|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: INSEMINACIJA
7.2.2009 1:47:19   
sabas
Lily Hanumice uz vas smo aBd da nam se ubrzo pohvalite, user posted image

(odgovor članu sigicalo)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: INSEMINACIJA
7.2.2009 9:27:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sabas

Lily Hanumice uz vas smo aBd da nam se ubrzo pohvalite, user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sabas)
  Neposredna veza do poruke: 177
   RE: INSEMINACIJA
8.2.2009 19:24:50   
Lilly
Draga Lily, ja sam test uradilča tačno na dan neočekivane glupače i dočekala svoj  ovaj ciklus Ja ti od srca želim da i ti isto doživiš za dan-dva Po mom mišljenju je uvijek bolje sačekati dan neočekivane glupače radi sigurnosti. Znaš i sma da se test može ranije uraditi, ali na dan neočekivane možeš biti koliko-toliko sigurna da se bar bebica implantirala kako treba Držim ti velike fige i od srca navijam da nas obraduješ

Buducamama, pa ti si trudnauser posted image ....Ma bravouser posted image user posted image user posted image Cesitam od srca!user posted image
Ja tek sad vidim po tickeruuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Da li si pila neku terapiju, koji je problem bio kod vas? Kako ste se lijecili i koliko dugo? Ma sve me intresujeuser posted image
Zelim ti lahku trudnocu i jos laksi porodajuser posted image user posted image user posted image user posted image ...Tako si me obradovala, bar nesto pozitivno da cujemuser posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu sigicalo)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: INSEMINACIJA
8.2.2009 19:32:33   
Lilly
Bila sam kod jedne prijateljice koja zivi van grada, da se jednostavno odmorim od svega i ne mislim na trenutacnu situaciju, ali.... pocela su krsta da me bole pa sam nikakva...Mislim da cu dobiti sutra, preko-sutrauser posted image . Uzasno se osjecam, kao da se raspadamuser posted image ...Znam, jos nisam dobila, nada je jos tu ali 90% mislim da su isti simptomi kao i svaki mjesec pred mengu a samo 10%da ima nade da se provucem... Uh, ubija me ovo cekanjeuser posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: INSEMINACIJA
8.2.2009 19:37:18   
Zoe
Pozz Lilly user posted image
nemoj da razmišljaš o tim simptomima kao mogućoj user posted image , znaš da su već simptomi i za user posted image  malte ne isti
zato još malo pričekaj, u svakom slučaju budi i dalje optimistična, kad tad i mi ćemo da postanemouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: INSEMINACIJA
8.2.2009 19:55:43   
lamama
Draga lilli ja ti od srca želim da ovaj ciklus bude user posted image , nemoj se opterećivati simptomima, tako bih volila da bude ti u pupi jedna slatka i zdrava user posted image user posted image , sretno od srca.

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: INSEMINACIJA
8.2.2009 21:21:06   
meedic
Draga Lilly svi smo uz tebe i zelim ti od srca da ovaj mjesec ugledas svoj user posted image

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: INSEMINACIJA
9.2.2009 9:28:28   
hanumica
Ribice hvala...nadamo se da ce uspjeti..al treba i realno gledati...nego Lily nemoj da se sekiraš samo...a ako Boga sve cemo mi docekati svoje user posted image  i user posted image  i user posted image .
Ja ću test uraditi baš 20 tog.
Imam upalu mekog nepca a strah me je bilo sta popiti...jedva gutam..a jos i sinus me boli...slatko...al ne dam se ja ne ne.kad pomislim da sam mozda user posted image  nema sile da cu se nervirati..

ljub vas ja

_____________________________

MM 37, Ja 33-ća.Pokušavamo 4,5 god. Endometrioza, laparoskopija,1. inseminacija 04.02.09.,2-da 16.02.2010.

(odgovor članu sigicalo)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: INSEMINACIJA
9.2.2009 11:45:27   
meedic
Lilly evo ti puuuuuunouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  iuser posted image user posted image user posted image user posted image . Da ti malo olaksamo cekanje.

(odgovor članu hanumica)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: INSEMINACIJA
9.2.2009 11:52:07   
Lilly
user posted image user posted image user posted image ...pa sta bih ja bez vas?user posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu meedic)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: INSEMINACIJA
9.2.2009 12:15:16   
ena0002
Lilly navijamo za tebe user posted image user posted image user posted image user posted image , da bude jedan velikiiiiii plus

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: INSEMINACIJA
9.2.2009 12:18:15   
Lilly
Daj Boze!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: INSEMINACIJA
11.2.2009 13:20:36   
Lilly
Evo mene opet da vas malo davimuser posted image
Danas je 28dc - nisam jos dobila. Bolovi u krstima me rasturaju pogotovo pri hodanju, ustajanju i to je jedino sto me odvraca da kupim testuser posted image . Imam osjecaj kao da cu svakog mementa da dobijem pa samo trckaram do kupatila. Naravno, jos se nadam - izmedu straha i nade sam. Bas sam ovaj ciklus poredila sa proslim koji je takoder bio stimulisan (klomifen, menopur i na kraju pregnyl) i tada sam dobila tacno na 30-31dc - znaci, ima jos vremenauser posted image

Eto, samo da vas obavjestim, znam da ste u iscekivanju zajedno sa mnomuser posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: INSEMINACIJA
11.2.2009 13:23:28   
Zoe
Lilly, dušo user posted image , još uvijek treba biti optimističanuser posted image user posted image do samog kraja..
Mi smo i dalje uz tebeuser posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: INSEMINACIJA
11.2.2009 14:56:03   
hanumica
Draga Lily, nemoj molim te negativno da mislis jer kao sto i sama znas da su slicni simptomi user posted image  iuser posted image . Nadam se da ces nas u petak obradovati sa user posted image .

Meni je 7 dana od inseminicije, mama me jutros nazvala pita jel ti muka...mogla sam i plakati i smijati se u tom momentu..kaze njoj se cini vec mjesec prošao...

Ja sam kao balon..imam osjecaj takve nadutosti i stalno me bolucka jajnik...
tako da sam se prehladila garant

_____________________________

MM 37, Ja 33-ća.Pokušavamo 4,5 god. Endometrioza, laparoskopija,1. inseminacija 04.02.09.,2-da 16.02.2010.

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: INSEMINACIJA
11.2.2009 16:22:25   
ana08
Lilly, svi mislimo na tebe i svi se nadamo! Zajedno ćemo lakše do uspjeha, sigurna sam...user posted image

(odgovor članu hanumica)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: INSEMINACIJA
11.2.2009 18:01:48   
riba78
evo da prijavim ,danas je urađena moja 5 inseminacija user posted image user posted image user posted image

sada slijedi išćekivanjeuser posted image




_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu ana08)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: INSEMINACIJA
11.2.2009 19:56:15   
balasgirl
Evo ribice dušo da ti i ovdje zaželim svu sreću ovog svijeta i da aBd ovaj put bude user posted image .

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: INSEMINACIJA
11.2.2009 19:57:37   
vjestica
Ribice sretno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: INSEMINACIJA
11.2.2009 19:59:27   
mala curica
Ribice mila zelim ti da ovaj mjesec ugledas svoj plusic
Uz tebe smo  user posted image   user posted image    user posted image    user posted image    user posted image     user posted image
Pusa  user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: INSEMINACIJA
11.2.2009 20:46:08   
brzamala
drage lilly,hanumice i ribice,zelim vam  svu srecu i da sto prije ugledate svije plusice.Uz vas smouser posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: INSEMINACIJA
11.2.2009 21:22:48   
sabas
Lily Ribice Hanumice drzim vam fige da nas obradujete uskoro aBd

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: INSEMINACIJA
12.2.2009 9:31:11   
hanumica
Ribice mila moja, zaista ti zelim da uspije..Ma cure svima zelim kao i sebi...
Lilly mila kako ide?Hoces li uzimati testic?
Ribice imam ? jer kako kazes vec si prosla kroz 4 inseminacije. Jel bas svaka onako boli? i da li je moguće da konstantno boli jajnik od tada?
eto sad ce me crnjak opaliti da je mozda vanmatericna...luda li sam. al sta cu samo taj jajnik imam.smr.
ma nije, sve ce biti ok. Vec me je panika pocela pucati a jos 7 dana valja izgurati

_____________________________

MM 37, Ja 33-ća.Pokušavamo 4,5 god. Endometrioza, laparoskopija,1. inseminacija 04.02.09.,2-da 16.02.2010.

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: INSEMINACIJA
12.2.2009 9:37:06   
riba78
hanumice user posted image user posted image user posted image

ne daj se ,crnjaku nema mjesta ,trudi se da misliš pozitivno,aBd da bude hairliuser posted image user posted image user posted image

ja sam imala inseminacije ranije ,ali ova juće me bolila najviše user posted image



_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu hanumica)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: INSEMINACIJA
12.2.2009 9:41:49   
hanumica
Ma mene je uzasno boljelo (hvala za bubice one su mi opsesija kao salvete).
Hvala Ribo ribice, i ja tebi zelim laganih 14 dana i na krajuuser posted image +user posted image  (dva kom).


_____________________________

MM 37, Ja 33-ća.Pokušavamo 4,5 god. Endometrioza, laparoskopija,1. inseminacija 04.02.09.,2-da 16.02.2010.

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

asthenoteratozospermija
bebica1989

da li je moguce da ostanem prirodno trudna??uz objasnjenje

da (84%)

ne (16%)


Broj svih glasova: 264

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *