipsano , MM je ostao razbijajući gips.
I  ovo stvarno više nije normalno, prije jedno pola godine isto tako kupila Persil i on mi zagipsao dozator i neka crijeva unutra, pa promjenila onal Ariel sa Lenorom i od njega isto i sada velim ma kupit ću ja ovo najnovije , valjda ga još nisu iskopirali , buš posla. Bezobraznici jedniuser posted image
A sveki mi je donijela Lenor listiće za sušilicu tako da omekšivač ne koxristim nego ssamo listiće i super su

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
15.12.2008 15:14:21   
Ilhana RR
Ja nikad nisam gledala koji koristim ovde u svedskoj posto su svi dobri moze i onaj koji je naj jeftiniji. Cak je nedavno i bilo u novinama kako ovi skupi prasci uopste neperu kako treba da su cak i ovi jeftiniji bolji. Omeksivar koristim onaj koji mi najljepse mirisem, nekad je Softlan... oni imaju najveci izbor...

U bosni naravno podrzavam bosanske produkte i UVIJEK SVE uzimamo stritkno bosansko. KUPUJMO BOSANSKO!!!

(odgovor članu IvaG)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
25.12.2008 14:41:22   
camm
ja dugo koristim ariel m- zim
i stvrno nikad niti ijedne grudice nije bilo
da nije do tvoje masine mara?

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
25.12.2008 14:47:31   
S.mama
I ja koristim Arijel,jako sam zadovoljna...
A omeksivac Lenor elegant feel,jako mi se svidjauser posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
9.1.2009 12:34:09   
bebacha
kod nas nigdje nema vise Duel omeksivaca a znam da je bio.jel povucen iz prodaje.im Duel prasak za ves

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
9.1.2009 13:15:10   
andji
ne znam dal sam već odg. na ovu temu,ali evo kao i većina mama koristim Ariel aromaterapi,već 2 god i omekšivač Lenor,ali mijenjam ih sve,žuti,plavi i ljubičasti najviše uzimam i ne znam koji mi je bolji.....a sada pre par dana sam uzeli novi zeleni što je izašao mislim da se zove Lenor,Jungle Freedom....i on je super,inače stavljam po 2-3 čepa omekšivača

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
9.1.2009 13:53:23   
HanaBana
Ja  ne koristim nikakve omeksivace, samo tecni deterdzent.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
9.1.2009 13:54:36   
tea lana
Ariel detedzent Ornel omeksivac

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
9.1.2009 14:40:02   
Gigana
ne znam jesam li već pisala, ali mi je Quanto (tirkizno plavi i tamno plavi) ubjedljivo najbolji, pa tek onda Lenor Aromatherapy (zeleni i plavi).  Ovaj Quanto miriše bukvalno sedmicama, fantastičan je, ali obavezno kupujte pakovanja koja nemaju "gratis" količinu.

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
11.1.2009 13:20:08   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: andji

ne znam dal sam već odg. na ovu temu,ali evo kao i većina mama koristim Ariel aromaterapi,već 2 god i omekšivač Lenor,ali mijenjam ih sve,žuti,plavi i ljubičasti najviše uzimam i ne znam koji mi je bolji.....a sada pre par dana sam uzeli novi zeleni što je izašao mislim da se zove Lenor,Jungle Freedom....i on je super,inače stavljam po 2-3 čepa omekšivača


E i ja sam uzela taj zeleni da probam,samo nisam jos imam svog plavog kojeg stvarno volim. Ali cini mi se onako kad sam pomirisala ovaj zeleni da je super...Bas cu ga probati danas.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
11.1.2009 14:30:22   
tweety
Molila bi vas da mi kazete koji deterdzent skida "bebinu zutu stolicu" i naravno trebace mi kasnije za raznorazne fleke.Ja koristim Tide ali mi neopere bas da valja,vidi se opet blijedo-zuta fleka user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
11.1.2009 14:59:45   
juni
Ja koristim ariel m-zim i Lenor Sensitive (bijeli, beba na njemu) i nikad mi nema fleka recimo na bijelim pelenama, nisam primjetila. Inace stavim samo malo omeksivaca, pola cepa jer nije dobro za bebinu kozu, i uvijek jos jednom upalim ispiranje.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
11.1.2009 15:16:51   
MELLI
IZVORNA PORUKA: juni

Ja koristim ariel m-zim i Lenor Sensitive (bijeli, beba na njemu) i nikad mi nema fleka recimo na bijelim pelenama, nisam primjetila. Inace stavim samo malo omeksivaca, pola cepa jer nije dobro za bebinu kozu, i uvijek jos jednom upalim ispiranje.


Ja sam posljednji put kupila ovaj ariel i totalno sam razočarana.Sve fleke mi ostanuuser posted image .Možda je do moje mašine,mada ne vjerujem.
Ranije sam kupovala ariel sa omekšivačem(2 u 1) i bila sam prezadovoljna. Čak i na 40 stepeni sve fleke spadnu,morat ću se vratiti na njega.

Ja sam nekako mišljenja, da mi u stvari kupujemo samo arielovu ambalažu,a unutra ko zna čiji deterdžentuser posted image


(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
11.1.2009 15:45:58   
mamyca
Tweety za to ti je najbolji Ariel,makar po mojoj procjeni,jutros sam imala takav posaouser posted image pa govorim iz prve rukeuser posted image .Samo sto ih ja uvijek malo potopim u lavoru pa onda u masinu,a jutros mi je ovaj moj hairsuzuser posted image user posted image napravio veliki devar po kuciuser posted image ,i sad govorim hvala Arielu.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
11.1.2009 16:02:32   
camm
IZVORNA PORUKA: tweety

Molila bi vas da mi kazete koji deterdzent skida "bebinu zutu stolicu" i naravno trebace mi kasnije za raznorazne fleke.Ja koristim Tide ali mi neopere bas da valja,vidi se opet blijedo-zuta fleka user posted image


ja sam to s venishom skidala
uvjek nakvasim s njim i naspem u masinu malo venisha i spadalo je uvjek.

eh sad kazu da se pokvario venish ali probaj opet.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
11.1.2009 16:09:41   
NANICA
IZVORNA PORUKA: MELLI




Ja sam nekako mišljenja, da mi u stvari kupujemo samo arielovu ambalažu,a unutra ko zna čiji deterdžentuser posted image




Slazem se sa navodom. Ko nam garantje da Tide-ovi, Ariel-i, Bonux-i, itd. nisu sve jedan te isti deterdzent. Ipak ih sve proizvodi P&G. user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
11.1.2009 17:01:30   
sajrarejna
ARIEL I SOFTLY LJUBIČASTI

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
11.1.2009 17:04:47   
medavi
ima istine u ovome sto si napisala..nazalost kod nas je jos takva situacija da nam se nekontrolisu proizvoi koji ulaze u nasu zemlju, ali zato imamo dosta domacih proizvoda i to odlicnih!
Evo ja sam po maminoj preporuci uzela da probam duel al nije ovaj s jorgovanom ili nesto...nego ono klasik i mogu vam rec da je super....sad saram od merixa do duela i tak...a omeksivac jos isti ornel bijeli..moze i lila ili roze...svi su mi super...


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
11.1.2009 19:16:53   
merimaa
persil gold i omeksivac ornel

_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
15.5.2009 11:20:19   
Anoniman
Ja izbjegavam koristiti  proizvode P&G....Naravno, ne mogu izbjeci Blend-a-med, a ostalo stavrno NECU da kupujem.
Kupujem najcesce Fax, ali znam kupiti i Bioactiv, Merix. Sad zadnji put kupila sam DM-ov tecni deterdz. od aloje...ali nisam bas zadovoljna.Nije bas da opere svaku fleku. Ali zato super mirise. Omeksivac sada ne koristim, ali uz Fax i Bioactiv koristim DMov rozi...Predivno mirise.

(odgovor članu merimaa)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
15.5.2009 13:43:05   
mamana
Ja koristim isključivo P&G proizvode Ariel,Lenor, Pampers pelene i važne maramice,Blend-a-med za nas,a Oral B kaladon i četkicu za djete)   i prezadovoljna sam njihovim kvalitetom. Sa Arielom osvijetljive stvari perem na 30 i nikad mi nije ostala nijedna flekica, a znate koliko ih ima kad su djeca mala i kakve sve vrste mogu biti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
15.5.2009 14:18:14   
mama_debeljuca
Ja koristim Ariel pro-zim 7 i Lenor žuti, zadovoljna sam. Mada nekada stvarno, kao da pakuju nešto drugo u arielovoj ambalaži, gipsira se u ladici za deterdžent, lijepo se namučim dok to očistim. Dobar mi je i Tide, ali se isto zna zagipsirat. Za crni i šareni veš koristim Pervol.

_____________________________

:-)

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
15.5.2009 14:26:34   
bubuli
koristimo sve isto...ariel i zuti lenor i pervol...
najgore mi je sto nijedan detrdzent nije kvalitetan...svi imaju tog gipsa u sebi...ostane u masini i poslije kad perem sareni ves povuce voda i znaju nekad biti bijele mrlje po odjeci u boji eeee to mrzim


_____________________________



(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
15.5.2009 14:28:26   
emma.L
Kupujemo Tide i zadovoljna sam. DM Sensitive omekšivač mi je super, i njihov tečni sapun za ostranjivanje mrlja. Emi još kupujemo Chicco omekšivač, ali mislim da ćemo uskoro prestati s tim. DM ima i tekući deterdžent za crnu odjeću i pokazao mi se kao dobar.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
15.5.2009 14:29:59   
Sonja
persil sensitive i super je

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *