|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
11.11.2010 20:08:19   
Malaja
Mila moja,
Nisam dugo bila na rr-u  i vidi sta me dočeka...user posted image
Šta god da ti kažem zvuči besmisleno...
Ipak, ja znam da si ti hrabra i jaka žena, da ćeš i ovo aBd predeverati i krenuti dalje. Jako, jako mi je žao što si i poslije svega i ovo morala doživjeti.
Ja ti od srca želim da se što prije oporaviš i da imaš puno puno djece user posted image
Ti si moja heroina!!!!
Ljubim te!

_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
11.11.2010 22:10:15   
Lulu_08
Draga Aquarius, kao prvo jako jako JAKO mi je zao sto se desila takva tragedija. Tvoj mali andjelcic ce te sigurno cuvati dozivotno! A ti mila, vidim da si hrabra, samo nastavi hrabro dalje i za par mjeseci u borbu za novu bebicu.

Prije tacno 29 godina ovo se desilo (na slican nacin) mojoj mami. Prilikom teskog poroda njen djecak je nazalost preminuo, cak je i zaplakao u "izlazu". Zbog jako teskih komplikacija moja mama je 45 dana bila na intenzivnoj njezi u Beogradu, a sansa za drugu trudnocu je bila minimalna (unistena materica, a RH negativna je i nema puno prilike za trudnocu). Pa eto i pored svih cuda dvije godine kasnije rodila sam se ja! Istina, dva mjeseca prijevremeno, medjutim dovoljno sam bila jaka i mogla sam samostalno disati te nisam boravila u inkubatoru. Moja majka je isto tako jedna jako hrabra zena, koja je sve ostale ciljeve stavila na stranu kako bi dobila bas mene. I ja sam joj beskrajno zahvalna na tome. A i dan danas sam uvjerenja da imam brata, mog andjela, mog cuvara, koji me cuva i prati!

Saljem ti veliki zagrljaj, i puno snage da prebrodis to zajedno sa svojim MM!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
11.11.2010 22:11:42   
aida.

IZVORNA PORUKA: Malaja

Mila moja,
Nisam dugo bila na rr-u  i vidi sta me dočeka...user posted image
Šta god da ti kažem zvuči besmisleno...
Ipak, ja znam da si ti hrabra i jaka žena, da ćeš i ovo aBd predeverati i krenuti dalje. Jako, jako mi je žao što si i poslije svega i ovo morala doživjeti.
Ja ti od srca želim da se što prije oporaviš i da imaš puno puno djece user posted image
Ti si moja heroina!!!!
Ljubim te!

Malajauser posted image user posted image drago mi je da te vidim na forumu... nama je cini mi se bio isti termin , zar ne user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
12.11.2010 18:06:44   
Malaja
IZVORNA PORUKA: aida.

Malajauser posted image user posted image drago mi je da te vidim na forumu... nama je cini mi se bio isti termin , zar ne user posted image


Da ne idemo off, poslala sam ti pp

_____________________________

Strpljen-spašen!
___________________________________________________

Majkini balončići prvi put zaigrali u stomi 28.09.2009

Naša ljubičica stigla na svijet 18.03. najljepši dan u maminom i tatinom životu!

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
14.11.2010 23:57:17   
draga dusa
da,jako je tuzno i bolno...jako!...user posted image
nisam pred porod ,nego u sestom mjesecu izgubila sam bebu-isto tako ,a muz mi je od soka dobio napad epilepsije u bolnici-tako da nisu znali kome ce prvo da pomazu-meni ili njemu...user posted image
ali jedno tijesi-da su takva dijca su nam ako Bog da zagovornici na Sudnem danu i da ce napajati svoje roditelje vodom kada svi budu zedni i da ce takvi roditelje ,koje se strpe i zahvale Allahu na sudbini biti uvedeni u dzennet,Allahovom voljom-a tu djecu cemo svakako sresti na ahiretu!!!
neka vam dragi Allah podari ono sto je najbolje za vas-mi nesta mirzimo a ono je dobro za nas,a nesto volimo a ono je lose za nas-Allah zna,a mi ne znamo...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
15.11.2010 0:02:16   
klemzi
IZVORNA PORUKA: draga dusa

da,jako je tuzno i bolno...jako!...user posted image
nisam pred porod ,nego u sestom mjesecu izgubila sam bebu-isto tako ,a muz mi je od soka dobio napad epilepsije u bolnici-tako da nisu znali kome ce prvo da pomazu-meni ili njemu...user posted image
ali jedno tijesi-da su takva dijca su nam ako Bog da zagovornici na Sudnem danu i da ce napajati svoje roditelje vodom kada svi budu zedni i da ce takvi roditelje ,koje se strpe i zahvale Allahu na sudbini biti uvedeni u dzennet,Allahovom voljom-a tu djecu cemo svakako sresti na ahiretu!!!
neka vam dragi Allah podari ono sto je najbolje za vas-mi nesta mirzimo a ono je dobro za nas,a nesto volimo a ono je lose za nas-Allah zna,a mi ne znamo...
user posted image user posted image user posted image Ovo me uvijek rasplače, meni je brat rekao hadis o ovome, na koji ja nisam naišla, da će nas oni držati za odjeću na Sudnjem danu, i neće puštati dok nas ne uvedu u džennet! "A želja mi je samo jedna...Da stanem pred Gospodara i da mi kaže..Idi, oprostio sam ti"


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu draga dusa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
15.11.2010 0:36:08   
Niina
IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: draga dusa

da,jako je tuzno i bolno...jako!...user posted image
nisam pred porod ,nego u sestom mjesecu izgubila sam bebu-isto tako ,a muz mi je od soka dobio napad epilepsije u bolnici-tako da nisu znali kome ce prvo da pomazu-meni ili njemu...user posted image
ali jedno tijesi-da su takva dijca su nam ako Bog da zagovornici na Sudnem danu i da ce napajati svoje roditelje vodom kada svi budu zedni i da ce takvi roditelje ,koje se strpe i zahvale Allahu na sudbini biti uvedeni u dzennet,Allahovom voljom-a tu djecu cemo svakako sresti na ahiretu!!!
neka vam dragi Allah podari ono sto je najbolje za vas-mi nesta mirzimo a ono je dobro za nas,a nesto volimo a ono je lose za nas-Allah zna,a mi ne znamo...
user posted image user posted image user posted image Ovo me uvijek rasplače, meni je brat rekao hadis o ovome, na koji ja nisam naišla, da će nas oni držati za odjeću na Sudnjem danu, i neće puštati dok nas ne uvedu u džennet! "A želja mi je samo jedna...Da stanem pred Gospodara i da mi kaže..Idi, oprostio sam ti"



Sva sam se najezilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
18.11.2010 2:46:53   
Aquarius
Poslanik, a.s., kaže: "Kada covjeku umre dijete, Uzvišeni Allah pita meleke: "Uzeste li dušu djetetu roba Moga?" - "Da", - odgovaraju oni. "A šta na to kaže Moj rob ?" "Zahvaljuje Ti rijecima: "Mi smo Allahovi i Njemu se vracamo." Tada Allah kaže melecima: "Nacinite za Mog roba kucu u Džennetu i dajte joj ime kuca zahvalnosti ." (Tirmizi)

Resulullah kaže: " Vaša su djeca džennetske pticice pa kad neko od te djece sretne svog roditelja, uzece ga za odjecu i nece ga pustiti sve dok ga Allah sa njim zajedno ne uvede u Džennet", - zato nemoj biti tužna. Pred nama je život prepun iskušenja koja ce doci.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
18.11.2010 3:06:41   
Aquarius
Malaja, dušo moja, kako si ti ? Kako je tvoja ljepotica ? Dugo se nismo čule.
Ne brini za mene, navikle smo mi na ova iskušenja. Daće dragi Bog.

Hvala i ostalim ženicama na lijepim riječima.

klemzi čitala sam tvoj post na onoj temi o djevojčici koja je umrla u 6. mjesecu. Ja se isto užasavam sažaljevanja. Stavi nas dragi Bog u iskušenje ali nam i da snagu. Ja ovo mogu ponoviti 100 puta. Stvarno sam imala nevjerovatnu snagu u najtežim momentima, pa sam ostala i normalna, i pribrana, čak sam se znala i nasmiješiti i pričati normalno s ljudima ( ne znam kako je to izgledalo ljudima - možda su neki očekivali da vide očajanje pa sam djelovala ravnodušno, ko zna ). Ali ne zna niko šta je u mom srcu i u mojoj duši.  Kako kaže Balašević u jednoj pjesmi: ˝ ... postoje u nama neke neprevodive dubine, postoje u nama neke stvari neprevodive u riječi...˝  Kao što se ne može opisati ljubav, tako se ni ovo ne može objasniti riječima. Ko nije doživio - ne zna. A ja molim Boga da sve ljude poštedi ovog bola.

A nama ostaje za utjehu da su naša dječica na sigurnom, na lijepom mjestu, da nikada neće osjetiti tugu, bol, očajanje, da su zaštićena bolje nego bi ih mi ikad mogli zaštititi.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
26.11.2010 15:11:11   
Guppy84
Svaka cast Aquarius, Klemzi,stvarno nemam rijeci,vasa snaga me stvarno inspirisala i dala je i meni snagu,jer vas u potpunosti razumijem...I ja imam jednu (nebesku Huriju)kako bi nase stare nene rekle,jednog malog andjela,rodjenog carskim rezom...(beba je proplakala,ali je odmah umrla zbog hidrocefalusa)samo se zahvali dragom Allahu sto se brzo zavrsilo,ja sam oko 2 mjeseca cekala da mi prekinu trudnocu,jer nisu smjeli prije,ta nepuna 2 mjeseca su mi bila kao 2 godine....prepustena sama sebi lezala sam nekoliko dana sama u sobi,nisu mi dali ni mobitel da koristim,tek nakon poroda sam vidjeti svoje...Ali za sve moramo imati snage,nadam se da cemo i mi imati jednom zdravu djecu...Hvala vam na tolikoj snazi,same vase rijeci su mnogo pomogle...

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
26.11.2010 21:30:42   
klemzi
Guppy 84 user posted image user posted image user posted image
Aquarius user posted image user posted image user posted image Balašević...od non do stop user posted image
Ljubim vas!!


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Guppy84)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
27.11.2010 3:36:57   
Aquarius
Guppy84      stvarno mi je žao što si morala proživjeti sve to. Ne mogu ni zamisliti kako si se osjećala tih 2 mjeseca. Ipak, kako meni moj muž stalno ponavlja, ne dao Bog goreg. A uvijek ima gore. Ako si ti poslije svega ostala zdrava a ostala si i živa, i to je ipak utjeha. Poslije mog slučaja, nakon par dana je umrla porodilja u   istoj bolnici, a ni bebu nisu uspjeli spasiti. Imala je neki rijedak poremećaj i nisu je mogli spasiti. Kaže meni mm: ˝Nek si ti meni ostala živa, a ostalo kako bude.˝ I kad realno razmislim, tako i jeste. Ostala sam i živa i zdrava, hvala Bogu, i još mogu maštati da ću jednog dana uzeti u naručje živo i zdravo svoje dijete, a i to je nešto što neko nema.
A vjeruj da sam svoju priču objavila baš zato što znam da ima puno žena kojima se desilo slično ali ne žele ili nisu spremne da o tome pričaju. Al čitaju naše postove i nalaze utjehu, kakvu takvu. Ja sam svoje time ispunila.user posted image
Jer bez obzira što se ne znamo, mi smo u ovom bolu bliže jedna drugoj nego što smo roditeljima ili najboljim prijateljima. Oni jesu tu i podržavaju nas, ali ne razumiju baš šta proživljavamo.

Klemzi, Balaš je meni zakon, pametan čiko, svaka mu zlatna. user posted image

< Poruku je uredio Aquarius -- 27.11.2010 3:37:31 >

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
27.11.2010 10:55:44   
Guppy84
Potpuno se slazem sa tobom Aquarius,uvijek ima gore,MM je isto rekao meni:Bitno je da si ti ziva i zdrava,a bit ce djece aBd"...I stvarno on mi je velika podrska u svemu ovome...Radila sam sve moguce pretrage i sve je u redu,imam neke bakterije kojih se trebam rijesiti i onda u akciju na user posted image . Nadam se da ih ovaj put nece biti,jer samo me to dijeli od ponovnog pokusaja,a vama drage moje zelim svu srecu ovog svijeta i da kao sto aquarius kaze aBd jednom cemo i mi drzati svoje male user posted image u narucju....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
28.11.2010 1:09:29   
Aquarius
user posted image

(odgovor članu Guppy84)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
1.12.2010 23:30:54   
*sunce*
user posted image user posted image
aquarius, žao mi je...
ovdje na RR već dugo nisam  navraćala i pisala, pročitah sve ovo i rasplakah se po ko zna koji put user posted image
prije dvije godine i ja sam pisala svoju tužnu priču...... jedno jutro probudim se, ne osjetim bebine pokrete, spremim se i doktoru, nema otkucaja srca, 5 dana pred ulazak u 9 mjesec trudnoće, imala sam tup osjećaj, povremeno plakala, povremeno bila nijema, cijeli dan se patila da me porode, mislila sam da će život i za mene stati kao za moju pahuljicu (tako sam joj tepala), jedna od najgorih stvari je bila što sam mrzila sretati ljude, koji bi me ispitivali, vremenom bol se hajde da kažem smanjivala, zapravo nije se bol smanjila, ona je u duši ista, prihvatila sam da je to na kraju svega Božija volja,,,, 

rađena je obdukcija, beba je zdrava, sve u redu, posteljicu doktori nisu poslali na obdukciju (a trebalo je), tako da nikad nismo saznali uzrok.....

ja sam bila ogorčena doktorima, da ni na kontrolu koja slijedi posle poroda nisam otišla, tek eto kroz 1,5 god - ovo ljeto odem ginekologu, naravno promjenila sam doktoricu, radila kolposkopiju i papa test, sve je uredu s tim da imam ranicu, trebam ju ukloniti cryo terapijom ali nakon što mi prestane sekret, tada kad to završim planiram trudnoću aBd,   ali drage moje,  sad kad mi se to približilo (nova trudnoća) toliki strah imam, šta ako se desi isto ili slično ne daj Bože user posted image   

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
1.12.2010 23:36:03   
Niina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ja svojoj malenoj tepam pahuljiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne mogu zamisliti tu bol...sve...user posted image user posted image user posted image user posted image
da se nikad nikome ne dogodi...ovjde ima hrabrih i jakih zena koje ce ti iz svog iskustva pomoci da prevazidjes taj strah...i ako bog da uskoro drzis u narucju svoje malenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
1.12.2010 23:40:14   
Hanady RR
sunce...mila žao mi je...user posted image
ali taj strah moraš pretvoriti u snagu...
mislim da je najbolji put ovaj kojim si sada pošla...svoju priču sada pišeš...a ženice harbre na ovoj temi shavtit će te bolje i jače nego ja. One su stvoje strahove zatomile, snagu su pkazale...budi sa njima često tu...mislim da se tvoje sunce nadolazaće sprema. Molim te hrabrost pokaži.
želim da to bude što prijeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
1.12.2010 23:51:45   
klemzi
IZVORNA PORUKA: *sunce*

user posted image user posted image
aquarius, žao mi je...
ovdje na RR već dugo nisam  navraćala i pisala, pročitah sve ovo i rasplakah se po ko zna koji put user posted image
prije dvije godine i ja sam pisala svoju tužnu priču...... jedno jutro probudim se, ne osjetim bebine pokrete, spremim se i doktoru, nema otkucaja srca, 5 dana pred ulazak u 9 mjesec trudnoće, imala sam tup osjećaj, povremeno plakala, povremeno bila nijema, cijeli dan se patila da me porode, mislila sam da će život i za mene stati kao za moju pahuljicu (tako sam joj tepala), jedna od najgorih stvari je bila što sam mrzila sretati ljude, koji bi me ispitivali, vremenom bol se hajde da kažem smanjivala, zapravo nije se bol smanjila, ona je u duši ista, prihvatila sam da je to na kraju svega Božija volja,,,, 

rađena je obdukcija, beba je zdrava, sve u redu, posteljicu doktori nisu poslali na obdukciju (a trebalo je), tako da nikad nismo saznali uzrok.....

ja sam bila ogorčena doktorima, da ni na kontrolu koja slijedi posle poroda nisam otišla, tek eto kroz 1,5 god - ovo ljeto odem ginekologu, naravno promjenila sam doktoricu, radila kolposkopiju i papa test, sve je uredu s tim da imam ranicu, trebam ju ukloniti cryo terapijom ali nakon što mi prestane sekret, tada kad to završim planiram trudnoću aBd,   ali drage moje,  sad kad mi se to približilo (nova trudnoća) toliki strah imam, šta ako se desi isto ili slično ne daj Bože user posted image   
Draga Sunce, i ja sam mama koja je izgubila bebu, moja ljubičica ( iako je dječak) je živio mjesec i 24 dana...pisala sam o tome. A eto, danas sam radila kolposkopiju, ginekološki pregled i papa test, sve je uredu, nadam se da će i papa test biti, i dr to očekuje, i onda ćemo ti i ja u nove pobjede. Eto, ti treba da izliječiš tu ranicu, ja moram malo smršati... i onda ćemo, akobogda, mi pisati na temi razgovori u očekivanju bebeuser posted image user posted image I bodrit ćemo jedna drugu, a tu su i ove drage forumašice koje su uvijek tu da pomognu, ohrabre, razvesele. Ljubim te i čuvaj se!!


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
2.12.2010 0:00:40   
*sunce*
Hvala vam na podršci, klemzi, čitala sam tvoju i ostale priče, evo dva sata već u suzama, nadam se i molim Boga da nam uz novu trudnoću da i snagu i hrabrost, da idemo kroz nju bez straha, i aBd rodimo žive i  zdrave user posted image

(odgovor članu Malaja)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
2.12.2010 8:47:55   
Lulu_08
Ma jako ste mi hrabre, i divim vam se zbog toga! Svaka čast a glavu gore, budite mi kao prvo zdrave a bit' će kao što i ostale forumašice kažu bebica ako Bog da!! Da je gubitak ogroman - jeste, da je bol neopisiva - jeste, da je teret neizdržljiv - jeste. Ali vi ste dokaz da se sve uz puno snage, vjere, ljubavi i nade može!!! I moći će, u to sam sigurna!!! Šaljem vam VEEEEEEEEEEELIKE user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
3.12.2010 19:53:14   
Aquarius
sunce tebi je baš trebalo vremena da se povratiš. Nadam se da si sad bolje. Što se straha tiče, mislim da je to normalno. Pa ako žene koje nis ništa slično doživjele paničare za svaku sitnicu, šta bismo onda mi koje smo doživjele loša iskustva trebale?  Samo ne treba dozvoliti da nam strah bude gospodar. A normalno je bojati se. Za mene je budala svako ko se ne boji. Biti hrabar ne znači ne bojati se, nego suočiti se sa svojim stahom i krenuti dalje.

Što se hrabrosti i samopouzdanja tiče, moram priznati da mi je tu i muž digao cijenu.user posted image Prisustvovao je porodu i nakon svega se totalno promijenio. Do sad je stotinu puta ponovio, pred svakim ko porod spomene, da su žene heroji i da su mu žene toliko skočile u očima nakon što je vidio svojim očima šta je to ustvari. Kaže da je i do sad poštovao žene, ali poslije ovoga više nema riječi kojima bi opisao koliko je to veliko kad vidi na šta su žene spremne i kroz šta prolaze da bi dobile dijete. I to mi je toliko puta ponovio da sam se ja ufurala da sam neki super-junak, ono tipa Supermen i tako to.user posted image

Šalu na stranu, veličina nije u tome da ne padnemo, nego da se svaki put kad padnemo podignemo i nastavimo dalje. Moja stara parola:˝ Idemo dalje˝ !

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
14.2.2011 18:41:14   
gerberka
IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: draga dusa

ali jedno tijesi-da su takva dijca su nam ako Bog da zagovornici na Sudnem danu i da ce napajati svoje roditelje vodom kada svi budu zedni i da ce takvi roditelje ,koje se strpe i zahvale Allahu na sudbini biti uvedeni u dzennet,Allahovom voljom-a tu djecu cemo svakako sresti na ahiretu!!!
neka vam dragi Allah podari ono sto je najbolje za vas-mi nesta mirzimo a ono je dobro za nas,a nesto volimo a ono je lose za nas-Allah zna,a mi ne znamo...
user posted image user posted image user posted image Ovo me uvijek rasplače, meni je brat rekao hadis o ovome, na koji ja nisam naišla, da će nas oni držati za odjeću na Sudnjem danu, i neće puštati dok nas ne uvedu u džennet! "A želja mi je samo jedna...Da stanem pred Gospodara i da mi kaže..Idi, oprostio sam ti"



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  hvala na svakom tekstu koji daje snagu da idemo dalje..ja sam imala spontani i kad beba, koju je majčino srce prepoznalo i ludo isšćekivalo, ostaju ove riječi ohrabrenja za sva slomljena srca..i moje je slomljeno kao i vaše..i zbog moje i zbog vaših prića..malo sam šetala po forumu..inace sam na temi urolog.....ljubim vas i saljem veliki zagrljaj

potpisujem predhodni tekst

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
14.2.2011 19:24:51   
Mirkica
gerberka nisam znala da si izgubila bebu user posted image user posted image user posted image user posted image zao m i je iskreno mi je zao ali nedaj se i samo hrabro i pozitivno dalje 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
14.2.2011 19:26:38   
Rimljankaa
Gerberka,bas kad vidjeh tvoj nick iznenadih se...


Sad vidjeh da si izgubila bebu,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako mi je zao....

Ako Bog da bice jos bebica...Samo glavu gore i hrabro!  Drago mi je da si opet ovdje na forumu...


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Izgubili smo bebu krajem 9. mjeseca trudnoće
14.2.2011 19:31:22   
Lulu_08
gerberka, jako mi je zao sto si prosla kroz to iskustvo....glavu gore mila, pobrini se za svoje i tm zdravlje i bice ako Bog da..saljem ti veeeliki user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *