|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u stomaku
20.9.2013 9:11:17   
idana1812

IZVORNA PORUKA: reallove

I meni se cesto desi da me tako boli,a svaki put sve ok,samo ja panicim bezveze..Neki dan bila vani sa Ameen i pocelo me boluckati..Sjednem,stavim jastuk iza ledja i proslo je..Ja sam primjetila da me pocne boljeti ako sam taj dan puno radila i umorila se..Eto bas taj dan sam radila po kuci,slagala ves,peglala,svasta nesto i poslije tek pocelo da me boli...


Reallove ja dosta sjedim jer mi je takav posao, pa me opet uhvati. Meni cak i lagana setnja pomogne..

_____________________________

Majke ruke svoje djece drže kratko, ali njihova srca zauvijek..

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Bolovi u stomaku
20.9.2013 19:30:43   
Elaa
uh , dobro je :) nisam jedina. Samo uzivajte i cuvajte mi se !

(odgovor članu idana1812)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Bolovi u stomaku
29.10.2013 12:43:11   
SanjaD
Bog ,meni je ovo prva trudnoća i trebaju mi savjeti.
U 11.sam tjednu trudnoće i svako jutro imam jake bolove u dnu trbuha, ne mogu se ustati jedno sat vremena dok me ne pusti.
Naručena sam kod doktora za dva dana. Ima li potrebe da odem ranije nekom drugom?
Trbuh me boli već više od tjedan dana ali nikada kao jučer i jutros!?
Unaprijed vam hvala!
Pozdrav

(odgovor članu leona)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Bolovi u stomaku
2.11.2013 20:40:53   
sprinter
jesi li bila kod doktora? ako nisi trebala bi.mene je bolilo tako, pa se ispostavilo da sam imala jake kontrakcije.čak sam i u bolnici zaglavila.

(odgovor članu SanjaD)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Bolovi u stomaku
19.11.2013 12:24:47   
shefica
Pozdrav svima, u 25 sam sedmici trudnoce, sinoc me probudio jako i ostro probadanje s desne strane stomaka, u blizini slijepog crijeva, kad sam ustala sirilo se na nogu, nisam mogla hodati, to je drzalo nekih 15 tak minuta i proslo, Zna li iko ista o tome, jel to normalno user posted image Pisiteeeuser posted image

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Bolovi u stomaku
19.11.2013 16:47:25   
Sandrich
Ja sam i u prvoj trudnoci a sad i u ovoj imala bolove,i mene je znalo tako uhvatit da sam jedva ustajala....svaku bol potrebno je prijaviti svom ginekologu jer se nikada ne zna sta moze biti u pitanju

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu shefica)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Bolovi u stomaku
20.11.2013 21:25:08   
Mrvica_83
Shefice Nijedan bol nije zanemariv / cim prije kod doktora .. Ako je kakva lazna uzbuna sjajno a ako ne onda ces dobiti pomoc koju trebas user posted image Sretno user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Bolovi u stomaku
3.12.2013 8:59:57   
irmaMama
Ima li neko slične tegobe kao ja? Ja sam u 34. sedmici trudnoće i pomalo osjećam oštre bolove u donjem desnom dijelu stomaka. Isprva sam pomislila da to nije ozbiljno jer mi je djelovalo kao da mi je pritisnut mokraćni mjehur od bebe, međutim, beba se pomjerala, a ja sam i nakon toga i provedene noći ujutro osjetila isto. Posebno jako zaboli kad dodirnem to mjesto ili kad se prevrnem u krevetu dok ležim, ako sjedim pa krenem ustajati i sl. Neznam ni kako izgledaju kontrakcije, da bih mogla vidjeti da li su u pitanju bas one???user posted image . Kod doktora ponovo mogu tek sutra, naruceno, a bas sam jucer bila na GAK na pregledu i doktor nije nista primjetio, rekao je da je sve u redu. Pravo sam zbunjena, nisam ranije ovo osjetila nikada. Zna li neka od vas sta bi moglo biti u pitanju?? Hvalaaa

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Bolovi u stomaku
12.12.2013 22:11:05   
memma
upomooc, u 5-oj sam sedmici trudnoce, stomak me strasno boli, kao da cu dobiti a kod dokt. sam narucena tek za 2 semice , sta da radim ? savjet plsssuser posted image user posted image

_____________________________

Sačuvaj me od mudrosti koja ne plače, filozofije koja se ne smije i veličine koja se ne klanja pred djecom.

Halil Džubran

(odgovor članu irmaMama)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Bolovi u stomaku
12.12.2013 22:18:19   
minchis

IZVORNA PORUKA: memma

upomooc, u 5-oj sam sedmici trudnoce, stomak me strasno boli, kao da cu dobiti a kod dokt. sam narucena tek za 2 semice , sta da radim ? savjet plsssuser posted image user posted image


ja bih na hitnu ili ujutru bez termina upala kod ginekologa prva...nije se igrati s tim, mozda i nije nista vec samo rastezanje materice, ali bolje provjeriti na vrijeme jel sve ok...pozdrav

(odgovor članu memma)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Bolovi u stomaku
12.12.2013 22:21:46   
Mrvica_83
Memma Moguce je da su kontrakcije / standardna menstr. bol po dnu stomaka ?? Ako imas mogucnost idi odmah u Hitnu pa neka vide sta se dogadja a ako ne odmah rano ujutro / sa bolovima se nije igrati .. Sretno user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu minchis)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Bolovi u stomaku
13.12.2013 17:14:01   
mykica
Pitanje i od mene..Naime, imam osjećaj pritiska na vaginu. Doslovno imam osjećaj kao da se razdvajam dole. Ako duže sjedim i krenem ustat zaboli me, zažiga kao da me neko nožem ubode. Inače u 30. sam sedmici trudnoće i imam blaže kontrakcije već odavno a i manjak plodne vode. Međutim ovaj osjećaj pritiska me brine, od jučer mi traje, preključer sam bila na kontroli i ništa mi dr. nije rekao (osim za kontrakcije i manjak plodne vode za koje sam već znala)...je li neko imao slično iskustvo?

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Bolovi u stomaku
13.12.2013 17:57:30   
memma

IZVORNA PORUKA: Mrvica_83

Memma Moguce je da su kontrakcije / standardna menstr. bol po dnu stomaka ?? Ako imas mogucnost idi odmah u Hitnu pa neka vide sta se dogadja a ako ne odmah rano ujutro / sa bolovima se nije igrati .. Sretno user posted image



e hvala puno, danas su mi vec manji bolovi skoro i ne osjetim, ako buude veceras ko jucer idem u hitnu pa sta bude...

_____________________________

Sačuvaj me od mudrosti koja ne plače, filozofije koja se ne smije i veličine koja se ne klanja pred djecom.

Halil Džubran

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Bolovi u stomaku
8.2.2014 19:16:28   
donna2605
Alohaaa svim majkama, budućim majkama, curama, ženama, a i kraljicama koje se tako osjećaju... user posted image
Nova sam na ovom forumu i sve vas od srca pozdravljam. Do sada nisam imala prilike biti majka, ali se tome uskoro nadam...

Imam jedan (za mene) BIG PROBLEM koji me straaaaašno muči i nadam se da će mi neka od Vas ulit malo utjehe...
Imam jednog anđela već 18 mjeseci i sad sam drugi put ostala u blaženom stanju user posted image ... Zadnja menstruacija je bila u 12 mjesec. a test je napravljen ima 5dana i pokazane su debele user posted image .
Bila sam na pregledu ima 4 dana i sve je bilo odlično. Beba je oko 5-5ipo tjedana. Kontrola za 2 tjedna da se utvrdi da je sve super 100%. Do tada samo Prenatal.
Sinoć sam imala po prvi put smeđi iscjedak koji se kasnije pretvorio u blijedo rozi.
Danas se taj iscjedak nastavio tako sve svijetlo, sve do maloprije kada prilikom odlaska na wc i brisanja iz mene izlazi "komadić" tamno crvene krvi!! user posted image
Da li da sačekam do pon ujutro pa odem do svog ginekologa da vidim što je ili da posjetim malo hitnu pomoć?? Da li je to zabrinjavajuće ili vas ima još sa istim problemom?!
Strah me da nije krenulo nešto loše i užasno se bojim!

(odgovor članu idana1812)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Bolovi u stomaku
8.2.2014 21:34:04   
Mrvica_83
Donna Ako si u prilici ja bih ipak otisla u Hitnu jos veceras .. Nadam se da ce sve biti u najboljem redu i da ce T biti uredna user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu donna2605)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Bolovi u stomaku
8.2.2014 22:07:27   
miks
Da li su normalni bolovi na pocetku trudnoce kao pms???

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Bolovi u stomaku
9.2.2014 0:01:21   
donna2605
Evo me....
Došla sam do krajnje faze panike i nije bilo druge nego posjetit hitnu ginekologiju. Nakon izrazito detaljnog pregleda vidi se g.v. od 6mm (koja se nije uopće vidila na pregledu ima 3dana) i za sad je beba još uvijek tu i trebala bi biti u redu. user posted image user posted image
Terapija Duphaston, mirovanje, ali ne baš strogo strogo. Kontrola kroz tj dana.
Nadam se da će se tako i dalje nastaviti. Samo neka stanu bolovi i iscjedak i bit ću najsretnija buduća user posted image i mama.... user posted image

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Bolovi u stomaku
9.2.2014 14:15:26   
bubica_
Pozz svimas..ako je neka imala slicno iskustvo molim da mi se javi jer ludiiim ... nikad nisam imala redovno..medjutim sad 22. Dan ciklusa sam primjetila roza sekret ali maloo ga je bilo..23. Dan ujutru smedjkast iscjedak..samo ujutru i nije vise nikako bilo..stomak me boli ali ne konstantno vec kao grcevi... evo 24. Dan nists nema...sts bi to moglo bitii???

(odgovor članu donna2605)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Bolovi u stomaku
9.2.2014 14:24:07   
mykica
bubica_ Kako sam mogla zaključiti iz posta, nisi trudnica? Ili griješim? Ako ne, moglo bi biti i da ti je to implantacijsko krvarenje (ako radite na bebi). Ono se pretežno javi u vidu rozkastog iscjetka ili smeđeg, kad se oplođena jajna ćelija smiješta u matericu. Ja sam imala i te lagane bolove i taj smeđi iscjedak kad sam ostala trudna.

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu bubica_)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Bolovi u stomaku
9.2.2014 14:40:28   
Vanne

IZVORNA PORUKA: miks

Da li su normalni bolovi na pocetku trudnoce kao pms???


miks jesi li to trudna ponovo? user posted image
normalni su,mrvica se smjesta u maternicu pa to stvara bolove...ako budu jaci bolovi mogu upucivati na kontrakcije..nadam se da sam pomogla...user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Bolovi u stomaku
9.2.2014 14:54:11   
bubica_
Radimo vec 4 godine.. imala sam jednim spontani,prokrvarila al znala sam da sam trudna..a sad neznam pa me strah ..nadam se da je to :D

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Bolovi u stomaku
10.2.2014 8:58:06   
mykica
bubica_ Pričekaj još malo pa uradi test. Od sveg srca ti želim da ugledaš user posted image Sretno!

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu bubica_)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Bolovi u stomaku
10.2.2014 10:27:25   
bubica_
Hvalaa punooo..cekat cu jos malo.al neizvjesnost ubijaa hehe ..

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Bolovi u stomaku
11.2.2014 23:00:01   
Elaa
drage moje ja sam u 37-38 nedjelji trudnoce, vec od juce osjetim da mi se na momente podnu stomak malo stvrdne i imam pritisak prema dole, ne bas tako cest ali desava se u toku dana bez obzira da li sjedim ili sam na nogama, cecce idem u toalet , ali opet ko kontam i pijem svakako dosta tekucine . Da li se to bebana priprema ? Ima li neka od vas sa tako nekim iskustvom? Mislila sam sutra doktoricu nazvat al reko da vasa iskustva cujem user posted image . Ovo mi je prva trudnoca . Lp i sretno vam i dalje sa user posted image

(odgovor članu bubica_)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Bolovi u stomaku
12.2.2014 10:52:30   
idana1812

IZVORNA PORUKA: Elaa

drage moje ja sam u 37-38 nedjelji trudnoce, vec od juce osjetim da mi se na momente podnu stomak malo stvrdne i imam pritisak prema dole, ne bas tako cest ali desava se u toku dana bez obzira da li sjedim ili sam na nogama, cecce idem u toalet , ali opet ko kontam i pijem svakako dosta tekucine . Da li se to bebana priprema ? Ima li neka od vas sa tako nekim iskustvom? Mislila sam sutra doktoricu nazvat al reko da vasa iskustva cujem user posted image . Ovo mi je prva trudnoca . Lp i sretno vam i dalje sa user posted image



Moze biti i piprema, ali i lazne kontrakcije tako izgledaju. Ukoliko redovno osjetis bebine pokrete nemas se razloga brinuti, nego sacekaj redovnu kontrolu.

_____________________________

Majke ruke svoje djece drže kratko, ali njihova srca zauvijek..

(odgovor članu Elaa)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *