|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
13.4.2014 11:08:22   
ajla86
meni je sve bolno hihi mene nepitaj....ja kad trebam se nasmijat kihnut kahnut prvo se mora namjestiti obicno sve to radim na boku skupljena

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
13.4.2014 11:39:59   
dandi84

IZVORNA PORUKA: ajla86

meni je sve bolno hihi mene nepitaj....ja kad trebam se nasmijat kihnut kahnut prvo se mora namjestiti obicno sve to radim na boku skupljena

Pa ni mene u tom polozaju ne boli al sinoc sam lezala na ledjima ispruzena I bas me jako zabolio jajnik, jos ga osjetim. Valjda ce proci.

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
14.4.2014 11:39:34   
kokouli
Dandy meni dr.rece da se jajnici povuku negdje kad dođe do trudnoce i da ne mogu oni boljeti ,nego se ti to siris draga Masa raste pa te zato bolucka .Ljubim te .

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
14.4.2014 12:04:49   
dandi84

IZVORNA PORUKA: kokouli

Dandy meni dr.rece da se jajnici povuku negdje kad dođe do trudnoce i da ne mogu oni boljeti ,nego se ti to siris draga Masa raste pa te zato bolucka .Ljubim te .

Moguce je draga moja. Spavala sam na lijevom boku nocas I jutros sve ok. Predpostavila sam da nije jajnik al tako neki osjecaj kao da je jajnik. Sirimo se user posted image
jos malo ima da budem ko burenceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
23.4.2014 8:44:36   
Mostarka*
Mene stalno nesto boli :D
Ako dugo hodam imam osjecaj da me bole kao jajnici, kao neki pritisak. Ako lezim trtica me razvaljuje. Ako duze sjedim imam osjecaj kao pred menstruaciju. Uglavnom, doktor mi je dao mg ali neje bas da nesto posebno pomaze. Ti bolovi su poceli od treceg mjeseca i vec mjesecima ne prestaju, ali stomak mi stvarno naglo raste i bas je velik. Pa mozda je do toga :D

_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
23.4.2014 13:12:41   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Mostarka*

Mene stalno nesto boli :D
Ako dugo hodam imam osjecaj da me bole kao jajnici, kao neki pritisak. Ako lezim trtica me razvaljuje. Ako duze sjedim imam osjecaj kao pred menstruaciju. Uglavnom, doktor mi je dao mg ali neje bas da nesto posebno pomaze. Ti bolovi su poceli od treceg mjeseca i vec mjesecima ne prestaju, ali stomak mi stvarno naglo raste i bas je velik. Pa mozda je do toga :D

Ista sam ti takva...Stalno neki žigovi te sa lijeve, te sa desne strane, te pritisak dole...Ovih dana na momente mi se stvrdne stomak i to traj 10-tak sekundi i prođe...Ne boli nista al se tako dešava...Kažu cure da su lažne kontrakcije...Reko svašta....user posted image
Za kakav bol sam pitala kazu da je normalan...user posted image
Izgleda da je u trudnoći normalno da te se sve boli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uglavnom ako boli pomalo i žiga kazu da bebica raste i materica se konstantno rasteže a i bebica zna pritisnuti tako neki živac pa boli...Uglavnom ne sikiraj se ako je podnošljivo i nema krvarenja...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
7.5.2014 9:53:32   
Andy_Bec23
Mene je juce jako stomak bolio :-( Pravo sam se uplasila jedno dobrih 3-4 sata tako da sam ja drage moje legla i do jutros nisam ustajala , danas hvala dragom Bogu nema bolovauser posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
7.5.2014 10:09:17   
vila_7
Andy nemoj se sekirati - mene je u obje stomak bas bolio - sa starijom mi dr.nije htjela nijednu tabletu dati nego mi je govorila da je na psihickoj bazi zbog prvog spontanog , a i da neke zene jednostavno vise osjete to razvlacenje svega user posted image . Sa mladjom me isto bolio al me dr.kljukao Gynipralom - e sad jesam li ga trebala ili nisam piti, ne znam - znam sa mo da mi je govorio 4 a ja pila 2 jer sam bila uvjerena da mi ne treba al eto,hajd stisni pa ne popij user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
7.5.2014 11:36:11   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: vila_7

Andy nemoj se sekirati - mene je u obje stomak bas bolio - sa starijom mi dr.nije htjela nijednu tabletu dati nego mi je govorila da je na psihickoj bazi zbog prvog spontanog , a i da neke zene jednostavno vise osjete to razvlacenje svega user posted image . Sa mladjom me isto bolio al me dr.kljukao Gynipralom - e sad jesam li ga trebala ili nisam piti, ne znam - znam sa mo da mi je govorio 4 a ja pila 2 jer sam bila uvjerena da mi ne treba al eto,hajd stisni pa ne popij user posted image



Mene jos boli malo danas, ali pijem sadmagnezijum pa se nadam da ce mi pomoc, i ja mislim da je na psihickoj bazi ali nadam se da ce da prodjeuser posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
8.5.2014 16:14:02   
miks
Trudna si? Cestitammm! Kako ide?

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: vila_7

Andy nemoj se sekirati - mene je u obje stomak bas bolio - sa starijom mi dr.nije htjela nijednu tabletu dati nego mi je govorila da je na psihickoj bazi zbog prvog spontanog , a i da neke zene jednostavno vise osjete to razvlacenje svega user posted image . Sa mladjom me isto bolio al me dr.kljukao Gynipralom - e sad jesam li ga trebala ili nisam piti, ne znam - znam sa mo da mi je govorio 4 a ja pila 2 jer sam bila uvjerena da mi ne treba al eto,hajd stisni pa ne popij user posted image



Mene jos boli malo danas, ali pijem sadmagnezijum pa se nadam da ce mi pomoc, i ja mislim da je na psihickoj bazi ali nadam se da ce da prodjeuser posted image


(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
13.5.2014 9:37:55   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: miks

Trudna si? Cestitammm! Kako ide?

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: vila_7

Andy nemoj se sekirati - mene je u obje stomak bas bolio - sa starijom mi dr.nije htjela nijednu tabletu dati nego mi je govorila da je na psihickoj bazi zbog prvog spontanog , a i da neke zene jednostavno vise osjete to razvlacenje svega user posted image . Sa mladjom me isto bolio al me dr.kljukao Gynipralom - e sad jesam li ga trebala ili nisam piti, ne znam - znam sa mo da mi je govorio 4 a ja pila 2 jer sam bila uvjerena da mi ne treba al eto,hajd stisni pa ne popij user posted image



Mene jos boli malo danas, ali pijem sadmagnezijum pa se nadam da ce mi pomoc, i ja mislim da je na psihickoj bazi ali nadam se da ce da prodjeuser posted image



i je sv



Halo draga jesam hvala dragom Bogu :-) Za sad ok , opet me stomak bolio juce plakala sam od bolova :-( Bas menstrualne bolove imala :-(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
14.5.2014 7:43:56   
vila_7
Andy nemoj se sekirati, ako te strah otidji na dodatni pregled, pitaj smijes li Apaurin .
Ja sam imala kroz obje zadnje trudnoce bas te menstrualne bolove koje kao ne smijes imati - ali eto hB sve OK bilo . A npr. u prvoj me nista nije bolilo i zavrsi spontanim, tako da nista ne mora znaciti.
Moj ti je savjet otidji do ginekologa da se smiris , i otidji do tog svog psihijatra da malo dusu olaksas user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
14.5.2014 11:37:16   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: vila_7

Andy nemoj se sekirati, ako te strah otidji na dodatni pregled, pitaj smijes li Apaurin .
Ja sam imala kroz obje zadnje trudnoce bas te menstrualne bolove koje kao ne smijes imati - ali eto hB sve OK bilo . A npr. u prvoj me nista nije bolilo i zavrsi spontanim, tako da nista ne mora znaciti.
Moj ti je savjet otidji do ginekologa da se smiris , i otidji do tog svog psihijatra da malo dusu olaksas user posted image



Imam termin sutra kod psihologinje moje u bolnici gdje sam se porodila user posted image a u petak imam uzv.... nadamo se najboljemuser posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
14.5.2014 12:09:03   
malen@89
Andy i ja sam imala bolove na pocetku trudnoce,znala sam i tri apaurina od 2mg popiti pa evo nas sada u 30 sedmici hvala bogu.I tebi zelim nakon pocetnih muka sto laksih devet mjeseci user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
14.5.2014 13:41:38   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: malen@89

Andy i ja sam imala bolove na pocetku trudnoce,znala sam i tri apaurina od 2mg popiti pa evo nas sada u 30 sedmici hvala bogu.I tebi zelim nakon pocetnih muka sto laksih devet mjeseci user posted image


Hej draga hvala na ljepim zeljama, ja nemam pojma sta je apaurin jer meni doktorica nije dala nista protiv bolova, nisam joj jos rekla da imam bolove, a opet mislim da je to normalno pa se opustim -) Nadam se da ce sve bit ok , tebi zelim sto laksi porod user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
14.5.2014 14:02:00   
malen@89
Ja isto mislim da je normalno,jer ipak maternica raste,a malo ko i da je proso bez tih bolova na pocetku.Bice to abd sve uredu,a apaurin je lijek za smirenje,diazepam,bensedin i u tim malim dozama djeluje opustajuce na maternicu,a probaj i magnezijum direkt ja njega i sad popijem jer me zna stomak zaboliti.
Sretno na kontroli,i hvala na lijepim zeljama :*

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
14.5.2014 14:34:34   
Anelat
I ja sam u 10 sedmici i imam povremeno bolove jajnik i predio stomaka. Zvala sam ginekologa sasvim je uredu jer se isteze maternica i ligamenti necu da pijem nista osim Mg i nije mi ni preporucio receno mi je da mirujem i sto vise se odmaram.

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
19.5.2014 16:54:43   
Hancy09
Ista stvar...ja sam danas usla u 13-tu nedjelju....Imam osjecaj da ce mi sve ispasti...pritisak nisko, zigovi cas lijevo, cas desno..isto nisko...pa onda kao neko mravinjanje.....
Helem ja svakih 7 dana otrcim malo do jezera i svaki put mi kazu da je sve ok. Vise me je stid ici, a opet sve mislim da je neki problem...pa stisni da ne odes.

Jutros sam si obecala da vise necu ici i uvjerila sam samu sebe da je to normalno user posted image . Pijem svaki dan MG direct i ponekad apaurin uvece.
Prosle godina sam u 8 sedmici imala spontani pa mi je valjda ostao strah zbog toga. user posted image

(odgovor članu Anelat)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
19.5.2014 17:40:38   
dandi84
IZVORNA PORUKA: Hancy09

Ista stvar...ja sam danas usla u 13-tu nedjelju....Imam osjecaj da ce mi sve ispasti...pritisak nisko, zigovi cas lijevo, cas desno..isto nisko...pa onda kao neko mravinjanje.....
Helem ja svakih 7 dana otrcim malo do jezera i svaki put mi kazu da je sve ok. Vise me je stid ici, a opet sve mislim da je neki problem...pa stisni da ne odes.

Jutros sam si obecala da vise necu ici i uvjerila sam samu sebe da je to normalno user posted image . Pijem svaki dan MG direct i ponekad apaurin uvece.
Prosle godina sam u 8 sedmici imala spontani pa mi je valjda ostao strah zbog toga. user posted image

Iste takve bolove sam I ja imala. Zigovi sa lijeve I sa desne strane I udaraju dole. Kazu normalno. Ja ne idem doktoru. Beba se vrti I javlja I to je to. Kazu siri se materica. Ako ne krvaris I ako su bolovi podnosljivi ne moras trcati doktoru. I ja sam imala spontani I prvih 20 nedelja sam pila Dabroston. Bice sve ok ne brini.

< Poruku je uredio dandi84 -- 19.5.2014 17:41:37 >


_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Hancy09)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
21.5.2014 13:06:35   
Hancy09
Uh nadam se da hoce...zavidim zenama koje uzivaju u trudnoci bez ikakvih strahova.

Ja sam toliko pesimisticna i doktori me uvijek ruze, ali nekako mislim da ce mi biti lakse, ako se nedaj Boze desi nesto lose, da sam u svojoj glavi spremna na to.
Kontrola mi je tek 10.06. i to je takooooo dugooooo.....4 sedmice razmaka izmedju ultrazvuka je kao vjecnost.

Tjesi me jedino sto meni moj doktor uvijek kaze "dok god osjecas da si trudna i imas simptome trudnoce, to je odlicno"....pa se ja jadna radujem bolnim grudima user posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
2.6.2014 9:46:28   
Jelena .
Evo i mene...user posted image Trudna sam 10.nedelja, od pre dva dana imam povremene jake i ostre bolove u materici, toliko jake da se čak savijem, traju par sekundi, pa prestanu, pa u toku dana ponovo..., sačekaću još danas da vidim kako će biti, pa onda kod doktora.

(odgovor članu Hancy09)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
2.6.2014 12:48:11   
Vanne
Da i ja opisem svoje bolove,pa ako je neko bio u.slicnoj situaciji neka me prosvijetli user posted image
Doktoru idem u petak a bas sam zabrinuta user posted image

Prije desetak dana mi je iscurila plodna voda,afi procijenjen na 4,5...taj dan mi uradjen ginekoloski pregled,sve uredno,medjica nisko i omeksana,zatvorena,grlic drzi...
Od 20 i neke nedjelje imam BH kontrakcije...medjutim unazad koji dan me navece bude bolovi koji pocnu u kicmi ,prosire se na bokove i onda ostar bol u donjem dijelu stomaka...stomak naravno tvrd ko kamen,znam da su kontrakcije....35 punih nedjelja sam,usla u 36....
Jutros od 9 do 11 sam imala nekoliko takvih kontrakcija,a onda se smirilo sve...razmaci su nepravilni...a posteljica na 2 stepenu zrelosti...
Ne znam da li da ranije idem dr ili da ipak cekam petak? Beba je aktivna user posted image stalno je osjetim...

Je li iko bio u ovakvoj situaciji???

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Jelena .)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
2.6.2014 14:03:57   
Brinet
Vanne mila ja da sam na tvom mjestu ja bi otisla doktoru,cisto da ti budes mirna.Bolje da ti kaze da je sve u redu nego da ti razmisljas jeli ili nije time dodatno stetis bebici.
To jesu kontrakcije,a mozda si se i pocela otvarati.
Eto to ti je moj savjet a ti ipak znas najbolje.
Cuvajte seuser posted image

_____________________________

29.07.2009. prva srecica,
17.03.2011. druga srecica,
Avgust 2013 pocetak truda za trecu srecicu,
Maj 2014 pozitivan test,
Juli 2014 missed abortus u 12 nedelji,
Docekacu ja svoju trecu srecicu ako Bog da......:)

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
8.6.2014 13:19:29   
malica_
drage moje trudnice ja sam pocela krvarit ne previse al isto kao pred ciklus bolio me stomak i imam proliv vec neko vrijeme i mucnine i povracanje sve simtome trudnoce al sam opet pocela krvarit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sta da radim jel to normalno nisam jos isla kod doktora tek sam na pocetku trudnoce 2 sedmica jako sam tuzna i neznam sta da radim user posted image user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
8.6.2014 13:42:16   
Vanne

IZVORNA PORUKA: malica_

drage moje trudnice ja sam pocela krvarit ne previse al isto kao pred ciklus bolio me stomak i imam proliv vec neko vrijeme i mucnine i povracanje sve simtome trudnoce al sam opet pocela krvarit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sta da radim jel to normalno nisam jos isla kod doktora tek sam na pocetku trudnoce 2 sedmica jako sam tuzna i neznam sta da radim user posted image user posted image


Pravac kod doktora,nemas sta razmisljati...ili privatniku ili na gak...nista ne cekaj...
Mozda je beba u opasnosti ,moras pozuriti...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu malica_)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *