|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u stomaku
30.1.2015 16:47:12   
bebacha
a ko ti vodi trudnocu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: Bolovi u stomaku
31.1.2015 14:33:02   
Bella.88

IZVORNA PORUKA: honey bunny

Drage moje, ja sam danas dobila ponovo bolove i smeđi iscjedak, otišla sam dr. čula sam otkucaje male, slatke. Međutim, zbog mojih bolova i tog iscjetka, pijem cefalexin, dabroston(i dalje), buscopan i feroglobin (hgb 103). Imam dosta bakterija u urinu, pa sad nije sigurna jesul zbog toga bolovi ili zbog prijetećeg spontanog, uglavnom, moram mirovati. Eto. Malo dobrih malo loših vijesti.


sad samo na stogom mirovanju i sve će biti dobrouser posted image
sretno

(odgovor članu honey bunny)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: Bolovi u stomaku
19.11.2015 11:46:17   
Pamucica
Imala sam i ja grčeve i nelagodu svako malo, sreca nije dugo trajalo, doktorica mi rekla da malo smanjim tempo :)

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: Bolovi u stomaku
7.1.2016 15:27:44   
DarinkaD
Drage mame i trudnice, u 5tj sam trudnoce, prva trudnoca, i imam bolove u stomaku, u donjem dijelu bolovi su poput menstrualnih, a u gornjem dijelu trbuha kao da mi netko kozu zateze, kod ginekologa imam tek za 15 dana termin, nigdje nisam mogla dobiti ranije :( kakva su vasa iskustva,,samo da sto prije prodje ovo iscekivanje do ginekologa, a do tad sam u strahu, pa me ohrabrite!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: Bolovi u stomaku
7.1.2016 15:36:11   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: DarinkaD

Drage mame i trudnice, u 5tj sam trudnoce, prva trudnoca, i imam bolove u stomaku, u donjem dijelu bolovi su poput menstrualnih, a u gornjem dijelu trbuha kao da mi netko kozu zateze, kod ginekologa imam tek za 15 dana termin, nigdje nisam mogla dobiti ranije :( kakva su vasa iskustva,,samo da sto prije prodje ovo iscekivanje do ginekologa, a do tad sam u strahu, pa me ohrabrite!


povucena iskustvom ja sam u drugoj i trecoj trudnoci kod svake sumnja letia doktoru Bogu hvala nikas nista nije bilo ali ja sam to gledala da doktor pogleda nisam prepostila da cekam da sta bude.

Sto se mene tice to sam i ja imala te bolove kazu siri sa maternica i jesam imala ali opet ako ti imas los osjecaj zasto cekati pravac doktoru .
Sretno

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu DarinkaD)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: Bolovi u stomaku
7.1.2016 15:37:10   
škorpija

IZVORNA PORUKA: DarinkaD

Drage mame i trudnice, u 5tj sam trudnoce, prva trudnoca, i imam bolove u stomaku, u donjem dijelu bolovi su poput menstrualnih, a u gornjem dijelu trbuha kao da mi netko kozu zateze, kod ginekologa imam tek za 15 dana termin, nigdje nisam mogla dobiti ranije :( kakva su vasa iskustva,,samo da sto prije prodje ovo iscekivanje do ginekologa, a do tad sam u strahu, pa me ohrabrite!

Mislim da nema razloga za brigu, inače jedan od simptoma trudnoće su bolovi slični menstrualnim, nemoj uzimati nikakve lijekove i bez sresa čekaj pregled

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu DarinkaD)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: Bolovi u stomaku
7.1.2016 16:08:47   
DarinkaD
Hvala na brzim odgovorima, pretpostavljam da panicarim bez razloga jer mi je prva trudnoca, pa i najmanji sijek i bol za mene puno znaci. Doktoru cu za 15 dana, pa mi drzite fige da sve bude uredu.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
2.3.2016 17:27:56   
Enisa1989
Znali su mi se pojaviti povremeni bolovi i to sa desne ili lijeve strane i onda mi je doktorica rekla da svaki dan konzumiram direktni magnezij na jezik i da ukoliko mi se bolovi ne povuku ponovo dođem kod nje da uradimo detaljnije analize. Hvala Bogu , bolovi mi se nisu javili više. Ponekad ali samo ponekad mi se zna pojaviti bol kad me beba nagnječi ali to su sekunde

_____________________________

19.06.2016.

(odgovor članu luckyluke)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
28.3.2016 10:41:13   
Olja28
Pozdrav mame i buduće mame! user posted image

Da vam se i ja pridružim user posted image
Ja sam u 12-toj nedelji trudnoće. Često imam bolove u donjem dijelu stomaka, uglavnom su povremeni, onako kako i trebaju biti. Međutim, juče sam primijetila smeđi iscjedak, jako malo ga je bilo. I poslije toga me je nekih 7-8h bolio stomak. Bol nije bio jak ali je bio konstantan, pa me to malo brine. Za 3 dana imam zakazan ultrazvuk i dabl test, ne znam da li da čekam do tad ili da idem doktoru odmah? Generalno, dobro se osjećam ali me taj bol juče zabrinuo. Inače, radim dva posla i na oba puno sjedim, dnevno 8-10h a poslije toga bih samo spavala, skroz slabo se krećem user posted image

(odgovor članu Enisa1989)
Neposredna veza do poruke: 884
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *