|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 23:35:59   
sporty mamaa
Bambi, ma vecina forumasica kao i ja svraca na one top teme koje se samo vrte.... Da je i hanuma medu njima ja mislim da bi bila punno posjecenijauser posted image user posted image Ja sam odlucila poslati nesto novca malenoj Saniti, nadam se da ce se nesto pomoci i ovim obiteljima....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pomoc za Gorazde
6.12.2010 1:33:19   
veeseelaa
ajme neko mi je obrisao post a bijaše realističan 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pomoc za Gorazde
6.12.2010 11:40:30   
Lady26
Bambi i ja tek ivdjeh temu ali nisam ni bila puno na netu ovih dana....
Zaista trenutno nisam u mogucnosti pomoci finansijski...bas mi je zao....
ljubim vas puno, nadam se da ste vi dobro i zdravo...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pomoc za Gorazde
6.12.2010 13:22:07   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Dida79

Zao mi je sto se je Bambi uvrjedila ali stvarno ja nisam smatrala da se trebam javiti na ovu temu, jer sam vidjela broj ziro racuna za pomoc ugrozenim na fb i mislim ovih dana da uplatim koliko mogu

Bambi zao mi je sto se osjecas izdanomuser posted image

isto tako vidjela sam na fb zapisala broj racuna uplatiti koliko mogu nekad ucestvujem u svim mogucima akcijama koliko mogu ali nepisem komentare sto sam sigurna da i mnoge od nas bez obzira na javljanje ili odaziv teme ucetvuju nemora da znaci da neka tema ako ima manji odaziv nije otvorena ili neko nije ucestvovao u akciji,zaista mi je zao za sva desavanja ne samo u Gorazdu nego i u ostalim gradovima gdje je zadesila poplava i molim dragog Boga da svim tim ljudima olaksa a mi cemo pomoci kazem MI jer mislim na forumasice koliko je u nasoj moci...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pomoc za Gorazde
6.12.2010 20:10:03   
koka i po
Gorazde user posted image ...nedaj se .....

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pomoc za Gorazde
6.12.2010 22:23:55   
Anoniman
Eh ovako... zaboravit cu na onaj osjecaj u dusi, pa cu jos jednom ZAMOLITI I APELOVATI za pomoc, jer znam, sigurna sam da postoje osobe koje imaju osjecanja... A sve ste vi na svoj nacin osjecajne i dobre duse... Al necu sad o tome, nego o velikoj nesreci koja je zadesila moje prijatelje, rodbinu, komsije... Ne mogu sama puno uciniti, ali znam da uz vasu pomoc mogu vratiti ljudima osmijeh na lice i nadu da postoji sutra...
Ne znam koliko ste upratile, al evo da vas obavijestim da je izvrsena procjena stete i ustanovljeno je da steta iznosi 15 miliona KM... Ni sanjali nismo da je to uopste moguce toliko, ali eto... Na zalost, stete su prevelike, stete su grozne... U prvi momenat stiglo je par donacija, izmedju ostalih od RSG-a, od opcine Novo Sarajevo, od Turske... Ali ta pomoc nije dovoljna... Zato sam dozvolila sebi da vjerujem da i vi mozete pomoci... A ko ce najbolje pomoci nego prijatelj prijatelju... A mi smo prijatelji?!
Danas sam razgovarala sa par porodica koji su bukvalno ostali bez igdje icega, o tome sta im je potrebno sada u ovom trenutku... Saznala sam da im treba: posteljina, peskira, krpa, deka, fen, pegla, jastuka, jorgana, garderobe za 3 djecaka uzrasta od 5, 7 i 14 godina i djevojcicu od 12 godina... Potrebno je hrane, obzirom da je hrana koju su dobili od Turske vrlo malo... Mozda neki sud sad za sad...
Ako zelite pomoci i ako mozete pomoci u ovome sto sam navela, MOLIM VAS da to uradimo kao sto smo radili kad smo prikupljali za djecake Demira i Hasana... Vi to sakupite na jedno mjesto a ja cu organizovati prevoz, da neko dodje po to i doveze na pravo mjesto...
Molim vas jos jednom da zanemarite moju reakciju od neku noc i pomognete ako ikako mozete ljudima koji su u momentu ostali bez igdje icega...
HVALA VAM U NJIHOVO IME!

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pomoc za Gorazde
6.12.2010 22:33:02   
Hanady RR
Evo mene pored tebeuser posted image

eh ja ću do sutra da nađem prostor za skupljanje stavri...ko hoće pomoći javim ovdje...
Znam mi sami svi nećemo moći mnogo ...ali koliko goda da uradimo za one koji ništa nemaju malo nije...

Bambi AKCIJAuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pomoc za Gorazde
6.12.2010 23:07:06   
Niina
Smislit cemo nesto..tu sam da doniram sta god mogu...ima odjece..a pokusat cu naci ia za tu djecu njima je najpotrebnije

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pomoc za Gorazde
6.12.2010 23:19:42   
reallove
draga bambi,jako mi je zao zbog svega sto se desilo..vidjela sam nedavno na bht dnevniku,zao mi je svih tih ljudi,voljela bih da sam malo blize,da pomognem na neki nacin

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pomoc za Gorazde
6.12.2010 23:23:51   
klemzi
Bambi, znaš li imaju li kakav punkt za primanje pomoći u Tuzli? Ja živim u Gradačcu, a otišla bih u četvrtak do Tuzle, odnijela nešto. Suđe, peškiri, posteljina, to mogu donirati. Mogu i prehrambenih proizvoda, a sutra bih pitala i kolege na poslu, da se i oni uključe, pa bih ja to odnijela u Tuzlu. Eto, ako šta saznaš za Tz, javi ovdje pa ču ja to realizirati. Ili ako forumašice Tuzlanke nešto znaju neka pišu ovdje. Goraždanke i Goraždani ne dajte seuser posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pomoc za Gorazde
6.12.2010 23:31:13   
Hanady RR
klemzi ja sma sigurna da ima i tuzlanki koje bi se uključile...ili bar naših žena sa toga kantona...
oa da vidimo do sutra gdje i do kada nam je rok skupljanja...hoćemo li uspjeti a onda neka sve ovako dođe...
smislit ćemo nešto...
i prije smo uspješno to radileuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pomoc za Gorazde
6.12.2010 23:35:48   
klemzi
Hajd ja ću pratiti ovdje sve novosti, a bilo bi super kad bi Tuzlanke mogle obezbijediti neki punkt u Tuzli, kao što imate vi u Sarajevu. Tako bi bilo nama koji nismo iz Tuzle najlakše. Tuzlankeeeeee, javite se!

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pomoc za Gorazde
6.12.2010 23:40:14   
Hannan
Klemzi i ja bih se rado ukljucila.Tuzlanke mozemo li se organizovati???


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pomoc za Gorazde
6.12.2010 23:48:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hannan

Klemzi i ja bih se rado ukljucila.Tuzlanke mozemo li se organizovati???






javit ce se Tuzlanke user posted image al rade zene,neke i po 2 poslauser posted image pa nije zamjeriti sto nisu 24-7 na RR
a mozda su one vec ukljuceneuser posted image ovdje mislim na onih 5 koje ja znamuser posted image

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pomoc za Gorazde
6.12.2010 23:50:20   
klemzi
Hajd Hanan kontaktirajte sutra nekoga za prostor, prodrmajte malo Tuzlake, mada njima puno ne treba, oni su super, pa da i mi iz TK osvjetlamo obraz. Javi ovdje novosti!
Odoh spatuser posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pomoc za Gorazde
6.12.2010 23:54:28   
mama_debeljuca
IZVORNA PORUKA: klemzi

Hajd Hanan kontaktirajte sutra nekoga za prostor, prodrmajte malo Tuzlake, mada njima puno ne treba, oni su super, pa da i mi iz TK osvjetlamo obraz. Javi ovdje novosti!
Odoh spatuser posted image



mogle bi se i mi ostale iz Gradačca priključit. klemzi, budi nam koordinator user posted image
čekam novosti!


_____________________________

:-)

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pomoc za Gorazde
7.12.2010 0:10:45   
Hannan
Ja cu sutra u toku dana vidjeti sta mogu uraditi...

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pomoc za Gorazde
7.12.2010 5:49:03   
koka i po
Zavidovici se javljaju da pomognu user posted image ..samo recite gdje i kako.
Punkta u mom gradu nema...Bambi mozda kakva adresa kome treba poslati user posted image ?
Hajde duso javi svojoj kokiciuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pomoc za Gorazde
7.12.2010 14:29:37   
klemzi
IZVORNA PORUKA: Hannan

Ja cu sutra u toku dana vidjeti sta mogu uraditi...

Hanan ima li novosti?
mama_debeljuca, nema problema, kad Tuzlanke jave ima li novosti, čut ćemo se, pa ću ja sve odvesti u TZ.



_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pomoc za Gorazde
7.12.2010 14:31:41   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: Hannan

Ja cu sutra u toku dana vidjeti sta mogu uraditi...

Hanan ima li novosti?
mama_debeljuca, nema problema, kad Tuzlanke jave ima li novosti, čut ćemo se, pa ću ja sve odvesti u TZ.



ja predlažem da sve to klemzi uzme i dovuče brate do mene...eto razloga da se vidimouser posted image user posted image user posted image
joj akko sam ovo skontala...ha pametna sam nema štauser posted image user posted image user posted image user posted image

šala narvno al nebi mi smetalo...
večeras tekst sa konkretnim podacimauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pomoc za Gorazde
7.12.2010 14:35:05   
klemzi
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: Hannan

Ja cu sutra u toku dana vidjeti sta mogu uraditi...

Hanan ima li novosti?
mama_debeljuca, nema problema, kad Tuzlanke jave ima li novosti, čut ćemo se, pa ću ja sve odvesti u TZ.



ja predlažem da sve to klemzi uzme i dovuče brate do mene...eto razloga da se vidimouser posted image user posted image user posted image
joj akko sam ovo skontala...ha pametna sam nema štauser posted image user posted image user posted image user posted image

šala narvno al nebi mi smetalo...
večeras tekst sa konkretnim podacimauser posted image

Eeeeeeee, to bi bilo superiška, ali trenutno neizvodivo user posted image mada je prijedlog user posted image user posted image
Čekamo konkretne podatke user posted image user posted image
Do tada user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pomoc za Gorazde
7.12.2010 14:38:28   
koka i po
Ako ko ima ideju kako da pokupi ono sto bih ja poslala neka rekne.....
Ako bi se stvari vozile iz Tuzle ...ja sam usput user posted image ..
molim povratnu informaciju...hvala.user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pomoc za Gorazde
7.12.2010 16:57:07   
Hanady RR
Bambi molim te da mi odgovoriš na FB poruku ili na Pp ovdje kako bih mogla zaljučiti današnje kativnosti i konačni dogovor o svemu....
žao mi da gubimo na vremenu i da zainteresirane da pomognu čekajuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pomoc za Gorazde
7.12.2010 17:50:59   
Hannan
O neee ode post, e jest me krenulp prvo nema neta sad on...
moj svekar upetak najvjerovatnije ide u Sa, on ce rado autom povuci ono sto mi prikupimo.
Mama d., Klemzi, tuzlanke ima li neka ideju gdje da to prikupimo ili da se nadjemo negdje na kafi i to prebacimo u moje auto user posted image

Koko, mila, kako da tebe ubacim, nisi brate na ruku :) on ide preko olova, e sad ima  opcija da se ja i ti nadjemo na pola puta u banovicima npr. pa d aja to preuzmem...

Ako ima neko jos neku ideju, primjedbu , ne znam n isama...recite.

Sarajke, Hanady, ja ne znam koliko ce ovoga biti, ko bi moga da se nadje sa "djedom" i ovo preuzme i prebaci na vas punkt???

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pomoc za Gorazde
7.12.2010 17:56:12   
Hanady RR
ne bini ja ću se naći sa dedom i prenijeti na punkt centralniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *