|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
14.2.2011 19:39:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Gerberka,bas kad vidjeh tvoj nick iznenadih se...


Sad vidjeh da si izgubila bebu,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako mi je zao....

Ako Bog da bice jos bebica...Samo glavu gore i hrabro!  Drago mi je da si opet ovdje na forumu...

user posted image user posted image bas mi je zao gerberka......
Nedaj se milauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rimljankaa)
  Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
14.2.2011 19:51:49   
gerberka
nemojte plakati...jer malo mi fali..........ljubim vas puno sve

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
14.2.2011 20:06:53   
sanela.asja
jako mi je zao....user posted image user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
14.2.2011 20:54:33   
tekja
IZVORNA PORUKA: gerberka

nemojte plakati...jer malo mi fali..........ljubim vas puno sve



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
14.2.2011 21:39:21   
Rimljankaa
Gerberka glavu gore!!!

Jedva cekam d ate vidim na temi: Razgovori za ocekivanje bebe!

Sigurna sam da ce to biti uskoro!!!!


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
14.2.2011 21:41:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tekja

IZVORNA PORUKA: gerberka

nemojte plakati...jer malo mi fali..........ljubim vas puno sve



user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image nemoj biti tuzna i moja je prijateljica izgubila bebu krajem 9tog mjeseca ...Evo je sada ponovouser posted image masallah 6esti mjesec...
Nakon dogadjaj tog samo nakon 5. mjeseci je zatrudnila
Tako da nemoj gubiti nadu,i biti tuzna bit ce bebaca abd ,mila
Sto kaze nasa Rime jedva cekam da te vidim na temi:razgovori u ocekivanju bebeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
14.2.2011 22:45:54   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: gerberka

nemojte plakati...jer malo mi fali..........ljubim vas puno sve

nemoj plakati ne vrijedi plakati , zivot ce ti donejti jos mnogo donjeti user posted image user posted image user posted image user posted image
zadrzi svoju bebu u srcu i tu je dobro ususkaj i kreni dalje jer neka mala bebica ceka na tebe ceka da te usreci zato glavu gore is to je najbitnije CIST RAZUM , moj ti je savjet da puno lakse covjek podnese kada prica , mozes mi se uvijek javiti na pp kao zena sto je sve to prosla mozda ti mogu na neki nacin pomoci


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
14.2.2011 23:11:34   
Aquarius
Ne znam šta da ti kažem, jako mi je žao. Ja sam nažalost i otvorila ovu temu, dakle znam sve. Nisam upućena u tvoju priču.
A temu sam i otvorila za sve vas kojima se desilo isto, da znate da niste same, da znate da se događa i drugim ženama, da znate da živa glava svašta preživi.
Da je teško - jeste. Ali vremenom bude lakše, prihvatiš da je to što se desilo bilo neminovno. I ideš dalje.
Ono što ti se moralo desiti nije te moglo mimoići, ono što te mimoišlo nije se ni moglo desiti.
Samo sabura, draga moja. Pričaj što više, posebno s mužem. Bude lakše čovjeku kad nekome otvori dušu. A jedno drugom ste najpreči.


(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
15.2.2011 16:37:24   
gerberka
hvala vam drage moje prijateljice...naša dg blaga astenoteratozoospermia..pa sam na temu urplog, ali nikako da mi se neko javi user posted image

ljubim vas sve

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
18.3.2011 20:59:49   
emy24
eh drage moje mislila sam da necu opet doziviti nesto tako slicno kao gubitak bebe,ali eto mene opet na pocetak,jedan spontani, jedan porod,sad trudnoca ,ja sretna drago mi eto sto ce moj Emin dobiti brata i li seku,,sve se super osjecala,9.marta prokrvarila gravindex bio pozitivan ,bila u bolnici pet dana sve nebi li bilo sve kako treba,napunili me hormonima,krvarenje prestalo,ja se super osjecala danas na kontrolu da bi mi gravindex bio negativan i nema moje bebice...ma evo sve u meni place,meni se suti,u meni kljuca, vrije znam da je sve od Boga i hvala mu,nije to bila ni velika trudnoca ali je bilo dio mene...ma nemogu vise nista ni pisati,,,javim se opet kad mi se malo misli saberu

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
18.3.2011 21:03:24   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: emy24

eh drage moje mislila sam da necu opet doziviti nesto tako slicno kao gubitak bebe,ali eto mene opet na pocetak,jedan spontani, jedan porod,sad trudnoca ,ja sretna drago mi eto sto ce moj Emin dobiti brata i li seku,,sve se super osjecala,9.marta prokrvarila gravindex bio pozitivan ,bila u bolnici pet dana sve nebi li bilo sve kako treba,napunili me hormonima,krvarenje prestalo,ja se super osjecala danas na kontrolu da bi mi gravindex bio negativan i nema moje bebice...ma evo sve u meni place,meni se suti,u meni kljuca, vrije znam da je sve od Boga i hvala mu,nije to bila ni velika trudnoca ali je bilo dio mene...ma nemogu vise nista ni pisati,,,javim se opet kad mi se malo misli saberu



Aaa neee, jako mi je zao user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Mila zelim ti puno snage da se smiris i oporavis od gubitka, cuvaj se puno, bice ako Bog da kada bude sudjeno, drzi se zbog tvog Emina user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
18.3.2011 21:04:43   
sheri
IZVORNA PORUKA: emy24

eh drage moje mislila sam da necu opet doziviti nesto tako slicno kao gubitak bebe,ali eto mene opet na pocetak,jedan spontani, jedan porod,sad trudnoca ,ja sretna drago mi eto sto ce moj Emin dobiti brata i li seku,,sve se super osjecala,9.marta prokrvarila gravindex bio pozitivan ,bila u bolnici pet dana sve nebi li bilo sve kako treba,napunili me hormonima,krvarenje prestalo,ja se super osjecala danas na kontrolu da bi mi gravindex bio negativan i nema moje bebice...ma evo sve u meni place,meni se suti,u meni kljuca, vrije znam da je sve od Boga i hvala mu,nije to bila ni velika trudnoca ali je bilo dio mene...ma nemogu vise nista ni pisati,,,javim se opet kad mi se malo misli saberu

emy24 zao mi je user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
18.3.2011 21:05:42   
bebacha
a joj.neznam sta da napisem.zao mi je milauser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
18.3.2011 22:39:58   
gerberka
IZVORNA PORUKA: emy24

eh drage moje mislila sam da necu opet doziviti nesto tako slicno kao gubitak bebe,ali eto mene opet na pocetak,jedan spontani, jedan porod,sad trudnoca ,ja sretna drago mi eto sto ce moj Emin dobiti brata i li seku,,sve se super osjecala,9.marta prokrvarila gravindex bio pozitivan ,bila u bolnici pet dana sve nebi li bilo sve kako treba,napunili me hormonima,krvarenje prestalo,ja se super osjecala danas na kontrolu da bi mi gravindex bio negativan i nema moje bebice...ma evo sve u meni place,meni se suti,u meni kljuca, vrije znam da je sve od Boga i hvala mu,nije to bila ni velika trudnoca ali je bilo dio mene...ma nemogu vise nista ni pisati,,,javim se opet kad mi se malo misli saberu


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image utješi se uz svoga Emina..ja sam izgubila prvu trudnocu...pa me u najtežim trenucima, pored mm, izvlačila moja sestrična..dječiji zagrljaj je utješan, neopisiv..izgrli se sa svojim sincicem...zao mi je dušice user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
18.3.2011 22:41:34   
gerberka
emy24 user posted image user posted image user posted image budi jaka, samo polako....ljubim te i saljem ti zagrljaj 

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
18.3.2011 22:43:45   
Lady26

IZVORNA PORUKA: emy24

eh drage moje mislila sam da necu opet doziviti nesto tako slicno kao gubitak bebe,ali eto mene opet na pocetak,jedan spontani, jedan porod,sad trudnoca ,ja sretna drago mi eto sto ce moj Emin dobiti brata i li seku,,sve se super osjecala,9.marta prokrvarila gravindex bio pozitivan ,bila u bolnici pet dana sve nebi li bilo sve kako treba,napunili me hormonima,krvarenje prestalo,ja se super osjecala danas na kontrolu da bi mi gravindex bio negativan i nema moje bebice...ma evo sve u meni place,meni se suti,u meni kljuca, vrije znam da je sve od Boga i hvala mu,nije to bila ni velika trudnoca ali je bilo dio mene...ma nemogu vise nista ni pisati,,,javim se opet kad mi se malo misli saberu

user posted image user posted image user posted image user posted image
Bas mi je zao...nemam rijeci utjehe, znam da bi svaka bila suvisna.... user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
18.3.2011 23:29:30   
reallove
IZVORNA PORUKA: emy24

eh drage moje mislila sam da necu opet doziviti nesto tako slicno kao gubitak bebe,ali eto mene opet na pocetak,jedan spontani, jedan porod,sad trudnoca ,ja sretna drago mi eto sto ce moj Emin dobiti brata i li seku,,sve se super osjecala,9.marta prokrvarila gravindex bio pozitivan ,bila u bolnici pet dana sve nebi li bilo sve kako treba,napunili me hormonima,krvarenje prestalo,ja se super osjecala danas na kontrolu da bi mi gravindex bio negativan i nema moje bebice...ma evo sve u meni place,meni se suti,u meni kljuca, vrije znam da je sve od Boga i hvala mu,nije to bila ni velika trudnoca ali je bilo dio mene...ma nemogu vise nista ni pisati,,,javim se opet kad mi se malo misli saberu
user posted image user posted image user posted image zao mi je milauser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
18.3.2011 23:41:42   
Hanady RR
emy žao mi je, polako, sabur mila....
imaš pile svoje moraš jaka biti...znam boli...ali polakouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
19.3.2011 10:50:21   
emy24
hvala vam svima na ovim rijecima utjehe i ja sebe tjesim sama,ali jace je od mene,samo trazim neku okupaciju da ne mislim na to,ali uzalud uvijek mi je u mislima..ali moram biti jaka zbog naredne trudnoce,zbog mog ljepotana,i prezivila sam ja i gore...opet kazem hvala dragom Bogu pa je se to desilo sad...nedaj boze da je bila vecea trudnoca ma neznam kako bi to podnijelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
19.3.2011 19:31:32   
Leki76
Emy24, jako mi je žao. Drži se, a mislim da je bolje da otplačeš, odtuguješ malo, nego da držiš u sebi. A uvijek kažemo ne daj Bože gore.

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 20:49:01   
Silvester
Tek sam sada postala svjesna koliko vas dijeli istu sudbinu samnom...... Jako mi je zao zbog svake ponaosob, ali da i ja iskoristim priliku i podijelim sa vama svoju pricu, jer nekako je lakse sve ispisati, nego sjesti i o tome razgovarati.....
Sve vrijeme trudnoce sam isla kod privatnog doktora, jednostavno mi se nije dalo "peglati" i cekati satima na 2 min. pregleda. Naravno, tu i tamo sam se javljala i na Jezero, cisto da znaju da i ja postojim.
U 31 / 32 sedmici trudnoce sam otisla na "redovnu" kontrolu na Jezero ( jer mi je tako savjetovala moja doktorica ), jer je bilo vrijeme da me i oni imaju registrovanu. Otisla sam kod super ljubaznog doktora ( naravno cekala 2 sata, pregled obavljen za 2 min. ) koji mi je rekao da je sve u redu i da se pripremim za 3 sedmice bih se vec mogla poroditi..... Nisam mogla vjerovati da se i to priblizilo.....5 dana poslije sam zadnji put osjetila svoju bebicu.... mislila sam da se malo umirio, uspavao....na kraju krajeva, sta ja znam, prva mi je trudnoca, valjda je sve to normalno....nakon 2 dana me vec panika uhvatila i kolegice sa posla su mi savjetovale da ODMAH idem doktoru. To je momenat koji nikada necu zaboraviti - njegov zbunjen pogled u monitor - njegov pogled u pod - hvata me za ruku i samo sto ne zaplace..... Nije trebao nista reci... Potom slijede 3 dana agonije. Gel, vaginalete, infuzije i najlaksi dio - porod bez povoda....evo vec mjesec i pol me proganja slika bebice, koju nisam zeljela vidjeti, a ipak sam vidjela. Cak se ponekad desi da ga sanjam i osjetim da lezi pored mene.....
Znam da sve ima svoje zasto i svoje zato u zivotu i da uvijek ima i moze biti gore, ali sam vjerovatno dobro usavrsila ulogu heroja, koja mi ne da da se vratim u realnost i ponasam kao i svako normalan - da placem kada mi se place i da pricam kada za to imam potrebu.....

(odgovor članu Leki76)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 20:53:24   
Hannica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Silvester)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 20:57:48   
sheri
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 20:57:54   
gerberka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image silvester  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
8.5.2011 21:00:43   
myb@by
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image žao mi je Silvester user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *