|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:05:03   
Niobe
Žao mi je....user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Silvester)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:08:03   
Gift
zao mi je..

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:08:26   
dijana79
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image žao mi je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:09:03   
klemzi
Silvestar user posted image user posted image user posted image žao mi je, puno user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 179
   [Obrisana poruka]
8.5.2011 21:12:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:12:51   
Anoniman
žao mi jeuser posted image user posted image nek ti dragi Bog da snage user posted image

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:15:09   
esmina i bebina mam
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:15:23   
Medi_87
Silvester mila sva sam se najezila mnogo mi je azo, nek ti dragi Bog podari puno sabura, 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:15:41   
demented
user posted image user posted image user posted image žao mi je silvesteruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:16:38   
Anoniman
Silvesteruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne dao Bog nikome, tuzno, pretuznouser posted image

(odgovor članu Medi_87)
  Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:16:47   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:18:18   
Anoniman
zao mi je

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:26:33   
Anoniman
A joj...sta da ti kazem?
Tuzno, pretuzno, ne dao Bog da ijedna beba napusti svoju mamu...ali sta mi tu mozemo? Jedno su zelje nase, drugo je volja Njegova. Ona zna najbolje! Ispusi se, isplaci se, obrisi suze i kreni dalje-znam, lahko je reci, ali zaista moras tako. Osloni se na Boga, muza, svoje, prijatelje, nas. Tako je moralo biti...
Zelim ti puno sreceuser posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:27:47   
Leena
user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:47:24   
Arina
Silvester draga saljem ti veliki zagrljaj i potpuno te razumijem ...jer na zalost i ja sam jedna od nas puno kojima se tako nesto desilo....
Moja trudnoca se zavrisla u 7.-mom mjesecu kada smo izgubili nasu bebu....sve se odigtalo kao u snu. ovaj svoj post cu napisati radi  vas kojima je tesko da vam bude koliko tolkiko lakse.svoju sam curicu rodila 97.god i nakon 5 godina ostala opet trudna...sreca i sve ostalo sto ide uz to bili su u punom cvatu.posto je cijel trudnoca sa curicom prosla skolski a privatna praksa jos u pocetcima odlazila sam na preglede u drzavnu bolnicu gdje je svaki put sve pregledavano rutinski i na brzinu i jako cesto je mog ginek. zamjenjivao neko radi njegovih "obaveza".i tako tog kobnog dana su mi rekoli da je moja beba ne moze nastaviti dalje da su teska ostecenja(malo ce vas razumijeti kad kazem da se radilo o omfalokeli koja je jako jako rijetka ...ali eto desava se.)i da se moram poroditi.Cijeli svijet se srusio .obisli smo naravno sve naj strucnjake ali porod je bio neminovan...Ali najgora stvar je u tome sto sam se 11 dana poradala u bolnici jer se nije mogo pribjeci nor. postuku za porode u tim uslovima jer sam svoju djevojcicu rodila na carski rez pa te injekcije koje se inace daju nisu smjeli dati meni jer bi mi maternica popucala i sve bi komplatno moglo zavrsiti vani.i ja na stolu naravno...sve je zavrsilo jedne noci kada sam ja sve to pocupala od muke i bola .dali su mi tu injekciju nakon koje je sve proslo ok za par sati .bebu nisam vidjela jer vise nisam bila u stanju ni zivjeti ali ju je muz poljubio za oboje.
Muke kroz koje sam prolazila su bile uzasne...snagu mi je davala moja curica i muz naravno i puno sam o tome pricala s sebi dragim ljudima koji su mi pomogli da to izade iz mene .Mislim da je jako vazno to dijeliti s nekim i da to ispraznite iz sebe....nemam pojma kako ali valjda bozija volja ostala sam trudna nakon samo 2 ciklusa i u strahu prosla prva tri mjeseca dok se nije ustanovilo da je sve ok jer se ta ostecenja na bebama kakva je imala moja dese do 12. nedjelje.Rodila sam zdravog i lijepog djecaka i sve je proslo u najboljem redu...
   I evo me trenutno jos jednom u trudilicama jer smo pozelili jos jednu srecicu.Proslo leto dam imala jos jedan spontani u 11.nedjelji ali nas ni to nije sprecilo da nastavimo dalje .
  Izvinite na dugom postu ali sam htjela drugima reci da samo hrabro  napjed  i da ce se njihovi snovi ostvariti .neka budu borci jer mi zene smo velike ratnice
  Puno zagrljaja saljem svim kojima je tesko i koje prolaze ovim trnovitim putem.sunce ce i vama zasijati kao i nama user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:50:40   
gerberka
jaaoo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image arina draga, duso mila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:52:39   
Arina
gerberka draga....jednog ces dana i ti ako  Bog da pricati nekom svou pricu ljuljajuci u narucju svoju srecicu ...sigurna sam ...saljem ti milion pusica

< Poruku je uredio Arina -- 8.5.2011 21:56:29 >

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 22:02:25   
gerberka
ispricala sam ja svoju pricu arina..nazalost svoj gubitak..zato sva protrnem kad neko na ovoj temi ostavi post. a nadam se da je vise necu proživjeti i da cu, sa bebom u narucju, pricati samo finu pricu..i slusati samo vase fine price 

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 22:06:26   
Arina
Ako Bog da hoces mila..jer poslije kise dolazi sunceuser posted image user posted image
   Zelim ti da sto prije ugledas svoj user posted image  i da prode sve naj najjjjjj...a boga mi i meni.....user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 22:07:15   
gerberka
akoBoga, od srca ti zelim sto prije user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 22:12:21   
maja78 RR
Silvester zao mi je user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 22:52:20   
vila.vilica
Draga Silvester user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Snježnog dana stigla mi je pahuljica mala...
02.03.2011.

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 23:01:17   
lost
Žao mi je Silvester user posted image


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 23:12:30   
Lulu_08
Silvester & Arina samo vam mogu dati veliki zagrljaj jer su rijeci suvisne, samo vam podrska treba i glavu gore user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 23:14:38   
Honey3
mile moje zao mi je pravouser posted image user posted image user posted image user posted image neznam koje rijeci utjehe da vam kazem,samo se nadam da cete uz Boziju pomoc drzati svoje bebice  u rukama zive i zdrave
Moja sestra je bila trudilica pet god.i na kraju kad je uspjela desi joj se isto,u devetom mjesecu izgubi bebu,ali hvala Bogu vec poslije 1,5god.je rodila zdravog deckica pa ubrzo i djevojcicu,sve je to jedno iskusenje koje covjek mora proci samo sto smo iskusani na drugacije nacine.....pravo kaze Arina:"poslije kise dolazi Sunce"user posted image
ljubim vas punouser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *