|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u stomaku
12.2.2014 20:15:28   
Elaa
hvala na odgovoru user posted image , bila sam se malo zabrinula jer je nesto novo za mene trenutno, a bolnica mi podaleko pa reko dal da krenem ili da sacekam jos malo user posted image . Mogu do subote jos ovako . pozz

(odgovor članu idana1812)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: Bolovi u stomaku
12.2.2014 21:24:35   
idana1812

IZVORNA PORUKA: Elaa

hvala na odgovoru user posted image , bila sam se malo zabrinula jer je nesto novo za mene trenutno, a bolnica mi podaleko pa reko dal da krenem ili da sacekam jos malo user posted image . Mogu do subote jos ovako . pozz


A sve da je i krenuo porod, vala stignes do bolnice kad ti krenu regularne kontrakcije user posted image user posted image . Jesam dobra s utjehom? Ako krenu bas ono prodorniji bolovi i ako postanu regulani na minimalno 5 minuta kreni. Imas dovoljno vremena do poroad, posebno ako si prvorodilja.

_____________________________

Majke ruke svoje djece drže kratko, ali njihova srca zauvijek..

(odgovor članu Elaa)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: Bolovi u stomaku
15.2.2014 21:13:30   
Elaa
drage moje ja sam se danas pravo iznenadila i nesto mi nikako nije jasno. Na redovne kontrole idem u svom gradu i od pocetka mi doktorica vodi trudnocu,sa prvim UZ mi je rekla od prilike koja sam sedmica(tada je bilo 3-4) jer se po mojoj mens.nemoze reci kad sam ostala trudna jer imam problema sa amenoreom vec dugi niz godina i mjesec pred zacece ja sam ostavila sve tablete jer sam imala druge zdravstvene probleme. Medutim ja nakon mjesec trudna, sreca koja je neopisiva user posted image . datum poroda je od prilike od 1.3 do 6.3(sto znaci da sam sad nekako 38 sedmica trudnoce ). Zbog mog teskog zaceca planiram u Zenici da se porodim i idem na UZ kod dr. i danas kad sam otisla u bolnicu u Zenicu na kontrolu ,uradio mi je UZ i rekao da sam tek 34 sedmica trudnoce .Ja nista ne kuzim stvarno, ja se pripremam za bebaca, gotovo sve kupila user posted image kad ono imam jos fore . bas ne znam sta da radim , mislim necu nista raditi ali mi je cudno da je bas tolika razlika , mjesec dana je u pitanju. Posto ja treba da radim CR , sada se plasim da ce bebana doci ranije prirodno. Ne plasim se ja poroda ni sekunde vec o bebani , zelim samo da porod za bebanu prode uredno, bez trauma za moju bebacu. Ja nju vec rijede osjetim , i sporiji su joj pokreti jer nema mjesta puno i ponekad osjetim te kontrakcije, zigove , ili mi se stomak stvrdne , al povremeno. Da li se to moze desavati i u 34 sedmici? Malo sam vise piskarala, nisam htjela da vas tusim, al mi treba samo malo da podijelim ovo s vama user posted image . Lp

(odgovor članu idana1812)
Neposredna veza do poruke: 778
   RE: Bolovi u stomaku
15.2.2014 22:03:11   
Alma_27
Ja sam osjetila te kontrakcije u tom dobu al nisu bile bolne. Znaci, stvrdne se stomak al ne boli. A zigove sam osjecala da prostis unutra. To nije jos porod. Na porodu kontrakcije bole i jako udaraju na ledja, prepone i sve te kosti karlice.

(odgovor članu Elaa)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: Bolovi u stomaku
20.2.2014 12:43:30   
Elaa
opet ja user posted image , od juce imam zigove na dnu stomaka koji se protezu unutra, i danas je pocelo da se dalje protwzu u leda . to se desava samo kad lezim . Stvarno neznam sta da radim, dal da idem kod dr. bebicu blago osjetim , mozda je i lijena danas zbogo ove kisice user posted image . Jeste li imale ovake zigove? Ja sam u 39-39 sedmici trudnoce. Lp

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: Bolovi u stomaku
7.3.2014 23:30:30   
Elaa
eto , ovi zigovi koje sam imala su ustvari bili trudovi i ja se porodila dan poslije , jednu malu slatku curicu user posted image

(odgovor članu Elaa)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: Bolovi u stomaku
7.3.2014 23:33:57   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Elaa

eto , ovi zigovi koje sam imala su ustvari bili trudovi i ja se porodila dan poslije , jednu malu slatku curicu user posted image

čestitam.....user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Elaa)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: Bolovi u stomaku
9.3.2014 0:17:16   
Mali cvetic
Pozdrav svima, kad je vec ova tema u pitanju, htela bih da pitam da li je nekog boleo stomak od pocetka trudnoce? Mene boli od pocetka, sada sam 30.nedelja, nekad boli malo vise, nekad manje, i koristim utrogestan od 8.nedelje. Na Uz je sve u redu.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: Bolovi u stomaku
16.3.2014 14:35:04   
miaaaa
mene boli,ali ta je bol u pocetku trudnoce bila blaga posle veca kako je bebica rasla, dijagnoza mi je bila NISKO NOSENJE bebe, sada mirujem i 30/5 smouser posted image

(odgovor članu Mali cvetic)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: Bolovi u stomaku
25.3.2014 18:59:02   
Mali cvetic
Meni svaki put kazu da je to zato sto raste materica, pa se sire misici, sad me manje boli, jedino kad spavam pa se okrecem, ali na pocetku sam se uvek plasila, mi smo 33.nedeljauser posted image

(odgovor članu miaaaa)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: Bolovi u stomaku
25.3.2014 19:35:55   
miaaaa
aaaaaa i mi smo 33 sedmica :D,termin nam je 20 maja, kada je vama

(odgovor članu Mali cvetic)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: Bolovi u stomaku
25.3.2014 20:33:56   
Mali cvetic
Suupeer, meni je termin 15.05., tu smouser posted image , ja cu u Beogradu da se poradjam, a ti?

(odgovor članu miaaaa)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: Bolovi u stomaku
25.3.2014 20:47:08   
miaaaa
u Tuzli javi mi ako odes prije kako je bilo,ja cu da drzim fige user posted image , ako mi neodemo prije jer je malisa bas uporan user posted image

(odgovor članu Mali cvetic)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: Bolovi u stomaku
25.3.2014 20:54:14   
Mali cvetic
Hvalaa, i moj malisa bude po nekad bas aktivan kao da igra fudbaluser posted image , i vama sa srecom

(odgovor članu miaaaa)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: Bolovi u stomaku
25.3.2014 20:56:25   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: miaaaa

mene boli,ali ta je bol u pocetku trudnoce bila blaga posle veca kako je bebica rasla, dijagnoza mi je bila NISKO NOSENJE bebe, sada mirujem i 30/5 smouser posted image



Tako je i kod mene,nikad mi ta bol ne prestaje,uvijek veca,
sutra imam kontrolu pa cu vidjeti sta ce doktorica reci,nadam se da ce biti sve ureduuser posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu miaaaa)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: Bolovi u stomaku
25.3.2014 21:32:34   
miaaaa
a hvala,bas su aktivne bebice ove majske :), a Bubydina mi idemo na kontrolu iduce sedmice,al vec znam da ce mi samo produzit mirovanje i odmaranje jer beba mi od pocetka bila glavicom okrenuta i nisko tako i sad uzme i busi sebi izlaz user posted image , puno srece sutra na pregledu da bude sve ok

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: Bolovi u stomaku
25.3.2014 21:36:57   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: miaaaa

a hvala,bas su aktivne bebice ove majske :), a Bubydina mi idemo na kontrolu iduce sedmice,al vec znam da ce mi samo produzit mirovanje i odmaranje jer beba mi od pocetka bila glavicom okrenuta i nisko tako i sad uzme i busi sebi izlaz user posted image , puno srece sutra na pregledu da bude sve ok


Hvala,draga,nadam se da ti bolovi nece biti nesto ozbiljno....bas me nasmija s ovim da beba sebi busi izlaz....hihihihi....vec se priprema,nece ona sve u zadnji tren user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu miaaaa)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: Bolovi u stomaku
26.3.2014 13:23:10   
miaaaa
ahh bukvalno je tako :D, mi sebi krizamo sedmice i svaki dan posle 36 cemo docekati kao bonus, nadam se da ti je pregled bio dobar i da ti se beba podigne

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
11.4.2014 15:39:10   
desertrose
U 18 sam sedmici a imam te bolove,kaze dr da je zbog upale,inace pijem dabroston od 2 mjeseca trudnoce,mislim da mi je ovo zadnja kutija,ali strah kada te stomak zaboli,uzas,sve mislim evo sacu dobiti mengu

(odgovor članu luckyluke)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
11.4.2014 17:02:58   
ajla86
ja sam od 7 sedmice tako evo druga trudnoca....
jednostavno ili kazu nisko ili materica tvrda boli prilikom sirenja....ili kontrakcije...
sta god da je pokrivena si terapijom i pij mg i lezi na ljevom boku sto vise....svakako naglasi dr da te boli ukoliko bude htio iskljuciti dabroston

(odgovor članu desertrose)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
11.4.2014 22:19:41   
desertrose
Na pocetku trudnoce vadila sam nalaz urina,i ustanovili mi mnogo bakterija,eh od tada stalno mi doktor prepise neke tablete za upalu mokracnih kanala i za bijelo pranje,ma nista mi od njih nije lakse,ono sve me strah,kao uredna trudnoca a imam bolove,mislim realno,beba raste i materica se siri,ali opet sve me strah da nesto ne iskrsne

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
12.4.2014 11:26:36   
ajla86
pij brusnice dosta meni su u obje trudnoce tako savjetovali
a dr bi vidio nesto i kontrakcije i da sta nestima.ja sam u tim sedmicama uveliko bila na apaurinima i injekcijama pregesterona i strogom mirovanju jer mi je materica ko kamen tvrda tako dr kaze sa kontrakcjama i to me bolilo....

(odgovor članu desertrose)
Neposredna veza do poruke: 797
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
12.4.2014 21:23:06   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: ajla86

pij brusnice dosta meni su u obje trudnoce tako savjetovali
a dr bi vidio nesto i kontrakcije i da sta nestima.ja sam u tim sedmicama uveliko bila na apaurinima i injekcijama pregesterona i strogom mirovanju jer mi je materica ko kamen tvrda tako dr kaze sa kontrakcjama i to me bolilo....


vili mi mnogo




ajla86 mila pa cestitam ti predivna vijest :-)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
12.4.2014 23:15:31   
ajla86

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: ajla86

pij brusnice dosta meni su u obje trudnoce tako savjetovali
a dr bi vidio nesto i kontrakcije i da sta nestima.ja sam u tim sedmicama uveliko bila na apaurinima i injekcijama pregesterona i strogom mirovanju jer mi je materica ko kamen tvrda tako dr kaze sa kontrakcjama i to me bolilo....


vili mi mnogo




ajla86 mila pa cestitam ti predivna vijest :-)




hvala draga.....da se i ti uskoro pocnes "zaliti" na mucnine tegobe ove slatke ljubi te ajla

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
13.4.2014 10:51:00   
dandi84
Drage moje trudnice i mame molim vas da mi neka napiše jel joj se dešavalo da je stomak, tj. jajnik jako zaboli kada kihne...Pošto vrlo često kišem od kako sam trudna i zavisno u kom položaju se nađem vrlo često me jako jajnik zaboli. Sinoć me u ležećem polozaju (ispruenom) zabolio kad sam kihnula...Ako sam u nekom zgrčenom položaju onda bude sve okuser posted image
U 20-toj sam nedelji.

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *