|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 9:36:29   
rose 87
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zelim ti puno sabura i srece,da nam se oporavis i da uskoro drzis svoju drugu bebicu u narucjuuser posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 9:38:39   
tweety
Draga moja Aquarius,već sam ti rekla da ti skidam kapu na svemu ovome.Ne znam da li bi mogla biti tako hrabra i snažna kao ti,a tebi draga moja svaka čast.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti i Sabina ste moji heroji!!!

Bit ćeš i ti sretna aBd jednog dana sa svojom bebicom kao što je i ona.

Ljubim te i samo tako nastavi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 9:42:14   
ziki
Aquarius, hrabro. Žao mi je što si sve to prošla, ne mogu ni da zamislim kako ti je. Želim ti svu sreću i da što prije dobiješ ono za čim žudišuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 9:44:27   
lilix
user posted image user posted image
neka ti dragi Allah podari sve dobro u životu
svaka čast na saburu i hrabrosti, divim ti se


_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 9:49:01   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image  Aguarius divim se na tvojoj snazi...Znam nije lako....Tu smo za tebe svi na ovom forumu..user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 9:54:18   
calahoe
Znas da znam,znas da razumijem sve.
ogromna je tvoja hrabrost,drugarice moja
Neki u zivotu moraju ici tezim putem do cilja,al nagrada koju dobijemo na kraju je vrijedna sve muke.
Sve ce ovo jednom biti jucer,ne daje nam ON vise tereta nego li ga mozemo podnjeti.
Tu sam za sve sto bi ti moglo pomoci na neki nacin.
Zena je stijena drug mojuser posted image

tweetyce user posted image

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 9:57:32   
Anoniman
Aquarius,žao mi je što vam se to dogodilo...
Mogu samo ponoviti ono što su rekle sve forumašice prije mene,da ti se zaista divim na tolikoj snazi,hrabrosti,saburu..neka te Allah nagradi za to.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 10:02:41   
danijela27
aquarius ne mogu razumjeti kako ti je, al mogu ti reci koliko mi je zao draga moja. vidim da si jaka zena.nadam se da ces uskoro u narusju drzat prelijepu bebicu koju ces puno puno razmazit :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 10:04:35   
ivanak
draga ne znam šta bi ti rekla... ako te tješi da se suosježam sa tobom.. evo plačem dok čitam ovo...
baš mi je žao što se sve to izdogađalo


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 10:06:06   
fatimica09
Mila moja,
dragi Allah dž.š. nikad nam ne pošalje iskušenje koje mi ne možemo podnijeti....i vjeruj kad ti se čini da je Nebo najcrnje, Zora je najbliže...
Evo dvoumim se šta da ti napišem, jer znam....osjećam isto što i ti...isto što i Mirkica.....isto što i Almira86.....ali reći ću ti...ma kako ti to sada shvatila....
Moju priču možda nisi čitala, nažalost možeš je naći na ovom istom pdf....isto se desilo....rađena obdukcija, navodno nađen i razlog, ali o tome ću poslije....
Ja sam bila skrhana, očajna, dan-danas...već godinu dana nakon poroda, osjećam da je jedan lijepi, nevini, čisti i veseli dio mene preselio zajeddno sa mojom princezom i pitam se da li će se više ikada vratiti onaj nekadašnji osmjeh na moje lice.....ali nakon dugog traženja uzroka, hiljadu pitanja, mora suza i bezuspješnog nadanja da ću se jednog dana probuditi i ipak je ugledati kraj sebe, shvatila sam....moja djevojčica je na mjestu koje jojj ja nikada ne bih mogla priuštiti, dragi Allah dž.š. je nagradio i mene i nju.....ona je Dženetska bebica a ja majka Dženetske bebe....zar to nije najljepši poklon.....ipak, moram se potruditi i zaslužiti da se jednog dana ponovo sretnemo....zahvalnošću i pokornošću......Njegovoj odredbi!
Nemoj nikada dozvoliti da zaboraviš svog malog princa...on je BIO i čeka te aBd....učini da bude ponosan na svoju majku, nije te napustio....samo ga ti ne vidiš i ne brini.....on je nagrađen, dragi Allah dž.š. ga je uzeo u svoje okrilje...pa šta jedna majka može poželjeti više.....a jednog dana aBd pričaćeš njegovoj braći i sestrama o njemu...vidjećeš!
A sad ću ti reći ono što znam da te kopka, da te žulja i da ti se stalno vrti po glavi....bar je meni tako bilo.....Zašto, kako, kako nakon uredne, školske trudnoće.....
Neočekuj puno ni od nalaza obdukcije, moj je pokazao akutni infarkt posteljice....a uzrok tome user posted image  
Obišla sam sve moguće i nemoguće ljekare.....na kraju mi je prof. Vidić rekao  i u medicini se čuda dešavajuuser posted image
Rekli su mi da nakon mjesec dva mogu pokušati ponovo, bio je kao i kod tebe normalan porod, nisam ni pukla, nalaz obdukcije nije pokazao nikakvu malformaciju, niti urođenu anomaliju bebe, čak naprotiv potpuno zdrava i napredna beba....user posted image  i ja sam nakon tri mjeseca ponovo ostala trudna, nažalost bila je biohemijska trudnoća.....svi nalazi nakon poroda su mi bili uredni, nakon te biohemijske također.....ali nešto unutar mene nije....psiha je čudo.....
Zato ne žuri.....desiće se kad bude suđeno.....kad Onaj koji te je jednom nagradio odluči da te iskuša na drugi način....da ti posudi bebu koju ćete ti i tm aBd odgajati tako da se jednoga dana pridruži svome bratu u Dženetu.....
Neki ljekari kažu da nakon poroda bilo kakvog, treba godinu dana da tijelo ženee dođe u stanje prije trudnoće, sve je individualno naravno.....sada se saberi, poslaži kockice.....u svom srcu napravi bešiku i u nju smjesti malog dječaka ali ostavi prostora i za nove bebe koje te aBd čekaju i kojima ćeš pružiti svu ljubav ovog svijeta.....
Nadam se da ćeš shvatiti moje riječi i da te nisam povrijedila svojim stavom.....ako misliš da ti ikako mogu pomoći, slobodno se javi.....uvijek sam tu za tebe user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 10:11:50   
sheri
zao mi jeuser posted image  

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 10:20:48   
Lara83
draga, hrabra zeno...
svaka rijec je suvisna...uzasno mi je zao...user posted image
saberi se, izdrzi i ako Bog da drzat ce i ti svoju bebicu u narucju....

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 10:31:46   
Zoe
IZVORNA PORUKA: tweety

Draga moja Aquarius,već sam ti rekla da ti skidam kapu na svemu ovome.Ne znam da li bi mogla biti tako hrabra i snažna kao ti,a tebi draga moja svaka čast.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ti i Sabina ste moji heroji!!!

Bit ćeš i ti sretna aBd jednog dana sa svojom bebicom kao što je i ona.

Ljubim te i samo tako nastavi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


Baš me kosnula ova vijestuser posted image user posted image ...tweety je sve rekla, tebi i TM želim sve najbolje..

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 10:33:48   
Honey3
aquarius mila zao mi je pravouser posted image user posted image user posted image a tebi svaka cast na snazi i hrabrostiuser posted image razumijem te mila jer moja sestra je prosla kroz isto a bila je trudilica nekoliko godina i eto hvala Bogu ima sad dvoje djeceuser posted image molim Boga da ti da snage da sto lakse prebrodis ovaj period i da vas dragi Bog obraduje roditeljstvom uskoro ako Bog da user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 10:34:18   
manuela RR
Draga baš mi je žao...user posted image user posted image user posted image

Vidim da si hrabra i borbena žena,da imaš podršku svog muža,a to ti je sad u ovim trenutcima najbitnije,da nisi sama i da svoj svaki bol podijeliš sa nekim ko te u potpunosti razumije.


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 10:38:31   
kanita25
user posted image  duso moja nema rijeci da kazem koliko mi je zao...user posted image user posted image  
ljubim te puuuno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.05.2008.-mama poljubila svoju djevojčicu
21.07.2010.-i svog malenog bumbarka

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 10:39:10   
chuci
suvišno je bilo šta reći
jako mi je žao

svaka ti čast što si imala hrabrosti ispričati ovo
svaka čast i tm


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 10:41:59   
Ben 10
Žao mi je...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 10:44:22   
jasmin

IZVORNA PORUKA: fatimica09

Mila moja,
dragi Allah dž.š. nikad nam ne pošalje iskušenje koje mi ne možemo podnijeti....i vjeruj kad ti se čini da je Nebo najcrnje, Zora je najbliže...
Evo dvoumim se šta da ti napišem, jer znam....osjećam isto što i ti...isto što i Mirkica.....isto što i Almira86.....ali reći ću ti...ma kako ti to sada shvatila....
Moju priču možda nisi čitala, nažalost možeš je naći na ovom istom pdf....isto se desilo....rađena obdukcija, navodno nađen i razlog, ali o tome ću poslije....
Ja sam bila skrhana, očajna, dan-danas...već godinu dana nakon poroda, osjećam da je jedan lijepi, nevini, čisti i veseli dio mene preselio zajeddno sa mojom princezom i pitam se da li će se više ikada vratiti onaj nekadašnji osmjeh na moje lice.....ali nakon dugog traženja uzroka, hiljadu pitanja, mora suza i bezuspješnog nadanja da ću se jednog dana probuditi i ipak je ugledati kraj sebe, shvatila sam....moja djevojčica je na mjestu koje jojj ja nikada ne bih mogla priuštiti, dragi Allah dž.š. je nagradio i mene i nju.....ona je Dženetska bebica a ja majka Dženetske bebe....zar to nije najljepši poklon.....ipak, moram se potruditi i zaslužiti da se jednog dana ponovo sretnemo....zahvalnošću i pokornošću......Njegovoj odredbi!
Nemoj nikada dozvoliti da zaboraviš svog malog princa...on je BIO i čeka te aBd....učini da bude ponosan na svoju majku, nije te napustio....samo ga ti ne vidiš i ne brini.....on je nagrađen, dragi Allah dž.š. ga je uzeo u svoje okrilje...pa šta jedna majka može poželjeti više.....a jednog dana aBd pričaćeš njegovoj braći i sestrama o njemu...vidjećeš!
A sad ću ti reći ono što znam da te kopka, da te žulja i da ti se stalno vrti po glavi....bar je meni tako bilo.....Zašto, kako, kako nakon uredne, školske trudnoće.....
Neočekuj puno ni od nalaza obdukcije, moj je pokazao akutni infarkt posteljice....a uzrok tome user posted image  
Obišla sam sve moguće i nemoguće ljekare.....na kraju mi je prof. Vidić rekao  i u medicini se čuda dešavajuuser posted image
Rekli su mi da nakon mjesec dva mogu pokušati ponovo, bio je kao i kod tebe normalan porod, nisam ni pukla, nalaz obdukcije nije pokazao nikakvu malformaciju, niti urođenu anomaliju bebe, čak naprotiv potpuno zdrava i napredna beba....user posted image  i ja sam nakon tri mjeseca ponovo ostala trudna, nažalost bila je biohemijska trudnoća.....svi nalazi nakon poroda su mi bili uredni, nakon te biohemijske također.....ali nešto unutar mene nije....psiha je čudo.....
Zato ne žuri.....desiće se kad bude suđeno.....kad Onaj koji te je jednom nagradio odluči da te iskuša na drugi način....da ti posudi bebu koju ćete ti i tm aBd odgajati tako da se jednoga dana pridruži svome bratu u Dženetu.....
Neki ljekari kažu da nakon poroda bilo kakvog, treba godinu dana da tijelo ženee dođe u stanje prije trudnoće, sve je individualno naravno.....sada se saberi, poslaži kockice.....u svom srcu napravi bešiku i u nju smjesti malog dječaka ali ostavi prostora i za nove bebe koje te aBd čekaju i kojima ćeš pružiti svu ljubav ovog svijeta.....
Nadam se da ćeš shvatiti moje riječi i da te nisam povrijedila svojim stavom.....ako misliš da ti ikako mogu pomoći, slobodno se javi.....uvijek sam tu za tebe user posted image



Draga fatimice...Allah ti dao svaki hajr i bebicu koja ce i tebe obradovati.Stvarno ste vi zene,koje ste ovo dozivjele,bas jake.Znam da je bolno,tuzno,da je kao trn u covjekovom srcu...ali znam i da vam je lakse kad znate da su vase bebe bez dunjaluckih iskusenja nagradjene vjecnim dzennetom.user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 10:49:49   
dzeni_nl
draga mnogo sam se rastuzila i evo placem od tuge i zalosti zbog toga sto ti se desilo. vidim ti si mnogo hrabra zena. ja ne znam kako bi to podnjela? toga sam se bojala cijelu trudnocu cak sam i na porodu o tome razmiljala, sama pomisao da bi mi se nesto tako moglo desiti me bolila, a ti si tako hrabra svaka ti cast na tome.

zelim ti jos puno snage i sabura. da uskoro citamo tvoju sretnu pricu kako si rodila zdravu i zivu bebicu i kako uzivas u njenoj ljubavi.user posted image


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 10:50:46   
Rimljankaa
.... Zaista ne znam sta bi rekla! user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 11:01:40   
Dinkica
Znam da se ne mogu saosjećati u potpunosti ali gledamo na isti način. Protiv sudbine se ne može, molim te budi jaka, jača nego ikad, dragi Allah će vam uljepšati život prelijepom i zdravom dječicom, insallah, user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 11:04:31   
Anoniman
Dragi Allah te je iskusao na najbolniji nacin...Zao mi je...neopisvo. Ali On najbolje zna.
Ti si jaka i hrabra zena, zena koja zna kako treba dalje...Tesko je, pretesko...Oblacno, kisno...ali izace Sunce, aBd.
Da ti dragi Allah olaksa, AMIN!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rimljankaa)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 11:18:38   
10 mart 2009
Aquarius, mila moja user posted image ... Allah ti milostivi dao sabura, snage... sve sam to prošla kao i ti i još puno, puno bolnije user posted image ...ja sam moju bebu dojila, nosala, uspavljivala puna tri mjeseca...Ali ti si hrabra...u mislima sam s tobom... Ja svoju priču ne mogu još nikome ispričati, s vama je podijeliti... Ti si tako hrabra, jaka žena...Danas sam mama dva dječaka, tebi od srca želim isto  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
25.10.2010 11:24:46   
Anoniman
jako mi je žao zbog svega sto si prosla al u jednu ruku ti si posebna jer si mama andjelauser posted image

(odgovor članu 10 mart 2009)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *