|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
15.6.2014 23:51:34   
Mostarka*
Ulazim u 31. sedmicu i dobila sam 8kg.ali cini mi se da je sve otislo u stomak. Strasno mi je tezak stomak. Imam sve veci pritisak u bolove u stomaku. Pupak mi je toliko nategnut da me i on poceo da boli. Ne znam koji je vise bol ok, jer me pri hodanju zna toliko dabliti stomak (zignuti) da jedva savladam paniku. I nekako sve je ok do 13-14h a nakon toga i nakon rucka imam osjecaj da cu eksplodirati. Ima li iko ovakvih simptoma?

_____________________________

Najvazniji dani u zivotu 11.01.2009. god- rodjenje mog prvog malog bebaca i drugog bebaca 31.07.2014, god,

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
16.6.2014 20:17:55   
leme
Pozdrav drage trudnice,
Sutra mi je tacno 16. Sedmica trudnoce,na dosadasnjim kontrolama je sve bilo ok hvala Bogu,sutrq ponovo idem kod dr, ali sinoc sam otisla u wc i brisuci se ugledala crvenu tackicu na papiru. Na vesu nemq nista niti je ostatak noci bilo niti na papiru niti na vesu,kao ni danas cijeli dan ali ipak sam se malo prepala. Inace me cesto boli stomak,tj imam osjecaj kao nekog pritiska i grceva u predjelu jajnika,kad sjednem i savijem se u polozaj fetusa bude dobro. Takodjer imam osjecaj pritiska na mokracnu besiku,pa cesto moram u wc. Ima li neko slicna iskustva?

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
16.6.2014 20:45:47   
lovepower
cestitam ti na trudnoci i dobro nam dosla user posted image sve su to normalni simptomi trudnoce,a ta crvena tackica je vjerovatno od bubuljice koju si imala ili neka ranica,1 tackica ne bi trebala biti krvarenje...ali opet da bi se smirila odi doktoru mada moje licno misljenje da to nije zabrinjavajuceuser posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
16.6.2014 21:58:24   
leme
user posted image hvalaaaa,smirila sam se malo i jedva cekam sutra kontrolu aBd da mi i doktor potvrdi da je sve oki user posted image iako je to bila samo mala tackica, meni je to u tom trenu izgledalo kao lokva,u strahu su velike oci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
21.8.2014 2:51:28   
bejbibi
Pozdrav drage moje. Evo da se i ja prijavim na ovoj temi i kazem da mi je 11 sedmica i da , ako ne svaki dan onda svaki drugi, imam bolove u stomaku. Druga mi je trudnoca i odmah na pocetku, tj. Sedma sedmica, bili problemi :( naime krenuo pobacaj i morala sam lezati u bolnici tri- cetiri dana dok se to nije smirilo. Sada uzimam draboston ( ili kak se vec zove), folacin i b complex. Mah kljukam se svim i svacim , fuj. Al hvala Bogu krvarenje prestalo jos u bolnici i sad je ok osim ovih bolova. Evo citam da je to sve normalno al bas me neki strah obzirom da sa prvom trudnocom nisam imala nikskvih problema. Evo vec cetiri sedmice samo lezim, nista ne radim. Mucnine me mslo muce al ok, proci ce. Mene zanima jel koja od vas imala slicnih problema na pocetku al iznijela trudnocu do kraja bez problema? Trebam li se do kraja trudnoce striktno cuvat ili ce biti ok uskoro? Sljedece sedmice idem na nuhalni utzv i nadam se da ce bit ok aBd.
Pozz

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
21.8.2014 21:15:32   
sprinter
ja nisam imala problem ko tvoj ali znam žene koje su imale krvarenje i poslije sve bilo ok. a ne mora značiti i da ćeš morati cijelo vrijeme mirovati. ja sam u 13.tjednu i imala sam povremeno bolove u stomaku ka pred menstr. zadnja dva dana me baš boli skroz na dnu stomaka i kad se malo zgrijem bude mi lakše.izgleda da sam se malo prehladila. uglavnom stalno osluškujem gdje me boli i šta bi moglo biti pošto sam imala jedan spontani i jednu rizičnu trudnoću koja je a kraju dobro završila. tako ne brini se puno i miruj ako su ti rekli da moraš.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
23.8.2014 14:28:19   
Mushu
Mene je juce zigao desni jajnik uzasno. Probode i traje par sekundi i prestane. I tako neka dva sata. Jutros je sve ok. Jedini simptomi koje imam su cesto mokrenje,narocito navece i uzasno bolne grudi. Zgaravica mi je prestala. Je li to ok? Inace su mi rekli da sam 4 ili 5 sedmica i pregled mi je u cetvrtak da vide da li je srce prokucalo.

_____________________________

Sreću čine male stvari

(odgovor članu sprinter)
Neposredna veza do poruke: 832
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
25.8.2014 11:01:48   
eva30
da se i ja prijavim,trudna sam 15 nedelja sa dve djevojcice,iako je blizanacka trudnoca sve je ok sem sto povracam 8-12 puta dnevno i imam probadanje u jajnicima

(odgovor članu Mushu)
Neposredna veza do poruke: 833
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
25.8.2014 14:35:22   
vila_7

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Pozdrav drage moje. Evo da se i ja prijavim na ovoj temi i kazem da mi je 11 sedmica i da , ako ne svaki dan onda svaki drugi, imam bolove u stomaku. Druga mi je trudnoca i odmah na pocetku, tj. Sedma sedmica, bili problemi :( naime krenuo pobacaj i morala sam lezati u bolnici tri- cetiri dana dok se to nije smirilo. Sada uzimam draboston ( ili kak se vec zove), folacin i b complex. Mah kljukam se svim i svacim , fuj. Al hvala Bogu krvarenje prestalo jos u bolnici i sad je ok osim ovih bolova. Evo citam da je to sve normalno al bas me neki strah obzirom da sa prvom trudnocom nisam imala nikskvih problema. Evo vec cetiri sedmice samo lezim, nista ne radim. Mucnine me mslo muce al ok, proci ce. Mene zanima jel koja od vas imala slicnih problema na pocetku al iznijela trudnocu do kraja bez problema? Trebam li se do kraja trudnoce striktno cuvat ili ce biti ok uskoro? Sljedece sedmice idem na nuhalni utzv i nadam se da ce bit ok aBd.
Pozz



Slusaj doktora i ne sekriaj se.

Ja sam imala prvi spontani - tad me apsolutno nista nije bolio stomak.
Drugu trudnocu me stomak bolio ,ma svakih 10 dana po 2-3 dana kao da cu dobiti i tad bih se kao luda zatvorila u kucu i u strahu lezala - iako mi je jedna divna doktorica rekla da je sve oK , da neke zene jednostavno sve vise osjecaju pa i to sirenje i pomjeranje svega. Sve OK do kraja.
Treća trudnoca-stomak me isto stalno bolio ali od 5-tog mjeseca bas sam imala bolove, doktor ukljucio Gynipral mada ja nisam bila za i dan danas mislim da mi nije trebao,ali eto - ja smanjila sama sebi dozu (NE PREPORUCUJEM) , i opet hB iznijela do kraja trudnocu bez dodatnih komplikacija.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
29.8.2014 9:22:35   
vagabundo
pozdrav svim mamama i onima koji ce to uskoro postati aBd :)
ja sam danas punih 10 sedmica. ono sto me brine su bas bolovi u stomaku ili tacnije sa strana ispod rebara... jel ijedna od vas imala tih problema?user posted image osim toga, iscijedjena sam od energije, da mogu cini mi se da bih spavala 24/7 :(

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
30.8.2014 6:39:35   
eva30
ja sam 16 sedmica i stalno imam malo bolova ali vise u predjelu jajnika,dr kazu da je to normalno

(odgovor članu vagabundo)
Neposredna veza do poruke: 836
   RE: Bolovi u stomaku
4.9.2014 0:19:11   
LidijaLarisa
Cao svim mama i onima koje ce to uskoro postati :) Molim vas, ako neka od vas moze mi reci vezano za problem koji imam zadnja 2 dana! Naime, trudna sam 24. sedmice i za sada, sve je dobro teklo! Prva mi je trudnoca! Ali, zadnja 2 dana osjetim povremeno prilicno jake bolove u desnom gornjem dijelu trbuha, mozda dio oko jetre otprilike! Prva sam osjecala na ledjima bol par dana, medjutim sad ga osjecam na tom dijelu trbuha, nije konstantan, povremen je ali zna biti zbilja jak! Molim vas, ako je nekom poznato, da me uputi sta mi je ciniti i da li imam razloga za brigu! Unaprijed vam se zahvaljujem!

(odgovor članu leona)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: Bolovi u stomaku
11.9.2014 19:13:45   
leme
drage zene,
trudna sam 28 sedmica i 2 dana. juce sam bila na kontroli i doktor mi je ustanovio sljedece (s obzirom da sam se zalila na bolove u krstima i pritisak u donjem dijelu stomaka): grlic skracen, uloziv za vrh prsta, UU zatvoreno. cervikometrija 17 mm usce Y oblika. propisao mi je mirovanje i postedu napora,nisam dobila nikakvu terapiju izuzev Mg direct. Voljela bih da mi neko objasni sta znaci jedan po jedan od ovih gore navedenih parametara. Mnogooo vam hvala unaprijed.

(odgovor članu LidijaLarisa)
Neposredna veza do poruke: 838
   RE: Bolovi u stomaku
13.9.2014 12:43:35   
buci muci

IZVORNA PORUKA: LidijaLarisa

Cao svim mama i onima koje ce to uskoro postati :) Molim vas, ako neka od vas moze mi reci vezano za problem koji imam zadnja 2 dana! Naime, trudna sam 24. sedmice i za sada, sve je dobro teklo! Prva mi je trudnoca! Ali, zadnja 2 dana osjetim povremeno prilicno jake bolove u desnom gornjem dijelu trbuha, mozda dio oko jetre otprilike! Prva sam osjecala na ledjima bol par dana, medjutim sad ga osjecam na tom dijelu trbuha, nije konstantan, povremen je ali zna biti zbilja jak! Molim vas, ako je nekom poznato, da me uputi sta mi je ciniti i da li imam razloga za brigu! Unaprijed vam se zahvaljujem!


Pozdrav!
Na ovo sam stvarno morala odgovoriti.
Prvo da ti kazem da se ne brines previse, ako je ono sto mislim moze se drzati pod kontrolom.
Gotovo sam sigurna da su bolovi koje opisujes od zuci, koja se cesto "aktivira" zbog trudnoce, znam iz iskustva nazalost.
Kazem nazalost jer znam kakvi su to boloviuser posted image
Ako vec nisi, otidji na uz kod interniste ili eventualno na pregled kod hirurga. A prvo za svaki slucaj koriguj ishranu dok ne iskljucis zuc: manji cesci obroci, nista premasno niti prezacinjeno, izbjegavaj "tesku" hranu koja nadima tipa mahunarki i od voca npr dinju jer potice lucenje zuci.
Znam da ne zvuci lako, ali ovo je jedini nacin da pokusas izbjeci te napade bola ako je zuc.
Sretno i javi se ako mislis da jos nesto mogu pomoci.

(odgovor članu LidijaLarisa)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: Bolovi u stomaku
13.9.2014 13:01:53   
buci muci

IZVORNA PORUKA: leme

drage zene,
trudna sam 28 sedmica i 2 dana. juce sam bila na kontroli i doktor mi je ustanovio sljedece (s obzirom da sam se zalila na bolove u krstima i pritisak u donjem dijelu stomaka): grlic skracen, uloziv za vrh prsta, UU zatvoreno. cervikometrija 17 mm usce Y oblika. propisao mi je mirovanje i postedu napora,nisam dobila nikakvu terapiju izuzev Mg direct. Voljela bih da mi neko objasni sta znaci jedan po jedan od ovih gore navedenih parametara. Mnogooo vam hvala unaprijed.


Kada sam vec ovdjeuser posted image
Prvo dobro je da si vec u 29 sedmici.
Grlic ti jeste prilicno skracen i takav nalaz zahtjeva zaista dosta opreza i mirovanja. Odmah da ti kazem da ne panicis zbog toga jer znam slicne primjere, a dosle su do termina sa takvim nalazom. Ali zaista moras mirovati pa bar do 35 sedmice.
Laicki objasnjeno ta oznaka Y znaci da ti cervikalni kanal izgleda tako kao slovo Y, odnosno da je blago prosiren. Bitno je naglasiti da postoji losiji nalaz, a to je U oblik sto kod tebe srecom nije. "Normalan" nalaz bi bio usce T oblika.
Uglavnom obavezno mirovanje, bez napora, duzeg sjedenja, voznje i sl. I magnezij je primjerena terapija, mozes i dva od 300 dnevno. Eventualno ako bas kontrakcije budu jake i ceste javi se odmah ginekologu i pitaj za apaurin od 2 mg, vidim da ti to nije preporucio.
Cuvaj se i sretno!

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 840
   RE: Bolovi u stomaku
15.9.2014 18:29:50   
leme
hvala na odgovoru :) u sub sam otisla u bolnicu od silnog straha koji me preplavio i ostavili su me do danas ukljucivsi mi neku infuziju koja je kapala punih 8 sati. danas sam otpustena kuci nakon ginekoloskog pregleda (ne ultrazvucno nego samo vaginalno) i receno mi je da je ok i da nastavim uzimatterapiju mg direct i canesten vaginaletete da mirujem. i dalje sam u strahu, al se nadam najboljem i molim Boga da mog sincica dovede zivog i zdravog na svijet :)

(odgovor članu buci muci)
Neposredna veza do poruke: 841
   RE: Bolovi u stomaku
30.9.2014 15:54:40   
bejbibi
Drage zene evo ja se opet javljam. Sad sam usla u cetvrti mjesec znaci 16 nedelja i imam bolove u donjem dijelu stomaka. Danas bas bas boli :( ko veci menstrualni bolovi ( inace me nikad tako nije bolilo). Prosle sedmice sam bila kod ginekologinje svoje i rekla mi je da sam malo otvorena i da imam kontrakcije, trebam mirovat i pored moje terapije dabroston dala mi je jos i apaurin 2 mg. pujem ga svaki dan al opet imam bolove. Zvala sam je i narucila za sutra da budem sigurna. Sa bebom je sve hB ok osim sto mi je niska trudnoca. Nisam vise pametna i stalno sam u strahu i nervozna, iako mi je to zabranila doktorica al jace od mene :( vidim neke zenice se razumiju i nalaze pa evo mog: u vagini bjelicast iscjedak. Pvu odrzan. Nesto mejsi. V. U. Ulozivo za veh prsta. Uterus uvecan odgovara trudnoci od 4 mjeseca. Ml. Blago hypertonican.
Molim nek mi neka hitno odgovori jer cu poludjeti od sikiracije. Ovo je nalaz od prosle sedmice.

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 842
   RE: Bolovi u stomaku
30.9.2014 15:59:26   
bejbibi
Samo jos da kazem da ne krvarim hvala Bogu. Samo bolovi. Trenutno nisu tako jaki

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 843
   RE: Bolovi u stomaku
30.9.2014 16:00:09   
Skvo RR
Trebas se konsultovati mozda sa drugim doktorom, ja sam pila dabroston i depo-progesteron inekcije u prvoj trudnoci, u drugoj utrogestan do 30 sedmice. Postoji i nesto sto se zove serklaza. A jako je tesko da ti ovde neko tumaci nalaz..sretnouser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 844
   RE: Bolovi u stomaku
30.9.2014 16:12:30   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Trebas se konsultovati mozda sa drugim doktorom, ja sam pila dabroston i depo-progesteron inekcije u prvoj trudnoci, u drugoj utrogestan do 30 sedmice. Postoji i nesto sto se zove serklaza. A jako je tesko da ti ovde neko tumaci nalaz..sretnouser posted image


Konsultujem se sa dva doktora draga. Kod jednog sto vodim trudnocu i sad kod ove sto sam vodila prvu trudnocu. Prvi mi je dao dabroston jer sam u 8 ned krvarila i bila u bolnici. A sad mi je ova druga dala i apaurin za kontrakcije da smirim. Sutra cu svakako opet na pregled za svaki slucaj. Iako mi je rekla da nije bas rizicno al obavezno morsm piti terapiju i mirovat. NN bio uredan, beba se fino razvija osim sto mi je nisko jer kad sam krvarila krenuo mi je bio pobacaj. Mizda to nema veze stim al yo je moja prica. A vidjela sam da jedna forumasica zna protumaciti nakaz pa sam se nadala da ce se javiti.



_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: Bolovi u stomaku
30.9.2014 22:43:12   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Trebas se konsultovati mozda sa drugim doktorom, ja sam pila dabroston i depo-progesteron inekcije u prvoj trudnoci, u drugoj utrogestan do 30 sedmice. Postoji i nesto sto se zove serklaza. A jako je tesko da ti ovde neko tumaci nalaz..sretnouser posted image


Konsultujem se sa dva doktora draga. Kod jednog sto vodim trudnocu i sad kod ove sto sam vodila prvu trudnocu. Prvi mi je dao dabroston jer sam u 8 ned krvarila i bila u bolnici. A sad mi je ova druga dala i apaurin za kontrakcije da smirim. Sutra cu svakako opet na pregled za svaki slucaj. Iako mi je rekla da nije bas rizicno al obavezno morsm piti terapiju i mirovat. NN bio uredan, beba se fino razvija osim sto mi je nisko jer kad sam krvarila krenuo mi je bio pobacaj. Mizda to nema veze stim al yo je moja prica. A vidjela sam da jedna forumasica zna protumaciti nakaz pa sam se nadala da ce se javiti.




Ja sam 28 sedmica i imam nekada mendtrualne bolove.. Mislim da je to ok.. A sto imas kontrakcije i sto si otvorena moj savjet je da mirujes lezi i nemici se i bit ce sve ok.. Samo pozitivno ;) javi sta ti je rekla doktorica sutra


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 846
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
6.10.2014 9:28:36   
Andy_Bec23
Pozdrav zene, dali je neka od vas imala menstrualne bolove tako u 28-29 sedmici? Ja sam ih vec imala u 28 i sad opet dodjose u 29 bila na kontroli i sve je ok, nema naznaka da su trudovi ili da se grlic otvara imam samo bolove , nije da boli vec nako cudna bol nijeni zatezanje neznam kako da opisem, bas me zivcira to i iskreno imam strah ipak smo tek 28+1 nebi da se jos porodim... Ako je netko imao iskustvo pa da podjeli samnom

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Mostarka*)
Neposredna veza do poruke: 847
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
6.10.2014 9:38:02   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Pozdrav zene, dali je neka od vas imala menstrualne bolove tako u 28-29 sedmici? Ja sam ih vec imala u 28 i sad opet dodjose u 29 bila na kontroli i sve je ok, nema naznaka da su trudovi ili da se grlic otvara imam samo bolove , nije da boli vec nako cudna bol nijeni zatezanje neznam kako da opisem, bas me zivcira to i iskreno imam strah ipak smo tek 28+1 nebi da se jos porodim... Ako je netko imao iskustvo pa da podjeli samnom


Andy ja samo da te opet napomenem da sam ja kroz obje trudnoce imala bas menstrualne bolovi user posted image . Ako dr. kaze da je sve OK, probaj se opustiti ili gnjavi milion puta za pregled dok se ne uvijeris da je ok ;)

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
6.10.2014 9:59:43   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: vila_7


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Pozdrav zene, dali je neka od vas imala menstrualne bolove tako u 28-29 sedmici? Ja sam ih vec imala u 28 i sad opet dodjose u 29 bila na kontroli i sve je ok, nema naznaka da su trudovi ili da se grlic otvara imam samo bolove , nije da boli vec nako cudna bol nijeni zatezanje neznam kako da opisem, bas me zivcira to i iskreno imam strah ipak smo tek 28+1 nebi da se jos porodim... Ako je netko imao iskustvo pa da podjeli samnom


Andy ja samo da te opet napomenem da sam ja kroz obje trudnoce imala bas menstrualne bolovi user posted image . Ako dr. kaze da je sve OK, probaj se opustiti ili gnjavi milion puta za pregled dok se ne uvijeris da je ok ;)



Vidjet cu sta cu al glupi tupi bolovi ne popustaju poluditi ..... Ako se nastavi oticu u bolnicu nema mi druge


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: Bolovi u stomaku na pocetku trudnoce
6.10.2014 15:35:42   
Amra 25
imam jedno pitanje koje me bas zbunjuje ako sam recimo 5+4 tt jel se to racuna kao 5-a sedmica ili 6-ta ?? stvarno mi to nije jasnouser posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *