|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: INSEMINACIJA
12.2.2009 9:46:11   
riba78
hanumice aBd da se mi sve obradujemo user posted image user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu hanumica)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: INSEMINACIJA
12.2.2009 10:29:20   
bebana27
ribice od srca ti zelim da ugledas svojuser posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: INSEMINACIJA
12.2.2009 10:47:20   
Lilly
Draga Lily, nemoj molim te negativno da mislis jer kao sto i sama znas da su slicni simptomi  i . Nadam se da ces nas u petak obradovati sa . Meni je 7 dana od inseminicije, mama me jutros nazvala pita jel ti muka...mogla sam i plakati i smijati se u tom momentu..kaze njoj se cini vec mjesec prošao... Ja sam kao balon..imam osjecaj takve nadutosti i stalno me bolucka jajnik... tako da sam se prehladila garant



I ja sam kao balon. Prvih 7dana je i mene boluckao jajnik ali samo onaj na kojem je bio veci folikul. Nakon toga nikakavih simptoma osim bolova u krstima. Cak me ni grudi uopste ne bole za razliku od proslog mjeseca.... Stvarno, nemam pojma sta je ovo ovakouser posted image
Sutra je 30dc pa cemo vidjeti....Kao sto sam vam vec pisala, moji ciklusi su jakooo uredni i dolaze tacno na 30-ti dan, ni dana prije pa cak i pored stimulacijeuser posted image
Ja bih voljela da user posted image dode prije ako vec nije trudnoca u pitanju, pa da ne razmisljam o njoj, ovako se smoriuser posted image

Hanumice, Ribice zelim vam uspjesnu insem. i da uskoro budemo debele i trbusasteuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lilly -- 12.2.2009 10:49:22 >


_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu hanumica)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: INSEMINACIJA
12.2.2009 11:04:25   
meedic
Lilly navijamo svi za tebe user posted image user posted image user posted image user posted image .
Kada ces raditi test?

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: INSEMINACIJA
12.2.2009 11:09:02   
nella
curke cuvam vam fige i od srca zelim da sto prije budete user posted image .
sretno!!!!!

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu meedic)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: INSEMINACIJA
12.2.2009 18:46:10   
Anoniman
Cure navijamo za vas, nadam se da će ovaj put test pokazatiuser posted image user posted image  i da je na putu mala .user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nella)
  Neposredna veza do poruke: 206
   RE: INSEMINACIJA
12.2.2009 20:00:15   
Lilly
Nisam mogla izdrzati i brzo otisla do apoteke da kupim test....
Uzela sam najjeftiniji koji je bio(3,60) Gravignost i sta imam vidjeti na testu - MINUS ko' kuca. Osjecam se kao pregazeni paradajzuser posted image ali,.... vec sam se pomirila s tim - sta je tu je! Nekako sam i ocekivala da cu dobiti i to se sada potvrdilo. Bar sam sada nacisto i ne moram dalje o tome razmisljati, hoce doci - nece doci. Sad znam da user posted image dolazi...
Najgore u svemu tome je sto ja testu ne vjerujem i sada me obuzima sumnja...Mozda je bilo jos rano za testiranje s obzirom da su ciklusi nesto duzi. Na testu pise da se moze raditi tek nakon izostanka user posted image , a meni nije jos izostala...Hm...Ali, ipak svi ti testovi funkcionisu po istom principu, jedino je mozda neki vise a neki manje osjetljiviji na hcg...

Eto, zavrseno je cekanje. Samo jos da dobijem pa cu zvati dr. God. da mu se pozalimuser posted image

Idemo dalje!!! --> --> -->

Hvala svima na podrsci koja mi je itekako znacilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: INSEMINACIJA
12.2.2009 20:05:02   
lamama
Lilli draga još nije definitivno dok ne stigne user posted image , nemoj samo da se sekiraš i ako dođe, idemo dalje i ja tako sama sebi kažem, svašta me je snašlo u ovoj borbi za user posted image , ali eto opet se borim i idem dalje, moramo biti jake i istrajne.

Puno te pozdravljam!

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: INSEMINACIJA
12.2.2009 20:10:35   
emy
Lilly zao mi je radi minusa, ali kako rece Lamama nista nije definitivno dok ne stigne user posted image
Razumijem te da nisi mogla cekati, hrabra si pa ga do sada nisi 2-3 x uradila
Nadam se da nece doci user posted image user posted image  i da je bilo prerano za testic
Sretnoooooooo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: INSEMINACIJA
12.2.2009 20:14:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: emy

Nadam se da nece doci user posted image user posted image  i da je bilo prerano za testic
Sretnoooooooo user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mersy -- 12.2.2009 20:15:33 >

(odgovor članu emy)
  Neposredna veza do poruke: 210
   RE: INSEMINACIJA
12.2.2009 20:41:25   
riba78
Lili ,možda je ipak prerano za testićuser posted image ,aBd da ipak bude user posted image user posted image user posted image user posted image

nedaj seuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: INSEMINACIJA
13.2.2009 0:02:39   
ena0002
Riba i hanumice drzim vam fige za jedan veliki plus user posted image user posted image user posted image .
Lilly zao mi je zbog minusa, ali kako rekose cure dok konacno ne dodje user posted image  ima nade.

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: INSEMINACIJA
13.2.2009 9:03:09   
Zoe
 
IZVORNA PORUKA: riba78

Lili ,možda je ipak prerano za testićuser posted image ,aBd da ipak bude user posted image user posted image user posted image user posted image

nedaj seuser posted image user posted image user posted image



potpisujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: INSEMINACIJA
13.2.2009 10:13:32   
brzamala
Lily draga,taj minus ti nista ne znaci,dok ti menga ne izostane.Tek su oni vise pouzdani kad izostane jedan dan.Mada ni tada 100%.Znam za iskustva zena kojima je tek test sa 6-7 sedmica trudnoce pokazao pozitivno a sve do tada minus.Mozda ti nije beta HCG visok pa ga test ne moze ocitati.Citala sam jedan naucni test u kojem se kaze da zene mogu biti i 4. mjseca trudne,a da im je taj hormon nizak i test pokazuje minus.Ja ti ne bih htjela davati laznu nadu,ali ovo ti je zaista istina,ja da sam na tvom mjestu ja bih sacekala jos koji dan,i ako ne dode user posted image ,ponovo bih radila test a na ovaj se ne bih obazirala.

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: INSEMINACIJA
13.2.2009 19:24:08   
sabas
Lily nadam se da minus ne znaci nista , kao sto i sama rece da su ciklusi duzi i dalje pozitine vibrice za tebe

velike puse

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: INSEMINACIJA
14.2.2009 21:46:27   
Lilly
...Mogu vam reci da su ovi testovi za provjeru trudnoce, jako pouzdani, pa cak i najjeftiniji. Danas mi je 17dan od insem. i tek je stiglauser posted image . Zene koje su poslije mene radile insem. su davno dobile a ja tek sad. Ocit dokaz da 2+2 u medicini nisu 4user posted image

Najgore je proslo...Idemo dalje!!!user posted image



_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: INSEMINACIJA
14.2.2009 22:12:48   
riba78
Lili user posted image user posted image user posted image šta da ti kažem ,iskreno mi je žao ,

već nekolko dana očekujem viesti od tebe user posted image





_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: INSEMINACIJA
14.2.2009 22:27:14   
vjestica
Lilly žao mi je user posted image user posted image
koji je sad dalji plan, hoćeš li ponovo raditi inseminaciju?

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: INSEMINACIJA
14.2.2009 23:37:43   
Leva
Lilly zao mi je...
Nadam se da ces ubrzo dobiti zeleno svjetlo za novu inseminaciju i da ces uskoro vidjeti svoj plusic.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: INSEMINACIJA
15.2.2009 9:16:53   
Anoniman
Lilly žao mi je user posted image user posted image user posted image . Ne daj se!

(odgovor članu Leva)
  Neposredna veza do poruke: 220
   RE: INSEMINACIJA
15.2.2009 10:55:24   
Zoe
 
IZVORNA PORUKA: Leva

Lilly zao mi je...
Nadam se da ces ubrzo dobiti zeleno svjetlo za novu inseminaciju i da ces uskoro vidjeti svoj plusic.


potpisujem 

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: INSEMINACIJA
15.2.2009 18:17:28   
Lilly
Vidjet cu sta cu dalje. Jos nisam zvala dr.Godinjaka. Mozda da napravim manju pauzu, mozda odemo na odmor. Vidjet cu sta ce dr. predloziti...Ako bude bas uporan da odmah radimo drugi pokusaj, poslusat cemo ga. U svakom slucaju imam namjeru posjetiti i endokrinologa...

Pusa i user posted image za sve!!!

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: INSEMINACIJA
15.2.2009 19:17:19   
brzamala
IZVORNA PORUKA: Leva

Lilly zao mi je...
Nadam se da ces ubrzo dobiti zeleno svjetlo za novu inseminaciju i da ces uskoro vidjeti svoj plusic.
        
  
 
Potpisujem ovo.iskreno mi je zao.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: INSEMINACIJA
15.2.2009 19:40:06   
lamama
Lilli, jako mi je žao što je user posted image  došlauser posted image user posted image , nadala sam se da će biti user posted image .

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: INSEMINACIJA
15.2.2009 20:59:40   
majolina
Lili stvarno mi je zao bas sam se nadala za tebe svki dan otvorim ovu temu da vidim jeli ti upalilo i sve se nadala da ces napisati da si vidjelauser posted image   stvarno mi je zao al idemo dalje

nadajmo se user posted image user posted image

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

da vidim , kako to kod vas :D
felix

jeste li sramezljivi il pak ne , mozda preiintimno pitanje al hajd , bilo je jos intimniji .Baš me nak zanima za vreme odnosa kad se sex gledatel u partnera covjeka, il pak zmirite hahah ...mislim gledatel se u oci hahha ili ne ......

da gledamo se (88%)

ne ne gledamo se :D (12%)


Broj svih glasova: 309

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *