|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u stomaku
12.6.2010 8:08:59   
Ilhana RR
Curice imas li igdje da kupis brusnicu pravu? To je pravo dobro da jedes a nije lose... ili dzem od brusnice.... pravo je zdravo za urin....

Za urin je dobar i ždral, ovdje piju svedi sok od ždrala nonstop bas radi urina...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Bolovi u stomaku
12.6.2010 8:48:58   
curicaa
Nemam gdje da kupim ni ti svjezu brusnicu,ni ti dzem ma nista od brusnice nazalost, a sta je to ždrala ja za to cujem prvi put?

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Bolovi u stomaku
12.6.2010 9:03:13   
Ilhana RR
to ti je slicno ribizli....

user posted image

user posted image



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Bolovi u stomaku
12.6.2010 9:06:00   
Srculence
curice imaš pp

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Bolovi u stomaku
12.6.2010 9:14:04   
nikita
IZVORNA PORUKA: curicaa

Mile moje evo da vam javim bila sam na pregledu i kaze dr. da je ok da nije problem dok se pojavljuje smedji iscjedak ali ne u velikim kolicinama,a problem je kada krene krv vjeruj te mi da sam se bila pravo uplasila user posted image user posted image .Radila sam UZ i rekla mi je jos dr. da nosim nisko bebu i kaze ona da u ovom mome slucaju da je 50:50% da li da ostane ili ne beba i to me je uplasilouser posted image


Curice nazalost sve sam to prosla , imam ti samo jedan savijet ako ti je rizicna trudnoca i previse nisko lezi lezi lezi i samo lezi. Iako sam pila silne tablete mislim da me je to spasilo.
Isto sam se sekirala i radi najmanjih bolova i cesto plakala , bojala se hocu li doci do kraja al hB ustrajala sam u tome, slusala sam sve dr i evo sad momak od 7 mj me osmjehom mami.

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Bolovi u stomaku
12.6.2010 9:15:07   
Ilhana RR
curice gdje zivis?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Bolovi u stomaku
12.6.2010 9:18:44   
rose 87
i ja bih ti savjetovala kao i nikita,moja jetrva je prosla sve to a i ja s njom,znale smo zajedno plakati,samo lezi,lezi,ona je samo do wc-a ustajala,eno sada ima preljepu djevojcicu od 1,5god. i probaj da se puno ne brines jer i to utice na bebu,uzmi neku finu knjigu i opusti se ako ikako mozesuser posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Bolovi u stomaku
12.6.2010 9:36:30   
curicaa
Ma ja se cuvam koliko mogu i koliko mi posao u kuci dozvoljava najgore ja sam sama sa muzom i ako ja necu raditi,spremati ko ce mi drugi,ali opet ja to polahko sve.

Hvala vam punoooooo mile mojeuser posted image .

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Bolovi u stomaku
12.6.2010 15:30:41   
mynxlee
Samo se opusti i ne pretjeruj ni u cemu. Sad ti je tvoja bebica najbitnija. Ko sisa poslove, uradice se, a muz ce imati razumijevanja sigurno, jer ste mu ipak ti i bebica na prvom mjestu. Uzivaj, ne misli na lose, misli pozitivno i svoju glavicu ne opterecuj s bezveznim stvarima. Bice to sve ok.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Bolovi u stomaku
12.6.2010 21:24:41   
koka i po
IZVORNA PORUKA: curicaa

Hvala ti mila moja KOKA I PO na pitanju dobro sam molim boga da samo ovako i potraje do kraja user posted image malo me ponekad zigne stomak, ali dobro je nije bas puno jak bol.Zadnji put kada sam bila na kontroli vidjela sam odkucaje bebinog srcauser posted image i vadila sam nalaze i nasli su mi malo u urinu bakterija i prepisala mi je doktrica ampiciline ali nesto se bojim da nece naskoditi bebi ona kaze da nece, ali ja opet imam neke sumnje da li ti znas je li to ok ili ne?user posted image user posted image


Obavezno pij to što ti je doktorica propisala.Urinarne infekcije mogu biti opasne u trudnoći ako se ne liječe.Ne brini za user posted image ona će biti dobro.Sve mi se nešto mota po glavi,šta ima sa onom tvojom cistom ,jeli nestala ,raste ili šta?



(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Bolovi u stomaku
13.6.2010 8:07:25   
curicaa
Pa sada kada sam bila na kontroli bila je jos tu ne raste kolika je prije bila i sada je tolika 4-4cm kaze dr. da je to cesto u user posted image da se ne sikiram zbog toga ali eto nije meni svejedno zbog togauser posted image .

Ako bogda nadam se da ce sve i dalje biti dobro hvala ti mila moja sto se brines za mene user posted image user posted image .

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Bolovi u stomaku
13.6.2010 9:51:26   
nikita
IZVORNA PORUKA: curicaa

Ma ja se cuvam koliko mogu i koliko mi posao u kuci dozvoljava najgore ja sam sama sa muzom i ako ja necu raditi,spremati ko ce mi drugi,ali opet ja to polahko sve.

Hvala vam punoooooo mile mojeuser posted image .

Ma kakvi poslovi u kuci ko ih smisli, svaka zena koja sebi moze pristiti zenu da joj cisti nek si priusti bila trudna ne bila, okani se svega te vazda treba cistiti...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Bolovi u stomaku
13.6.2010 9:55:12   
aida.
curicaa samo ti miruj i polahko sve..nigdje nece poso pobjec..misli na sebe, a koliko god radla nikad nece sve bit kako treba, zato uzivaj i misli na sebe i bebija user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Bolovi u stomaku
13.6.2010 10:12:20   
acudesa
Evo da vam i ja napišem svoje iskustvo, mene je na početku trudnoće baš bolio stamak, nije ze ne izdržati, ali ni za ignorisanje, onako..moj dr. (Puzić )mi je dao da pijem 2 x 2mg apaurina...ja pila sam po jedan (bilo me strah više, a i osjećala sam se dobro sa jednim)...valjda zbog opuštanja mišića...
Ovo, naravno, ne možete piti na svoju ruku...ali možete pitati vašeg ljekara

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Bolovi u stomaku
13.6.2010 10:17:09   
nikita
apaurincici 200 sam ih popila al doslovno...ako se bas budete lose osjecali i panika vas hvatala popite jedan jer zaista nista vam nece biti, naravno nemojte piti svaki dani ukoliko vam dr ne preporuci

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Bolovi u stomaku
13.6.2010 10:28:35   
acudesa
Meni je najveselije bilo u trudnoći, svi mi i danas kažu: Kako si ti bila vesela trudnica (hmm..a, kontam ja...nije do mene...apaurini su me opalili, pa to ti je)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Bolovi u stomaku
14.6.2010 14:23:56   
mynxlee
Curice, ako imas velike ciste, probaj sa oblozima od svinjske masti. Meni je to pomoglo, jer sam i ja u prvoj trudnoci imala 2 ciste po 5 cm. Doktorica nije vjerovala da cu trudnocu iznijeti do kraja i rekla mi da sam joj ja treci slucaj sa takvim cistama. Stavljala sam svako vece obloge od svinjske masti i mislim da mi to pomoglo. U trecem mjesecu trudnoce nisam imala nista. Cijelu trudnocu sam bila na bolovanju jer se vodila kao visokorizicna trudnoca.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Bolovi u stomaku
14.6.2010 14:31:05   
koka i po
IZVORNA PORUKA: mynxlee

Curice, ako imas velike ciste, probaj sa oblozima od svinjske masti. Meni je to pomoglo, jer sam i ja u prvoj trudnoci imala 2 ciste po 5 cm. Doktorica nije vjerovala da cu trudnocu iznijeti do kraja i rekla mi da sam joj ja treci slucaj sa takvim cistama. Stavljala sam svako vece obloge od svinjske masti i mislim da mi to pomoglo. U trecem mjesecu trudnoce nisam imala nista. Cijelu trudnocu sam bila na bolovanju jer se vodila kao visokorizicna trudnoca.



Draga moja,sumnjam u takvu moć svinjske masti.Ali eto hB tebi je pomogla.Ja sam rodila sa cistom od devet kilograma i bila sam medicinski fenomen.Ciste u trudnoći su bezopasne ako ne rastu a ako rastu što je bio kod mene slučaj predstavljaju veliki problem,.
Curice bitno je samo da se redovno kontrolišeš.Sve će biti ok,vidjet ćeš.Kad je kod mene bilo biti će aBd i kod tebe.Sve je u Božijim rukama.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Bolovi u stomaku
14.6.2010 15:48:42   
curicaa
Ma bice kako Allah odredi ja tu nemogu nista da promjenim jer sto god me treba da potefi to me sigurno nije moglo nikako zaobici i obrnuto.

Hvala vama mile moje na paznji sto se brinete za meneuser posted image .

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Bolovi u stomaku
16.6.2010 16:30:22   
curicaa
Mile moje evo javljam vam se da vas pitam nesto evo ovako:ja sutra aBd treba da idem s muzom na more na jedan dana pa sada neznam da li je uredu da se i ja kupamuser posted image to vas pitam jer zbog svega ranijeg sto sam rekla za moju user posted image neznam je li to uredu ili nije molim vas da mi odgovorite posto vi imate vise iskustva od mene i znate ste je ok a sta ne za trudnicu?


(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Bolovi u stomaku
16.6.2010 17:27:19   
Anidae
Drage moje da li je neko imao iskustva sa miomima u trudnoci? Meni su jos u 13.-toj sedmici nasli miom na maternici od 2,5 cm, naziv submukozni, on haman ne raste cim mi vise nije niko nista spomenuo na UZ a nisam pila ni nikakvu terapiju. I mene ponekad nesto bocne na desnoj strani,ruzan,cudan bol (nije beba) ali eto, neke me zene utjesise da miomi puknu u trudnoci usljed sirenja maternice pa sad neznam jeli to istina? 

_____________________________

Mama i tata ocekuju svoga djecaka polovinom avgusta...
Prezivjeli smo sve i svasta i dogurali do 8.-og mjeseca :)

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Bolovi u stomaku
16.6.2010 17:38:56   
Miau
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Meni je najveselije bilo u trudnoći, svi mi i danas kažu: Kako si ti bila vesela trudnica (hmm..a, kontam ja...nije do mene...apaurini su me opalili, pa to ti je)

A dobra si! Morati cu i ja svratiti do doktora da i meni prepise koji apaurincic! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Bolovi u stomaku
16.6.2010 20:08:03   
koka i po
IZVORNA PORUKA: curicaa

Mile moje evo javljam vam se da vas pitam nesto evo ovako:ja sutra aBd treba da idem s muzom na more na jedan dana pa sada neznam da li je uredu da se i ja kupamuser posted image to vas pitam jer zbog svega ranijeg sto sam rekla za moju user posted image neznam je li to uredu ili nije molim vas da mi odgovorite posto vi imate vise iskustva od mene i znate ste je ok a sta ne za trudnicu?






Kupaj se bez pretjerivanja i obavezno mijenjaj donji dio kostima.Nipošto nemoj pusiti da se kostim na tebi osuši.Izbjegavaj pretjerano sunčanje.Lijepo nam se provediuser posted image

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Bolovi u stomaku
16.6.2010 21:12:10   
ajnur
IZVORNA PORUKA: curicaa

Mile moje evo javljam vam se da vas pitam nesto evo ovako:ja sutra aBd treba da idem s muzom na more na jedan dana pa sada neznam da li je uredu da se i ja kupamuser posted image to vas pitam jer zbog svega ranijeg sto sam rekla za moju user posted image neznam je li to uredu ili nije molim vas da mi odgovorite posto vi imate vise iskustva od mene i znate ste je ok a sta ne za trudnicu?




Ja sam prije 2 dana sa mora.Dr mi rekla ne puno na sunce,dobru krenu ili sprej sa minimum 30 faktorom i plivaj sto vise.Ne mogu ti opisati koliko mi je prijalo. I pravite pauze tokom puta koliko mozete vise. Zelim ti lijep provoduser posted image


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu curicaa)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Bolovi u stomaku
16.6.2010 21:17:14   
curicaa
Hvala ti mila mojauser posted image i ja sam u posvjesti znala da mogu ali opet mi lakse da pitam vas neku koja znam bolje od mene,hocu trudit cu se da se sto bolje provedemuser posted image .

Hvala jos jednom dusice mojauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

crtani filmovi
marny

koji crtani je najdraži vašem djetetu ?

koji ? (94%)

koji :-) (6%)


Broj svih glasova: 53

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *